5790 посетителей онлайн

Работник "Київтеплоенерго" умер во время работы на объекте критической инфраструктуры, - КГГА

В КГГА сообщили о смерти работника "Киевтеплоэнерго"

На одном из объектов критической инфраструктуры во время работы умер 66-летний работник "Київтеплоенерго".

Об этом сообщили в КГГА, информирует Цензор.НЕТ.

Работник умер во время работы 

"На одном из объектов критической инфраструктуры во время работы умер 66-летний работник "Київтеплоенерго". Причины смерти должны установить судмедэксперты", - говорится в сообщении.

Напомним, что ранее сообщалось о том, что 25 января 2026 года, во время аварийно-восстановительных работ на одном из энергетических объектов Киева погиб 31-летний спасатель-верхолаз Александр Питайчук.

Топ комментарии
+17
Молодих людей зелена потвора відпустила на всі чотири
сторони ,
а залишилися 60- 50 річні люди,
які не витримують фізично ,
працювати в таких морозних
умовах !!
показать весь комментарий
30.01.2026 23:36 Ответить
+16
Фізичне та нервове виснаження. Людина мала внуків бавити, а тут ***** + зєлєнскій і його "маладая ******* слуг"...
показать весь комментарий
30.01.2026 23:31 Ответить
+15
Чесно говорячи, вони всі зараз на знос працюють.....
показать весь комментарий
30.01.2026 23:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Стара закалка ... Герой
показать весь комментарий
30.01.2026 23:22 Ответить
Закладка стара, а здоров'я в 66 років вже не для кількох змін підряд...

Земля пухом Герою-Рятівнику !
співчуття рідним.

.
показать весь комментарий
31.01.2026 00:26 Ответить
Закалка стара

.
показать весь комментарий
31.01.2026 06:27 Ответить
Фізичне та нервове виснаження. Людина мала внуків бавити, а тут ***** + зєлєнскій і його "маладая ******* слуг"...
показать весь комментарий
30.01.2026 23:31 Ответить
кожна геройська смерть рятівника-ремонтника це злочин друга крадівника-міндича ЗЄлєнського

.

показать весь комментарий
31.01.2026 00:38 Ответить
Молодих людей зелена потвора відпустила на всі чотири
сторони ,
а залишилися 60- 50 річні люди,
які не витримують фізично ,
працювати в таких морозних
умовах !!
показать весь комментарий
30.01.2026 23:36 Ответить
коли, нарешті, українці прозріють ?

в 66 років життя вже практично прожите, в людини немає майбутнього.
на відміну від 24 річних, які тільки починають життя і повинні самі цього творити, у т.ч. і політичну владу

зберегли генофонд.
чий сєменнрй фонд ?
для Європи ?
курва !

.
показать весь комментарий
31.01.2026 00:32 Ответить
Більшість молоді не працювало в енергетиці, а ті, що працювали залишилися через бронювання.
Молоді видніше де їм краще жити. Демократія - це коли держава для людей, а люди для держави - це ФАШИЗМ.
показать весь комментарий
31.01.2026 06:04 Ответить
Молодь якраз і тікає через купу таких фашистів, як ви, що вважає українців рабами.
показать весь комментарий
31.01.2026 06:07 Ответить
Зараз за можливість втечі з "вільної країни вільних людей" платять 20 тис. доларів. А уявіть скільки ще втече, коли це буде безкоштовним!
показать весь комментарий
31.01.2026 06:09 Ответить
а при Головнокомандуючому Залужному молодь добровільно за Волю платила життями.

"какая разніца !!!"
чи не так ?

.
показать весь комментарий
31.01.2026 06:32 Ответить
гівно має спливати по Тисі, тоді все буде Україна
в Швеції всього 20 млн. Громадян. Живуть собі нівроку і шведський ВПК гремить на весь світ - роблять все і "з розумом", від гранатометів Карл Густав, до бмп CV-90, рлс, фрегатів Вісбі і класних Гріпенів.
в Фінляндії - 10 млн. Громадян. Теж не бідують і можуть виставити міліонну армію, яка набере зад рашці.

то може справа не в "житєлях", а в Громадянах ?

.
показать весь комментарий
31.01.2026 06:42 Ответить
Населення Швеції 10.5 млн, Фінляндії 5.6. Хоть гугліть перед тим як щось писати.
показать весь комментарий
31.01.2026 06:59 Ответить
З 5.6 млн населення - 1.3 млн чоловіки віком від 25 до 54 років. Тобто майже кожного чоловіка потрібно мобілізувати, без виключень, навіть хворих.
показать весь комментарий
31.01.2026 07:08 Ответить
Чесно говорячи, вони всі зараз на знос працюють.....
показать весь комментарий
30.01.2026 23:36 Ответить
Всім потрібно вклонитись до землі нашим енергетикам, а держава нарешті повинна належно оцінити їх працю
показать весь комментарий
30.01.2026 23:46 Ответить
Держава вже оцінила їх працю: пообіцяла більше їх не відправляти в піхоту ставати героями на фронті.
показать весь комментарий
31.01.2026 06:00 Ответить
Героїчна особистість. Дайте цим людям і їх сім'ям якусь відзнаку, це як другий фронт просто, там же умови жесть. Впевнений що ніякими законами ні вони, ні їхні сім'ї не захищені.
показать весь комментарий
31.01.2026 01:05 Ответить
Медальки, грамоти та подяки дадуть, але гроші - ні. Якщо давати їм гроші, то владі не буде чого красти.
показать весь комментарий
31.01.2026 06:01 Ответить
Такого екс футболіст Михайличенко за грудки тягав, ще на годину працювати залишив, доки в його будинку тепло не з'явилось.
показать весь комментарий
31.01.2026 07:36 Ответить