11172 відвідувача онлайн

Працівник "Київтеплоенерго" помер під час роботи на об’єкті критичної інфраструктури, - КМДА

У КМДА повідомили про смерть працівника "Київтеплоенерго"

На одному з обʼєктів критичної інфраструктури під час роботи помер 66-річний працівник "Київтеплоенерго".

Про це повідомили у КМДА, інформує Цензор.НЕТ.

Працівник помер під час робіт 

"На одному з обʼєктів критичної інфраструктури під час роботи помер 66-річний працівник "Київтеплоенерго". Причини смерті мають встановити судмедексперти", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про те, що 25 січня 2026 року, під час аварійно-відновлювальних робіт на одному з енергетичних обʼєктів Києва загинув 31-річний рятувальник-верхолаз Олександр Питайчук.

Топ коментарі
+23
Фізичне та нервове виснаження. Людина мала внуків бавити, а тут ***** + зєлєнскій і його "маладая ******* слуг"...
показати весь коментар
30.01.2026 23:31 Відповісти
+21
Молодих людей зелена потвора відпустила на всі чотири
сторони ,
а залишилися 60- 50 річні люди,
які не витримують фізично ,
працювати в таких морозних
умовах !!
показати весь коментар
30.01.2026 23:36 Відповісти
+19
Чесно говорячи, вони всі зараз на знос працюють.....
показати весь коментар
30.01.2026 23:36 Відповісти

Завантаження...