Працівник "Київтеплоенерго" помер під час роботи на об’єкті критичної інфраструктури, - КМДА

На одному з обʼєктів критичної інфраструктури під час роботи помер 66-річний працівник "Київтеплоенерго".
Про це повідомили у КМДА, інформує Цензор.НЕТ.
Працівник помер під час робіт
"На одному з обʼєктів критичної інфраструктури під час роботи помер 66-річний працівник "Київтеплоенерго". Причини смерті мають встановити судмедексперти", - сказано в повідомленні.
Нагадаємо, що раніше повідомлялося про те, що 25 січня 2026 року, під час аварійно-відновлювальних робіт на одному з енергетичних обʼєктів Києва загинув 31-річний рятувальник-верхолаз Олександр Питайчук.
сторони ,
а залишилися 60- 50 річні люди,
які не витримують фізично ,
працювати в таких морозних
умовах !!