3032 посетителя онлайн

Враг продвинулся в Васюковке, Червоном Лимане и вблизи Бондарного, - DeepState. КАРТА

Российские войска продвигаются на Донетчине.

Об этом сообщает мониторинговый проект DeepState, информирует Цензор.НЕТ.

Где продвинулся враг?

"Карта обновлена. Враг продвинулся в Васюковке, Червоном Лимане и вблизи Бондарного", - говорится в сообщении.

Враг продвинулся в Васюковке и Червоном Лимане

Враг продвинулся в Васюковке и Червоном Лимане

Враг продвинулся в Васюковке и Червоном Лимане

Что предшествовало

Ранее сообщалось, что оккупанты продвинулись в Покровске, Мирнограде и вблизи Северска.

Топ комментарии
+7
не, неправильная новость, давай дальше о проблемах рашистов без Старлинка
показать весь комментарий
05.02.2026 19:05 Ответить
+3
Ка.апські виродки, шо то є "чєрвоний ліман"? Щоб ви всі поповиздихали біля українського славетного Лиману(
Слава Героїчним Силам Оборони України!
Слава Героям !
Люта смерть московитським виродкам!
❤️🖤💙💛
показать весь комментарий
05.02.2026 19:10 Ответить
+2
Але ж старлінк впав.
показать весь комментарий
05.02.2026 21:12 Ответить
Комментировать
Сортировать:
не, неправильная новость, давай дальше о проблемах рашистов без Старлинка
показать весь комментарий
05.02.2026 19:05 Ответить
По радіо тільки що казали, що ЗСУ просуваються біля Лимана та у Куп'янську. І де правда?
А взагалі, не воюють сотні тисяч заброньованих силовиків, 178 тис молодих відставників, сотні тисяч охоронців, биків в тилових частинах, мільйони офіцерів після кафедр кажуть, що можуть тільки командувати, якби під час Чорнобиля так сказали, то сиділи б ... І тотальна корупція. Як це все назвати? І чи можна перемогти, як це все не змінювати?
показать весь комментарий
06.02.2026 00:00 Ответить
Ка.апські виродки, шо то є "чєрвоний ліман"? Щоб ви всі поповиздихали біля українського славетного Лиману(
Слава Героїчним Силам Оборони України!
Слава Героям !
Люта смерть московитським виродкам!
❤️🖤💙💛
показать весь комментарий
05.02.2026 19:10 Ответить
О бл. з наближенням московитів Лиман знову почервонів?
показать весь комментарий
05.02.2026 19:22 Ответить
Мотоциклами кіньми, на віслюках мають просування.,
показать весь комментарий
05.02.2026 19:26 Ответить
Але ж старлінк впав.
показать весь комментарий
05.02.2026 21:12 Ответить
Красный Лиман возле Покровска и Лиман возле Славянска-разные населенные пункты.
показать весь комментарий
05.02.2026 22:07 Ответить
https://videos.cnscdn.com/9/1/e/8/91e885d78229551e1ea7cf579d39a2e5/original.mp4
По-звірячому лупцюють лежачу людину! Кати! Людина не скоїла жодного кримінального злочину, а може, і взагалі навіть адмін. правопорушення не скоїла. Та і взагалі по закону ніхто не має права нікого бити. Це банда злочинців! До речі, Вже під десяток епілептиків ці нелюди, напевно, забили до смерті, чи потім кажуть, що то були епілептики не раз таке чув про Одесу.
До того ж, ЗСУ, до яких віднесли ТЦК, за Конституцією не можуть бути застосовані проти власного народу. Як влада їх нацькувала на людей. то ця влада має за це відповісти! Хворих людей хапають і лупцюють замість того, щоб мобілізувати тренованих і підготовлених силовиків, молодих відставників, охоронців, офіцерів, биків з тилових частин і т.д.. які то заброньовані, то пенсіонери в 43. Сьогодні знов на Троєщині жах, менти ходять пачками по 50 чоловік, купа тачок муніципальної охорони, навіщо вони всі, злочиність майже на нулі, пристроївся ззаду, підслухав, мент каже "Якщо ми будемо автономією". Далі не почув, але думки не найкращі - це вони допускають, що ми тут будемо автономією рашки вже?
показать весь комментарий
06.02.2026 00:20 Ответить