5532 посетителя онлайн

Враг пытается накопить тяжелую технику и живую силу для штурма Мирнограда, - ГВ "Схід"

Ситуация в Покровске и Мирнограде

Украинские подразделения продолжают активные действия в районе Покровско-Мирноградской агломерации. Враг несет значительные потери.

Об этом сообщает группировка войск "Схід", передает Цензор.НЕТ.

Боевые действия

Подразделения Сил обороны Украины в зоне ответственности ГВ "Схід" сдерживают натиск противника и за прошедшие сутки отразили 111 российских штурмов.

Отмечается, что на Покровском направлении наши защитники остановили 64 штурмовые действия агрессора в районах населенных пунктов Вольное, Новый Донбасс, Родинское, Котлино, Покровск, Гришино, Муравка, Удачное, Молодецкое, Филии и в сторону населенных пунктов Сергиевка, Белицкое, Новоалександровка, Новоподгородное, Новопавловка.

По предварительным подсчетам, за прошедшие сутки на этом направлении украинские воины ликвидировали 54 оккупанта и ранили 27; уничтожили или подавили 42 беспилотных летательных аппарата и повредили 7 укрытий личного состава противника.

Обстановка в Покровске

Украинские подразделения продолжают контролировать северную часть Покровска.

"Ведутся поисково-штурмовые действия и ликвидация противника в городской застройке. По вражеским подразделениям, которые пытаются скопиться в южной части города, наносится систематическое огневое поражение", - рассказали в ГВ "Схід".

Ситуация в Мирнограде

В Мирнограде наши воины удерживают определенные оборонительные рубежи. Враг усиливает давление на северную часть города, пытается накапливать тяжелую технику и живую силу для дальнейшего штурма Мирнограда.

Потери оккупантов

Для сдерживания врага привлекаются необходимые силы и средства, по местам сосредоточения и логистике оккупантов наносится огневое поражение.

  • В целом в зоне ответственности ГВ "Схід" в течение суток противник продолжает нести наибольшие потери - 392 оккупанта за прошедшие сутки.
  • Также уничтожено 665 БПЛА различных типов и 21 единица другого вооружения и техники.
  • Силы обороны сосредотачиваются не только на ликвидации вражеской пехоты, но и операторов дронов. За сутки поражен 21 пункт управления российских БПЛА.
Топ комментарии
+6
А сирський знає?
показать весь комментарий
08.02.2026 13:03 Ответить
+6
А пістойно виходить так,що біднота має вмирати.Подивися на втрати.Села пусті.То коли діти депутатів на війну?
показать весь комментарий
08.02.2026 13:25 Ответить
+6
У сирка все стабілізовано, не нагнітайте! Завтра почуєте хороші новини, кілзона розширена до передмістя Запоріжжя.
показать весь комментарий
08.02.2026 14:09 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А сирський знає?
показать весь комментарий
08.02.2026 13:03 Ответить
Головне що ви знаєте, усе інше неважливо.
показать весь комментарий
08.02.2026 13:09 Ответить
завдяки ЗМІ і ви знаєте. Ваші дії?
показать весь комментарий
08.02.2026 13:19 Ответить
Оце і сумно. Бо творожнікову насрати.Це як з дєрьмаком. Якби не Ткач то хрен би ми знали що воно себе зараз прекрасно почуває під охороною УДО(?!?!?!). Фронтовтк всратий.
показать весь комментарий
08.02.2026 13:55 Ответить
Єрмак є носієм держтаємниці, тому його і охоронятимуть щонайменше рік, втім як і інших, хто був на найвищих посадах.
Щодо того Ткача, у мене гидливість до нього, лазить то по кущам, то по банях. ЩО він там сподівався знайти, хз.
показать весь комментарий
08.02.2026 22:28 Ответить
Татаров-ти?
показать весь комментарий
09.02.2026 07:29 Ответить
Ворог накопичує сили по всьому фронті, поки в нас йдуть санітарні втрати та СЗЧ а наше поповнення не покриває цих втрат. Вже на фронті чисельність ворожої піхоти переважає нашу піхоту в 7-10 разів і ми стримуємо росіян тільки дронами. Але як тільки починається погана погода - туман, сніг, мороз, дощ, сильний вітер і дрони не можуть ефективно вбивати терористів, так відразу ворог суне у наступ і займає наші позиції, вбиваючи наших оборонців, бо 1-2 солдати не можуть ефективно стримувати 10-15 нападників. Тому сьогодні поповнення бойових бригад це питання надзвичайної важливості! Потрібна мобілізація молоді та жінок - НЕГАЙНО. Інакше ми втратимо тих Героїв які сьогодні тримають на собі фронт!
показать весь комментарий
08.02.2026 13:10 Ответить
Так армія 800 тисячюА весь силовий блок ще на багато більший.Гриценко має врятувати Україну.
показать весь комментарий
08.02.2026 13:19 Ответить
Ага як у нас всі хотять, щоб Батьківщину захищав хтось інший - мєнти, діти депутатів, судді, члени товариства мисливців та рибалок, та хто завгодно, тільки не ми...
показать весь комментарий
08.02.2026 13:22 Ответить
А пістойно виходить так,що біднота має вмирати.Подивися на втрати.Села пусті.То коли діти депутатів на війну?
показать весь комментарий
08.02.2026 13:25 Ответить
Ясно, ясно...
показать весь комментарий
08.02.2026 13:26 Ответить
Ясно що?
показать весь комментарий
08.02.2026 15:38 Ответить
То ти в тилу?
показать весь комментарий
08.02.2026 13:37 Ответить
А ти в Америці?
показать весь комментарий
08.02.2026 15:35 Ответить
Так. Я в США
показать весь комментарий
08.02.2026 16:04 Ответить
Приїждаю повоюєш.
показать весь комментарий
08.02.2026 17:09 Ответить
Бабусь та дідусів теж мобілізуй.,
показать весь комментарий
08.02.2026 14:00 Ответить
Бабусі та дідусі вже на фронті, мобілізувались вже по другому разу і воюють четвертий рік повномасштабної війни.
показать весь комментарий
08.02.2026 14:22 Ответить
Вже Армія 900 тисяч а вовати немає кому?
показать весь комментарий
08.02.2026 14:31 Ответить
А скільки загиблих, поранених, пропавших безвісті, списаних по здоров'ю? Армія всі ці 4 роки веде страшні бої, в яких несе санітарні та безповоротні втрати, які потрібно поповнювати свіжими силами! В механізованому батальйоні піхотинців по штату всього 180 солдат та сержантів, а батальйон майже 700 людей. І саме ці 180 піхотинців гинуть, отримують поранення, травмуються та хворіють в першу чергу і їх потрібно міняти. Тому армія 900 тис. а воювати немає кому, бо саме та частина яка воює вже вибита війною!
показать весь комментарий
08.02.2026 14:37 Ответить
Кожного місяця мобілізують 30 000 чоловіків..шось я не бачу скільки списаних але бачу одних і тих в тилу
показать весь комментарий
08.02.2026 14:39 Ответить
По-перше вони всі йдуть в СЗЧ, а по-друге потрібно 500 тис. вже на зараз тільки щоб заповнити вакантні посади в існоючих бригадах, а якщо протяжність фронту буде збільшуватись, то відповідно мобілізованих потрібно буде в рази більше.
показать весь комментарий
08.02.2026 14:47 Ответить
30 тис сзчешників щомісяця?? Може ще скажеш чого вони втікають?
показать весь комментарий
08.02.2026 14:51 Ответить
Точну кількість не скажу, бо це закрита інформація, але скажу що укомплектованість бригад на фронті не росте. Той хто розуміє що це означає, зробить висновки.
показать весь комментарий
08.02.2026 14:55 Ответить
А може в сзч повально зачислюють 200?
показать весь комментарий
08.02.2026 14:58 Ответить
Вони ще не встигають доїхати до зони ведення боїв, щоб в них з'явилась можливість стати 200. Вони тікають ще з ТЦК та навчальних центрів.
показать весь комментарий
08.02.2026 15:09 Ответить
Ти не відповів чого вони тікають
показать весь комментарий
08.02.2026 15:11 Ответить
Тому що вони не воїни, вони бомжі, наркомани, алкоголики, хворі, важко хворі, випадкові люди яких зупинили на вулиці.
показать весь комментарий
08.02.2026 15:15 Ответить
Ну якщо всі йдуть і сзч,то збільшена кількість нічого не дасть,бо вонги також будуть йти в сзч.
показать весь комментарий
08.02.2026 15:40 Ответить
Дасть, потрібно змінити цілюву групу мобілізованих.
показать весь комментарий
08.02.2026 15:45 Ответить
Ні не дасть.Молоді так само випадкові прохожі.Молодих дуже мало.Пенсіонерів на багато більше.А гарячі голови хочуть їх покласти в землю.Ні,щоб наробити ракет,як Іран.Бо Україні вже і грошей надали.Натомість мотлох якийсь роблять.
показать весь комментарий
08.02.2026 15:53 Ответить
Молодь це якісно інші мобілізовані, здоровіші, сильніші, витриваліші, яких можна мотивувати військовою кар'єрою. А 60 річних бомжів наркоманів та алкоголиків вже неможливо мотивувати.
показать весь комментарий
08.02.2026 16:31 Ответить
Які там здорові?Ви бачили ту молодь?Вони не хочуть бути військовими.Хто хоче,йде навчатися.
показать весь комментарий
08.02.2026 17:05 Ответить
Зараз йде війна, тут не питають хочеш ти вмирати чи не хочеш, тут всі йдуть і вмирають!
показать весь комментарий
08.02.2026 17:11 Ответить
Військова кар'єра,це коли йдеш навчатися,а не коли спочатку йдеш на війну.
показать весь комментарий
08.02.2026 17:08 Ответить
Так ти вчишся, 51 день БЗВП, потім якщо Ти маєш вищу освіту, сержантські курси, потім фахова підготовка. Десь до трьох місяці навчання перед бойовими діями. А далі можна і на офіцерські курси, ще два місяці. ******* армія це постійне навчання.
показать весь комментарий
08.02.2026 17:12 Ответить
Втрати 55 тисяч загиблимиюСказав президент.
показать весь комментарий
08.02.2026 15:39 Ответить
Тожі скільки СЗЧ, безвісті та санітарні втрати з відмороженняи ?
В Херсоні і в окупованих Олешках люди замерзають просто в квартирах, невже в окопах ситуація якась краща, при the проваленій логістиці і закупівлях
показать весь комментарий
08.02.2026 15:52 Ответить
Ну в число втрат СЗЧ не входить. Навіщо Ви наводите цю цифру?
показать весь комментарий
08.02.2026 16:29 Ответить
Це сказав президент.Загиблих на війні більше.
показать весь комментарий
08.02.2026 17:06 Ответить
Ми зараз говоримо не про кількість саме загиблих, ми говоримо про те що те поповнення яке сьогодні поступає у війська не збільшує чисельність піхоти в окопах, бо вибуття людей з окопів більше ніж те поповнення яке може забезпечити мобілізація в тому вигляді в якому вона зараз проводиться!
показать весь комментарий
08.02.2026 17:14 Ответить
Цек нічого не дасть.Бо москалів більше в рази.Ніяка інша мобілізація не можлива.Вже і так в тцк ножі пхають.Батьки дітей не пустять,тих що залишились ще.
показать весь комментарий
08.02.2026 19:25 Ответить
Про молодь і жінок ти писав, не повторуйся, вже всі прочитали
показать весь комментарий
08.02.2026 16:43 Ответить
ще раз кажу - влада зелених веде Україну до поразки. С самого початку свого ************* всі дії Зелі були спрямовані на підрив обороноздатності країни
показать весь комментарий
08.02.2026 13:22 Ответить
Війну розпочали дляутилізацію населення..вже у відкрито говорять про завезення 10 млн,азіатів...і всі герої мовчать за це...а от дітей мобілізувати давай
показать весь комментарий
08.02.2026 14:04 Ответить
Від 18 до 25 це діти?? Ти ви що там уХУ'зїли чи що??!!! В них стільки енергії бухати, дуркувати, скакати в клубах , нюхати, гвалтувати один одного на камеру тощо... Які нахій діти ??!!!!!
Вони заборговано мають захищати своє майбутн'є !!!
показать весь комментарий
08.02.2026 15:55 Ответить
У сирка все стабілізовано, не нагнітайте! Завтра почуєте хороші новини, кілзона розширена до передмістя Запоріжжя.
показать весь комментарий
08.02.2026 14:09 Ответить