8197 посетителей онлайн

Россияне не выиграют войну в Украине. Их тактика - безумное поведение на всех уровнях, - Рютте

Генсек НАТО Марк Рютте

Учитывая значительные потери России на фронте, решимость руководства Кремля продолжать бросать войска в разрушительные атаки заставляет воспринимать ситуацию чрезвычайно серьезно.

Об этом заявил генеральный секретарь НАТО Марк Рютте во время дискуссии на Мюнхенской конференции по безопасности, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

Может ли выиграть РФ?

"Во-первых, мы должны осознать, что россияне не выиграют эту войну", - сказал Рютте, добавив, что Россия потеряла 65 тыс. военных только за последние два месяца, при этом имея лишь незначительные территориальные достижения.

"Если в Москве есть диктатор, который готов это делать, позволяя стольким офицерам гибнуть на войне, мы должны относиться к этому серьезно, потому что это безумное поведение на всех уровнях", - считает Рютте.

Помощь Украине

В этом контексте он призвал партнеров Украины сделать все, чтобы Украина имела все необходимое для самозащиты, включая перехватчики ракет, а также дальнобойное оружие.

Комментируя инициативы военной помощи, в частности PURL, в рамках которой европейские страны закупают критически важное американское оружие для Украины, Рютте также отметил двусторонний вклад европейцев и Канады.

В то же время он призвал партнеров оказывать помощь в соответствии с реальными приоритетами Украины.

"Пожалуйста, используйте то, что верховный главнокомандующий объединенных вооруженных сил НАТО в Европе составил вместе с украинцами список необходимого - не передавайте в двустороннем порядке ничего за пределами этого списка", - сказал Рютте, добавив, что такая помощь тем не менее "обеспечивает вам хорошие фото для газет".

"Мы точно знаем, что им нужно", - отметил Рютте, напомнив, что NSATU, структура НАТО, созданная в Висбадене, хорошо координирует международную военную помощь.

Топ комментарии
+4
К русне нельзя подходить с обычной, общечеловеческой логикой. Им похер на жизнь и на ее уровень. Причем что власти, что рабам. Это уже давно стало понятно. Считать, что они перестанут лезть если истребить их достаточно много - наивно. Делать нужно чтобы они не имели возможности лезть.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:24 Ответить
+4
У нас сейчас осталось менее 28 миллионов из 42 на январь 2022 года. Мобильщики называют еще более страшные цифры. Выехала преимущественно молодежь и женщины с маленькими детьми. К ним после окончания войны выедет много мужчин. Демографы, НБУ и социологи говорят про демографическую катастрофу в стране. Это не мои фантазии, это правда. С кем вы собираетесь поднимать страну? С пенсами, инвалидами войны или эмигрантами из нищих стран Азии или Африки? При том, что нам нужно будет содержать армию в 500-800 тыс. человек. Ответьте себе честно на этот вопрос.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:33 Ответить
+4
Ну дай бог.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Тактика першої і другої світових воєн. Вона в них божевільна але на жаль дієва , попри втрати вони тихенько сунуть вперед...вони з інкубатору беруться?
показать весь комментарий
14.02.2026 17:06 Ответить
К русне нельзя подходить с обычной, общечеловеческой логикой. Им похер на жизнь и на ее уровень. Причем что власти, что рабам. Это уже давно стало понятно. Считать, что они перестанут лезть если истребить их достаточно много - наивно. Делать нужно чтобы они не имели возможности лезть.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:24 Ответить
Вася, раша тріщить і розсипиться ще у 2026 році. Навіть зупинка війни по лінії фронту її вже не врятує.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:28 Ответить
Ти бачиш кінець війни? Я ні стільки, все тальки погіршується, вони пруть і не відпускають, вони весною ще будуть всякі операції наступальні планувати, не розумію, попри такі втрати
показать весь комментарий
14.02.2026 17:29 Ответить
Останній порив. У червні Путлєр впаде. Запам'ятай цей пост.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:36 Ответить
Ну дай бог.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:39 Ответить
показать весь комментарий
14.02.2026 18:43 Ответить
У 2026-му це вже ось ось. А які прикмети тріску раши? Бунти, черги по хліб, курс долара? Чому вона розсипиться?
показать весь комментарий
14.02.2026 18:08 Ответить
Все впаде раптово... Як тоді з Прігожіним швидко розвивалося.
показать весь комментарий
14.02.2026 18:11 Ответить
Як це виглядатиме? Які процеси відбуватимуться?
показать весь комментарий
14.02.2026 18:31 Ответить
Класичні. Згадайте як ссср розсипався...
показать весь комментарий
14.02.2026 18:38 Ответить
У СРСР була низька ефективність планової економіки, дефіцит товарів. Відсутня продовольча безпека. Республіки хотіли суверенітету. У чому схожість нинішньої РФ та СРСР?
показать весь комментарий
14.02.2026 18:51 Ответить
50 мільйонів кацапів здохнуть з голоду. Ще 20 відсотків можуть прожити пів року.
показать весь комментарий
14.02.2026 19:34 Ответить
В нас немає втрат? По вашому 55 тисяч?
показать весь комментарий
14.02.2026 17:52 Ответить
Стогодні такий сміливий у висловлюваннях, тому що поруч нема Трампа?
показать весь комментарий
14.02.2026 17:08 Ответить
Він провів проти Трамба успішну операцію "татусько".
https://glavcom.ua/world/world-politics/rjutte-nazvav-trampa-tatkom-reaktsija-prezidenta-ssha-1065107.html Трамп про Рютте: Мені здається, що він мене дуже любить
показать весь комментарий
14.02.2026 17:18 Ответить
Дай ракети для удару вглиб рф, балабол!
показать весь комментарий
14.02.2026 17:12 Ответить
А они и не собираются выигрывать в привычном всем смысле. Сейчас ихх задача ослабить Украину и сделать ее полностью зависимой: депопуляция, деиндустриализация, ослабление армии и т.д. Они это пытались сделать, посадив марионетку Яныка. Они пытаются это сделать сейчас.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:18 Ответить
Кремлівська маріонетка зеленський так чудово з цим справляється що навіть переобирати нікого не будуть
показать весь комментарий
14.02.2026 17:19 Ответить
Ні, друже 18c49ed2
Ані собіраюцца це зробити з 24.02.2022 року, але не можуть.
"Депопуляція" це концентрація українськості.
"Деіндустріалізація" це скидання замшілого совка. Реіндустріалізація буде на 2 порядки вищому рівні.
"Ослаблєніє армії" (тобто демілітаризація). Ахахах. ЗСУ ніколи ще не володіли технікою такого рівня (одні Ф16, Містралі та Гріппени чого варті) і у такій кількості. +поситай вчорашню інформацію як 10 воїнів ЗСУ розправилися на навчаннях з 2 батальйонами НАТОвців.
Україна вийде з війни моцною і об'єднаною як ніколи.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:25 Ответить
Мираж-2000 в ВСУ 2 ед. а "Грипен" вообще нет. Пример неудачный.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:28 Ответить
Чувак з палати пише
показать весь комментарий
14.02.2026 17:30 Ответить
Будуть. Вже є понад 150 Ф-16. А що було на 24.02.2026? Ослаблення армії таке???
показать весь комментарий
14.02.2026 17:31 Ответить
Скільки? Їх всього пару десятків.Які 150?
показать весь комментарий
14.02.2026 17:54 Ответить
Это зеленый розовый пони. Там мозги как у рыбки гуппи. Вера в святой телевизор.
показать весь комментарий
14.02.2026 18:17 Ответить
Ключові факти про Gripen для України:

Плани: Є домовленості, згідно з якими Україна матиме 150 нових літаків Gripen, що є частиною стратегії посилення авіації новими платформами.
Терміни: Перші літаки можуть надійти у 2026 році, але постачання є довгостроковим процесом, що розтягнеться на кілька років.
Локалізація: Україна планує локалізувати виробництво цих літаків, що вважається стратегічною домовленістю.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:33 Ответить
На закупку нужно 50 миллиардов евро и еще 100 миллиардов на обслуживание. Это уже подсчитано. Причем часть уже нужно оплатить сейчас чтобы иметь возможность получить борта через 8-10 лет. Кто вам даст столько денег на шару?
показать весь комментарий
14.02.2026 17:36 Ответить
У тєбя ус атклєілса (слово "вам" тебе видало, єслі что). Коли Грецію рятували ЄС знайшло 500 млрд євро. А тут треба рятувати Європу і Україна єдина може це зробити. Так що гроші будуть.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:39 Ответить
Не 500, а 50. И Греция уже была страной Евросоюза, и в Греции не было войны, не нужно было содержать полумиллионную армию. И грекам тогда закрутили гайки по самое нихочу, доходило до бунтов.

И все-таки - где вы возьмете эти деньги? Конкретно и без бла-бла-бла. Про репарации можете и не вспоминать.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:44 Ответить
Фінансова допомога ЄС для порятунку Греції від дефолту надавалася протягом кількох пакетів, починаючи з 2010 року і до 2018 року. Загальний обсяг фінансової підтримки, наданої Євросоюзом разом із МВФ, перевищив 300 мільярдів євро, що запобігло краху грецької економіки та виходу з єврозони.

Три пакети допомоги: Фінансова підтримка виділялася у 2010, 2012 та 2015 роках.
Перший крок (2010): Спільне рішення ЄС та МВФ про виділення першого пакета у 110 млрд євро, прийняте 2 травня 2010 року.
Умови: Фінансова допомога була пов'язана з жорсткими заходами економії та реформами.
Завершення: Греція остаточно вийшла з-під зовнішнього фінансового нагляду ЄС 20 серпня 2022 року.
Ця допомога стала найбільшою в історії Євросоюзу для однієї країни-члена.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:47 Ответить
Ну и? Так где 500 млрд? И все-таки - где взять деньги, если только на самолеты нужно выделить 150 млрд?
показать весь комментарий
14.02.2026 17:50 Ответить
Понятно. Ответа не будет.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:53 Ответить
Понятно. Зеленый дегенерат. Больше вопросов нет.
показать весь комментарий
14.02.2026 18:02 Ответить
Могу к тебе обращаться и на ТЫ вместо ВЫ. Если сильно хочешь. Без проблем.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:46 Ответить
Вам ти вжив не до мене, а до Українців. Бо не мені гроші даватимуть, а Україні. Так як і зараз дають - 90 млрд євро на 2 роки.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:49 Ответить
Не петляй. Тупо. Ты прекрасно все понял Вам - это тебе и подобным розовым пони, верящим в сказки Зеленского.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:51 Ответить
Греція ЄС,Україна ні і то було раніше.Зараз в ЄС грошей вільних немаєю.Через ковід і пронграми з мігрантами і тд.
показать весь комментарий
14.02.2026 18:01 Ответить
Нема вільних грошей. Ахахах!!! Трамб тому так не любить ЄС, що вони створили євро і вже не лише Трамб може друкувати світову валюту. На безпеку гроші знайдуться завжди, зелений вилупку.
показать весь комментарий
14.02.2026 18:07 Ответить
Не бачу нічого смішного.Вони насилу той кредит виділили.ЄС не резервна світоіа валюта і не буде такою.Зелений це ти довбню.
показать весь комментарий
14.02.2026 18:13 Ответить
Зелені шмарклі як завжди малограмотні. Читай і викидай свої доляри доки за них ще щось можна взяти!

Огляд від ШІ

Так, євро (€) є другою за значенням світовою резервною валютою після долара США
. На нього припадає близько 20% світових золотовалютних резервів, що робить його ключовим інструментом для центральних банків у диверсифікації їхніх активів. Євро широко використовується в міжнародних розрахунках завдяки стабільності та економічній силі країн Єврозони.
Місце в рейтингу: Євро поступається лише долару США (понад 57%), залишаючись значно попереду японської єни та британського фунта.
Роль: Це офіційна валюта 19 країн Єврозони, яка є надійним засобом накопичення та інвестації.
Динаміка: Хоча євро є потужною резервною валютою, аналітики зазначають, що він не замінить долар повністю в найближчій перспективі через фінансову архітектуру.
Незважаючи на активне використання, долар США залишається домінуючим, а євро - головною альтернативою йому.
показать весь комментарий
14.02.2026 18:21 Ответить
20 відсотків,не 60.Я за відсотки я знав і мав написати першою резервною валютою.Замінити долар ну ніяк не вийде ніяк.Навіть тут пише,що долар не замінить.Моя помилка,що я не написав першою,це визнаю.
показать весь комментарий
14.02.2026 19:00 Ответить
Ну якщо визнаєш помилки, то ще не пропащий.
показать весь комментарий
14.02.2026 19:07 Ответить
Так це така собі помилочкаюЯ за це знавюДолар ну ніяк не замінить.Збільшити внески по НАТО всі країни ЄС не хочуть,чи не можуть.800 мільярдів на переозброєння ще не виділили.США он 1.5 трильйони на оборону витратять і це тільки за рік.Порівняй по ШІ,скільки ЄС весь разом бойових літаків виготовляє і модернізує і скільки одні США.США в рази більше,причому в США нове передове покоління.
показать весь комментарий
14.02.2026 19:09 Ответить
Просто досі усі погодилися, що сша розвиває свій ОПК, а вони фінансують. Тепер гроші ЄС підуть не до військових концернів сша, а до європейських військових концернів. Сша скотиться до рівня Аргентини, де їм і місце разом з рашкою.

ПЕС. Долар не вартує насправді того паперу на якому його друкують. Скидай ту макулатуру якщо маєш. Я останню тисячку скинув ще рік тому, закрив свій валютний рахунок у доларах і все тримаю у євро.
показать весь комментарий
14.02.2026 19:12 Ответить
Не буде мати.Ти подивися скільки франузам і шведам по контрактах їх потрібно віддати.На багато років вперед черги.Україна не підписувала взагалі ніяких контрактів.Звідки літаки візьмуться? Будуть в своїх армій забирати? Так таких керманичів на шмаття порвуть.У Франції на озброєні всього близько 140 Рафалів,а в Швеції близько 90 Гріпенів.Це всіх модифікацій.Ти хоч самі мізками подумайте.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:59 Ответить
показать весь комментарий
14.02.2026 18:44 Ответить
А ти смішний,напевно з секти 73% .Слідуюча зима буде без світла і опалення?
показать весь комментарий
14.02.2026 17:29 Ответить
Ні, я з секти 25%.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:30 Ответить
Тебе веселить така перспектива?
показать весь комментарий
14.02.2026 17:47 Ответить
мене дебіли дивують,що не помічають лише погіршення ситуації і розповідають про якісь неймовірні успіхи
показать весь комментарий
14.02.2026 17:50 Ответить
У нас сейчас осталось менее 28 миллионов из 42 на январь 2022 года. Мобильщики называют еще более страшные цифры. Выехала преимущественно молодежь и женщины с маленькими детьми. К ним после окончания войны выедет много мужчин. Демографы, НБУ и социологи говорят про демографическую катастрофу в стране. Это не мои фантазии, это правда. С кем вы собираетесь поднимать страну? С пенсами, инвалидами войны или эмигрантами из нищих стран Азии или Африки? При том, что нам нужно будет содержать армию в 500-800 тыс. человек. Ответьте себе честно на этот вопрос.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:33 Ответить
На собі переконався?
показать весь комментарий
14.02.2026 17:41 Ответить
Понятно. Розовый пони.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:38 Ответить
Угу, а американцы будут содержать пенсионеров и бюджетников. Отличный план. Мне нравиться )
показать весь комментарий
14.02.2026 17:51 Ответить
це той чувак, який приїзжав до Києва, щоб пофоткатись біля зруйнованої тец і сказати кілька теплих слів про "чекайте весни папуаси, більше нічим не допоможу" ?
показать весь комментарий
14.02.2026 17:37 Ответить
На рахунок папуаси вірно на 100%.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:40 Ответить
Он вам нічєго нє д.... ©
Це хоч в плюс - вони самі побачать як "рузкій мір за мир".... А от зєльцман мав би не фоткаттсь а працювати
показать весь комментарий
14.02.2026 18:04 Ответить
Это как в футболе. Команда хоть и проиграла но показала отличную захватывающую игру. Зрители были в восторге. Вот так и у нас)
показать весь комментарий
14.02.2026 17:38 Ответить
Ти за московію пишеш?
показать весь комментарий
14.02.2026 17:50 Ответить
Я подивився псу Патрону в очі і він сказав мені, що ми ніколи не здамося»,
- Генсек НАТО Рютте.
показать весь комментарий
14.02.2026 17:56 Ответить
На ютубі був канал "пес патрон". ******* пісня про Марафон ))) канал забанили, пісня гуляє в копіях..

Приспів:
Марафон марафон
Пропаганди Чемпіон
Марафон марафон
Патріота раціон

© Будеш дроном управляти
Ти на фронт не попадеш
Це як на приставці грати
До посадки не дійдеш...

Марафон марафон
Буде дронів міліон
Марафон марафон
Побудуєм стадіон....
показать весь комментарий
14.02.2026 18:02 Ответить
У Фінляндії теж не виграли!! Хоча двічі захоплювали Карелію!! А там зараз гидота, п'янота і .... добування золотішка...
показать весь комментарий
14.02.2026 17:59 Ответить
Рютте не чув, що божевільна поведінка свинособак почалася 1169-го року, коли рюзкє князь Андрєй Боголюбскій напав на Київ. І з тих пір поведінка свинособак не змінилася. Перейшла в гени.
показать весь комментарий
14.02.2026 18:15 Ответить
Так розкажіть йому про половців, печенігів та Рюриків...
Десь я вже це чув...
показать весь комментарий
14.02.2026 18:57 Ответить
Кацапстан вже програв цю війну, і Україна повинна довести її до кінця, звільнити усі свої території та знищити кілька мільйонів кацапів!
показать весь комментарий
14.02.2026 18:20 Ответить
Твоє НАТО зараз тріщить і розвалюється ,вже , в результаті цієї війни , в Євросоюзі не набагато кращі справи, вас викидують з Африки а головний член вашої організації загрожує суверенітету інших членів ,кацапи зуміли налагодити взаємодію з Китаєм,іраном,північною кореєю і значно наростили свої спроможності , ви неспроможні забезпечити нас в необхідному обсязі озброєнням та ************ мотивуючи це власним виснаженням, про що ти говориш дядько ? Згадай яка в тебе посада і займатися обов'язками а не шашликами в травні,бо несмачні вони.
показать весь комментарий
14.02.2026 18:32 Ответить
Це добре, що НАТО прозріває. Гуртом і батька легше бити
показать весь комментарий
14.02.2026 19:04 Ответить
Занадто емоційний, як баба.
показать весь комментарий
14.02.2026 19:07 Ответить