7242 посетителя онлайн

Зеленский о Taurus для Украины: Окончательное решение еще не принято

Taurus для Украины: Зеленский заявил, что точка в вопросе еще не поставлена

Окончательное решение о поставках Украине немецких ракет Taurus еще не принято.

Об этом сказал президент Владимир Зеленский во время общения с журналистами в Мюнхене, сообщает Цензор.НЕТ.

Окончательного решения нет 

"Решения нет. Но и война еще не закончилась", - сказал глава государства.

Он подчеркнул сложность процесса получения вооружения. Зеленский отметил, что в этом вопросе в диалоге с немецкой стороной следует найти баланс.

"Я не могу выбирать все. Конечно, я хотел бы выбрать все во время войны, но я не могу этого сделать. Поэтому я надеюсь, что вы понимаете, почему я так не могу сделать. Я должен что-то выбирать", - сказал украинский лидер.

Другая помощь от Германии

В то же время Зеленский отметил, что Украина получает от Германии другую помощь, упомянув также о совместном производстве дронов.

"Вчера мы открыли линию совместного военного производства. Мы начали строить дроны, и эти дроны уже поступили на фронт", - сказал глава государства.

Топ комментарии
+11
Та ні, рішення якраз таки є, і давно)
показать весь комментарий
14.02.2026 19:55 Ответить
+9
Якщо випросити в союзників висоотехнологічну зброю для захисту України (що входить в твої прямі повноваження Президента України) в тебе не виходить - то нафіга ти нам потрібен як президент? Йди краще в клоуни!
показать весь комментарий
14.02.2026 20:10 Ответить
+8
10 млн українців виїхали і не повернуться ніколи, кількість загиблих цивільних і військових вже наближається до мільйона. крутий ти рятувальник. не рятуй більше нікого.
показать весь комментарий
14.02.2026 20:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Та ні, рішення якраз таки є, і давно)
показать весь комментарий
14.02.2026 19:55 Ответить
ви мене випередили. а це їбанько ще не зрозуміло. от же ж вибрали презедента дурачка. ржемо всією маршруткою.
показать весь комментарий
14.02.2026 20:01 Ответить
шкода що ви не балотувались в прези
показать весь комментарий
14.02.2026 20:04 Ответить
ти мені зажав декілька мільйонів грн, щоб я зміг подати свою кандидатуру.
показать весь комментарий
14.02.2026 20:06 Ответить
я націю спас не давши .
показать весь комментарий
14.02.2026 20:08 Ответить
10 млн українців виїхали і не повернуться ніколи, кількість загиблих цивільних і військових вже наближається до мільйона. крутий ти рятувальник. не рятуй більше нікого.
показать весь комментарий
14.02.2026 20:10 Ответить
Та що ж йому робити? Все розуміє, як і інші, але щось молоти треба.
показать весь комментарий
14.02.2026 20:05 Ответить
та нічого воно не розуміє. воно тупе, капець.
показать весь комментарий
14.02.2026 20:07 Ответить
Великий Лідор ********** по категорії разговорного жанру

.
показать весь комментарий
14.02.2026 20:12 Ответить
Та закрий ²бальник(Мерц казав ,що мовчатиме ,а ти потужно среш Україні(((
показать весь комментарий
14.02.2026 20:09 Ответить
Його ніколи не ухвалять. Треба дурникам завжди залишати віконце надії.
показать весь комментарий
14.02.2026 20:10 Ответить
Якщо випросити в союзників висоотехнологічну зброю для захисту України (що входить в твої прямі повноваження Президента України) в тебе не виходить - то нафіга ти нам потрібен як президент? Йди краще в клоуни!
показать весь комментарий
14.02.2026 20:10 Ответить
а це все іноземне що є в нашому війську хто випросив , ну крім вас ?
показать весь комментарий
14.02.2026 20:18 Ответить
Ну, наприклад, то все безкоштовні подарунки...
показать весь комментарий
14.02.2026 20:22 Ответить
ну ви ж точнісенько знаєте що не подарунки . А як по вашому , то хто обдарований ?
показать весь комментарий
14.02.2026 20:31 Ответить
Іванов? Чи Петров? Чи Подоляк?

А ну, перелогінься!
показать весь комментарий
14.02.2026 20:40 Ответить
просте запитання , а яка душевна відповідь . І я вас з мирзенними особами не порівнював .
показать весь комментарий
14.02.2026 20:47 Ответить
Сонце сьогоні світило.Знаєш хто "випросив"?
показать весь комментарий
14.02.2026 21:00 Ответить
ви напевно
показать весь комментарий
14.02.2026 21:04 Ответить
https://ibb.co/8gt0y5Pd
показать весь комментарий
14.02.2026 20:14 Ответить
Перекладаючи з мови телемарафону на людську мову: Таурусів ніхто не дасть і не чекайте!
показать весь комментарий
14.02.2026 20:27 Ответить
І не буде ухвалено нажаль, з такою "дипломатією" криворізьською
показать весь комментарий
14.02.2026 20:29 Ответить
…. Після дощику, в четвер…все буде
показать весь комментарий
14.02.2026 20:36 Ответить
В України є набагато кращі ракети від Тауросів, тому вони їй не потрібні!
показать весь комментарий
14.02.2026 20:40 Ответить
показать весь комментарий
14.02.2026 20:48 Ответить
Що він сказав,переведіть мені,будь ласка.
показать весь комментарий
14.02.2026 20:54 Ответить
Що воно меле?
показать весь комментарий
14.02.2026 20:58 Ответить
«Я не можу обирати все. Звичайно, я хотів би обрати все під час війни, але я не можу цього зробити. Тому я сподіваюсь, що ви розумієте, чому я так не можу зробити. Я маю щось обирати"

Щоб так висловлювати свої думки Трампу знадобилося приблизно 80 років. Наш до 50 уже як 20 річний ветеран деменції.
показать весь комментарий
14.02.2026 21:15 Ответить
,,Я не можу обрати все'' - каже Володимир Олександрович, і це, мабуть, найщиріша правда, яку ми чули. !!! Свій головний доленосний вибір він зробив ще до повномасштабного вторгнення: між ракетами, що летять на 500 км, і асфальтом, по якому тепер так зручно відступати або підвозити гуманітарку.....Справді, навіщо нам були потрібні власні ,,Громи'' та ,,Вільхи'', якщо зараз можна натхненно стати в чергу до Шольца? Це ж справжнє мистецтво - щоразу чути німецьке ,,,Nein'' і продовжувати шукати той самий міфічний ,,баланс''. А баланс у нас ідеальний: власних ракет немає, зате ям на дорогах до кордону стало значно менше.....
Бідний наш президент... Він знову перед дилемою......Мабуть, згадує лютий 22-го, коли вибір між армією та дорогами пояснювали просто: ,,інакше грошей не вистачить''. Стратегія виявилася стабільною: тоді ми обирали комфортні поїздки замість оборони, а тепер - статус ,,майстра спорту з пошуку допомоги'' замість закритих ракетних програм.
Цитата ,,Я не можу обрати все'' - це новий девіз нашого ОПК ! Колись ми вже обрали не фінансувати своє виробництво, бо ракети не допомагають піаритися на відкритті мостів. Тепер, коли німці видають зброю порціями, як десерт у дорогому ресторані, ми раптом знову згадали про ,,складний вибір''.....Звичайно, набагато легше підбирати слова для виправдань, ніж визнати очевидне: ,,Велике будівництво'' свого часу виявилося масштабним захороненням оборонного бюджету в чорнозем. А баланс нарешті знайдено: дороги є, а ракети - ,,в процесі обговорення''.
показать весь комментарий
14.02.2026 21:51 Ответить
задовбали вже розвозити про ті "тауруси". Їх у нас ніколи не буде, бо їх по-перше у боєздатному стані залишилось близько двохсот одиниць, а по-друге, носіїв цих КР у нас не передбачається щонайменше у найближчі два роки.
показать весь комментарий
14.02.2026 22:36 Ответить