4263 посетителя онлайн

Задержан агент РФ, который готовил новые удары по киевским ТЭС, - СБУ. ФОТО

Служба безопасности задержала в Киевской области еще одного агента российской военной разведки. Злоумышленник готовил новые ракетные атаки рашистов по тепловым электростанциям столичного региона Украины.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр СБУ.

Как действовали российские спецслужбы?

По данным киберспециалистов СБУ, сначала фигурант получил задание от оккупантов скрытно обойти периметр одной из ТЭС, чтобы отследить ее техническое состояние после прошлого обстрела.

российский агент
российский агент

Во время вылазки он должен был в режиме реального времени "отчитываться" оккупантам обо всем увиденном на территории энергообъекта с фотофиксацией технологических сооружений и оборудования.

Сотрудники Службы безопасности задержали агента "на горячем", когда он проводил доразведку вблизи потенциальной "цели". На месте происшествия у него изъят смартфон, на который он фотографировал внешнее состояние ТЭС.

Что известно о предателе?

Как установило расследование, заказ РФ выполнял 26-летний житель Фастовского района, который ранее отбывал наказание за убийство несовершеннолетней девушки.

В поле зрения российских спецслужб рецидивист попал в Телеграм-канале по поиску "легких заработков".

"За обещание быстрого заработка он согласился скорректировать воздушные атаки рашистов по энергетической инфраструктуре Киевской области, чтобы обесточить и оставить без теплоснабжения большую часть региона", - говорится в сообщении.

Последствия для предателя

Во время обыска на смартфоне задержанного обнаружен анонимный чат с куратором от группы, с которым он общался в режиме "исчезающих" сообщений.

Следователи Службы безопасности сообщили агенту о подозрении по ч. 2 ст. 111 Уголовного кодекса Украины (государственная измена, совершенная в условиях военного положения).

Злоумышленник находится под стражей без права внесения залога. Ему грозит пожизненное заключение с конфискацией имущества.

Топ комментарии
+8
Криком кричу---потрібно змінити ККУ Іде війна і потрібно суворі покарання для зрадників,мародерів,корупціонерів,вбивць Це тимчасово. Спрощити розслідування і ввести найвищу міру покарань Це запровадити --тимчасово Дипкорпус повинен донести до всіх країн світу введення таких законів Бо лібералізм приводить до масових жертв серед населення і ЗСУ Провести обгрунтовані пояснення таких заходів Донести до ООН,Ради Європи і всіх лідерів світу Бо таке буде продовжуватись бескінечно Влада нехоче іти на такі заходи,бо там є велика частина,яка повинна отримати---вишку.
показать весь комментарий
18.02.2026 10:25 Ответить
+8
Якщо не почнуть фізично знищувати цю погань вони ніколи не переведутся ,виродок скільки відсидів за вбивство ? а тут проблеми з укомплетацією ЗСУ.
показать весь комментарий
18.02.2026 10:55 Ответить
+5
Як встановило розслідування, замовлення РФ виконував 26-річний мешканець Фастівського району, який раніше відбував покарання за вбивство неповнолітньої дівчини.

Це йому за вбивсто років зо три шолі дали?
показать весь комментарий
18.02.2026 10:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Нажаль ще чимало гнид залишаються в Україні починаючи з найвищіх гілок влади і до самого низу...
показать весь комментарий
18.02.2026 10:25 Ответить
Криком кричу---потрібно змінити ККУ Іде війна і потрібно суворі покарання для зрадників,мародерів,корупціонерів,вбивць Це тимчасово. Спрощити розслідування і ввести найвищу міру покарань Це запровадити --тимчасово Дипкорпус повинен донести до всіх країн світу введення таких законів Бо лібералізм приводить до масових жертв серед населення і ЗСУ Провести обгрунтовані пояснення таких заходів Донести до ООН,Ради Європи і всіх лідерів світу Бо таке буде продовжуватись бескінечно Влада нехоче іти на такі заходи,бо там є велика частина,яка повинна отримати---вишку.
показать весь комментарий
18.02.2026 10:25 Ответить
Повністью з вами згоден. Вже майже п'ятий рік іде Екзистенційна війна а наше суспільство і керівництво краіни ще якось ще й досі не збагнуло що це конфлікт, у якому на кону стоїть саме існування держави, нації або народу. Для України це боротьба за виживання проти агресії росії, і тому такий підхід ,,у білих рукавичках''- дотримання законів і процедур мирного часу , і м'ягке покарання щодо внутрішніх ворогів, є неефективним або навіть самогубним., Бо як бачимо ця навала внутрішніх зрадників- інформаторів, корегувальників, шпигунів, паліів не зменшується, і іх зовсім не лякає можливість покарання - бо цей ризик для них є прийнятним. Вже жодного дня не минає без новин про них..... Тільки тут на Цензорі сьогодні вже три новини про них ! І це тільки про тих, яких виявили і спіймали....А скільки іх ще й десь бігає....Чому британці вже в перший рік Другоі Світовоі війни зрозуміли всю небезпеку цієі загрози, і негайно внесли зміни до законодавства і ввели смертну кару як покарання за такий злочин. І коли там ловили місцевого шпигуна ,диверсанта чи інформатора (а там як не дивно теж було багато прихильників ницистськоі ідеологіі) його вішали. Мало того, виконати вирок і власноруч його мав повісити хтось з найближчих його родичів : мати, батько або дружина.... Якщо родич відмовлявся-вішали обох... І це дійсно дієво працювало....Треба й нам вже давно змінювати й наше законодавство під реаліі війни, бо інакше нам цю навалу внутрішніх ворогів просто не зупинити і не перемогти...Але наша зелена влада завжди все робить навпаки, і все не на користь Украіні.....
показать весь комментарий
18.02.2026 17:39 Ответить
Віддайте його на виховання мешканцям будинків, які досі без опалення, а майно продайте з аукціона на потреби ЗСУ.
показать весь комментарий
18.02.2026 10:25 Ответить
А ще краще надіслали би від його імені (не розголошуючи факт затримання) координати фальшивої цілі та розмістили б його за цими координатами чекати прильоту (хлопець би точно пережив кілька найзахоплюючих годин в своєму житті).
показать весь комментарий
18.02.2026 11:16 Ответить
йому 26 років,за вбивство неповнолітньої дали не менш 10 років,скільки йому було 14 ?,чи вийшов достроково чи десь махната лапа є ? це вже не люди та чому не риє окопи,чи владі давно пох
показать весь комментарий
18.02.2026 12:45 Ответить
Як встановило розслідування, замовлення РФ виконував 26-річний мешканець Фастівського району, який раніше відбував покарання за вбивство неповнолітньої дівчини.

Це йому за вбивсто років зо три шолі дали?
показать весь комментарий
18.02.2026 10:26 Ответить
Угу. "вбивство неповнолітньої дівчини"!!! - у нас рай для мафії і бандитів! А за зламані кістки умовний термін або навіть штраф - запросто, то чому не влаштувати терор для населення?
показать весь комментарий
18.02.2026 11:37 Ответить
Якщо не почнуть фізично знищувати цю погань вони ніколи не переведутся ,виродок скільки відсидів за вбивство ? а тут проблеми з укомплетацією ЗСУ.
показать весь комментарий
18.02.2026 10:55 Ответить
Ток ть он убил ребенка, а его отпустили? Это как вообще? Что за конечное государство у нас?
показать весь комментарий
18.02.2026 12:02 Ответить
...тільки смертна кара, думаю можна повернути це під ча свійни, просто депутати самі бояться!!!
показать весь комментарий
18.02.2026 20:24 Ответить