8491 посетитель онлайн

Задержка в выпуске ракет "Фламинго" возникла из-за удара россиян по заводу-производителю, - Зеленский

fire,point,фламинго

Президент Владимир Зеленский рассказал, что из-за российского удара по производственным мощностям некоторое время назад возникла задержка с развертыванием выпуска отечественных ракет "Фламинго".

Об этом он сообщил в интервью Tagesschau, информирует Цензор.НЕТ.

Что известно

"Я открыто заявил, что также был поражен украинский завод, где производились ракеты "Фламинго". То ли намеренно, то ли случайно, я не хочу сейчас это обсуждать. Но была задержка производства. Затем производство возобновилось, и было построено определенное количество ракет", - сообщил глава государства.

  • Президент отметил, что Украина искренне надеется, что количество ракет будет продолжать расти, и что будут дальнейшие атаки по России.

"Орешник"

По словам главы государства, на территории РФ ударами с использованием "Фламинго" уже было уничтожено несколько складов и завод по производству оружия.

Он также сообщил, что украинские военные следят за производством компонентов ракеты "Орешник" в России и с этим связаны дальнейшие задачи.

"Россияне скрывают систему "Орешник". Мы понимаем, почему. Сейчас у них есть три системы на территории Российской Федерации. Это те, которые мы видим. Мы хотим иметь еще больше возможностей. Потому что когда есть много систем противовоздушной обороны, приходится атаковать комбинированно, так же, как россияне атакуют нас. Большое количество беспилотников, а потом еще и запускаются ракеты. Трудно преодолеть средства противовоздушной обороны. Но мы работаем над этим", - добавил Зеленский.

Топ комментарии
+49
Єдина причина зупинки виробництва ракет - це двушечки на москву.
показать весь комментарий
24.02.2026 17:58 Ответить
+33
"Фламинго" пройденный этап. Средства освоены, ролики показаны, заявления сделаны, завод поражен врагом, билеты до Израиля использованы. Есть планы на гиперзвуковую "Какаду"...
показать весь комментарий
24.02.2026 18:02 Ответить
+20
Затримка у випуску ракет "Фламінго" виникла через те, що будуванням ракет мають займатися професіонали, а не циркачі...
показать весь комментарий
24.02.2026 18:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ЗЕля,ляля звісно бовдур і аферюга,але батьків і дітей не чіпай.Будеш схожимна москаля з сьогоднішнього першого дня реєстрації.
показать весь комментарий
24.02.2026 18:33 Ответить
По перше,це несолідно.
Якщо це прочитає його донька,буде приблизно те саме,що якщо прочитають хтось з твоїх дітей мій допис про те, що сьогдні одним довбойобом на Цензор.нет стало більше.Доказуй їм потім,що це не так.
Доречі,не кради ім,я давньогрецького поета! Злодійство також робить схожим на кацапа...
показать весь комментарий
24.02.2026 18:48 Ответить
Чекаємо 3000 ракет до червня
показать весь комментарий
24.02.2026 17:57 Ответить
Тобто - "чекаємо" сидячи на дивані ?
показать весь комментарий
24.02.2026 18:08 Ответить
А ти на чому сидиш?
показать весь комментарий
24.02.2026 18:17 Ответить
Чекаємо кордони 1991 року.
показать весь комментарий
24.02.2026 20:33 Ответить
до червня 2033
показать весь комментарий
24.02.2026 18:28 Ответить
Чекаємо на селфіки з нової локації
показать весь комментарий
24.02.2026 18:57 Ответить
Хвальки вирішили напужать кацапів фотографіями цехів з ракетами(((
показать весь комментарий
24.02.2026 17:58 Ответить
Єдина причина зупинки виробництва ракет - це двушечки на москву.
показать весь комментарий
24.02.2026 17:58 Ответить
Там де служки моноШоблою нагадили із зеленським в Україні, так там і прорив національних інтересів та втрати!!!
Аброхамія з падлякою ще за Яворівську трагедію не відсиділи, все їх генпрокурори безтижі ховають з ДБР!!
показать весь комментарий
24.02.2026 18:01 Ответить
цікаво, коли до зебіла дійде, що такі речі треба виробляти глибоко під землею
показать весь комментарий
24.02.2026 18:01 Ответить
не для того мамарімапапісаші давала...
показать весь комментарий
24.02.2026 18:07 Ответить
а хто сказав що вони виробляються ?

в імітацію виробництва - вірю

в серійне - ні
показать весь комментарий
24.02.2026 18:53 Ответить
Триндіти треба було менше
показать весь комментарий
24.02.2026 18:01 Ответить
Яворів - Хламідія - полігон....
Теж було ??? Так само???
показать весь комментарий
24.02.2026 18:01 Ответить
"Фламинго" пройденный этап. Средства освоены, ролики показаны, заявления сделаны, завод поражен врагом, билеты до Израиля использованы. Есть планы на гиперзвуковую "Какаду"...
показать весь комментарий
24.02.2026 18:02 Ответить
Можна ще одягти Армію в усе рожеве...рожевий асфальт класти...
показать весь комментарий
24.02.2026 18:11 Ответить
Рожевий фламінго, гармонічно вписується в світ рожевих поні який споглдається в рожеві окуляри. Назва як завжди вибрана дотепно з гуморком, в стилі Алі Баби, Шугермана, Че Гевари і далі по списку)
показать весь комментарий
24.02.2026 18:23 Ответить
Как в Аду)
показать весь комментарий
24.02.2026 21:15 Ответить
Оце найвелиніший у світі ".ІЗДУН"!!!!
показать весь комментарий
24.02.2026 18:05 Ответить
Затримка у випуску ракет "Фламінго" виникла через те, що будуванням ракет мають займатися професіонали, а не циркачі...
показать весь комментарий
24.02.2026 18:07 Ответить
Выходит что клоуны расположили производство не под землей, а в концертном зале?
Тогда понятно.
Уровень ******** пиво в магазине, продать по дешёвке, а потом купить пиво и нажраться.
показать весь комментарий
24.02.2026 18:07 Ответить
То що, рожеву фарбу таки нарешті знайшли у достатніх кількостяї? Бо раніше ж то була основна проблема. І шо там, режим "нічної скритності" вже запрацював?
показать весь комментарий
24.02.2026 18:08 Ответить
Нам завжди шось мішає - як не сорочка довга - то *** короткий
показать весь комментарий
24.02.2026 18:09 Ответить
показать весь комментарий
24.02.2026 20:34 Ответить
А шо там с окуенно длинным Нептуном?
показать весь комментарий
24.02.2026 18:10 Ответить
Їх пофарбували в рожевий і показують довірливим лохам бойове застосування фламінгів.
показать весь комментарий
24.02.2026 18:19 Ответить
адресу забув сказати !
показать весь комментарий
24.02.2026 18:10 Ответить
Він її раніше передав, тому по виробництву і вдарили. Стільки, скільки наше керівництво воює у пресі, точніше розповідає про все, і шпигунів не треба
показать весь комментарий
24.02.2026 18:18 Ответить
сховати таке виробництво неможливо. В принципі. Якщо воно на території України і на поверхні - його знищення росіянами це питання часу.
показать весь комментарий
24.02.2026 18:25 Ответить
і не соромно обманювати людей ?
показать весь комментарий
24.02.2026 18:12 Ответить
А захистити не змогли бо гроші вкрали
показать весь комментарий
24.02.2026 18:13 Ответить
Ну ведь нормальные люди строили бы такие заводы во время войны, либо глубоко под землёй, либо за пределами Украины а тот кто отдал приказ строить завод там где потом по нему прилетело, должен быть арестован и отдан под суд...
показать весь комментарий
24.02.2026 18:15 Ответить
Віримо.Просто віримо.Ніколи ж нас президент не обманював
показать весь комментарий
24.02.2026 18:15 Ответить
Міндіч значить непричом
показать весь комментарий
24.02.2026 18:18 Ответить
Як неожидано... Виявляється - винуваті кацапи.
А може не потрібно було вивіску чіпляти на той завод?
показать весь комментарий
24.02.2026 18:18 Ответить
Можливість удару, я так розумію, передбачити не стало розуму. Спочатку війни було зрозуміло, що на території України нема безпечних мість. І розгортати виробництво є сенс тільки у сусідніх країнах.

А будувати підземне надто дорого і довго. Немає на це часу.
показать весь комментарий
24.02.2026 18:18 Ответить
>Спочатку війни було зрозуміло, що на території України нема безпечних мість.

в Україні є шахти глибиною більше кілометра, на такій глибині навіть стратегічна ядерна зброя до одного місця...
показать весь комментарий
24.02.2026 18:21 Ответить
Не спеціаліст у цьому, але, думаю, для того, щоб переобладнати таку шахту під виробництво ракет, чотирьох років буде недостатньо.
показать весь комментарий
24.02.2026 18:32 Ответить
показать весь комментарий
24.02.2026 20:35 Ответить
Можливість удару, я так розумію, передбачити не стало розуму. Спочатку війни було зрозуміло, що на території України є тільки одне безпечне місце. Розгортати виробництво є сенс тільки у Карпатах.

Будувати підземне недорого і недовго. І часу на це повно.
показать весь комментарий
24.02.2026 20:38 Ответить
Дурень, думкою богатіє...., ні не дурень, ворог, крадій та зрадник.
показать весь комментарий
24.02.2026 18:19 Ответить
Тобто виробництво відновлено і наслідки подолані. Саме тому не слід впадати у ейфорію у зв'язку з нашими ударами по воткінському заводу. Кацапам легше відновити, бо їх не так турбують, ннас...як
показать весь комментарий
24.02.2026 18:20 Ответить
міндіч здав мацкалям координати заводу
щоб списати 10000фламінг
бо гроші вже на Ангуліі
показать весь комментарий
24.02.2026 18:30 Ответить
Брехлива зелена Потвора: спитай краще у міндіча
показать весь комментарий
24.02.2026 18:37 Ответить
Здається,ці два бовдури сміються з нас- показуючи муляж гламурно вифарбуваної дорогою фарбою ракети...
показать весь комментарий
24.02.2026 18:38 Ответить
Так навіщо ви їх піарили???? Записували відоси з тією бабою у виробничих цехах? Показували саму ракету? Похизуватися хотілося? Ну і як? Задоволені?

Ідіоти...
показать весь комментарий
24.02.2026 18:52 Ответить
не ідіоти. таким чином зельонкін передає коордінати заводу для русні.
показать весь комментарий
24.02.2026 19:20 Ответить
Технологічна компанія Fire Point, яка розробляє та виробляє українські далекобійні дрони та балістичні ракети «Фламінго», раніше була кастинговою агенцією, https://www.nytimes.com/2025/10/26/world/europe/ukraine-fire-point-drones-flamingo.html повідомила 26 жовтня газета New York Times. Видання стверджує, що компанія зокрема надавала послуги для фільмів із президентом України Володимиром Зеленським, коли той ще був актором.......і оце непорозуміння виробляє медійно-популярні фламінго.....
показать весь комментарий
24.02.2026 18:54 Ответить
БалабОлістична зброя
показать весь комментарий
24.02.2026 22:39 Ответить
До речі, а що буде, коли закінчаться двигуни до фламінго? Це ж ще з радянських часів запаси. Своє виробництво двигунів ви думаєте запускати?
показать весь комментарий
24.02.2026 18:54 Ответить
З фломiнгами також потужно обiсралися.
показать весь комментарий
24.02.2026 19:02 Ответить
КешФлоу.... Все що вони знають
показать весь комментарий
24.02.2026 22:38 Ответить
Ще в 2019 нанесли катастрофічний удар Зе-бомбою.
показать весь комментарий
24.02.2026 19:07 Ответить
Сразу, сразу поверили.Мародер.
показать весь комментарий
24.02.2026 19:11 Ответить
На кіл мудака тупорилого! Обкурений ішак усіх має за варятів.
показать весь комментарий
24.02.2026 19:15 Ответить
Може воно й так, але сповіщати про це весь світ зовсім не обов'язково.
показать весь комментарий
24.02.2026 19:18 Ответить
Це не для світу,а для внутрішніх лохів-що б зрозуміли чому немає 3000 ракет і не задавали дурні запитання владі.
показать весь комментарий
24.02.2026 19:36 Ответить
Хто там кричав, що Голобородько пообіцяв 3000 ракет до кінця 2025 року? Він їх зробив би і навіть матеріалів на цю кількість і на десятки мільярдів закупили, але все знищили кцапи. На складі було вже навіть 2500 штук, а можливо і більше. І міндіча із конструктором з росії не притягнеш за крадіжку мільярдів - все згоріло, порахувати неможливо. Ось і всі кінці в воду.
показать весь комментарий
24.02.2026 20:09 Ответить
А откуда россияне узнали, где находится завод-изготовитель?
Не после твоего ли визита туда в инете появились фото цеха по сборке ракет?
Вот россияне по конструкции стен цена и определили, что это за помещение и где оно находится.
показать весь комментарий
24.02.2026 20:11 Ответить
Класичний випадок Коли хто хоче прикрити злочин--організовують пожар,пограбування чи інше. Все згоріло,нічого не має. Так і тут майже нічого не було зроблено,піар відбувся,показано зарубіжним партнерам (передано локацію в ФСБ),гроші рогкрали.
показать весь комментарий
24.02.2026 20:25 Ответить
«Чи то випадково..» 🤡
показать весь комментарий
24.02.2026 20:54 Ответить
Для лохів, що не будуть питати, чому рашисти взнали де те виробництво
показать весь комментарий
24.02.2026 21:27 Ответить
Агент кремля доповів кураторам, що ви били правильно і треба повторити.
Або ідіот, або ворог може цю тему обговорювати.
показать весь комментарий
24.02.2026 21:33 Ответить
А на хіба ви "злили" координати кацапам?
показать весь комментарий
24.02.2026 21:34 Ответить
Вже не 2019 рік щоб на стадіоні вішати на вуха народу макаронні вироби.
показать весь комментарий
24.02.2026 21:42 Ответить
Ха-ха-ха,верим,верим.
показать весь комментарий
24.02.2026 22:00 Ответить
Це міндіч доповів ?
А Двушка в Кібуц ? А Потужність ?
показать весь комментарий
24.02.2026 22:36 Ответить
Все відбулося, гроші вкрали ,друзі втекли, завод зруйновано.
показать весь комментарий
24.02.2026 22:39 Ответить
Цікаво,а як ворог дізнався про місцезнаходження заводу...і чому його нічого не захищало від можливого нападу..?!
це відвертий пройо.. чи навмисне то так зроблено?
показать весь комментарий
24.02.2026 22:43 Ответить
А ще зима була холодна, Венера віддалилась від місяця.
показать весь комментарий
24.02.2026 23:07 Ответить
Удобно) Склад с миллионами дронов тоже наверное разбомбили.
показать весь комментарий
24.02.2026 23:29 Ответить
Пан Штірліц був дуже здивований.Як же ж про завод з виробництва фламінго дізнались кацапи? Його ж тільки для українців і тільки по українському телебаченню показали.
показать весь комментарий
24.02.2026 23:35 Ответить