11211 посетитель онлайн

Израиль начал наступление против "Хезболлы" в Ливане

Израиль атакует "Хезболлу" в ответ на удары по Хайфе

Начальник Генерального штаба ЦАХАЛ Эяль Замир объявил о начале наступательной операции против проиранского движения "Хезболла" в Ливане.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом сообщает пресс-служба израильской армии.

"Мы начали наступательную операцию против Хезболлы", - говорится в сообщении.

По информации издания Times of Istarel, армия Израиля начала наносить удары по дополнительным целям "Хезболлы" в Ливане. В частности, по складам оружия и дополнительной инфраструктуре в некоторых районах Ливана.

Израиль впоследствии заявил об ударах по столице Ливана, Бейруту. Вероятно, погиб лидер парламентского блока "Хезболлы" Мухаммад Раад

Что предшествовало?

Ливан вступил в войну и выпустил ракеты по северу Израиля. Это подтвердили в Армии обороны Израиля.

  • Вечером 28 февраля высокопоставленный израильский чиновник заявил агентству Reuters, что верховный лидер Ирана Али Хаменеи был убит утром в результате авиаудара Израиля по Ирану. Его тело уже нашли.
  • Впоследствии президент США Дональд Трамп подтвердил смерть аятоллы Хаменеи
  • Позже

    государственные СМИ Ирана подтвердили смерть верховного лидера Али Хаменеи после ракетных ударов США и Израиля. В стране объявлен 40-дневный траур.

  • Временным верховным лидером Ирана стал Алиреза Арафи.
Топ комментарии
+11
Походу, нобель для Трампа накрився мідним тазиком.
Цікаво, як це вплине на його позицію щодо "мірних пєрєговоров россіі і Украіни"?
показать весь комментарий
02.03.2026 09:01 Ответить
+6
Нууу, в принципі Ізраїль виконує те, що запланував - зв'язав Іран боротьбою з США, а сам тим часом хоче повністю вирішити питання з "Хезболлою" та ХАМАСом. Для Ізраїлю це шанс, який може стати гігантським профітом. У Трампа профіту вже не буде. Бити требв було раніше - коли тривали масові протести у самому Ірані проти режиму аятолл. Тепер Трампу навіть злитися швидко і безболісно не вийде - доведеться якщо не перемогти режим дрімучих аятолл, то відкинути його у справжній кам'яний вік килимовими бомбардуваннями. Ну і доведеться озброювати курдів, азербайджанців, белуджів та інші нацменшини, сподіваючимюсь на фрагментацію великої країни.
показать весь комментарий
02.03.2026 09:17 Ответить
+5
ще один дебіл з "Небесним Єрусалимом"... як можна бути таким дегенератом?
показать весь комментарий
02.03.2026 09:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Це там де Тромб закінчив війну?
показать весь комментарий
02.03.2026 08:59 Ответить
То в Газе. Но еще не вечер.
показать весь комментарий
02.03.2026 09:01 Ответить
Ага. І почалась двіжуха....
показать весь комментарий
02.03.2026 09:01 Ответить
Вєсна!
І рьіжьій таржєствуєт,
вніматєльно смотріт вакруг.
напружьів мозгу размьішляєт,
каго бьі ****** сільна вдруг?
показать весь комментарий
02.03.2026 09:11 Ответить
Походу, нобель для Трампа накрився мідним тазиком.
Цікаво, як це вплине на його позицію щодо "мірних пєрєговоров россіі і Украіни"?
показать весь комментарий
02.03.2026 09:01 Ответить
Переговорами займаються його двоє друзяк які маму рідну продадуть, тому нічого не зміниться.
показать весь комментарий
02.03.2026 09:45 Ответить
Він з нобелем і так пролетав, бо заявки фінально розглядаются комітетом до марта. А до того треба подавати офіційно кандидатуру з досягненнями до 1 січня.

Щодо переговорів то якщо затягнется війна на близькому сході то вкрай негативно. Бо там буде посиленний тиск на Україну вже можливо через коліно всіма способами. Включаючи якщо деми і далі будуть чудукувати то піде важка артилерія у вигляді розкрадання американських грошей демами разом з верхівкою України. Ну а там і санкції як трохи "натякнув" Рубіо і мінус поставки необхідної зброї
показать весь комментарий
02.03.2026 09:51 Ответить
розкрадання американських грошей демами разом з верхівкою України
Вже не актуально: прямої підтримки від США немає, зброя йде виключно за гроші.
показать весь комментарий
02.03.2026 09:55 Ответить
Це про про минулі транші за часів Байдена. Оті міфічні 350млрд що завжди згадує Трамп. Натяки на це є. І рильце у демів звичайно в пушку. Тому подивимось що да як в найближчій перспективі.
показать весь комментарий
02.03.2026 10:08 Ответить
Про проект "Небесний Єрусалим" чули?
Думаєте навіщо пейсата команда зачищає українську землю від українців,
звісно що жити поруч з цивілізованою Європою набагато крвще, а ніж поруч з іраном, Ліваном, Палестиною...
показать весь комментарий
02.03.2026 09:13 Ответить
Добре, а навіщо ж вони тоді воюють? Просто б почекали, поки тут звільниться життєвий простір, та й переїхали.
показать весь комментарий
02.03.2026 09:18 Ответить
Терорист-українець набагато небезпечніший за терориста з рушником на голові... От і стараються зменшити загрози...
показать весь комментарий
02.03.2026 09:23 Ответить
Не зрозумів. Ще раз: навіщо їм воювати за Близькому Сході, витрачати купу ресурсів, жертвувати своїм насленням, якщо, трохи почекавши, вони отримають безпечну для проживання територію на місці ******** України?
показать весь комментарий
02.03.2026 09:44 Ответить
На Близькому Сході ізраїльтяни "воюють" з інтелектуально відсталими ісламістам. Відомо що середній IQ мусульманина 85 одиниць завдяки системі виховання дітей (вивчають Коран і величезну кількість табу та поведінкових настанов) і тупості мусульманських жінок. Це гарантує ізраїльтянам перемогу завжди. В мусульманському регіоні євреї найрозумніші. В Україні за останні два десятиліття рівень IQ випускників шкіл знизився до 95 і продовжує падати, що призвело до обрання президентом єврея, мером столиці теж єврея, а на Майдані политому кровю українців вже два роки встановлюють ханукію...
показать весь комментарий
02.03.2026 10:02 Ответить
Так навіщо воювати за Ізраїль, якщо в перспективі цю землю доведеться залишити відсталим ісламістам з низьким IQ?
показать весь комментарий
02.03.2026 10:16 Ответить
Тягнуть час за "китайським рецептом". Кліматичні зміни повільно роблять свою справу. За 50 років підвищення середньорічної температури в цьому регіоні зробить умови життя нестерпними. Додайте танення льодовиків і зменшення площі приморських міст. Не лише там. В Індії також. В ********** 61% території вічна мерзлота яка перетвориться на непрохідні болота з хмарами гнусу... Людство на порозі великого переселення народів...
показать весь комментарий
02.03.2026 10:35 Ответить
А як же ж тоді "зємля ханаанська", яку за старим заповітом було відписано саме їм? Храмова гора? Стіна плачу? У них же ж вся концепція їхньої держави на цьому тримається. І вони просто так звідти підуть? Це якось не узгоджується з їхніми домовленостями з Яхве.
показать весь комментарий
02.03.2026 10:42 Ответить
Сіонізм як загальнодержавна ідеологія Ізраїюлю та релігійна основа суспільства зараз занепадає. Ізраїльтяни поступово усвідомлюють що опинились в "світовому гетто" для євреїв. Навіть ті народи які публічно висловлюють лояльність до євреїв їх латентно ненавидять. В Україні до зєлєнского рівень антисемітизму був найнижчим на планеті - лише 5%. Для порівняння у Франції цей рівень вже 24% і рабини закликають євреїв полишити Францію. Після непропорційного винищення Ізраїлем населення сектору Гази і перетворення на купи щебню поселень "палестинців" антисемітизм різко зріс у всьому світі. Уявіть собі 9,6 млн. євреїв в оточенні 150 млн. мусульман. І у них вже зявилися балістичні ракети, а кількість захищених докторстких дисертацій в технічних галузях в 4 (чотири) рази перевищує кількість захищених євреями в Ізраїлі. Питання часу. Мої друзі дитинства які репатріювалися ще за совка зараз роблять буквально все для того щоб їх діти змогли переселитися з Ізраїлю кудись. І зараз це реальна проблема! - євреїв в світі роботодавці сприймають як мафію...
показать весь комментарий
02.03.2026 10:56 Ответить
Непереконливо. Вони ж усвідомлено йшли на те, щоб опинитися у ворожому середовищі? І жили вони у ньому ще за біблійних часів. Іудеїв не любили завжди і скрізь виганяли (з Франції, Іспанії, Португаліїї, Англії, Австрії). До того ж, релігія в Ізраїлі не відокремлена від держави. Низка питань цивільного статусу, зокрема шлюбу, вирішується в рамках релігійних громад. Ультраортодокси (хареди) складають значну частку ізраїльського соціуму. Кожен п'ятий єврей в Ізраїлі - харед, і ]хня частка безперервно збільшується.
показать весь комментарий
02.03.2026 11:46 Ответить
Якщо вже іти аж так глобально... Від Хайфи будується канал на Йорданську (проект Аллена). Води Середземного моря заповнять Йорданську долину, утворивши величезне озеро, замість Мертвого моря. Там треба прорубати лише незначне підвищення біля Афула - 60 м. Далі вже справа грошей. Більше коштів на проект - вода уже через 50 років поступово підніме рівень Мертвого моря а значить і площа водного дзеркала збільшується в рази, випаровування, вологість клімату.
Це повністю нівелюж Ваш сценарій в опустелюванні того регіону
показать весь комментарий
02.03.2026 11:25 Ответить
Цікава ідея, але є великі сумніви в звязку з швидкістю випаровування при збільшенні температур. А ще стосовно збільшення засолення грунтів при збільшенні площ водойми.
показать весь комментарий
02.03.2026 11:43 Ответить
Я думаю що 95 для тебе це ще навіть оптимістична оцінка
показать весь комментарий
02.03.2026 10:52 Ответить
Думай собі далі. За останні 25 років мій IQ знизився з 136 до 122, що для мого віку (60+) є досить високим.
показать весь комментарий
02.03.2026 11:01 Ответить
Віра в теорії змов, це однозначно IQ не вище 70 - десь на рівні розумних мавп ))
показать весь комментарий
02.03.2026 11:04 Ответить
Я не прихильник "теорії змов". Є обєктивні фактори які ідеологічно зашорені громадяни (виховання, недостатній життєвій досвід, освіта, релігія, партійність, врешті інтелектуальна ледачість) ігнорують.
показать весь комментарий
02.03.2026 11:09 Ответить
Об`єктивний фактор полягає у тому що ти не зможеш навести жодного серйозного джерела своїх вигадок. Але при тому ти впевнений що бачиш якусь "закономірність" там де її просто домалювали.
показать весь комментарий
02.03.2026 11:27 Ответить
Я не наполягаю на своїй правоті. Це просто інформація для роздумів. Я ж тут не наукові статті пишу, а дві три тези як приватна особа.
показать весь комментарий
02.03.2026 11:30 Ответить
Вже Клiчко теж еврей?!
показать весь комментарий
02.03.2026 15:18 Ответить
ще один дебіл з "Небесним Єрусалимом"... як можна бути таким дегенератом?
показать весь комментарий
02.03.2026 09:49 Ответить
Попросив у лікарів телефон на 5 хвилин, мамі подзвонити, а сам жидів під ліжком ловить.
показать весь комментарий
02.03.2026 10:16 Ответить
А яким саме чином знищує?
показать весь комментарий
02.03.2026 10:37 Ответить
Нууу, в принципі Ізраїль виконує те, що запланував - зв'язав Іран боротьбою з США, а сам тим часом хоче повністю вирішити питання з "Хезболлою" та ХАМАСом. Для Ізраїлю це шанс, який може стати гігантським профітом. У Трампа профіту вже не буде. Бити требв було раніше - коли тривали масові протести у самому Ірані проти режиму аятолл. Тепер Трампу навіть злитися швидко і безболісно не вийде - доведеться якщо не перемогти режим дрімучих аятолл, то відкинути його у справжній кам'яний вік килимовими бомбардуваннями. Ну і доведеться озброювати курдів, азербайджанців, белуджів та інші нацменшини, сподіваючимюсь на фрагментацію великої країни.
показать весь комментарий
02.03.2026 09:17 Ответить
Чим бити,ящо там не було стільки авіації?Зараз нехай виходять протестувальники,поки нищать лідерів.
показать весь комментарий
02.03.2026 09:23 Ответить
А ти знаєш, СКІЛЬКИ азербайджанців живе в Ірані?
" Загальна чисельність становить близько 15-30 мільйонів осіб (18-42 % населення Ірану). В основному - мусульмани-шиїти".
Більша частина проживає на сході Ірану, у прилеглих до Азербайджану, територіях...
показать весь комментарий
02.03.2026 10:14 Ответить
Всі так турбується за премію миру Трампа. Подякуйте його, що лупить друга пуйла Іран, який постачав і постачає росії шахеди, балістику і інше, чим вони вбивають українців.
показать весь комментарий
02.03.2026 09:18 Ответить
нажаль, цим він якраз і допомагає другу вальоде вершити свою криваву справу в Україні, відволікаючи увагу і, головне, ресурси, які могла бути куплені та поставлені нам... а у ***** вже є більш надійні та спроможні "миролюбиві" постачальники...
показать весь комментарий
02.03.2026 09:29 Ответить
Так, зараз будемо стояти у черзі на Петріоти після усіх арабів у Перській затоці.
показать весь комментарий
02.03.2026 09:34 Ответить
У Израиля есть великолепные системы типа Хэц-3 например, которые он тоже готов продавать. Есть еще Праща Давида. Так же по баллистике там работают американские комплексы Таад. Ничего из этого у нас нет, так что не Петриотами едиными. Если получится поменять режим в Иране - то всем государствам в том регионе просто не нужно будет ПВО и ПРО - не от кого будет обороняться.
показать весь комментарий
02.03.2026 09:38 Ответить
Я про зараз, а не про колись! Колись режим може і зміниться в Ірані, але точно не зараз. Тому черга на Петріоти виросте і ми будемо перші з кінця.
показать весь комментарий
02.03.2026 10:27 Ответить
Так очередь на Петриоты уже стоит на годы вперед. Их нельзя пойти и просто так купить. Их нужно заказывать и получить например года через 3. К тому времени исход текущей войны будет давно понятен.
показать весь комментарий
02.03.2026 11:28 Ответить
Яка ще черга? Гамериканцям хто більше заплатить - той і перший у черзі. Вони ж жадібні до грошей.
А хто більше заплатить: економні європейці для нас, чи заможні араби, які грошей не рахують та всрались з переляку від бомбардувань Ірану ?
показать весь комментарий
02.03.2026 14:24 Ответить
Шахіди на болотах вже давно самі клепають сотнями, Китай їм добре допомагає та постачає все, починаючи з корпусів та комплектуючих.
показать весь комментарий
02.03.2026 09:32 Ответить
На самом деле еще до этой войны многие израильские военные эксперты говорили что Израиль спит и видит чтобы Хезболла влезла в этот конфликт. И тем дала Израилю возможность решить ее проблему окончательно. В прошлый раз не добили.
показать весь комментарий
02.03.2026 09:41 Ответить
Можливо... Ліван зробив дурість, прихистивши у себе "Хезболлу" - тепер "пожинає плоди"... Йорданія, з Єгиптом, були розумнішими - повиганяли цю "шантрапу", "поганою мітлою"... І у них ТИША...
показать весь комментарий
02.03.2026 10:09 Ответить
Египтяне со на своей части границы с Сектором Газа построили такие укрепления что и линии Мажино было бы не стыдно. Ничего такого на границе с Израилем нету. Потому что они все прекрасно понимают с кем имеют дело.
показать весь комментарий
02.03.2026 10:13 Ответить