10020 посетителей онлайн

Радовалась гибели военных ВСУ и ждала "победы РФ": экс-секретаря суда Чернигова приговорили к 10 годам тюрьмы

чернігів

В Чернигове приговорили к 10 годам лишения свободы бывшего секретаря Деснянского районного суда, которая на видео в соцсетях издевалась над захоронениями украинских защитников и выражала поддержку России.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщило Суспільне. Чернигов.

Подробнее о деле

Отмечается, что 42-летнюю предательницу разоблачили сотрудники СБУ в мае 2025 года после распространения скандального видео с кладбища "Яцево".

На видео женщина цинично называла место захоронения воинов "самым веселым" в городе и выражала радость по поводу увеличения количества могил, говоря:"Сине-желтых тряпок становится больше. Поэтому все будет хорошо...". Свое обращение она завершила открытыми призывами в поддержку оккупантов и верой в "победу России".

Приговор суда

Автором видео оказалась секретарь судебных заседаний Деснянского районного Чернигова. Это видео и другие сообщения она отправляла своим подругам, которые живут в России.

  • 9 мая судья Новозаводского районного суда города Антон Диденко избрал для подозреваемой меру пресечения в виде двух месяцев круглосуточного домашнего ареста.

По его словам, прокурор требовал взять женщину под стражу, однако она просила о домашнем аресте, учитывая ее раскаяние и признание вины, наличие несовершеннолетней дочери, которая нуждается в опеке.

Женщина с приговором не согласилась: "Наговорила, но не на 10 лет".

Топ комментарии
+27
Звичайна кацапська курва яких нажаль в Україні багато.
показать весь комментарий
09.03.2026 18:20 Ответить
+16
Ну, в судах "наших" таких бабіщ вистачає.
Голова Дарницького суду Києва Щасна і її комуністична сімейка ...
показать весь комментарий
09.03.2026 18:24 Ответить
+11
Ось така в нас суддова система, як не ворог то корупціонер.
показать весь комментарий
09.03.2026 18:24 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Звичайна кацапська курва яких нажаль в Україні багато.
показать весь комментарий
09.03.2026 18:20 Ответить
У Секретаріаті КМУ, ВРУ ГПУ та опу і судах, МСЕК, теж сидять такі ж самі істоти!! Чекали на парад ****** в Києві та шашлики і нові посади від **********!!! Мертвечук, деркач, сімоненка, шуфрич, бай, мехеда, з купою помічників ригоАНАЛІВ, можуть це засвідчити!!!
показать весь комментарий
09.03.2026 19:11 Ответить
скостите ей до трех лет.и пусть на передке,круглосуточно у пацанов отрабатывает.42 года-еще вполне **********
показать весь комментарий
09.03.2026 19:19 Ответить
Да че скромничать. Не на 10 а на 15, когда обменяют -будет чем похваляться.
показать весь комментарий
09.03.2026 18:20 Ответить
Ну, в судах "наших" таких бабіщ вистачає.
Голова Дарницького суду Києва Щасна і її комуністична сімейка ...
показать весь комментарий
09.03.2026 18:24 Ответить
Ось така в нас суддова система, як не ворог то корупціонер.
показать весь комментарий
09.03.2026 18:24 Ответить
Зазвичай два в одному!
показать весь комментарий
09.03.2026 19:52 Ответить
Так потужно ж реформована у 2016 році.
показать весь комментарий
09.03.2026 22:46 Ответить
Сильно каялась? На палю її...
показать весь комментарий
09.03.2026 18:26 Ответить
А ще йорша в щЄль запустити, нехай поплаває...
показать весь комментарий
09.03.2026 18:27 Ответить
Краще ******** i запiнити.
показать весь комментарий
09.03.2026 19:27 Ответить
Дійсно наговорила. Дійсно не на десять. Тут міні ум - 15. Просто для судді, який вів справу спрацював фактор корпоративної симпатії.
показать весь комментарий
09.03.2026 18:28 Ответить
Апеляція такий вирок скасує. В кращому випадку постановить нову ухвалу (вирок), яким дасть умовний термін (нехай навіть на всі десять років); але було би класно, щоб з виплатою десь так ₴10'000'000 штрафу. Нехай продасть все, "що в нею є за душею", в неї особисто і в її родичів. Бо в іншому випадку умовний термін перетвориться на безумовний....
показать весь комментарий
09.03.2026 18:30 Ответить
Десять років за патякання-занадто жорстко. З таким ще успіхом можна пів-України посадити на десять років по цій же статті. Покарання повинно бути пропорційне заподіяній шкоді- основний принцип Римського права. Краще- посильне матеріальне покарання при умові, що вона має джерело заробітку. Нехай платить на ЗСУ- так з неї буде більше користі. У всякому разі її не можна порівнювати до тих,що здають координати військових об'єктів ворогу, або закладають вибухівку.
показать весь комментарий
09.03.2026 18:54 Ответить
Може і багато на тлі того,що інших балакунів просто випустили.Але хто дасть гарантію,що від патякання не перейде до здачі?
показать весь комментарий
09.03.2026 21:50 Ответить
Яценюк з авакіним, і не такі шоу за участі осіб з ДСНС на засіданнях КМУ ТРАНСЛЮВАЛИ на тєлєк для насєлєнія!!! А потім, з держбюджету, усе ще і компенсували їм, але не зі своєї кишені….
показать весь комментарий
09.03.2026 19:14 Ответить
Судді винні, мало того, що не ділилися хабарями, так мабуть ще і трахати не бажали. Ось вона і подумала, що в ху....лостані її будуть.....
показать весь комментарий
09.03.2026 18:31 Ответить
Потрібно наводити більш серйозну аргументацію та підводити більш глибшу базу під вирок."Раділа","глузувала"... - це підстави посадити скоріше в дурку ніж за грати.Хоча дурка теж за гратами...
показать весь комментарий
09.03.2026 18:38 Ответить
Як воно робило в суді!? Якось ну геть зашквар. Чи конче присісти треба було? Дурдом.
показать весь комментарий
09.03.2026 18:48 Ответить
згоден з засудженою ! Наговорила , але ж не на 10 років ! не на 10 пане суддя , а на 15 !
показать весь комментарий
09.03.2026 18:57 Ответить
Я думаю шо там у суді такі самі. Та в іі сімʼі.
показать весь комментарий
09.03.2026 19:16 Ответить
Дурэпа звычайна. На шо вона надiялась, ще й без проксi, коли такее базiкала. Падло прокацапське, хлiбом-салом украiнским не нехтуе, жере, - а в тайгу дивиться.
показать весь комментарий
09.03.2026 19:25 Ответить
я не розумію смислу судів над такими. конфіскуйте майно, а чмо випустіть на кордоні або самосуд
показать весь комментарий
09.03.2026 20:35 Ответить
Поки українці не будуть знищувати українофобів діла не буде!! Коли унтерменші ( українофоби) відчують що безкарності не буде!!! тоді багато чого зміниться в суспільстві
показать весь комментарий
09.03.2026 20:37 Ответить
Та ви що - десятка!?
За вбивство менше дають!
Що вона такого зробила?!
Ну рік - другий (і то умовно)

А корупціонери виходять під залог!
показать весь комментарий
09.03.2026 22:38 Ответить
****!
Депорт на болота!
показать весь комментарий
09.03.2026 22:39 Ответить
серед суддів багато кацапських консерв які причаїлися, ця пустоголова курка засвітилась.
Ніяких домашніх арештів, зразу за ґрати і 10 років без УДЗ.
показать весь комментарий
09.03.2026 23:05 Ответить
А ви думаєте судді кращі за цю курву? такаж сволота