9129 посетителей онлайн

СБУ проводит обыски в одном из управлений мэрии Львова (обновлено)

СБУ проводит обыски в мэрии Львова: что известно?

Служба безопасности Украины проводит обыски у должностных лиц городского совета Львова.

Об этом сообщил депутат Игорь Зинкевич, передает Цензор.НЕТ.

Подробности

"Предварительно следственные действия касаются работ, выполненных после ракетной атаки, и использования бюджетных средств на восстановление.

Сейчас, как говорят, мэр Садовый еще за границей в рабочей поездке", - отметил он.

СБУ проводит обыски в мэрии Львова: что известно?

В мэрии заявили, что правоохранительные органы проводят следственные действия в одном из управлений Львовского городского совета.

"Управление Службы безопасности Украины проводит следственные действия по обстоятельствам, которые могут быть связаны с бронированием военнообязанных.

Город будет всецело содействовать работе правоохранительных органов для установления всех обстоятельств дела и обеспечения справедливого расследования", - добавили там.

СБУ проводит обыски в мэрии Львова: что известно?

Топ комментарии
+10
Кинуть тебе твої зелені союзнички.Ох і кинуть.А я то думаю чого вчора на цензорі так багато козицького було.А ось чому.Козицькому увесь Львів потрібен.І до кого ти,садід,по допомогу звернешся?Ти ж Пороха до сих пір лайном поливаєш.Не оцінив оп твою відданість
показать весь комментарий
12.03.2026 09:44 Ответить
+3
Садік не в Україні...випадково....
показать весь комментарий
12.03.2026 09:42 Ответить
+3
Бо шантаж, примус та рейдерство - це до СБУ.
показать весь комментарий
12.03.2026 09:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Садік не в Україні...випадково....
показать весь комментарий
12.03.2026 09:42 Ответить
Філія фсб отримала завдання від кураторів знайти уявного ворога?
показать весь комментарий
12.03.2026 09:43 Ответить
Ех, лизав лизав жабу Садовий - не допомогло 🙄 Зеєрмакам мери не потрібні взагалі. Хіба що тимчасово, щоб здавати міста, красти гроші і виживати інших мерів. В перспективі мають лишитись тільки зелені голови ОВА, що сядуть на мільярдні потоки "відбудови" 🤑
показать весь комментарий
12.03.2026 10:25 Ответить
І ніхто їм в цьому не завадить. А на наступних виборах вони підкуплять ЦВК і їм потрібні результати намалюють... Тобто проблему можна вирішити тільки
показать весь комментарий
12.03.2026 10:30 Ответить
...фізичним усуненням. По-іншому до них не дійде...
показать весь комментарий
12.03.2026 10:31 Ответить
Ванька Садовий відбився від Торчка?
показать весь комментарий
12.03.2026 09:44 Ответить
Кинуть тебе твої зелені союзнички.Ох і кинуть.А я то думаю чого вчора на цензорі так багато козицького було.А ось чому.Козицькому увесь Львів потрібен.І до кого ти,садід,по допомогу звернешся?Ти ж Пороха до сих пір лайном поливаєш.Не оцінив оп твою відданість
показать весь комментарий
12.03.2026 09:44 Ответить
Гавіщо видалили цей комент?-Artcore-
"Порохня і соросня синхронно цькувала
Фаріон. За кожним - прийдем".Він дуже яскраво характеризує нашого брата "патріота за кордоном".Дуже гарний комент.
показать весь комментарий
12.03.2026 10:54 Ответить
А чому СБУ, а не Набу чи сап, чи та ж прокуратура?
показать весь комментарий
12.03.2026 09:46 Ответить
Бо шантаж, примус та рейдерство - це до СБУ.
показать весь комментарий
12.03.2026 09:48 Ответить
У нас СБУ ще й повіями займається, як виявилося.
показать весь комментарий
12.03.2026 10:05 Ответить
Вони тільки в інтернеті ловлять.
І інколи на живця. Обшуки в ********* домах не їх метод.
показать весь комментарий
12.03.2026 11:04 Ответить
Нижче я надав посилання на те, чим і як займається СБУ.
Солом'янський суд міста Києва вважає, що шлюх має пакувати саме ця контора.
показать весь комментарий
12.03.2026 11:38 Ответить
Ну так штабом Залужного,
а не шльондрами.
показать весь комментарий
12.03.2026 12:09 Ответить
Тому що сбу займається і економічними злочинами.Єс вимагає забрати в них ці повноваження але влада не хоче,тому що це важіль тиску і шантажу бізнесу та чиновників.Ну і звісно саме головне-збір кешу
показать весь комментарий
12.03.2026 10:00 Ответить
Бо вже весна...🌺🌺🌺
Хлопці з СБУ знову шукали стриптиз-клуб
(Логіка така - у Залужного немає, може у Садового)🧐🧐🧐
показать весь комментарий
12.03.2026 11:40 Ответить
Сбу - контртерористична діяльність, пошук зрадників. Яким боком ремонт у Львові?
показать весь комментарий
12.03.2026 09:55 Ответить
"Ми отримали документи з ухвалою соломʼянського суду на обшук з боку СБУ в нічному стріп-клубі готелю в середмісті Києва, де тоді розміщувався штаб Залужного, датовані 13 вересня 2022 року під егідою боротьби СБУ з проституцією Джерело: https://censor.net/ua/n3601390
Контртерроризм, кажете? 🤣
показать весь комментарий
12.03.2026 10:00 Ответить
От чому тут дивуватися? Філія фсб працює на своїх кураторів в кацапстані по усуненню нелояльних в Україні...
показать весь комментарий
12.03.2026 10:34 Ответить
Взуття знімали?
показать весь комментарий
12.03.2026 09:58 Ответить
Я собі уявляю ,що вписали в витрати ((лікування зубів,відпочинок внуків десь в теплих країнах на морі,ремонт квартири зама,капремонт автівки директора..."(((
показать весь комментарий
12.03.2026 09:58 Ответить
Невже Садовий досі нічого не зрозумів?!
Тікай, Садовий, тікай, а то .....!!!
показать весь комментарий
12.03.2026 10:02 Ответить
Невже як у випадку з Трухановим, специ СБУ "змостирять" кацапський паспорт?
показать весь комментарий
12.03.2026 10:20 Ответить
Ні, йому кцапський не підійде, то вже буде перебор. Змайструють польський або мадярський. Зелені барани клюнуть.
показать весь комментарий
12.03.2026 10:25 Ответить
Противостояние двух сил . И хороших там нет.
показать весь комментарий
12.03.2026 10:13 Ответить
Москворотим слова не давали!
показать весь комментарий
12.03.2026 10:35 Ответить
Дехто зв поганялом Доля, більш віжомий, як мер Львова Садовий ще за кордоном, чи вже за кордоном? Це надзвичайно важливо! Це мінчє дизайн всієї конструкції!
показать весь комментарий
12.03.2026 10:27 Ответить
Зачистка перед виборами потенційних суперників,вже пройшлись по Кл., Тим.,Пор.під санкціями.
показать весь комментарий
12.03.2026 10:44 Ответить
Зайшов на львівські сайти подивитись що то за "операція СБУ".Мова йде про "фіктивне оформлення на роботу з метою уникнення мобілізаціі" в одному дрібному ремонтно-аварійному підприємстві на вулиці Пекарській.Підприємство підпорядковується житловому управлінню міськради.Зайшли сьогодні о сьомій ранку,три години працювали,вилучили купу документів,підозри нікому не оголосили та спердолили нафіг.Короче,СБУ не дрімає,можете спати спокійно...А,ще перед тим було оголошено що з п"ятого по дев"яте по Львову будуть перевірки,СБУ буде затримувати і перевіряти всіх підозрілих.Всі підозрілі поховались...І даремно,перевірок щось не видно було...