10052 посетителя онлайн

После встречи с Зеленским 23 февраля 2022 года я с круглыми глазами за рулем спасал детей, - соучредитель Rozetka Чечеткин

Владислав Чечеткин о начале войны

Соучредитель Rozetka Владислав Чечеткин поделился воспоминаниями о событиях 23 февраля 2022 года, которые стали переломными для него и его бизнеса.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом говорится в интервью "Экономической правде".

В тот вечер, всего за несколько часов до полномасштабного вторжения РФ, президент Владимир Зеленский собрал в Киеве представителей крупнейшего украинского бизнеса. По словам Чечеткина, атмосфера на встрече была предельно напряженной.

"После этого я с круглыми глазами, лично за рулем, должен был вывозить, спасать своих детей из-под бомбардировок", - отметил Чечеткин.

О власти и войне

Кроме воспоминаний о начале войны, Чечоткин откровенно высказался о коммуникации государства с обществом и лично о роли Владимира Зеленского.

Бизнесмен отметил, что если бы у него была возможность снова встретиться с президентом, он бы выбрал путь критики, а не просьб. Основная претензия Чечеткина - чрезмерный оптимизм официальных заявлений, который не совпадает с реальностью.

"Мне от власти не хватает одного: мы очень много обещаем позитивного, значительно больше, чем реально можем сделать. Две-три недели до победы, "суперконтрнаступление", мобилизация не нужна и так далее. Почему власть ведет себя так – мне понятно", – отметил Чечеткин.

В то же время предприниматель подчеркнул, что способность Украины бороться и держаться на фронте – заслуга президента, проявившего лидерство во время войны, и героизма украинских военных и гражданских.

"Не хочу преуменьшать роль президента, но мы живы благодаря людям, которые отдают и уже отдали свои жизни", – добавил он.

Топ комментарии
+33
В Чечоткіна в голові каша
показать весь комментарий
13.03.2026 09:33 Ответить
+33
Каша в голові у зеленського через повне розуміння, що він має відповідати ОСОБИСТО перед судом або Судом Лінча, за наслідки своєї діяльності на посаді, які призвели до смертей Українців !!!
Усі 5-6 менеджерів з опу прокралися, половина з них бігах, 36 депутатів під підозрою, в Австрії можна уряд відкривати з чиновників , які втекли від правосуддя. Наумов - втік,
Шурма - втік.
Шефір - втік.
Міндіч - втік.
Цукерман - втік,
Пушкар - втік,
Котін - втік,
Дмитрук - втік,
Холодов - втік,
Куницький - втік,
Одаренко - втік,
вагнерівці - утікли
беркутівці - утікли
симоненко - утік
……………………
Дуже страшно за країну ,бо нами керують не професіонали ,популісти і в багатьох випадках зрадники і мародери.
показать весь комментарий
13.03.2026 10:07 Ответить
+28
показать весь комментарий
13.03.2026 09:34 Ответить
Комментировать
Сортировать:
В Чечоткіна в голові каша
показать весь комментарий
13.03.2026 09:33 Ответить
Хоче і рибку з'їсти і саночки не везти
показать весь комментарий
13.03.2026 09:35 Ответить
Держить ніс по - вітру
показать весь комментарий
13.03.2026 09:38 Ответить
показать весь комментарий
13.03.2026 10:07 Ответить
Маленьке уточненя - не втікли, а спокіно, зазделегідь попереджені та виїхали через державні пункти перетену кордону. З мовчазної одобрямс прикордоників.
показать весь комментарий
13.03.2026 10:45 Ответить
Дуже страшно за країну, де суспільство за більш ніж 10 років! війни, не зробило жодних висновків!
показать весь комментарий
13.03.2026 14:36 Ответить
Думаю, що з головою все у нього в порядку...
від бізнесменів ви не почуєте "правдорубських" заяв у стилі Ляшка...
показать весь комментарий
13.03.2026 10:21 Ответить
Ніякої каші. Він добре знає скільки ласих до чужого майна мародерів тільки чекають на команду "фас" від хазяїна
показать весь комментарий
13.03.2026 12:17 Ответить
Ну хоч твоїх дітей президент допоміг врятувати.
Славімо його
показать весь комментарий
13.03.2026 09:34 Ответить
Вибачаюсь. Якраз ні. Лідор ввечері навішав локшини на зустрічі з бізнесменами, а через 4 години пан Чечоткін за кермом власного авто вивозив сімю з круглими очима. Як так зрозумів, що був максимально офігівшим від того, що трапилось.
показать весь комментарий
13.03.2026 10:10 Ответить
Таки так. Так "розумно написаний текст, що зразу і не зрозуміти, як все було .
показать весь комментарий
13.03.2026 10:47 Ответить
Атмосфера була напружена, а потім з круглими очима вивозив дітей.
Виглядає, наче казали правду, що буде війна а не брехню, як всій країні. І через цю правду він вирішив вивозити дітей.
До цієї ж зустрічі він їх не вивозив і саме після зустрічі почав вивозити.
Не вилядає, наче там теж брехали і він раптом саме на зустрічі зрозумів, що все це брехня і потрібно терміново прям за декілька годин то вторгнення вивозити дітей.
Або якщо все ж таки брехали, тоді йому саме на зустрічі хтось переконливо підказав, що це брехня.
показать весь комментарий
13.03.2026 11:27 Ответить
показать весь комментарий
13.03.2026 09:34 Ответить
А знав жеж, мразота, як сам казав, шо нападуть ще з травня-червня 21 року.
показать весь комментарий
13.03.2026 10:47 Ответить
Звичайно будуь круглі очі. Все таки самого Зеленського побачив. Майбутнього рятівника Європи і Близького Сходу.
показать весь комментарий
13.03.2026 09:36 Ответить
Уявляю, який то був шок для бізнесменів... Ось гундосимо про шашлики травневі, а через пару днів - вивозьте дітей з України.

цікаво, якими словами Чечоткін називав Зе, коли прочитав (за півроку), чому не було попередження про початок широкомасштабного вторгнення насправді...

наприклад, тут
https://censor.net/ua/news/3361101/yakby_vlada_poperedyla_ukrayintsiv_pro_mayibutnye_vtorgnennya_rf_sche_v_jovtni_ukrayina_protrymalasya
показать весь комментарий
13.03.2026 09:55 Ответить
Прочитав ваше посилання. Таке враження, що це маячня божевільного. Мудрий наріт в масі своїй це схавав.
показать весь комментарий
13.03.2026 10:15 Ответить
якщо б тільки "схавав"... "Мудрий наріт в масі своїй" кров'ю вимвся через маячню Зе
показать весь комментарий
13.03.2026 10:20 Ответить
Не забувайте шо мудрили у 20 році підтримали велике будівництво шляхів зеленского - майже 90%. На те шо презедент зупинив всю оборонку ніхто уваги не звертав.
показать весь комментарий
13.03.2026 10:49 Ответить
"МуТрий нарід" втомлений від війни при Порошенко, нарешті відпочіває від війни 7 років при ЗЄленському!
"Якщо Я не зможу закінчити війну,Я піду!" (В.А.З.).
І пішов,і досі йде.
показать весь комментарий
13.03.2026 11:18 Ответить
показать весь комментарий
13.03.2026 09:36 Ответить
Лікар навмисно зламав ногу пацієнту,а потімїї вилікував і сказав. ЯКИЙ Я ХОРОШОЙ, Так і в політиці--Україну розброїв.ЗОВСІМ не готувався до війни,через що загинуло сотні тисяч людей,30% захвачено території,розруха,але ж бачте я воюю. Цинізм розуму ітупість голови.
показать весь комментарий
13.03.2026 09:37 Ответить
Він готувався до зустрічі ворога. По діях було видно, що Боневтік робив все, щоб не було супротиву, щоб як можна менше постраждало ворожої армії, а тому і закликав не виходити з квартир. Послу у Великій Британії длав наказ відкрити рахунки для перерахування бюджету України, а своєму оточенню втікати. Баканов і наумов до повномасшабного вторгнення покинули Україну на 6 автомобілях під верх забитими готівкою доларів і евро..., а їх Бос продовжував брехати, що нападу не буде.
показать весь комментарий
13.03.2026 10:12 Ответить
Там все складніше. Цей дебіл реально зустрів війну дома в ліжку, з сімєю. Він вірив в те, що молов. А його підлеглі виявились чи розумнішими, чи більш обізнаними.
показать весь комментарий
13.03.2026 10:18 Ответить
30% території? Вам дані про відсоткі прям з кремля малюють? На сьогодні РФ окупувала 19,25% територі України - це з урахуванням Криму, Донецька і Луганська, захоплених ще у 2014-2015.
показать весь комментарий
13.03.2026 10:28 Ответить
А КРИМ,Донецька,луганська обл.--це вже не УКраїна Читати і думати можете?
показать весь комментарий
13.03.2026 10:46 Ответить
Читати й думати не вмієш тут ти. Або свідомо перевираєш інфу - ти ж по суті Зелю звинуватив тут в тому, що через нього було втрачено Крим. І ще 19,25% окупованої території у 30% у тебе перетворилися - така собі невеличка похибка у 1,5 рази.
показать весь комментарий
13.03.2026 10:59 Ответить
Лайно ти, тикати будеш в пісочниці А те що ти не вмієш думати і аналізувати---це факт бо ти баран. Якби ти вмів думати ,то ти зрозумів би про які території мова,адже і київщина і чернігівщина,харківщина була здана без супротиву А коли вже сили оборони взялись.то частина території була звільнена Ну да про Крим--як би я був президентом -- "крим ми не здали б" Де ви беретесь такі тупі? Мова іде про загальної втраченої територї--- тупий зебілти
показать весь комментарий
13.03.2026 13:05 Ответить
" і київщина і чернігівщина,харківщина була здана без супротиву" - А, точно, без супротиву всю Київщину здали. У яких пробірках вас таких вирощують? Передай куратору, щоб підправив методичку тобі, бо ти не здатен її інтерпретувати адекватно.
показать весь комментарий
13.03.2026 13:08 Ответить
Але зє за три - п'ять діб здав ~40% територіі Украіни. І не вмер!
Він сам так казав!
показать весь комментарий
13.03.2026 11:21 Ответить
144%.
показать весь комментарий
13.03.2026 11:48 Ответить
А тут в нас півнячий куточок зеприхільників? Так образились, ко-ко-ко!
показать весь комментарий
13.03.2026 12:17 Ответить
А, це інший Чечоткін
показать весь комментарий
13.03.2026 09:38 Ответить
Детальний розбір жаху "підготовки" до вторгнення від Наєва....
https://www.youtube.com/watch?v=q1B6SfTbT6g
показать весь комментарий
13.03.2026 09:41 Ответить
НУ ТОБТО ТИХ ХТО ВКРАЛА РФ НЕ РЯТУВАЛИ - вони рятували себе !!!!!

скоти еврейські
показать весь комментарий
13.03.2026 09:41 Ответить
Тобто є патриції - великі бізнесмени (читай - багачі), друзі президента, умовний квартал і сам Зєлюнскій, які мають можливість рятувати себе, свою родину і своїх дітей "аід бомбардувань", від мобілізації, від дискомфорту, викликаного війною і є плебс, якому відводиться не просто роль обслуги - роль ресурсу, якого не жаль, щоб рятувати патриціїв, вказаних вище. Настільки не жаль, що той ресурс спалюється темпами і у кількостях, які не відповідають жодному здоровому глузду.
показать весь комментарий
13.03.2026 09:42 Ответить
"великий бізнес" за декілька годин ПОПЕРЕДИЛИ і вони з "круглими очима" спішили вивезти свої родини і самі напевно "вивезлись".
В решті вже ПОВІДОМИЛИ через декілька годин.
показать весь комментарий
13.03.2026 09:44 Ответить
Та ні. Розумію, що стаття дебільно написана. Але якраз ввечері 23 лютого лідор переконував бізнесменів, що нападу не буде. Тому у Чечоткіна і були круглі очі від здивування і переляку, коли через 4 години почалась війна.
показать весь комментарий
13.03.2026 10:21 Ответить
"Водночас підприємець підкреслив, що здатність України боротися та триматися на фронті - заслуга президента, який проявив лідерство під час війни Джерело: https://censor.net/ua/n3605038
Поки воно не лізло в справи військових, була і Харківська операція, і Херсонська.
Як тільки воно побачило, що кацапів можна бити, воно вирішило перетягти покривало на себе: звільнило Залужного, почало пхати свого шнобеля в планування військових операцій. Результат - повний провал кампанії 2023-го року і подальший поступовий відступ ЗСУ.
показать весь комментарий
13.03.2026 09:45 Ответить
Це зайвий раз доводить той факт, що влада все знала. І можна було відносно СПОКІЙНО ЗАПОБІГТИ Маріуполю, Бучі і решті трагедій. Потрібно було навіть увечері 23 лютого повідомити людей. І десятки тисяч (якщо не сотні) цивільних були б живі...
показать весь комментарий
13.03.2026 09:45 Ответить
Лідор переконував всіх, що війни не буде. Частина верхівки, розуміли, що лідор несе муйню, військові розуміли, але більшість не чекала. Чечоткін теж лоханувся, бо не вивіз сімю заздалегідь.
показать весь комментарий
13.03.2026 10:24 Ответить
Судячи з усього - вони самі не дуже вірили, що буде війна, якщо Єрмак вночі на 24 телефонував Буданову зі словами "ну то що, може таки обійдеться?"
показать весь комментарий
13.03.2026 10:31 Ответить
Треба було діяти як того вимагає ситуація. Просто повідомити - це не про дії. Це точно була б паніка. А ось прислухатися до військових та реагувати можна і треба було заздалегідь в не в останню годину. Тобто безвідповідальність та повна зневага до безпеки громадян. Але не до своїх рідних
показать весь комментарий
13.03.2026 15:43 Ответить
В що він може сказати?
Бздне щось "не за курсом великого Зє-", тут йому і пипка. І його бізнесу теж...
показать весь комментарий
13.03.2026 09:46 Ответить
То нехай краще жує....
Буде виглядати розумнішим
показать весь комментарий
13.03.2026 09:54 Ответить
Якби автор сказав,що після повідомлення--пішов в чергу за зброєю,щоб захищати КИїв---була б ВЕЛИКА повага,ата бі СЦИКУН,БАЗІКА І ЛИЗУН
показать весь комментарий
13.03.2026 09:51 Ответить
Таке враження, що 100% читачів цензор нет ніколи не чули про зустріч лідора і великого бізнеса напередодні вторгнення 23 лютого. На цій зустрічі лідор вчергове втирав, що війни не буде.
показать весь комментарий
13.03.2026 10:27 Ответить
Українське суспільство сьогодні розділене по становій ознаці - на феодалів, які, по-суті, не попадають під дію українського законодавства до тих пір, поки зберігають вірність своєму обкуреному недолугому князьку, та смердів, які повинні забезпечити сите, безпечне та спокійне життя своїм феодалам. Достатньо почитати дописи різноманітних покидьків типа смілянського, милованова та іншої шелупоні, винесеної з лайна на смердючий зелений олімп, щоб зрозуміти справжнє відношення подібних органзмів до власних співгромадян. Країну реально може очистити лишень чергова коліївщина.
показать весь комментарий
13.03.2026 09:56 Ответить
«якби у нього була можливість знову зустрітися з президентом, він би обрав шлях критики, а не прохань. Основна претензія Чечоткіна - надмірний оптимізм офіційних заяв, який не збігається з реальністю.»
«Водночас підприємець підкреслив, що здатність України боротися та триматися на фронті - заслуга президента,»
Як таке може вкладатися в одній голові Чечьоткіна?
Все таки холодними губами поцілував у дупу Янєлоха.
показать весь комментарий
13.03.2026 09:58 Ответить
Ми живі завдяки людям, які віддають і вже віддали свої життя
показать весь комментарий
13.03.2026 10:00 Ответить
За "котли" в Маріуполі, Мелітополі, Бердянську, Енергодарі, Херсоні, Бучі, Гостомелі, Ірпені та інші - має нести відповідальність президент Зеленський, який нічогісінько не зробив для захисту цих міст, а навпаки розмівнував виходи ворога з Криму. Він відвів наші війська із 20 ключових позицій на сході і півдні, чим скористався ворог. Він закатав в асфальт всі бюджетні гроші, в тому числі оборонні. Він нічого не зробив для евакуації жінок і дітей з тих міст, музеїв, архивів, дитячих будинків, лікарень..., встиг евакувати свою родину і родини свого оточення. Чомусь так вийшло, що президент не ввів до останнього воєний стан, не провів мобіоізацію і не дав наказ вийти військовим частинам на захист України, хоча його попереджали найкращі розвідки світу. Чомусь він брехав, що нападу не буде, що будуть шашлики і саме страшне закликав громадян сидіти вдома і не виходити на вулицю(чекати ворога і не давати супротив?). А те, що україхнський народ мужньо бореться і не дав ворогу захопити Україну - заслуга наших ЗСУ і громадян України. Добре, що не всі послухалися президента і не залишилися вдома, а вийшли і палили російські танки, бронемашини і самих терористів. Мій висновок - президент діяв на користь ворога!!!
показать весь комментарий
13.03.2026 10:07 Ответить
Цікавий факт: Розетка в лютому 2022 не дала свої фури для потреб армії, в той час як Нова Пошта зробила це.
показать весь комментарий
13.03.2026 10:11 Ответить
Водночас підприємець підкреслив, що здатність України боротися та триматися на фронті - заслуга президента, який проявив лідерство під час війни, та героїзму українських військових і цивільних.
Чечоткин, Владик, лізок найвеличнійшой сраки тобі зараховано. Лижи цю сраку і надалі, сраколиз.
показать весь комментарий
13.03.2026 10:16 Ответить
Пішло шикування на присягу на вірність найвеличнитшому, перший пішов...лизнув... Хто наступний по черзі?
показать весь комментарий
13.03.2026 10:17 Ответить
З круглими очима ... Сам за кермом... Рятував дiтей. ****, как же трогательно..
показать весь комментарий
13.03.2026 10:17 Ответить
Мабуть за кермом мав бути раб?
показать весь комментарий
13.03.2026 10:57 Ответить
23 лютого зеПідораст думав що купити на розетці.....
показать весь комментарий
13.03.2026 10:38 Ответить
Не треба прибільшувати роль ЗЕленського Була б на його місці розумна та адекватна людина то широкомасштабки або б взагалі не було або наслідки були б не такі тяжкі.
Повторюсь,якби була розумна та адекватна людина.Знати за півроку що готує ху...ло напад і пропускати мимо вух міг тільки ідіот.
показать весь комментарий
13.03.2026 11:41 Ответить
"...підприємець підкреслив, що здатність України боротися та триматися на фронті - заслуга президента, який проявив лідерство під час війни..." 🤮
показать весь комментарий
13.03.2026 12:12 Ответить
а рабы сидели под ракетами и оккупации
показать весь комментарий
13.03.2026 12:36 Ответить
Ну, людей хоть за несколько часов предупредили. Чтобы семьи успели вывезти и бабки. Ресурс узнал уже по факту утром 24го.
показать весь комментарий
13.03.2026 14:00 Ответить