8959 посетителей онлайн

В Германии резко возросло количество украинских мужчин-беженцев

Растет число мужчин-беженцев из Украины в Германии

За год в Германии значительно возросло число украинских мужчин в возрасте от 18 до 63 лет среди беженцев, несмотря на запрет на выезд из Украины.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом пишет Welt со ссылкой на данные Центрального реестра иностранцев.

По состоянию на 9 марта 2026 года в Германии пребывали 1 340 362 украинца, прибывших из-за войны в Украине. Среди них:

  • 349 520 мужчин в возрасте от 18 до 63 лет;

  • 500 393 женщины в той же возрастной группе.

За год количество мужчин призывного возраста выросло примерно на 52 000, а количество женщин — почти на 24 000.

Демографические тенденции и мобилизационные ограничения

Анализ Федерального агентства по занятости для возрастной группы 15–64 года показал:

  • Доля мужчин среди беженцев сейчас составляет 41%;

  • в мае 2022 года она составляла 26%.

Эти данные отражают политически чувствительную ситуацию: после объявления всеобщей мобилизации многие украинские мужчины призывного возраста сталкивались с ограничениями на выезд.

  • Изначально выезд был запрещен для мужчин в возрасте 18–60 лет.

  • В августе 2025 года Киев разрешил выезжать лицам до 22 лет, и эта возможность активно использовалась.

По данным BAMF, в феврале 2026 года Германия зарегистрировала 8 783 украинских просителя убежища, из которых 4 392 — мужчины, включая несовершеннолетних.

Политические дискуссии в Германии

"Прогнозы показывают, что с обеих сторон погибли сотни тысяч солдат. Я понимаю каждого, кто спасается от этой бойни бегством", – сказала Клара Бюнгер, эксперт по вопросам внутренней политики Левой партии. Критика, однако, раздается со стороны правящего ХДС/ХСС.

"Юношам призывного возраста из Украины не место в немецкой системе социального обеспечения", – заявил пресс-секретарь партии по вопросам внутренней политики Александр Тром.

Другие европейские страны, такие как Польша, уже давно скорректировали свои льготы. Тром также призывает к "справедливому распределению украинских беженцев в Европе".

Топ комментарии
+20
Маминій черешні мосійчучки починати хвилюватись?
показать весь комментарий
14.03.2026 09:51 Ответить
+20
Накуя вільному народу такий сцікливий та нікчемний генофонд слимаків?
показать весь комментарий
14.03.2026 09:58 Ответить
+15
Одна справа жінки і діти і інша справа здорові бики які тікають від війни ,чи не пора німцям прикрити цю лавочку.
показать весь комментарий
14.03.2026 10:20 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Маминій черешні мосійчучки починати хвилюватись?
показать весь комментарий
14.03.2026 09:51 Ответить
ви все одно виберете боксера - мізкі відбіті!
але у вас це буде ніколи, а у нас через 2 роки...
показать весь комментарий
14.03.2026 10:56 Ответить
Або бойка
показать весь комментарий
14.03.2026 11:36 Ответить
сказав же - ніколи...
буба з вами форева!!
показать весь комментарий
14.03.2026 11:40 Ответить
Що обрали те й отримали.Зе помре в кріслі президенському і мовзолеї буде похований
показать весь комментарий
14.03.2026 11:55 Ответить
а головнокамандуючим?
того в якого всі родичі в на кацапії!
але це вже наслікі після виборів верховного...
показать весь комментарий
14.03.2026 12:02 Ответить
Це ще не всі насліжки.Я оптиміст-буде ще гірше
показать весь комментарий
14.03.2026 12:07 Ответить
Шо за піздеж? Щас можно виїзжати з України до22років і після 60.
показать весь комментарий
14.03.2026 14:21 Ответить
Ти про що?Вискочив з конрпель з "шо за піздеж"?
показать весь комментарий
14.03.2026 14:22 Ответить
за похованого мені сподобаслось - на коли свято?
показать весь комментарий
14.03.2026 12:03 Ответить
При нинішньому рівні медицини-за 50-60 років
показать весь комментарий
14.03.2026 12:06 Ответить
прийшли з чого почяли - бубсель і ко в Україні форева!
показать весь комментарий
14.03.2026 12:09 Ответить
Так і не заперечував.Просто смішно читати коменти знесунів і тих хто виборів чекають.Всі мріють про вибори і знову будуть голосувати не за кокось а проти когось конкретно.Якщо будуть вибори(в чому дужее сумніваюся) і вони будуть чесними(100% що не будуть) оберуть нового голоборотька або бойка.А поки що їм весело з чужого президента сміятися.
показать весь комментарий
14.03.2026 12:15 Ответить
вчора жінка zапитала, а ми точно в Америку приїхали 35 років тому?
чи може в сев Корею?
показать весь комментарий
14.03.2026 12:28 Ответить
Все в порівнянні.Все відносно.Але найбільше платиться за тупість.Американьці втупити обравши трампа,а ми по свіх напрямках втупили,і вру,і президент,і місцеві ради(не всюди але багато де).
показать весь комментарий
14.03.2026 12:42 Ответить
згоден з вами - американці втупили, а українці ні...
показать весь комментарий
14.03.2026 12:46 Ответить
Ми вістрілили собі в скроню.Я прекрасно розумію що 19р просрав не тільки моє життя а й моїх дітей.
показать весь комментарий
14.03.2026 12:50 Ответить
"Просрав" тому що пох за кого я голосував,в прірву стрибнули колективно.Всю мою родину за собою потягнули
показать весь комментарий
14.03.2026 12:53 Ответить
не ми - а кацапи встрілили собі в башку коли напали на Україну....
ну я ви кацап то може і ви
показать весь комментарий
14.03.2026 13:07 Ответить
Серйозно?Мені пох на кацапів,ми вже не відмиємося.Мені пох скільки кацапів здохне,мене турбує скільки нас загине
показать весь комментарий
14.03.2026 13:18 Ответить
лапоть коренной - шо тобі нада?
показать весь комментарий
14.03.2026 13:21 Ответить
машину взорвати?
яку і які гроші, поц? - вже дзвоню в СБУ
показать весь комментарий
14.03.2026 13:24 Ответить
А оце накидання лайна на усіх сусідів(країни і їхіх президентів) нагадало старий совковий анекдот.Прошу вибачення за кацапську-Американец и русский спорят, в чьей стране живется свободней. Американец говорит: "Я могу войти в Белый дом, стукнуть там кулаками по столу и сказать, что мне не нравится, как президент Америки управляет государством". Коренной москвич отвечает: "Я тоже могу войти в Кремль, стукнуть кулаком по трибуне и сказать, что мне не нравится, как американский президент управляет своим государством".
показать весь комментарий
14.03.2026 12:51 Ответить
ну от за що ви зараз?
ви розумієте і я - в Україні придурок у владі і в США такий же самий придурок...
показать весь комментарий
14.03.2026 12:57 Ответить
З придурка можна користь мати.Ізраїль руками америки ворогів вбиває.А ми тільки ламаємо усе
показать весь комментарий
14.03.2026 13:16 Ответить
більше скажу на кацапії теж придурок...
показать весь комментарий
14.03.2026 12:59 Ответить
лапоть - це скрепа!
показать весь комментарий
14.03.2026 13:10 Ответить
ахмат - це чай, при чому *******....
показать весь комментарий
14.03.2026 13:12 Ответить
ай придом тебе убом - вже не смішно....
медленно ходите....
показать весь комментарий
14.03.2026 13:16 Ответить
ай придом тебе убом...
Коренной москвич - іди на ***,
і коренного ленінграцца рядом на *** посади...
показать весь комментарий
14.03.2026 13:18 Ответить
пазаві кареннога начяльніка - вербовка вовка не ссосалась...
показать весь комментарий
14.03.2026 13:32 Ответить
майор Василюк, голoвний проти вонючою кацапні!
мо яка підмога треба, кацапці - бурятці?
ну то питайте - відбурячю...
показать весь комментарий
14.03.2026 13:41 Ответить
В зікураті, як Машиах квартальний.
показать весь комментарий
14.03.2026 13:10 Ответить
по Канстітуції!
показать весь комментарий
14.03.2026 11:44 Ответить
нинини на лайк? - неожиданець,...
показать весь комментарий
14.03.2026 13:56 Ответить
А в Ізраїлі два "біженця". Міндіч і шугармен.
показать весь комментарий
14.03.2026 09:54 Ответить
Це надійно збережений генофонд нації 🤔
показать весь комментарий
14.03.2026 09:55 Ответить
Накуя вільному народу такий сцікливий та нікчемний генофонд слимаків?
показать весь комментарий
14.03.2026 09:58 Ответить
Щоб було кому давати цінні поради як треба розбудовувати Вільну і Незалежну Україну! Вони зі сторони підкажуть
показать весь комментарий
14.03.2026 10:06 Ответить
Та ви дійсно слепий!
показать весь комментарий
14.03.2026 10:16 Ответить
Його у вас немає. Вони виїхали. Щоб не слухати порожні заклики трибунів, які самі не роблять того, до чого закликають.
показать весь комментарий
14.03.2026 10:58 Ответить
А нашо ж ви тоді кордони закрили ? Хоробрі ж не тікатимуть
показать весь комментарий
14.03.2026 11:39 Ответить
Всіх пасіанаріїв виб'ють, залишаться тільки ухилянти.
показать весь комментарий
14.03.2026 13:16 Ответить
Котрий за кілька поколінь повністю розчиниться і зникне. Це пабєда...
показать весь комментарий
14.03.2026 10:02 Ответить
Після нас -хоч потоп. Один хрен ті хто при владі зараз-тут жити не збирається.
показать весь комментарий
14.03.2026 11:40 Ответить
Нащадки П.П. Шарікова окупували Дойчланд. І всі вони поранені на колчаківськіх фронтах.
показать весь комментарий
14.03.2026 09:56 Ответить
Підарасьі *****
показать весь комментарий
14.03.2026 11:48 Ответить
А де оці всі в коментарях поділись, з німецькими прапорцями, бо впн?
показать весь комментарий
14.03.2026 09:56 Ответить
Простите, но я без VPN. А что случилось?
показать весь комментарий
14.03.2026 11:36 Ответить
👍
показать весь комментарий
14.03.2026 11:45 Ответить
Всі на місці, ви за нас не переймайтесь, у нас все добре)
показать весь комментарий
14.03.2026 11:43 Ответить
а скільки серед них чоловіків, які виїхали до родин після демобілізації через поранення? я знаю двох, вони родом з донеччини, в Україні їм поки що жити нема де. Зароблять в Німеччині - куплять в Тернополі квартиру
показать весь комментарий
14.03.2026 09:58 Ответить
Або надпотужний пердь в диван
показать весь комментарий
14.03.2026 11:23 Ответить
Диванні сцикуни збентежені.Як би німці,а за ними вся ЕС,не почали відмовляти у притулку самцям призивного віку з українськими паспортами.
показать весь комментарий
14.03.2026 10:57 Ответить
Притулок до 27 року. Більше продляти не можна, або треба міняти закони ЄС. Тож скоро пінка під сраку отримають як самци так і самиці. Разом виводком і предками.
І всі вони понасипляться вам на диван.
показать весь комментарий
14.03.2026 11:25 Ответить
Судячи з того що ти не вмієш писать українською,ти сам кацапський бєжєнєц з Нідерландів. Що робиш у гєйропі?Пашол вон,в Сизрань. Українцям кожен рік продовжують терміни перебування у ЕС.Коли ви,срані окупанти,припините свою ідіотську війну,в українців не буде підстав ховатись по чужих країнах.
показать весь комментарий
14.03.2026 11:38 Ответить
Кісо, з такими аналітичними здібностями ти напевне мусор .
А про "кожен рік продовжують", то то було в минулому. Ти просто не в темі.
показать весь комментарий
14.03.2026 12:48 Ответить
Одна справа жінки і діти і інша справа здорові бики які тікають від війни ,чи не пора німцям прикрити цю лавочку.
показать весь комментарий
14.03.2026 10:20 Ответить
Просто Німеччині не варто садити на виплати усих підряд. Виплати для пенсіонерів, людей з інвалідністю, мам з малими дітками. Усим іншим - на перший період, а далі - до роботи. Як це зробили балтійські країни, Чехія, Польща, тому в них найвищий % працевлаштувань.
показать весь комментарий
14.03.2026 10:36 Ответить
Німці пишуть-"Юнакам призовного віку з України не місце в німецькій системі соціального забезпечення" Наші переведуть-Дідів на фронт!
показать весь комментарий
14.03.2026 10:27 Ответить
ДПСУ працює
показать весь комментарий
14.03.2026 10:29 Ответить
А коли це 63 заборонили? Чи це для кількості? Так рахували б вже до 80-ти...
показать весь комментарий
14.03.2026 10:33 Ответить
А тепер, після підписаного Зеленскім закону про можливість підписати контракт чоловікам за 60, з'являться бусико-добровольці піти на фронт.
показать весь комментарий
14.03.2026 11:32 Ответить
Цей закон не змінює вікових правил щодо військового обов'язку, отже не треба тут пересииеуаати. Втім, принагідно нагадаю, що автором і активним лобістом цього закону був воїн Костенко.
показать весь комментарий
14.03.2026 14:27 Ответить
Цікаво,і скільки рочків отому " воїну Костенко"?!
показать весь комментарий
14.03.2026 14:57 Ответить
Марта Шепель #549182 - з язика зняли! Бачте, диявол в дрібничках!!! Куди б не йшло написали: від 18 до 59 років! Але вже пишуть - до 63!!! Ох і мерзота зелена!!! Чекаємо подовження військового обов'язку до 63 років!
показать весь комментарий
14.03.2026 14:56 Ответить
З Польши переїхали.
показать весь комментарий
14.03.2026 10:41 Ответить
Здрасті.Как паготка в масквє?
показать весь комментарий
14.03.2026 11:01 Ответить
Купуй правильно! "Білети" від ОПи діють на 100%!
показать весь комментарий
14.03.2026 11:29 Ответить
Німці придурки. Величезні виплати, оплата хати, медстраховка, безкоштовні курси німецької і зовсім не треба працювати. То до них і лізуть з усіх щілин. Приклад треба брати з поляків. Всіх унтерменшів, у яких на глобусі окрім Польщі інших країн нема, на роботу за 70-80% ЗП в порівнянні з поляком. Виплати тільки дітям і інвалідам. І ніяких реверансів і занесень жопи.
показать весь комментарий
14.03.2026 11:30 Ответить
а хто розумний? кім?
показать весь комментарий
14.03.2026 12:43 Ответить
Пан не зміг дочитати до середини мого камента? до речення "Приклад треба брати з поляків."? Мої співчуття...
показать весь комментарий
14.03.2026 12:47 Ответить
я прочитав
поляки як приклад... ну таке собі...
можеш помолитися ще на пілсудського якщо в тебе такий фєтіш
показать весь комментарий
14.03.2026 12:54 Ответить
Кісо, тіки не кажи, шо ти образився . Я ж там навів аргументи чому брати з них приклад. Невже сил не вистачило прочитати їх, шо ти зайшов з Пілсудського? Давай, зіжми волю в кулак, прочитай ті аргументи і видай шось по темі, а не відсторонений висер в стилі "сам такий".
показать весь комментарий
14.03.2026 12:58 Ответить
кіса в твоєї жінки проміж ніг
не хами, бидло або підеш *****
показать весь комментарий
14.03.2026 13:00 Ответить
Кісо, тобто ти вважаєш обороти "можеш помолитися ще на пілсудського якщо в тебе такий фєтіш" нормальною джентельменською розмовою? Кіцюня, в мене для тебе погані новини
показать весь комментарий
14.03.2026 13:09 Ответить
йди *****
показать весь комментарий
14.03.2026 15:32 Ответить
Испанский стыд!
показать весь комментарий
14.03.2026 11:35 Ответить
цена вопроса 10к
показать весь комментарий
14.03.2026 13:39 Ответить
Так, це правда побільшало українських молодих і здорових "козаків". Точніше раніше майже не було а зараз багато бачу. Кучкуються пяними зграйками білі наливайок і дискотек.
показать весь комментарий
14.03.2026 13:41 Ответить
Бий п'яноту!! не жалій безтолкових мажорів і алкашню..
показать весь комментарий
14.03.2026 13:45 Ответить
Так їх і б'ють тут мусульманські біженці чи турки іноді і трошки "чикають" бо майже кожен муслімский біженець ходить тут з ножем. Б'ють за те що пяні нащадки козаків голосно кричать і бикують.
показать весь комментарий
14.03.2026 14:02 Ответить
По плану путіна-зеленського, де зеленський лише виконавець, назараз щоб захопити країну треба максимально зменшити кількість чоловічого населення, будь-яким чином, чи то війна чи примусова еміграція. При цьому кількість силовиків та держслужбовців залишається незмінною, а подекуди й збільшується за рахунок різних конторок типу муніципалів чи ГО, куди згодом можна буде добавити і ТЦК, де на кожного другого у ДБР буде відкрита справа і які зроблять будь що для "влади". Ніхто ж не бачить різкий віддітік до Німеччини поліцаїв, прокурорів чи суддів, цих усе влаштовує. Коли населення поменшає до потрібної кількості - війна закінчиться. Потім можна буде робити будь що, наприклад вибори, як у Грузії, де ЦВК рахує все як треба. Заперечити результат вже буде нікому.
показать весь комментарий
14.03.2026 14:13 Ответить
Німеччина дійсно гумова, велкам!
показать весь комментарий
14.03.2026 15:36 Ответить