15449 посетителей онлайн

Вражеский дрон взорвался около блокпоста под Черниговом: есть погибший и 5 раненых военных и полицейский

уничтожение российского беспилотника

На Черниговщине в результате удара российского дрона по блокпосту есть погибший и раненые среди военнослужащих. Также пострадал полицейский.

Об этом сообщил начальник Черниговской городской военной администрации Дмитрий Брижинский, передает Цензор.НЕТ.

Какие последствия

"БПЛА взорвался вблизи блокпоста в прилегающей громаде. В результате взрыва двое военнослужащих получили ранения. Им оказывается вся необходимая медицинская помощь", - говорится в сообщении.

Более подробной информации на данный момент нет.

Обновленная информация

Позже глава города сообщил, что БПЛА попал около блокпоста в с. Новоселовка Киселевской громады Черниговского района.

"В результате удара есть погибший и раненые среди военнослужащих, также пострадал полицейский", - говорится в сообщении.

На месте происшествия идет детонация неустановленных взрывных предметов, сброшенных с БПЛА, работают соответствующие службы.

Обновление

В комментарии "Суспільному" начальник ГВА Дмитрий Брижинский уточнил, что, по состоянию на 16:00, известно о пяти раненых военнослужащих. Они находятся в медицинских учреждениях Чернигова. Полицейский получил ранение в виде акубаротравмы (контузия).

Топ комментарии
+9
Узилянтів ловити, водіям мозги виносити
показать весь комментарий
15.03.2026 19:10 Ответить
+9
А що військові там робили разом з поліцаями?
показать весь комментарий
15.03.2026 19:16 Ответить
+8
яка ефективність такого блок поста на в'їзді в Чернігів?
показать весь комментарий
15.03.2026 18:45 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"Крутий" КПД у "шахєда" - витратили десятки тисяч доларів, спалили їх, при вибуху в сотню кілограмів вибухівки, і спричинили нам поранення двох військовослужбовців... Це все одно, що "забивать цвяхи мікроскопом"...
показать весь комментарий
15.03.2026 13:29 Ответить
Там військовий загинув...
показать весь комментарий
15.03.2026 15:04 Ответить
Можливо...
показать весь комментарий
15.03.2026 15:57 Ответить
Але у них їх роблять і закупають десятки тисяч !!
Тобто обезкровлювати жертву агресії у них багато засобів !!
Не кажучі вже про фронтову зброю ( міномети, ФПв, ТОЗи, гради тощо )
показать весь комментарий
15.03.2026 20:32 Ответить
Розумні люди діють за наступним принципом: "Якщо ти не в силах щось змінить - спробуй пристосуваться..."
показать весь комментарий
15.03.2026 20:54 Ответить
До речі - було ДВА "шахєда"... Другий "викопав яму" на присадибній ділянці, у приміській громаді... Господар "поматюкається", на адресу кацапні, вирівнюючи землю... Як повідомили, ні вбитих, ні поранених, а також матеріальних збитків, немає...
показать весь комментарий
15.03.2026 13:52 Ответить
Це не вперше там, знову летів в режимі ФПВ через ретранслятор в **********.
показать весь комментарий
15.03.2026 14:28 Ответить
Проїзжав цей блок пост, два дні назад. Наче непогано був обладнаний, навіть сітки натянуті. Чому так трапилося не зрозуміло. Шахеда дуже чутно здалеку, час був укритися.
показать весь комментарий
15.03.2026 15:59 Ответить
Дивлячись, з якого боку він заходив... Якщо з боку Киселівки, то ішов з боку плато, а потім різко спікірував у низину... Могли не почуть звук, і не встигнуть відреагувать...
показать весь комментарий
15.03.2026 18:54 Ответить
Сітки зупинять рф-шахед ?
показать весь комментарий
15.03.2026 20:42 Ответить
Та дуже навряд, навіть для найкращих що я бачила (опори з цілих колод, рабиця і товста мотузяна сіть) він завеликий і заважкий. А та бутафорія, що зараз по тилах масово ставлять - сама від вітру падає, які там дрони...
показать весь комментарий
15.03.2026 21:19 Ответить
Проезжали с сыном этот блокпост 4 июля 2025 года: была проверка документов у всех пассажиров: очень уважительные , корректные военные и молодой доброжелательный полицейский. Очень жаль, если кто-либо из них пострадал от взрыва орковского дрона.
показать весь комментарий
22.04.2026 18:48 Ответить
яка ефективність такого блок поста на в'їзді в Чернігів?
показать весь комментарий
15.03.2026 18:45 Ответить
Там ще є сенс. А в Ягідному і перед Десною?
показать весь комментарий
15.03.2026 19:00 Ответить
та я х.з., їх об'їхати не велика проблема.
показать весь комментарий
15.03.2026 19:01 Ответить
Максим, то так тільки здається.
Блок пости мають бути при виїзді у Н/П під час війни й у іньших місцях , це вирішує адміністрація де ставити пост а джині. Коментаторів інтернетних ніхто не питатитиме- що правельно.
показать весь комментарий
16.03.2026 00:14 Ответить
яка ефективність цих блок постів? ну НАБУшніків там можуть зловити, ок, а як на рахунок диверсантів? скільки зловили?
показать весь комментарий
16.03.2026 06:29 Ответить
Ти такий розумний, що аж наплював на присягу і втік до Британії.
показать весь комментарий
16.03.2026 09:45 Ответить
Свободу Народу , розумніший за тебе, мені принаймні вистачає розуму не писати стверджувально (втік) про незнайомих людей. Я нікуди не втікав, живу за межами України з початку 2000-х. Так що ти балаболка, а балаболки розумними не бувають.
показать весь комментарий
16.03.2026 12:27 Ответить
Всі так кажуть. Зрозуміло, Батьківщин в таких як ти багато, яка зручніше, там і живеш, а як війна, то хворі люди мають за вас гинути, поки ви плюєте на присягу і Конституційний обов'язок.
показать весь комментарий
16.03.2026 23:56 Ответить
Павел Ппх , Забув тебе спитати де та як мені жити..... 🤣🤣🤣
Хто тобі сказав що ти маєш право вирішувати як кому жити - тебе наї#ав. А про обов'язки розповідай своїй владі - президенту, депутатам.
Я свої обов'язки знаю без тебе.
показать весь комментарий
17.03.2026 10:01 Ответить
Тому що примазаним щоб отримувати свою сотку бойових треба бодай щось робити.
показать весь комментарий
15.03.2026 19:07 Ответить
Блокують ворожі дрг. А то лізуть як саранча.
показать весь комментарий
15.03.2026 19:36 Ответить
Куди вони лізуть? В Чернігів?
показать весь комментарий
16.03.2026 09:46 Ответить
Узилянтів ловити, водіям мозги виносити
показать весь комментарий
15.03.2026 19:10 Ответить
Не вибухув,а атакував(Україна такої можливості не має ,доречі, також атакувати прикордонні пости москалів?( Чи то другоє?(((
показать весь комментарий
15.03.2026 19:14 Ответить
А що військові там робили разом з поліцаями?
показать весь комментарий
15.03.2026 19:16 Ответить
Поліцаї зупинять дрг орків, тіпа порушили правила дорожнього руху - а тут військові з засади - хендехох, фашисти!
показать весь комментарий
15.03.2026 19:38 Ответить
Ці блокпости мають бути на кордоні, он там де ворог ходить у Сумську область і захоплює села, а прикордонці здаються, а не під Черніговом, Києвом та іншими мирними містами.
показать весь комментарий
17.03.2026 01:11 Ответить