8110 посетителей онлайн

Враг продвигается в трех областях, - DeepState. КАРТА

Российские войска продвинулись в районе Песчаного в Харьковской области, Макеевки в Луганской области и Загорного в Запорожской области.

Об этом днем 15 марта сообщает мониторинговый проект DeepState, информирует Цензор.НЕТ.

Где продвинулся враг?

"Карта обновлена. Враг продвинулся вблизи Песчаного, Макеевки и Загорного", - говорится в сообщении.

Сразу в трех областях: DeepState зафиксировал продвижение врага

Сразу в трех областях: DeepState зафиксировал продвижение врага

Сразу в трех областях: DeepState зафиксировал продвижение врага

Что предшествовало?

Вечером 14 марта сообщалось, что российские оккупанты продвигаются вблизи населенного пункта Орехово в Покровском районе Донецкой области.

Топ комментарии
+9
Залежно, хто у нього ворог.
показать весь комментарий
15.03.2026 16:42 Ответить
+8
Дуже прикро, дуже. Сьогодні Лідор заявив, що ворог у весняному наступі вже програє. Це він про кого?
показать весь комментарий
15.03.2026 16:41 Ответить
+7
Ще голобородько заявив, що весняний наступ кацапів вже провалився. Стратєх, ****...
показать весь комментарий
15.03.2026 16:41 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Сподіваюсь українці не дрони хочуть американцям впихнути ,а технології,бо ж очевидно що дрони самим потрібні(((
показать весь комментарий
15.03.2026 16:27 Ответить
Продать дроны и на вырученные деньги купить еще дронов. Есть такое мнение.
показать весь комментарий
15.03.2026 16:29 Ответить
Потім звинуватять в завищених цінах.як з яйцями)
показать весь комментарий
15.03.2026 16:31 Ответить
Запорізька область окупована майже на 80 %
показать весь комментарий
15.03.2026 16:28 Ответить
Лбс в 20 км. Зато фортификации из лучших(сам В. Зеленский сказал!).
показать весь комментарий
15.03.2026 16:35 Ответить
Ще голобородько заявив, що весняний наступ кацапів вже провалився. Стратєх, ****...
показать весь комментарий
15.03.2026 16:41 Ответить
Вже й танків в москалів нема,як і в ЗСУ,а просуваються москалі(Де ж та чудопрограма 50 тисяч в місяць?(((
показать весь комментарий
15.03.2026 16:32 Ответить
суддів з персональними охоронцями на лінію фронту!
Рада суддів України наголошує на необхідності посилення захисту суддів, членів сім'ї, транспортні засоби... Джерело: https://censor.net/ua/n3605340
показать весь комментарий
15.03.2026 16:39 Ответить
Дуже прикро, дуже. Сьогодні Лідор заявив, що ворог у весняному наступі вже програє. Це він про кого?
показать весь комментарий
15.03.2026 16:41 Ответить
Залежно, хто у нього ворог.
показать весь комментарий
15.03.2026 16:42 Ответить
100%,,!!!
показать весь комментарий
15.03.2026 18:25 Ответить
Єдине вітчизняне джерело,яке хоч і не всю правду скаже, та не збреше.
показать весь комментарий
15.03.2026 16:47 Ответить
Біля керма України продажна, злодюжна брехлива камарілья.
показать весь комментарий
15.03.2026 16:57 Ответить
Де всі потужно-переможні коментатори з розвалом рашки, крахом їх економіки і відвоюваннями 91???
показать весь комментарий
15.03.2026 17:00 Ответить
Хорошо что кацапы наступление провалили.
показать весь комментарий
15.03.2026 17:15 Ответить
Дивлюсь на інфу - мало кого цікавить - ну захоплюють, ну йдуть у перед, ну тцк треба знищувати - бо вони вороги телефонщиків та зелених патріотів какаяразніца. зеленский по домовленості з уйлом у омані - вже знищив патріотів - залишилась біобідло какаяразница. Грошей вже ніхто не дає, зброї вже ніхто нідає та не дасть - бо давали - створюй, виробляй... - ні, тіки вкрасти, та відпустит за кордон за допомоги буданова - розвідники. Тіки чиї.
показать весь комментарий
15.03.2026 17:28 Ответить
Всього лише -7.719 km², а скільки зради.
Просто "просування у трьох областях" - це звучить.
І пофіг, що в кожній області вторая армія міра спромоглась лише по парі посадок взяти.
показать весь комментарий
15.03.2026 17:57 Ответить
Ти б пішов повоював, а то все чужими руками
показать весь комментарий
15.03.2026 20:46 Ответить
Покажіть приклад.
показать весь комментарий
15.03.2026 20:51 Ответить
Отожбо. Ніхто нічого іншого і не очікував!
показать весь комментарий
15.03.2026 20:57 Ответить
Цього просто не може бути. По-перше, після відключення Старлінку у них повний колапс. По-друге, третій місяць втрати у них перевищують набір, По-трете, контранступ ЗСУ, і звільнення 500 км2 в Дніпропетровській області повністю зірвав плани ворога на весняний наступ. Що ви пишете?
показать весь комментарий
15.03.2026 19:56 Ответить
А золкіних ГУР бронює, розвідники блогери! Яке ще свавілля на нас чекає?
Ось ТЦКшник вдарив шокером свого колегу замість схопленої жертви
https://www.instagram.com/reel/DV5iChuDKAS/
Хтось скаже, є бог, але його нема.
«Прайс для ухилянтів»
https://tsn.ua/********/prays-dlia-ukhyliantiv-chym-zakinchyvsia-konflikt-heroia-********-ta-holovy-ttsk-3041585.html
А менти на день добровольця лупцюють добровольців.
https://www.facebook.com/hashtag/%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%87
Свавілля при проходженні ВЛК, знов знущання з хворих людей.
https://www.facebook.com/watch/?v=1335379098647022
показать весь комментарий
15.03.2026 20:56 Ответить