9142 відвідувача онлайн

Ворог має просування у трьох областях, - DeepState. МАПА

Російські війська просунулись поблизу Піщаного на Харківщині, Макіївки на Луганщині та Загірного у Запорізькій області.

Про це вдень 15 березня повідомляє моніторинговий проєкт DeepState, інформує Цензор.НЕТ.

Де просунувся ворог?

"Мапу оновлено. Ворог просунувся поблизу Піщаного, Макіївки та Загірного", - йдеться у повідомленні.

Одразу у трьох областях: DeepState зафіксував просування ворога

Одразу у трьох областях: DeepState зафіксував просування ворога

Одразу у трьох областях: DeepState зафіксував просування ворога

Що передувало?

Ввечері 14 березня повідомлялося, що російські окупанти мають просування поблизу населеного пункту Горіхове у Покровському районі Донецької області.

Топ коментарі
+8
Дуже прикро, дуже. Сьогодні Лідор заявив, що ворог у весняному наступі вже програє. Це він про кого?
показати весь коментар
15.03.2026 16:41 Відповісти
+8
Залежно, хто у нього ворог.
показати весь коментар
15.03.2026 16:42 Відповісти
+7
Ще голобородько заявив, що весняний наступ кацапів вже провалився. Стратєх, ****...
показати весь коментар
15.03.2026 16:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сподіваюсь українці не дрони хочуть американцям впихнути ,а технології,бо ж очевидно що дрони самим потрібні(((
показати весь коментар
15.03.2026 16:27 Відповісти
Продать дроны и на вырученные деньги купить еще дронов. Есть такое мнение.
показати весь коментар
15.03.2026 16:29 Відповісти
Потім звинуватять в завищених цінах.як з яйцями)
показати весь коментар
15.03.2026 16:31 Відповісти
Запорізька область окупована майже на 80 %
показати весь коментар
15.03.2026 16:28 Відповісти
Лбс в 20 км. Зато фортификации из лучших(сам В. Зеленский сказал!).
показати весь коментар
15.03.2026 16:35 Відповісти
Ще голобородько заявив, що весняний наступ кацапів вже провалився. Стратєх, ****...
показати весь коментар
15.03.2026 16:41 Відповісти
Вже й танків в москалів нема,як і в ЗСУ,а просуваються москалі(Де ж та чудопрограма 50 тисяч в місяць?(((
показати весь коментар
15.03.2026 16:32 Відповісти
суддів з персональними охоронцями на лінію фронту!
Рада суддів України наголошує на необхідності посилення захисту суддів, членів сім'ї, транспортні засоби... Джерело: https://censor.net/ua/n3605340
показати весь коментар
15.03.2026 16:39 Відповісти
Дуже прикро, дуже. Сьогодні Лідор заявив, що ворог у весняному наступі вже програє. Це він про кого?
показати весь коментар
15.03.2026 16:41 Відповісти
Залежно, хто у нього ворог.
показати весь коментар
15.03.2026 16:42 Відповісти
100%,,!!!
показати весь коментар
15.03.2026 18:25 Відповісти
Єдине вітчизняне джерело,яке хоч і не всю правду скаже, та не збреше.
показати весь коментар
15.03.2026 16:47 Відповісти
Біля керма України продажна, злодюжна брехлива камарілья.
показати весь коментар
15.03.2026 16:57 Відповісти
Де всі потужно-переможні коментатори з розвалом рашки, крахом їх економіки і відвоюваннями 91???
показати весь коментар
15.03.2026 17:00 Відповісти
Хорошо что кацапы наступление провалили.
показати весь коментар
15.03.2026 17:15 Відповісти
Дивлюсь на інфу - мало кого цікавить - ну захоплюють, ну йдуть у перед, ну тцк треба знищувати - бо вони вороги телефонщиків та зелених патріотів какаяразніца. зеленский по домовленості з уйлом у омані - вже знищив патріотів - залишилась біобідло какаяразница. Грошей вже ніхто не дає, зброї вже ніхто нідає та не дасть - бо давали - створюй, виробляй... - ні, тіки вкрасти, та відпустит за кордон за допомоги буданова - розвідники. Тіки чиї.
показати весь коментар
15.03.2026 17:28 Відповісти
Всього лише -7.719 km², а скільки зради.
Просто "просування у трьох областях" - це звучить.
І пофіг, що в кожній області вторая армія міра спромоглась лише по парі посадок взяти.
показати весь коментар
15.03.2026 17:57 Відповісти