13583 посетителя онлайн

СБУ о задержании сотрудника НАБУ: Имел ряд признаков, предполагавших дополнительную проверку

Разъяснение СБУ относительно инцидента на блокпосту при въезде в Сумы

Служба безопасности Украины объяснила, почему задержала сотрудника НАБУ на блокпосту на въезде в Сумы. 

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на заявление СБУ.

В СБУ объяснили причины задержания

В СБУ заявили, что на блокпосту на въезде в Сумы "был обнаружен гражданин Украины", который "имел ряд признаков, предполагавших его дополнительную проверку".

"В условиях полномасштабного вторжения сотрудники Службы безопасности Украины круглосуточно обеспечивают контрразведывательный режим на блокпостах в прифронтовых регионах нашего государства. Сегодня на одном из блокпостов при въезде в город Сумы был обнаружен гражданин Украины, который имел ряд признаков, предполагавших его дополнительную проверку", - говорится в сообщении.

В СБУ рассказали, что мужчина является выходцем из временно оккупированных территорий, не назвал место своей работы, в подтверждение личности показал лишь страницу из приложения "Дії", а при анализе его контактов был обнаружен ряд российских номеров.

"Действуя в соответствии с четкими инструкциями и алгоритмами для подобных случаев, сотрудники СБУ, задачей которых является выявление подозрительных лиц, направляющихся в прифронтовой регион, инициировали усиленную проверку указанного мужчины", - заявили в Службе.

СБУ уверяет, что работает исключительно в рамках действующего законодательства и соблюдает все алгоритмы, созданные для обеспечения безопасности граждан Украины и наших военных, выполняющих боевые задачи на сумском направлении.

"Любые манипуляции по этому поводу недопустимы", - подчеркнули в СБУ. 

Что предшествовало

Накануне НАБУ заявило, что их сотрудник был задержан Службой безопасности Украины на блокпосту около въезда в город Сумы.

Топ комментарии
+36
Давайте чесно.
Привід для затримання ці паскуди завжди придумають.
Докази сфабрикують.
Якщо треба, запишуть у телефон затриманого, що їм треба.

Поки ЗЄ жмвий і займає місце президента цей треш не закінчиться.

Ті, хто думали, що організатором є Єрмак, і з його звільненням щось зміниться - наївні або ідіоти.
Головна паскуда, яка вибудувала знов цю систему корупції, репресій, тиску та свавілля силовиків - Зеленський.
показать весь комментарий
15.03.2026 23:48 Ответить
+27
P.s. "на підтвердження особистості показав лише сторінку із "Дії"" - Тобто, розпіарена дія вже не має ніякої юридичної сили?)
показать весь комментарий
15.03.2026 23:49 Ответить
+26
під час аналізу його контактів було виявлено низку російських номерів.

То вони йому телефон дивилися? А це точно звичайна перевірка?

Бо я до родичів у Сумську область їздив неодноразово і в мене на блокпостах лише документи перевіряли. Ніхто ніколи телефон не просив...
показать весь комментарий
15.03.2026 23:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
15.03.2026 23:44 Ответить
показать весь комментарий
15.03.2026 23:56 Ответить
хлопцям на блокпосту пацієнт чомусь здався підозрілим і вони передали його СБУ-шникам для додаткової перевірки, під час якої ті вже й подивилися його телефон
показать весь комментарий
16.03.2026 00:53 Ответить
А мене скрутили і прикладом переї...ли. Я народився на ТОТ, тож мусора вирішили що по зайвій личці на погон отримали.
показать весь комментарий
16.03.2026 06:20 Ответить
В нього в паспорті виявили місце народження на ТОТ, тому й провели подальшу перевірку.
показать весь комментарий
16.03.2026 08:42 Ответить
і на всіх блокпостах стоять покладисті гебешники? чи лише на тих де в телефон потрібно влити російські номери?
показать весь комментарий
16.03.2026 09:01 Ответить
Вихідець з тимчасово окупованих територій, написано же ж - це ризикові категорії, там може бути посилена перевірка . . .

Вам всяко недобре - а якби якийсь "вихідець з тимчасово окупованих територій" влаштував би теракт в Сумах чи виявився навідником російських ракет / дронів, Ви би волали, що СБУ за бабки через блокпост пропустили підозрілу людину . . .

Українці так по життю владу не ******* (будь-яку, хто б крісло не займав), що у будь-якій ситуації (правильна вона чи ні) будуть вести себе по формулі "Хто всравсь ? Невістка !!!".

Не варто так реагувати на будь-яку подію. В країні війна + на місцях не академіки працюють, десь хтось може і натупити. Не потрібно одразу на вуха ставати і малювати картонки для Майдану "Геть руки від НАБУ" - треба розібратися спокійно в ситуації, а тоді робити висновки.
показать весь комментарий
16.03.2026 12:16 Ответить
Поклад-головна задача якого охорона від несанкціонованого витоку інформації про корупційну діяльність "Сім'ї 95" в медіапростір.
Це те,з чим не впорався Малюк,за що і був викинутий голяком на мороз
показать весь комментарий
15.03.2026 23:47 Ответить
Баканов і наумов та поклад, як і деркачу, можуть пояснити що ЗАВГОДНО, як і штурм Альфою СБУ, командного пункту ГШ ЗСУ Залужного, за командою зелупня і єрмака!!
Це уже було ….
показать весь комментарий
15.03.2026 23:56 Ответить
СБУшники цілодобово стоять на блок-постах? Є великі сумніви на рахунок цієї інформації...
показать весь комментарий
15.03.2026 23:47 Ответить
P.s. "на підтвердження особистості показав лише сторінку із "Дії"" - Тобто, розпіарена дія вже не має ніякої юридичної сили?)
показать весь комментарий
15.03.2026 23:49 Ответить
все залежить від того хто в неї заглядає і з якою метою...а так вікіпедія вказує що з 13,01,2026 ,,дія,, переструктуровується в шось інше,наприклад у ,,глобалраб-сервіс,,
показать весь комментарий
16.03.2026 08:38 Ответить
У Сумській області дійсно бувають на блокпостах, їздив туди, то якось перевіряли документи. Це ж регіон, де бойові дії ведуться, нічого дивного...
показать весь комментарий
15.03.2026 23:51 Ответить
Не буду сперечатись, можливо, інколи СБУ і бувають на блок-постах, але ж не "цілодобово". Там якщо і стоять, то поліція і ТЦК. Раніше ще і ТРО стояли.
показать весь комментарий
15.03.2026 23:59 Ответить
Не цілодобово, звісно, іноді лише... І телефон у мене не перевіряли.
показать весь комментарий
16.03.2026 00:04 Ответить
В Сумській області СБУшники цілодобово стоять на блокпостах. Багато був у відрядженні в Сумській області, часто проїхджав через БП, часто перевіряли. В основному перевіряють поліцейські, коли виявляють когось підозрілого, то кличуть інших. Тобто в залежності від напрямку, якщо підозра на ухилення від мобілізації, то ТЦК, якщо перевіряють військового - то ВСП або СБУ і т.д. Спілкувався з представником ОВА по службі, пояснив, що всі БП створені розпорядженням Голови ОВА, являються зведеними, тобто представлені різні служби, і старшими на БП являються саме СБУшники, задачею яких я так зрозумів є контрозвідувальна діяльність.
показать весь комментарий
16.03.2026 09:11 Ответить
Давайте чесно.
Привід для затримання ці паскуди завжди придумають.
Докази сфабрикують.
Якщо треба, запишуть у телефон затриманого, що їм треба.

показать весь комментарий
15.03.2026 23:48 Ответить
ну, не сам вибудував... вибудував Єрмак і Татаров... А тепер Єрмак їм став непотрібен; не так, щоб зовсім непотрібен - і все ж...
показать весь комментарий
16.03.2026 02:49 Ответить
Спроектували і запустили в будівництво в Тель Авіві, а етнічні "українці" дошпакльовують, домальовують, під пильним оком Массаду. Етнічне ОЗУ міндіча і Ко прикриває інше ОЗУ за податки українців і зветься воно сбу дбр....
показать весь комментарий
16.03.2026 06:54 Ответить
Гер-хер, ви, звіняюсі, тупуватй.
Враховуючи ту несквнченну кількість зрадників, сволоти, яка просто кишить в різних органах влади і нагляду, СБУ чинять абсолютно адекватно.
Абсолютно.
Під якими мундирами, з якими "корочками" не ховаються продажні.
Чи просто абиякі, які в час війни теж лише паразити.
Перевірять - вияснять, хто, чого і куди
показать весь комментарий
16.03.2026 11:44 Ответить
Давайте чесно - у нас створений ореол святості, непогрішимості і недоторканості НАБУ, яке його ніфіга не заслужило, бо є таким самим правоохоронним органом, як і поліція, СБУ, БЕБ, ДБР, з тими самими плюсами і мінусами. Наприклад, є факти виправдальних вироків їхнього же ж розпіареного Вищого антикорупційного суду України, за створення якого НАБУ / САП так боролися - то що, за неправомірне притягнення особи до кримінальної відповідальності (якщо вирок виправдальний) когось з працівників НАБУ / САП з роботи вигнали ? Ні. Комусь з неправомірно обвинувачених шкоду відшкодували ? Не чув. Так що "не сотвори собі кумира" . . .

І якщо у них (НАБУ-СБУ) якісь міжвідомчі розборки ідуть, то нехай їх вирішують між собою, а не кличуть все суспільство в арбітри на Майдан одразу, бо хтось десь у когось посмів документи на блокпості перевірити . . . Яка цаца велика, паспорт змусили показати і телефон в зоні бойових дій військова контррозвідка перевірила - кінець світу прямо . . .
показать весь комментарий
16.03.2026 12:22 Ответить
"Низка ознак", це розслідував розкрадання бюджету Зельоною владою.
показать весь комментарий
15.03.2026 23:52 Ответить
Ну в НАБУ ж татуювань своїм співробітникам на лобі покищо не роблять, а співробітники СБУ не є ясновидцями. Покажи службове посвідчення і проблем не буде, маєш вільний час і хочеш повимахуватись - їдь у обізянник.
показать весь комментарий
16.03.2026 00:03 Ответить
ахах. золкін, не плач
показать весь комментарий
16.03.2026 00:23 Ответить
Покладиста СБУ виконає будь-яку команду господаря.
показать весь комментарий
16.03.2026 00:47 Ответить
Будь-які маніпуляції з цього приводу є неприпустимими", - наголосили в СБУ. Джерело: https://censor.net/ua/n3605387-Вже і взнавати подробиці не можна.І задавати питання.
показать весь комментарий
16.03.2026 00:54 Ответить
Якщо він ворог в лавах НАБУ, то хто з кадровиків проводив перевірку цього мерзотника ?
показать весь комментарий
16.03.2026 05:28 Ответить
Зєля бажає бути вічно Владичіцей Морською зі своїми "золотими рибками".. кар"єристи усіх відомств лизатимуть їй сраку на усих рівнях..
понавибирали, блін, лайна нарциссцичного на нашу голову..
показать весь комментарий
16.03.2026 05:58 Ответить
Ну да. Є такий блок пост там. На ньому навіть жінок з реєстрацією не сумською перевіряють. Питання всякі задають: коли, навіщо, звідки приїхали, а з якої сторони заїхали. А автобус з пасажирами чекає. Але всі повертались і їхали далі. А тут не повернувся. Нічого не змінилось- сбу виконує політичні замовлення як і при єрмаку.
показать весь комментарий
16.03.2026 06:03 Ответить
і зельц має ..ознаки для додатковой перевірки.. і алібаба-єрмак має а друг дєтства ванька баканов має ********* ознаки для арешту за державну зраду і проніна за корупцію потрібно перевірити і кириленка який на малині розбагатів --- куди не глянь всіх додатково потрібно перевірити але чомусь перевіряють детектива набу . мабуть у когось зелена срака підгорає
показать весь комментарий
16.03.2026 06:38 Ответить
Клоуни. Он у єрмака прямо на лобі написано «ворожий агент», а вони його щонайменше просто не бачать!
показать весь комментарий
16.03.2026 06:40 Ответить
Про ФСБ ви загнули. Але чеснотами в НАБУ і не пахне.
показать весь комментарий
16.03.2026 07:16 Ответить
Якщо ти з НАБУ - тобі документи усякі не потрібні!! Це інших ТЦК різні перевіряють та тягнуть...В тут цілий агент 000 шастає!! Геть руки від "героїв" боротьби з корупцією!! Чоловік їхав у зону бойових дій!! На війну...можливо хотів подивитися!! Мрія така була,з дитинства....так мрію розтоптати ....А душевна травма - сама тяжка!!
показать весь комментарий
16.03.2026 07:08 Ответить
Керівник НАБУ Кривонос усиновив хлопчика, щоб уникнути покарання за маніпуляції з виборами. Потім відмовився. Все, що треба про керівництво НАБУ. В НАБУ треба змінити усіх.
показать весь комментарий
16.03.2026 07:14 Ответить
... і поставити д'єрмака з бакановим там керувати! 😂
показать весь комментарий
16.03.2026 09:53 Ответить
Ха-ха-ха,у помощников сивковича,тедеева,пшонки,валуева,адвокатов портнова и подельников медведчука нет никаких ознак для перевирок,а у тех кто хоть как то мешает казнокрадам конечно же имеется.
показать весь комментарий
16.03.2026 07:41 Ответить
Затримали не якогось військового, який їхав в Суми та мав доступ до секретної інформації,а працівника НАБУ який розслідує корупцію. І перевіряли в надії виявити яку інформацію про корупцію в СБУ і на кого має цей працівник.
Вела розвідка СБУ.
Отже - крадуть як і крали.
А ви хлопці захищайте статки тих хто вас обкрадає.
показать весь комментарий
16.03.2026 08:35 Ответить
не затримали працівника НАБУ який розслідує корупцію, а виявлено громадянина України", який "мав низку ознак, що передбачали його додаткову перевірку ......

Хто йому доктор що він не показав посвідчення НАБУ ?
На шашлички небось ,як заіжди їхав, у них нема війни (у нас є), у нас є війсковий час .... у них ...
Джерело: https://censor.net/ua/n3605387
показать весь комментарий
16.03.2026 09:34 Ответить
Ви якийсь дивний. Навіщо йому показувати посвідчення?
Коли Штірліц їхав в Німеччину - він теж показував посвідчення розвідника нквс при в'їзді в Берлін?
показать весь комментарий
16.03.2026 09:38 Ответить
і цей Ваш штирліц є вихідцем із тимчасово окупованих територій, не назвав місце своєї роботи, та на підтвердження особистості показав лише сторінку із "Дії", а під час аналізу його контактів було виявлено низку російських номерів.

Цікаво ..... НАБУ не може знайти працівників ,які не мають родичів у ТЕРРОРИСТИЧНІЙ кацапії...... а російськи номери йому потрібні щоб стрес знімати

Джерело: https://censor.net/ua/n3605387

показать весь комментарий
16.03.2026 09:47 Ответить
Лікуйтесь. Може попустить.
показать весь комментарий
16.03.2026 09:49 Ответить
Ви плутаєте свої вади здоров'я з свідомим, чи не свідомим, вибором людини. Людина бачить рівно те що хоче бачити і це не пов'язано з вадами здоров'я. Це Ваш свідомий вибір, який дає Вам змогу виправдати, якісь свої вчинки, або комплекси.
Родственную душу шукаете ?
показать весь комментарий
16.03.2026 09:58 Ответить
Чому пишите жирним шрифтом? Чи ви щось виняткове доносите до читачів?
показать весь комментарий
16.03.2026 10:53 Ответить
Будь-які Ваші пропозиції будуть хорошими, якщо вони посилять Україну.
показать весь комментарий
17.03.2026 09:20 Ответить
Це у суддів з прокурорами придуркувата та хамовита манера - скрізь ********** своїми "ксивами".
показать весь комментарий
16.03.2026 09:56 Ответить
може і їхав працювати по військовій адміністрації , але ці раніше нанесли удар
показать весь комментарий
16.03.2026 10:17 Ответить
Які ж пильні ці гебешники Поклада-тучі. Але карлсон з шугерменом напевно в розумінні цього геб'я жодних ознак небезпеки для держави не несли. За люсю обдристовича та інших зеленодупих втікачів теж нагадати?
показать весь комментарий
16.03.2026 08:51 Ответить
"СБУ --запевняє,що завжди діє в межах існуючого законодавства"" вірю,вірю.Дякую,дякую.
показать весь комментарий
16.03.2026 09:02 Ответить
Починаючи з 90-х, коли СБУ-шники заробляли тим, що супроводжували фури з контрафактною горілкою. "В межах діючого законодавства". Законослухняні хлопці, *****!
показать весь комментарий
16.03.2026 09:44 Ответить
Коли мостирили фальшивий кацапський паспорт Труханова, теж "діяли в межах", ага.
показать весь комментарий
16.03.2026 09:58 Ответить
Війна органів між собою та зі своїм народом. З такими темпами і кацапів скоро не треба буде.
показать весь комментарий
16.03.2026 09:48 Ответить
Ніхто не думав чому під час війни зняли доволі успішного голову СБУ і не призначили нового ,а лише в.о . Тому що все управління має перейти ОП і виконувати його забаганки ,не можуть пробачити міндічгейт.
показать весь комментарий
16.03.2026 10:15 Ответить
може і їхав працювати по військовій адміністрації , але ці раніше нанесли удар
показать весь комментарий
16.03.2026 10:39 Ответить
"чоловік є вихідцем із тимчасово окупованих територій" - тобто, завдяки мудрій та далекоглядній політиці Найвеличнішого та Сонцесяйного Готувателя До Шашликів, усі, хто народився на території України, що є тимчасово окупованою, відразу стають підозрілими особами?
А мені цікаво, а для тих, топрацював під керівництвом Баканова/Наумова - це не не буде ознакою для додаткової перевірки?
показать весь комментарий
16.03.2026 11:06 Ответить