7953 посетителя онлайн

Общие боевые потери РФ с начала войны – около 1 286 940 человек (+1 240 за сутки), 11 790 танков, 38 608 артсистем, 24 262 ББМ. ИНФОГРАФИКА

С момента начала полномасштабного вторжения РФ Силы обороны Украины уничтожили 1 286 940 российских оккупантов.

Об этом сообщили в Генштабе ВСУ, передает Цензор.НЕТ.

Потери российской армии

Так, общие боевые потери противника с 24.02.22 по 21.03.26 ориентировочно составляют:

  • личного состава – около 1 286 940 (+1 240) человек
  • танков – 11 790 (+1) шт.
  • боевых бронированных машин – 24 262 (+8) шт.
  • артиллерийских систем – 38 608 (+39) шт.
  • РСЗО – 1 691 (+0) шт.
  • средства ПВО – 1 333 (+0) ед.
  • самолетов – 435 (+0) шт.
  • вертолетов – 350 (+1) шт.
  • БПЛА оперативно-тактического уровня – 188 985 (+1 781) шт.
  • крылатые ракеты – 4 468 (+0) шт.
  • корабли / катера – 33 (+0) шт.
  • подводные лодки – 2 (+0) шт.
  • автомобильная техника и автоцистерны – 84 518 (+144) шт.
  • специальная техника – 4 096 (+0) ед.

Потери врага

Топ комментарии
+23
Минув 4413 день москальсько-української війни.
192! одиниці знищеної техніки, 1! пєпєлац та 1240! чумардосів за день.
Броня, логістика та арта норм.
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 1 286 000 це більше ніж все населення такого регіону як Хабаровський край.
показать весь комментарий
21.03.2026 07:48 Ответить
+22
На пітьмі тривожно:

показать весь комментарий
21.03.2026 07:40 Ответить
+12
буде тобі враже так як ЗСУ скаже
показать весь комментарий
21.03.2026 07:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
буде тобі враже так як ЗСУ скаже
показать весь комментарий
21.03.2026 07:35 Ответить
На пітьмі тривожно:

показать весь комментарий
21.03.2026 07:40 Ответить
Постачання дронів - критичне для нас.
Тому і горів завод в Чехії.
І ще не один загориться.
Якби Китай був повністю на боці русні, йому було б достатньо на півроку заблокувати постачання ВСІХ позицій БПЛА, крім як на росію. І росія б за ці півроку перемогла.
показать весь комментарий
21.03.2026 08:20 Ответить
Що мелеш - Китай офіційно давно заборонив постачання комплектуючих до дронів як в росію так і в Україну.
показать весь комментарий
21.03.2026 09:40 Ответить
Звісно, заборонив. Вони на російсько-китайській митниці оформлюються як памперси, собачі миски та дитячі гримачки.
показать весь комментарий
21.03.2026 09:45 Ответить
І в Україну - теж... То як по твоєму можна заборонити двічі? Голову включай.
Ніякого твого "ЯКБИ" - в природі бути не може.
показать весь комментарий
21.03.2026 09:52 Ответить
Так, можна двічі.
В автократіях і диктатурах є дві паралельні системи віддавання наказів.
Формальна і неформальна.
Неформальна має вищий пріоритет.
Можна формально заборонити, а негласно - наказати робити протилежне.
Згадайте "отпускніков-2014", коли навіть ніякої "сво" не було. Тим не менше, це не заважало.
показать весь комментарий
21.03.2026 10:00 Ответить
Ти вже натягуєш сову на глобус. Так заборонив Китай до України постачати дрони чи ні?
Заборонив.
Тому твоє "йому було б достатньо на півроку заблокувати постачання ВСІХ позицій БПЛА, крім як на росію" - НЕ ПРАЦЮЄ, бо в Україну дрони заборонені...
З логікою дружиш?
показать весь комментарий
21.03.2026 10:02 Ответить
Доведеться пояснювати.
Дрони і їх компоненти тягають сюди через треті країни.
На росію йдуть "сірими схемами" без оформлення.
Китай може сказати "стоп всім відвантаженням у всі країни, залишити лише "сірий" потік на росію".
І це працюватиме.
Можете вірити, а можете - ні.
Я знаю прецеденти, коли реально працювало.
показать весь комментарий
21.03.2026 10:04 Ответить
Ти шо,дурачьок?😁
показать весь комментарий
21.03.2026 10:11 Ответить
ізраїльтяни приносили скотину в жертву справжньому Богу,
а росіяни приносять в своєму богу в жертву майже скотину, бо в них теж немає розума
показать весь комментарий
21.03.2026 09:34 Ответить
Якщо Бог скаже - єврей і свого сина Ісаака заріже в угоду Богу - читай про Авраама...
... а касапи і подавно віддадуть синів на убой за ліліпутіна.
Це називається у касапів як і євреїв - "испытанием верностью"
показать весь комментарий
21.03.2026 09:48 Ответить
Минув 4413 день москальсько-української війни.
показать весь комментарий
21.03.2026 07:48 Ответить
показать весь комментарий
21.03.2026 07:49 Ответить
З кракаділа шкуру здерли..
показать весь комментарий
21.03.2026 07:52 Ответить
вечного Кабздона!
показать весь комментарий
21.03.2026 09:50 Ответить
20 тисяч чумардосів з початку місяця,
логістика перевалила за 4 тис і завтра буде новий місячний рекод, а судячі з тенденції п'ять тисяч за місяць не питання, питання чи буде шість (вчора писав що місячний рекорд на разі 4 104 одиниці - квітень 25-го), ну і звісно два гелікоптери. Особливо вчорашній, за шіснадцять лямів зелені - Ка-52 "летающий танк", "Аллигатор" лучший вертолет в мире, убийца танков - анлогавнет одним словом
показать весь комментарий
21.03.2026 08:11 Ответить
1. не зрозуміло, чому "літаючий танк" - броні в нього ж немає ніде, окрім вологих еротичних фантазій засрашинців.
2. об'єктивного контролю на цей збитий літаючий гроб стільки, що в зведення потрапив вже на наступний день. файно!
показать весь комментарий
21.03.2026 08:44 Ответить
Як це нема, як у дідів - сковорідка під сракою.
Дивно що екіпаж вижив, ну як вижив, на землю ступили, на нашу рідненьку, за що були розхерачені "ефпівішками"
показать весь комментарий
21.03.2026 09:45 Ответить
пишуть - загорівся в них підвісний бак. Тож вони екстрено пішли на посадку - видно ж, летіли взагалі на висоті метрів 20-30, не більше. Тож встигли посадити машину і здриснути в рівчак поруч.
показать весь комментарий
21.03.2026 10:20 Ответить
Кажуть люди що приземлили ще одного алігатора, одна падлюка вижила
показать весь комментарий
21.03.2026 11:16 Ответить
І там, у рівчачці, дрони Мадяра їх і добили! Вічного помьота, орки!
показать весь комментарий
21.03.2026 11:29 Ответить
Дрон ЗСУ це даже краще як праща Давида !
показать весь комментарий
21.03.2026 08:19 Ответить