5157 посетителей онлайн

Зеленский о помощи странам Ближнего Востока: Уже есть конкретные результаты работы наших подразделений

Зеленский об успехах украинских подразделений на Ближнем Востоке

Украинские подразделения уже добились конкретных результатов в защите стран Ближнего Востока от атак Ирана.

Об этом в обращении заявил президент Владимир Зеленский, сообщает Цензор.НЕТ.

Опыт Украины в защите неба 

Глава государства отметил, что "украинский опыт защиты неба – один из самых сильных в мире и является, в частности, тем, что обязательно удержит Украину и после этой войны среди главных контрибуторов безопасности – среди тех, кто будет нужен миру, чтобы была безопасность".

Он подчеркнул, что только с Украиной возможна реальная стабильность в Европе, а также в других частях мира, которые "очевидно нуждаются в нашем опыте и нашей поддержке в защите жизни".

Сотрудничество со странами Персидского залива

"Мы уже работаем со странами Персидского залива и фактически каждый день на уровне команд контактируем с этими странами, чтобы наш опыт и наша поддержка переросли в долгосрочное сотрудничество и уважение к Украине, к нашим воинам. Уже есть конкретные результаты наших подразделений в защите – мы предоставляем нашу экспертизу и нашу реальную поддержку", – сказал Зеленский.

Он подчеркнул, что стоит, чтобы другие государства мира сейчас также внесли свой вклад в стабилизацию.

"И мы знаем из разведки, как это сейчас раздражает Россию, что украинцы нужны миру и что украинцы могут помогать стабилизации. Всем нам в мире нужны совместные решения, совместная работа, чтобы для всех стало больше безопасности", — добавил глава государства.

Топ комментарии
+26
в Запоріжжі теж є результат- дві підстанціі розбиті мопедами.
показать весь комментарий
22.03.2026 22:11 Ответить
+20
Війна вже виграна! українці в цілковитій безпеці! тепер можна і на сході повоювати!
показать весь комментарий
22.03.2026 22:10 Ответить
+16
Ми всі бачимо які "результати " - Чернігівщина без світла.
показать весь комментарий
22.03.2026 22:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Війна вже виграна! українці в цілковитій безпеці! тепер можна і на сході повоювати!
показать весь комментарий
22.03.2026 22:10 Ответить
в Запоріжжі теж є результат- дві підстанціі розбиті мопедами.
показать весь комментарий
22.03.2026 22:11 Ответить
Такі ж результати були і три місяці тому, коли всі специ були в Україні.
показать весь комментарий
22.03.2026 22:40 Ответить
Не гунди! - араби гроші на виробництво дронів дають?
показать весь комментарий
22.03.2026 22:16 Ответить
Арабская нооочь, дивный Восток.... Бусік золотішка дадуть, кому треба.
показать весь комментарий
22.03.2026 22:28 Ответить
Взагалі-то перехоплювачі не поряд з фламінгами випускають. Ними займаються інші приватні, не зєліни, компанії. Наприклад, "пісюни" робляться компанією SkyFall.
показать весь комментарий
22.03.2026 22:55 Ответить
Ми всі бачимо які "результати " - Чернігівщина без світла.
показать весь комментарий
22.03.2026 22:18 Ответить
ні чого ви не розумієте,для артиста дорогий понт головне....зараз через нас весь вечір десятки шахів пруть на південнозахід....але це ж у холопів,їх не шкода
показать весь комментарий
22.03.2026 22:35 Ответить
Срань хрипата,, а коли вже в нашій країні будуть результати?
Чи двушечкі на мацкву то і є результат?
показать весь комментарий
22.03.2026 22:20 Ответить
Стратегическое мышление это вам не хером по клавишам...главнокомандующий.
Это не полудурка изображать на сцене..
Масштабное и загоризонтное
Видение мировой политики...
Жто вам не скандалить в трамвае..
Пр ужны не зламны и найкрасчи ....
Не верите спросите у мендича!
показать весь комментарий
22.03.2026 22:21 Ответить
Раптово, тут воно таки мислить стратегічно.
Але вам всім то, звісно, не подобається.
Бо роздовбаний нафтогаз саудитів й всіх довкола, крім Ірану - то вже ваш стратегічний інтерес.
А якийсь зєля йому шкодить, пратівний.
показать весь комментарий
22.03.2026 22:42 Ответить
хто, ****, тобі юдо гундосу, дозволив відправляти бійців на чужу війну????
навіть, як що то, гру чи сбу!
ти ж, про це лапаєш своїм помелом на всі круги, кончене юдо падло!
показать весь комментарий
22.03.2026 22:22 Ответить
до цього україці воювали тільки за європку , а тепер вже і за верблюдів.
показать весь комментарий
22.03.2026 22:25 Ответить
Воюємо за нафту нижче 200$, і щоб та європка назад до русні по газ не поповзла, з усіма витікаючими.
показать весь комментарий
22.03.2026 22:47 Ответить
Вона побіжить, а не поповзе . І вже досить скоро.
показать весь комментарий
22.03.2026 22:59 Ответить
Братушкі підказали? Вони це слово "скоро" дуже сильно *******.
Ледь не щодня камлають "скоро, скоро Украінє конєц".
показать весь комментарий
22.03.2026 23:01 Ответить
Обставин підказують
показать весь комментарий
22.03.2026 23:03 Ответить
Гарно жити з непохитною вірою в родіну.
Завжди чудовий настрій, і с каждим дньом всьо радостнєє жіть.
показать весь комментарий
22.03.2026 23:05 Ответить
З перемогою так же ?
показать весь комментарий
22.03.2026 23:10 Ответить
Ні, не так само.
Самі знаєте.
А якщо не знаєте - то й зрозуміло.
показать весь комментарий
22.03.2026 23:24 Ответить
А якщо Іран виконає свої погрози та рознесе якєсь наше посольство? Лупоглазий якось пояснить, чому він зняв з фронту наших військових та відправив захищати Міндіча?
показать весь комментарий
22.03.2026 22:27 Ответить
Ссюр
показать весь комментарий
22.03.2026 22:28 Ответить
Результат це коли ЗСУ наносять влучні удари по ворогу ( кацапам) все іньше белій шум
показать весь комментарий
22.03.2026 22:28 Ответить
Якщо зі ста мопедів 10-15 пролітає та уражає цілі то це прорив ППО. Таке відбувається щодня, тобто щодня рашка прориває українське ППО та руйнує залишки промисловості і добиває енергетику а Зебіл цим пишається і вважає що таким "досвідом" цікавиться світ.
Немає слів якими можна описати таку кричущу відірваність від реальності цього зеленого дурня. А русня нарощує виробництво дронів і планує довести його до 1000 в день до кінця року.
Зебіла треба негайно прибирати бо він прибере нас.
показать весь комментарий
22.03.2026 22:28 Ответить
для нього це не цікаво,головне бабосики від ,,партнерів,, капали,він тут на заробітках
показать весь комментарий
22.03.2026 22:38 Ответить
показать весь комментарий
22.03.2026 22:45 Ответить
Так на цьому принципі тримається вся війна Зеленського. Немає різниці скільки орки захопили території, зруйнували об'єктів чи вбили українців. Головне - скільки вони на це витратили, краще щоб побільше бо так для Європи менша загроза.
показать весь комментарий
22.03.2026 23:14 Ответить
Оцей два рази прострочений "президент" робить ще більшої біди ніж кацапи, Вова пиши заяву і давай до побачення!
показать весь комментарий
22.03.2026 22:36 Ответить
Американці хизуються тим що вже продали країнам перської затоки 10 000 зенітних дронів і заключили багато контрактів на продаж дронів перехоплювачів та інших систем ПВО, а Зеленський навпаки блокує продаж за кордон наших зенитних дронів. Американці отримують гроші та інвестиції в свої підтриємства по виробництву дронів перехоплювачів, а Зеленський лише базікає та нічого не заробляє для України
показать весь комментарий
22.03.2026 22:39 Ответить
Вам не вгодиш.
показать весь комментарий
22.03.2026 23:26 Ответить
Таке відчуття що він навмисне провокує Іран на обстріли балістикою.
показать весь комментарий
22.03.2026 23:12 Ответить
Там Британія дозволила США свої бази використовувати для війни проти Ірану.
Теж провокує.
Давно Лондон не бомбили.
показать весь комментарий
22.03.2026 23:25 Ответить
Фронт переповнений підрозділами. Резерви розміщати вже нікуди. ТЦК забарикадовані, від штурмів добровольців. І наш Генітальний Янелошина знайшов вихід. Відкрити Всесвітню ярмарку продаж українських дронів, і відправку спеціалістів за кордон.
показать весь комментарий
22.03.2026 23:20 Ответить
>український досвід захисту неба - один із найбільш сильних
Досвід потужний, а захисту немає.
показать весь комментарий
23.03.2026 00:17 Ответить