10097 посетителей онлайн

121 из 147 выпущенных россиянами БПЛА были сбиты силами ПВО. ИНФОГРАФИКА

Атака шахидов в ночь на 25 марта: что известно?

В ночь на 25 марта российские оккупанты запустили 147 БПЛА различных типов по территории Украины.

Об этом сообщили Воздушные силы, информирует Цензор.НЕТ.

Что известно?

Так, запуски фиксировались с направлений Орел, Курск, Брянск, Миллерово, Приморско-Ахтарск – РФ, Гвардейское – ВОТ АР Крым.

Более 80 из них – "шахеды".

Как отработала ПВО?

По состоянию на 08:30, противовоздушной обороной сбито/подавлено 121 вражеский БПЛА типа Shahed, Гербера, Италмас и дроны других типов на севере, юге и востоке страны.

Зафиксировано попадание 24 ударных БПЛА в 18 локациях, а также падение сбитых (обломки) в 3 локациях.

В настоящее время атака врага продолжается, в воздушном пространстве находится несколько вражеских БПЛА.

Атака шахидов в ночь на 25 марта: что известно?

Топ комментарии
+6
Якщо би той не відправив сотні військових спеціалістів по ппо на чужу війну,то збили би,напр.140,а не 121 рос.бпла.
Один герань("шахед")-90 кг бойової частини, навіть одне влучання його несе велику руйнацію,тим більше,їх запускають касапи щодня.
показать весь комментарий
25.03.2026 08:48 Ответить
+2
Я звісно не експерт, і не хочу знецінювати працю хлопців та дівчат ЗСУ, але ці шахеди від кордону (пунктів запуску) пролітають сотні та тисячі кілометрів до своїх цілей. Невже їх запуски та маршрути не бачить наше ППО? Невже не можна збивати в степах, або над річками. Бо я з свого вікна бачу, як працює ППО вже на околиці міста, або в середмісті.
показать весь комментарий
25.03.2026 09:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Якщо би той не відправив сотні військових спеціалістів по ппо на чужу війну,то збили би,напр.140,а не 121 рос.бпла.
Один герань("шахед")-90 кг бойової частини, навіть одне влучання його несе велику руйнацію,тим більше,їх запускають касапи щодня.
показать весь комментарий
25.03.2026 08:48 Ответить
А Вам не спадало на думку, що надаючи допомогу близькосхідним країнам нашими фахівцями, технологіями та безпілотниками, Україна розраховує ,що таким чином, ППО цих країн зможе менше застосовувати ракети "Петріот", які вони закуповують у США? І завдяки цьому, Європа зможе закуповувати ці "зекономлені" дефіцитні ракети для України?
Крім того, це чудова реклама для українських технологій, а отже, і чудрва можливість для укладання дуже вигідних контрактів - адже держави Близького Сходу, як правило, дуже багаті.
Чи в методичці про це ані слова? Мабуть, вже все таки застаріла...
показать весь комментарий
25.03.2026 10:17 Ответить
А...розраховує...
-угоди ніякої не уклав,щоб щось отримати,тим більше,не має права міжнародного підпису.
-щоб посилати військовий контингент зі зброєю поза межі країни, та ще там,де є йде війна, треба ще і дозволу ВР,по закону, тобто зловживання службовими обов'язками,як мінімум.
-захотів насолити Тр.: Тр. сказав "не треба,в нас є своє",той- "а я все одно пошлю".
-там є його статки,розраховував,що не чіпатимуть їх походження.
-якщо ставити питання " кому це вигідно",то частково йому і повністю пуйлу,бо ослабив ппо країни.
Методичка ваша тріщить через брак аргументів на користь найвеличнішого.
показать весь комментарий
25.03.2026 11:17 Ответить
"Тр. сказав "не треба,в нас є своє"... А Трампу ніхто нічого і не давав - "давали" країнам Близького Сходу. І був надісланий не військовий контингент, а група фахівців.
показать весь комментарий
25.03.2026 11:35 Ответить
Не-давали,а "давав"-лідор і одноосібно.
З порушенням своїх повноважень.
Як називати сотні надісланих військовослужбовців на інший театр воєнних дій: військовий контингент,експертами,воєнспецами, фахівцями -немає значення,однаково беруть участь в бойових діях.
показать весь комментарий
25.03.2026 11:47 Ответить
Все це лише Ваше оціночне судження. І лише Ваше. Причому, заангажоване.
показать весь комментарий
25.03.2026 12:07 Ответить
Звичайно,що моє,а не з методички списане та незаангажоване і всього...
показать весь комментарий
25.03.2026 13:00 Ответить
Я звісно не експерт, і не хочу знецінювати працю хлопців та дівчат ЗСУ, але ці шахеди від кордону (пунктів запуску) пролітають сотні та тисячі кілометрів до своїх цілей. Невже їх запуски та маршрути не бачить наше ППО? Невже не можна збивати в степах, або над річками. Бо я з свого вікна бачу, як працює ППО вже на околиці міста, або в середмісті.
показать весь комментарий
25.03.2026 09:31 Ответить
Ппо не бачить ціль що летить майже над землею.
показать весь комментарий
25.03.2026 09:44 Ответить
В другій світовій в ППО, були слухачі неба, які прослуховували акустику при допомозі стетоскопів під'єднаних до грамафонних труб. На початку війні сотні мобільних телефонів були прикручені на стовпах та деревах, та в реальному часі транслювали укустику і відео!
показать весь комментарий
25.03.2026 10:15 Ответить