6362 посетителя онлайн

США готовы предоставить гарантии безопасности, если Украина отдаст Донбасс России, - Зеленский

Президент Владимир Зеленский

Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что США готовы предоставить Киеву гарантии безопасности при условии, что украинские войска уйдут из неоккупированной части Донецкой и Луганской областей.

Об этом он сказал в интервью Reuters, сообщает Цензор.НЕТ.

Условие США

Поскольку США сейчас сосредоточены на собственном конфликте с Ираном, американский президент Дональд Трамп выбрал стратегию давления на Украину, пытаясь быстро положить конец четырехлетней войне, заявил Зеленский.

  • Он отметил, что американская сторона готова завершить оформление документа о гарантиях безопасности только при согласии Украины выйти из Донбасса.

Цели РФ

"Американцы готовы окончательно согласовать эти гарантии на высоком уровне, как только Украина будет готова вывести войска из Донбасса", - подчеркнул глава государства, предупредив, что такой уход поставит под угрозу безопасность Украины и Европы в целом.

По мнению Зеленского, Россия, требующая вывода украинских войск с востока, делает ставку на то, что Вашингтон потеряет интерес к переговорам и в конечном итоге выйдет из них.

Reuters добавляет, что, по мнению военных аналитиков, для полного захвата Донбасса, в частности "пояса крепостей" — укрепленных украинских городов, России может потребоваться несколько лет и значительное количество живой силы.

Топ комментарии
+29
Покажи США https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%83%D0%B4%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D1%88%D1%82%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BC%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%83%D0%BC Будапештський меморандум
показать весь комментарий
25.03.2026 21:25 Ответить
+28
Все потрошку, потрошку, і нав'язує українцям потужну перемогу - виконання ультиматуму Пуйла. А винуваті будуть США, і українці, які на референдумі з усім погодяться.
показать весь комментарий
25.03.2026 21:26 Ответить
+25
Лише наша ядерна зброя - гарантія безпеки.
показать весь комментарий
25.03.2026 21:24 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
До речi, кацапи вимагають, окрiм здачi лугандонii, ще й ми не маемо права на розмiщення в себе нати з амерами.
показать весь комментарий
25.03.2026 21:52 Ответить
нащо нам та імпотентна ната?
показать весь комментарий
25.03.2026 22:08 Ответить
А амери з НАТО просто двері виламують, так хочуть зайти сюди або прийняти нас до себе
показать весь комментарий
25.03.2026 22:14 Ответить
показать весь комментарий
25.03.2026 21:53 Ответить
Уже забыли. Сколько тех Планов было и не упомнить.
показать весь комментарий
25.03.2026 22:20 Ответить
Я пам'ятаю як забиралися у республіки Південний В'єтнам ті гарантії підтримки які дав Джонсон а забрав Форд.
показать весь комментарий
25.03.2026 21:56 Ответить
показать весь комментарий
25.03.2026 21:56 Ответить
наша надія тільки на Гопода Бога
показать весь комментарий
25.03.2026 22:05 Ответить
Наш бог Перун. А він любить ядерну зброю.
показать весь комментарий
25.03.2026 22:39 Ответить
Може Пєрдун? І любить він горох, а не ядерну зброю? (накуя вона богу? він законами фізики повинен вміти крутити )
показать весь комментарий
25.03.2026 23:09 Ответить
Це для віруючих в Нього і вірних Йому!!!А для решти битва....
показать весь комментарий
25.03.2026 22:39 Ответить
Американці програли цю війну технологічно, це війна дронів, а в США нічого толком нема і скоріше нічим толковим нам уже не допоможуть, була надія на їхні далекобійні ракети ERAM і GLSDB, но видно проблему глушіння GPS так і не можуть рішити 3 роки уже, тому вся надія на український вітчизняний ВПК.

Повірте, якби США мали можливість суттєво покращити нашу позицію на переговорах, то вони б це зробили, не треба думати, що американці такі погані, просто вони технологічно відстали.
показать весь комментарий
25.03.2026 22:06 Ответить
Може треба система, яка буде "зможе хакнути" глонасс і наводитися по ньому?)))) а на кінцевому відрізку траекторії донаводитись по карті місцевості
показать весь комментарий
25.03.2026 22:44 Ответить
в новітьній історії України зе буде згадуваться як
найпотужніший клован-шахрай.
бо не згадати його зовсім неможливо буде..
- в кацапських банях плясав? - плясав
- з сепарами цьомавсья? - цьомавсья
- 4 повістки порвав - порвав
- розмінував? - розмінував
де ви глаза і розум загубили в 19му?
сотні тисяч загиблих і кінця краю тому не бачно.
сподіваюсь ви хоч в режимі напоржателло...
показать весь комментарий
25.03.2026 22:12 Ответить
І це ще нам пощастило що кацапи такі тупі були в 2022!Що не кинули на Київ втричі більші сили!Бо тоді кількість замучених була б на порядок більша!
показать весь комментарий
25.03.2026 22:43 Ответить
пощястило що кацапня роту не кинула на Київ в 2014 - там не було нікого на зупинку..
показать весь комментарий
25.03.2026 22:46 Ответить
Ну роту то таке,а от кілька бригад могли б посіяти паніку.Бо майданівці точно б не змогли зупинити пряму агресію
показать весь комментарий
25.03.2026 22:54 Ответить
цей "клятий" Мінськ
він дозволив вирити фортіфікації, які досі тримаються,
замінувати Чонгар, який буба і ко розмінували - день і кацапня в Херсоні
і ця зелена потужність 7й рік вам вказує яким пальцем вам в носі колупатись?
а ви вірте - в кожного своя віра і в кожного свій палець і свій нос.
показать весь комментарий
25.03.2026 23:01 Ответить
ну ладно - посилену двома кулеметами роту.
показать весь комментарий
25.03.2026 23:04 Ответить
Крим віддав, від НАТО відмовився, вступ в ЄС просрав, віддасть і Донбас. До холодної зими не так й довго
показать весь комментарий
25.03.2026 22:26 Ответить
Будапешт уже был, а это "куртаж" Трампа и его компании ?
показать весь комментарий
25.03.2026 22:31 Ответить
ГАРАНТІЇ НАДРУКУЮТЬ НА ЗВОРОТНІЙ СТОРОНИ УГОДИ З АФГАНІСТАНОМ ЧИ БУДАПЕШТСЬКИЙ НАЙОБЦІ?
показать весь комментарий
25.03.2026 22:41 Ответить
Краще гарантії від Румунії - вони хоча б наш тил логістики та літаки хоч піднімають...
показать весь комментарий
25.03.2026 22:42 Ответить
Це не президент могутньої країни а її ганьба
показать весь комментарий
25.03.2026 22:44 Ответить
І що Украхна з тими гарантіями робитиме? Шахеди збиватиме? Чи замінує папером весь периметр? А от кацапи з Донбасу підуть на Запоріжжя і до Дніпра (міста). Ну і до самої ріки Дніпро затримати їх не буде де. Природних рубежів, які є у Слов'янсько-Краматорській агломерації, до самого Дніпра (ріки) нема. Моєливо Зєлєнскій говорить прл інші гарантії, особисті для себе і свого оточення? Так я б і ьут на місці Зєлєнского Трампу не вірив.
показать весь комментарий
25.03.2026 22:46 Ответить
Всі розмови про наміри здати ворогу без бою української території - це замах на державну зраду. А конкретні дії і рішення зебілів у владі в цьому напрямку становитимуть закінчений злочин проти України і українського народу. Який не має строку давності.
Зеленський, якому лише 48 років, хотілось би сподіватись, це розуміє.
Тож, війна з пітьмою, з огляду на теперішню позицію США, триватиме доти, доки Тромба не викинуть з його кабінету у Білому домі внаслідок імпічменту, чи він сам не піде зі своєї посади після завершення каденції 21.01.2029 року.
показать весь комментарий
25.03.2026 22:47 Ответить
гарантии от американцев почти равны гарантиям от *********. Хотя первые умнее, поэтому еще и оберут как липку перед сливом. Так что остаётся стоять
показать весь комментарий
25.03.2026 22:48 Ответить
З Донбасом все ясно,але що з захопленими Херсонщиною і Запоріжською обл.?Бо щось Зе про це не згадує ніде.Типу -це раша і питань нема.
показать весь комментарий
25.03.2026 22:49 Ответить
Пошліть тихесенько того Трампушку нах...!
показать весь комментарий
25.03.2026 23:06 Ответить
Трамп, йди на хрін!
показать весь комментарий
26.03.2026 00:22 Ответить
Хай рудий зпершу з Іраном обісреться
показать весь комментарий
26.03.2026 00:28 Ответить
Здається мені хтось вже давав якісь гарантії Україні в Будапешті в 1994. Це будуть такі ж?
показать весь комментарий
26.03.2026 00:35 Ответить
Страница 2 из 2