4958 посетителей онлайн

США могут направить до 10 тысяч военных на Ближний Восток и усилить присутствие в регионе, – Axios

Пентагон рассматривает возможность отправки до 10 тысяч военных на Ближний Восток

США могут направить дополнительные 10 тысяч военнослужащих на Ближний Восток уже в ближайшие дни.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом пишет Axios со ссылкой на высокопоставленного чиновника Министерства обороны США.

Отмечается, что в случае принятия такого решения Соединенные Штаты значительно увеличат численность своего военного контингента в регионе.

Вероятная подготовка к операции

По данным источников, этот шаг может свидетельствовать о подготовке к наземной операции, в частности в Иране.

В то же время окончательное решение еще не принято.

Как сообщается, дополнительные военные могут быть переброшены из других боевых частей, а не из тех, которые уже находятся в регионе.

Контекст переговоров

Это происходит на фоне заявлений президента США Дональда Трампа о "позитивных переговорах" с Ираном по поводу завершения войны.

В то же время в Иране не соглашаются с американскими условиями и считают дипломатическое давление США "очередным трюком".

Топ комментарии
+3
А можуть і не направити.
Можуть висадитися на острів... а можуть і не висадитися.
Можуть організувати конвої для нафтотанкерів... а можуть і не організувати.
Можуть оплатити страховку для танкерів... а можуть і не оплатити.
Можуть знищити весь Іран... а можуть і не знищити.
показать весь комментарий
27.03.2026 09:51 Ответить
+3
Наземна операція США в Ірані закінчиться феєричним геополітичним провалом. Заявлені цілі не будуть виконані швидко і якісно, принаймні ті про які просторікував Трамп, постійно їх змінюючи, відкладаючи і "коректуючи" на фоні проголошення "безсумнівної перемоги". Для підтримання гуманного порядку в разі окупації ************ величезний контингент окупантів, які муситимуть виконувати поліційні функції з повним забезпеченням всіх потреб окупованих - їжа, вода, паливо, медицина, порядок, зайнятість, навчання, пенсії і т. п.. Якщо окупантів та коштів недостатньо доведеться застосовувати терор і фашистські методи - за вбивство окупанта ліквідовувати заручників, знищувати села і міста за надання притулку і підтримку "партизанів". Сподіваюсь навіть абсолютно некомпетентна МАГА-адміністрація Трампа стала про це здогадуватись. Скільки мільйонів має загинути і яку суму в мільярдах (трильйонах) доларів мають витратити платники податків в США та країни світу під тиском США, тобто "союзники" яким Трамп висловлює зневагу і презирство, для того, щоб Ізраїль весело співав "Хава нагіла" і продовжував масово "винищувати мусульманських терористів до останнього" та розширювати територію Ізраїлю?
показать весь комментарий
27.03.2026 10:07 Ответить
+1
Це феномен - ТАКО - біржова гра на очікуваннях.
показать весь комментарий
27.03.2026 10:03 Ответить

Загрузка...