9224 посетителя онлайн

РФ ударила по предприятию в Кривом Роге: двое погибших. Утром враг снова атаковал город (обновлено)

РФ нанесла удар по предприятию в Кривом Роге: погиб человек

Российские дроны атаковали промышленное предприятие в Кривом Роге. Есть погибшие и раненые. Продолжается спасательная операция.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом сообщил начальник Днепропетровской ОГА Александр Ганжа.

"Двое мужчин погибли, двое получили ранения. Таковы последствия утренней атаки врага на Кривой Рог", - говорится в сообщении.

Есть повреждения на промышленном предприятии. Там возникли пожары.

Утренний удар по Кривому Рогу

В 10:00 председатель совета обороны города Александр Вилкул сообщил о повторном ударе:

"Враг вновь атаковал промышленную и энергетическую инфраструктуру. Идет ликвидация последствий. Во время этого удара слава Богу без потерь".

Обстрелы области 

С вечера 27 марта враг более 30 раз атаковал три района области. Обстреливал беспилотниками и артиллерией:

В Никопольском районе - Никополь, Покровская, Червоногригоровская, Марганецкая, Мировская громады. Разрушены многоэтажки, частные дома и хозяйственные постройки.

В Синельниковском районе под ударом оказались Покровская и Васильковская громады. Повреждены инфраструктура и частные дома.

В Криворожском районе россияне нанесли удары по Лозоватской и Зеленодольской громадам. Возникли пожары. Разрушена инфраструктура и дом на территории базы отдыха. 

Топ комментарии
+3
Згадуємо що ніхто в місті такого не говорив. І старань криворізців 1/20 від старань всіх українців. Якраз по кількості населення. А може і менше, бо явка у нас завжди куева.
показать весь комментарий
28.03.2026 07:59 Ответить
+2
А ще за родину юзіка порадіємо - вже в Іспанії, на побережжі теплого моря. Відпочивають, насолоджуються життям - зробили нас разом. Давайте: ги-ги-ги - ну, смішно ж до гикоти
показать весь комментарий
28.03.2026 12:18 Ответить
+1
Колись у Росії, "управитель" якогось райцентру, запропонував перейменувать місто, в "Путін". Головною причиною вказав те, що Путін, після цього, приділить йому більше уваги, на місто "проллється "золотий дощ", і воно процвітатиме... Подібні розмови велися, деякими "криворожанами", незадовго до вторгнення армії РФ, до України. Ходили розмови про можливе перейменування міста, у "Зеленський"... Мотиви були тими самими...
Цікаво - хоч хтось, з жителів Кривого Рогу, про це, зараз, згадує? Адже саме з-за бездіяльності їх "знаменитого" земляка, та його "стараннями", війна прийшла до їхнього дому...
показать весь комментарий
28.03.2026 07:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
28.03.2026 07:59 Ответить
У мене інша інформація... І про "опитування", чи інші "реперендуми", я не писав... А написав про прості розмови, на побутовому рівні - не більше...
А щодо "явки на вибори" - так це в тебе "постріл мимо"... Бо якщо явка (чи неявка), на перший тур може нічого не значить - то НЕЯВКА, на другий тур, впливає сильно - перемагає той з ДВОХ кандидатів, прибічників якого з'явилося більше на голосування...
показать весь комментарий
28.03.2026 08:09 Ответить
Найнадійнишне джерело інформації ОБС.
показать весь комментарий
28.03.2026 08:18 Ответить
При оцінці правдивості тієї, чи іншої інформації, беруться до уваги ВСІ версії. А потім, в порядку вивчення, відкидаються ті, які виявляються "недостовірними". Однак, навіть інформація з "джерела ОБС", може буть правдивою... Просто на момент попередньої оцінки дана інформація не мала відповідного документального підтвердження. Наприклад, звинувачення в тому, що "Ленін - німецький шпигун", розповсюджувалася, влітку 1917 року, як "ОБС"... А зараз виявилося, що це - ПРАВДА. І підривна діяльність більшовиків, під час І Світової війни, та сам "Жовтневий переворот" фінансувався з німецьких грошей...
Про розмови, стосовно того, що деякі криворожани припускають, що Зеленський "проллє "золотий дощ", над "земляками", писалося навіть у дописах форумчан "Цензора"...
показать весь комментарий
28.03.2026 08:51 Ответить
Ти "перегрівся"? Чи випив лишнього?
показать весь комментарий
28.03.2026 08:53 Ответить
А чому за Одесу цензор мовчить? Сьогодні вночі в'їбали в "центр прінятія рєшеній" Одеський пологовий будинок №5 в Приморському районі
показать весь комментарий
28.03.2026 08:39 Ответить
А хто там з найвеличніших з тієї Одеси? Дєлов куча...
показать весь комментарий
28.03.2026 12:20 Ответить
Як це немає?
https://censor.net/ua/photonews/3607600/rf-atakuvala-odesu-ponad-60-dronamy-ye-zagybli
показать весь комментарий
28.03.2026 12:25 Ответить
А його виходець піариться на БС,куди послав кращих військових спеціалістів по ппо із засобами цього про,щоб закрити небо для арабів,бо,бачте,ніхто з Європи не захотів,а КР якось переб'ється.
показать весь комментарий
28.03.2026 09:52 Ответить
ЖАХ, ЖАХ, ЖАХ !

Але добре, що хоч своїх папуСашу та мамуРиму ЛІДОР на початку війни вивіз з Кривого Рогу на віллу в ізраїльське містечко Рішпон ... будемо , пересічні, радіти за батьків ЛІДОРА - їм дуже пощастило, що вони мають такого турботливого сина!
показать весь комментарий
28.03.2026 10:11 Ответить
А ще за родину юзіка порадіємо - вже в Іспанії, на побережжі теплого моря. Відпочивають, насолоджуються життям - зробили нас разом. Давайте: ги-ги-ги - ну, смішно ж до гикоти
показать весь комментарий
28.03.2026 12:18 Ответить
Цікаво,за кого загиблі голосували у 2019?
Царство небесне..😢
показать весь комментарий
28.03.2026 11:00 Ответить
Щоб припинилася війна, треба не багато. А саме: одягнути скаженого Пуйла в дерев'яний кітель. Якщо Пуйло зіграє в дерев'яний ящик, відпаде єдина причина цієї війни. Після ліквідації Пуйла Кремлівські Вежі перегризуться між собою за владу. Допомогти Пуйлу стати хорошим Пуйлом (мертвим Пуйлом) можуть українські спецслужби, які вже довели , що їм подібні завдання по плечу. Я якщо наказ на ліквідацію Пуйла не хоче віддати Вова *********, хтось із керівників спецслужб повинен сам це зробити, для збереження життя багатьох людей в Україні.
показать весь комментарий
28.03.2026 11:47 Ответить