8599 відвідувачів онлайн

РФ вдарила по підприємству у Кривому Розі: двоє загиблих. Зранку ворог знову атакував місто (оновлено)

РФ вдарила по підприємству у Кривому Розі: загинула людина

Російські дрони атакували промислове підприємство у Кривому Розі. Є загиблі та поранені. Триває рятувальна операція 

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.

"Двоє чоловіків загинули, двоє дістали поранень. Такі наслідки ранкової атаки ворога на Кривий Ріг", - йдеться в повідомленні.

Є пошкодження на промисловому підприємстві. Там зайнялися пожежі.

Ранковий удар по Кривому Рогу

О 10:00 голова ради оборони міста Олександр Вілкул повідомив про повторний удар:

"Ворог знову атакував промислову та енергетичну інфраструктуру. Йде ліквідація наслідків. Під час цього удару слава Богу без втрат".

Обстріли області 

З вечора 27 березня ворог понад 30 разів атакував три райони області. Бив безпілотниками та артилерією:

На Нікопольщині - Нікополь, Покровську, Червоногригорівську, Марганецьку, Мирівську громади. Понівечені багатоповерхівки, приватні будинки і господарські споруди.

На Синельниківщині під ударом були Покровська та Васильківська громади. Пошкоджені інфраструктура і приватні будинки.

▪️На Криворіжжі росіяни поцілили по Лозуватській і Зеленодольській громадах. Виникли пожежі. Понівечені інфраструктура та будинок на території бази відпочинку. 

Топ коментарі
+3
Згадуємо що ніхто в місті такого не говорив. І старань криворізців 1/20 від старань всіх українців. Якраз по кількості населення. А може і менше, бо явка у нас завжди куева.
показати весь коментар
28.03.2026 07:59 Відповісти
+2
А ще за родину юзіка порадіємо - вже в Іспанії, на побережжі теплого моря. Відпочивають, насолоджуються життям - зробили нас разом. Давайте: ги-ги-ги - ну, смішно ж до гикоти
показати весь коментар
28.03.2026 12:18 Відповісти
+1
Колись у Росії, "управитель" якогось райцентру, запропонував перейменувать місто, в "Путін". Головною причиною вказав те, що Путін, після цього, приділить йому більше уваги, на місто "проллється "золотий дощ", і воно процвітатиме... Подібні розмови велися, деякими "криворожанами", незадовго до вторгнення армії РФ, до України. Ходили розмови про можливе перейменування міста, у "Зеленський"... Мотиви були тими самими...
Цікаво - хоч хтось, з жителів Кривого Рогу, про це, зараз, згадує? Адже саме з-за бездіяльності їх "знаменитого" земляка, та його "стараннями", війна прийшла до їхнього дому...
показати весь коментар
28.03.2026 07:55 Відповісти

Завантаження...