10312 посетителей онлайн

Почетным консулом Украины в Доминикане назначена модель Якимова, носившая кокошник и позировавшая для откровенных фото

В Украине назначили нового почетного консула в Доминиканской Республике - эти обязанности будет исполнять Виктория Якимова, ранее связанная с модельным бизнесом.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Главком".

Открытие почетного консульства Украины

Как отмечается, 21 марта открыли офис Почетного консульства Украины в Доминиканской Республике. Новым почетным консулом стала Виктория Якимова. Ее назначение вызвало активное обсуждение, поскольку обычно на такие должности назначают лиц с широкими политическими или деловыми связями.

Виктория Якимова

Реакция на назначение

Сама Якимова отреагировала на критику в соцсетях. Она отметила, что после начала полномасштабной войны многие украинцы сменили профессии и присоединились к помощи государству.

Виктория Якимова

"Выдвигая свою кандидатуру на должность Почетного консула, я не пыталась скрыть свою прежнюю жизнь, связанную с моделингом. Современная самодостаточная женщина имеет право реализовывать себя в выбранной профессии, а также менять направление развития и расти", - написала она в Facebook.

По данным ее страницы в Facebook, Виктория Якимова родом из Одессы, а сейчас проживает в городе Ла Романа. Образование получала в Одесском государственном экономическом университете.

Помимо дипломатической деятельности, Якимова работает в компании v-tersolutions, которая занимается разработкой программного обеспечения для логистических компаний.

Виктория Якимова

В период работы в модельном бизнесе она публиковала откровенные фото. Также в 2022 году появлялись ее фотографии в русском кокошнике. В марте 2023 года она высказывалась о последствиях закрытия офиса Google в России.

Топ комментарии
+66
Та на Окружній хоча б наші були, а тут - ніжнєзадріщєнская *****.
показать весь комментарий
30.03.2026 14:17 Ответить
+43
Їб@нулися вже зовсім.
показать весь комментарий
30.03.2026 14:15 Ответить
+43
Zельоні Гниди пробивають чергове дно
показать весь комментарий
30.03.2026 14:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
це що повинно бути в голові, щоб на неї добровільно вдягнути какашнік
показать весь комментарий
30.03.2026 15:50 Ответить
Звiстно блохiю.
показать весь комментарий
30.03.2026 17:32 Ответить
SPILNO
@spilnoua
·
24 бер.
🤡 Схоже, такі кадрові призначення можливі лише в Україні - країні необмежених можливостей для людей із сумнівним минулим.

🗺️ Уявіть життєвий шлях: у 2014 році ти спокійно проводиш час у Чечні, а у 2016-му, вже під час війни - стаєш «зіркою» фестивалю «Трезвая Россия» на території країни-агресора.

📉 Проходить час, і в розпал повномасштабної війни Дениса Мініна офіційно призначають директором Державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр»!!!!!!!!

🎭 Це не жарт і не помилка, це свідома політика профільного міністерства.
🎪 Виникає закономірне питання: які саме «цінності» має прищеплювати українській молоді людина з таким специфічним бекграундом?
🎪 Чи, можливо, досвід участі в російських заходах тепер вважається професійною перевагою для керівництва державною установою в часи агресії?
показать весь комментарий
30.03.2026 15:58 Ответить
https://x.com/i/status/2036401727318933775
показать весь комментарий
30.03.2026 16:01 Ответить
У цих зермаківських смокталок інше завдання, і благо України тут ні до чого.
Налагодити контакт в бізнесових - банківських сферах. Приховати, прилаштувати бабло, вкрадене владою у України.
Тому, какаяРазніца, яке в неї хлебало, ексгібіціонізм чи какашнік?
показать весь комментарий
30.03.2026 16:06 Ответить
Головне, що має кокошнік - для Лідора Світу своя в доску.
показать весь комментарий
30.03.2026 16:10 Ответить
Які критерії відбору в МЗС?
Призначте мене на Мальдіви ким небудь, я тоже "нульовий" в дипломатичній службі.
показать весь комментарий
30.03.2026 16:13 Ответить
А що ти можеш показати на інтимних фото? Це дуже важливо.
показать весь комментарий
30.03.2026 17:36 Ответить
Який жах!
показать весь комментарий
30.03.2026 16:17 Ответить
Кокошник, він не на голові, він --в голові. Якщо Юзики-законотвореці, то вже нічому не дивуєшся
показать весь комментарий
30.03.2026 16:19 Ответить
И кто ее гребет?
показать весь комментарий
30.03.2026 16:20 Ответить
Ну і не дивно. Хіба не помітно що нас інтегрують.в парашу?
Цікаво, невже і в нас таки є свій епштей, який скрізь прилаштовує своїх хвой.щоб мовчали? Бо враження саме таке.
Хвойди вимагають відплати за обслуговування і всі дірки. І нас...рати, що народ від це блює
показать весь комментарий
30.03.2026 16:20 Ответить
бОльшая часть любителей зеленского ходит в кокошниках. при чём не зависимо от пола!
показать весь комментарий
30.03.2026 16:21 Ответить
Це не мужик? Хтось наз розігрує, в стилі кварталу95.
Арестович там ще живий?
показать весь комментарий
30.03.2026 16:25 Ответить
Цікаво чим корисна Домінікана Україні ? В голову приходить одне - якась дурь , наркота ...
показать весь комментарий
30.03.2026 16:30 Ответить
Якщо буде прибуток для обох сторін від обміну товарами і послугами, - вже добре.
показать весь комментарий
30.03.2026 16:51 Ответить
Ну на морді - Дуня 100%
показать весь комментарий
30.03.2026 16:31 Ответить
"Почесне консульство - це нештатне представництво держави, яке очолює почесний консул (зазвичай громадянин країни перебування, не професійний дипломат), що працює на громадських засадах без зарплати"
показать весь комментарий
30.03.2026 16:32 Ответить
Алібаба і сорок послиць!
показать весь комментарий
30.03.2026 16:40 Ответить
Що не призначення - шедевр.
показать весь комментарий
30.03.2026 16:44 Ответить
Це що, архівне фото Олексія Гончаренка, до того, як він до Пороха попав?
показать весь комментарий
30.03.2026 16:50 Ответить
Де записаться у консули?
показать весь комментарий
30.03.2026 16:50 Ответить
Нагнєтаєтє товаріщі так як у випадку з монобанком,у каца триколорі можна побачити Словенію так і тут можна розгледіти тризуб.
показать весь комментарий
30.03.2026 16:51 Ответить
Корабєльная.
показать весь комментарий
30.03.2026 16:55 Ответить
зєлєнська косорота влада жлобів-дебілів..
Зєля - тупориле чємпіон-красава!..
показать весь комментарий
30.03.2026 17:14 Ответить
Не зрозумів,що їй ставлять у вину - кокошник чи голе позування?По всьому виходить що кокошник,бо в голій задниці ніякої політики нема...Що ж поробиш,такий час.Кожний пробиває собі дорогу чим може.Хтось членом,стукаючи ним по клавішам,хтось кулаками,стукаючи ними по чужій морді,хтось голою задницею,крутячи нею на камеру.От тільки головою пробитись важко,просто ніхто не зрозуміє.Хіба будеш нею цегли розбивати,тоді шанс є...
показать весь комментарий
30.03.2026 17:19 Ответить
Піду поздоровкаюсь. Тим більше сьогодні якраз «чьотноє».
показать весь комментарий
30.03.2026 17:28 Ответить
Страница 2 из 2