8761 посетитель онлайн

Украина рассчитывает на системы ПВО THAAD, которые есть у стран Ближнего Востока, - Зеленский

Украина хочет получить THAAD: Заявление Зеленского

Президент Владимир Зеленский заявляет, что Украине нужны системы ПВО THAAD для защиты от российской авиации.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укрінформ, об этом глава государства заявил журналистам.

Что известно?

По словам Зеленского, этот вопрос уже обсуждали с США.

"Украина уже имеет опыт работы с представителями Ближнего Востока и Персидского залива в рамках консультаций и экспертиз. При этом мы хотим рассчитывать на те противоракетные системы, которые есть у этих стран, но которых нет у нас. Речь, в частности, идет о системах THAAD и других. Таких систем нет и в Европе.

Очень нужно, чтобы они были в Украине. Тогда, например, угрозы российских авиационных бомб просто не было бы в Украине. Как минимум на 200 километров мы бы точно сняли эту угрозу. Российские самолеты просто не подлетели бы – и все", – отметил президент.

Глава государства сказал, что Украина хотела бы получить ответ на этот вопрос также. Киев предложит свое видение по этому поводу.

"Затем американская сторона проанализирует все это. Возможно, что-то сократит, а может, нет – и ответит нам. Мы договорились сделать это в ближайшее время", – подытожил он.

Топ комментарии
+10
Зеля, ти дурко. Теди належать лише США і вони їх нікому не дають. Навіть там де вони стоять їх обслуговує армія США.
показать весь комментарий
03.04.2026 12:59 Ответить
+7
Потужне і незламне "Ми очікуємо від партнерів". Активність тільки на полі грабунку держави.
показать весь комментарий
03.04.2026 12:57 Ответить
+7
Головне прокукурікати, а там нехай хоч і ранок не настає.
показать весь комментарий
03.04.2026 13:04 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Навіщо ракетну програму грім 2 закрив в 2019 році?
показать весь комментарий
03.04.2026 12:57 Ответить
Не плутай системи ППО, і ОТРК... ППО - ракети "земля-повітря" (бувають "повітря-повітря" - для літаючих платформ), які використовуються для боротьби з повітряними цілями... А ОТРК ("Грім-2) - ракети "земля-земля" (Ходили розмови про розробку варіанту "Грім-2", для запуску з повітряних платформ). Тобто, це ракети для ураження цілей наземних...
показать весь комментарий
03.04.2026 13:03 Ответить
Цікаво,а пісюніст знає,що таке "Кільчень"?
показать весь комментарий
03.04.2026 13:06 Ответить
Думаю, що знає... Але для нього слово "Кільчень" тісно зв"язано з "Великим асфальтобудівництвом"... А це для нього, зараз неприємно - бо нагадує про розбазарювання коштів, на розвиток озброєння, на те "будівництво"...
показать весь комментарий
03.04.2026 13:11 Ответить
Взагалі то ракета для цього комплексу розроблялась як універсальна. Тобто як для ОТРК, так і для ППО. Правда практичної реалізації в якості ППО я поки не чув.
показать весь комментарий
03.04.2026 14:24 Ответить
Не чув про розробку "Грім-2", як комплексу ППО...
показать весь комментарий
03.04.2026 14:33 Ответить
Ось знайшов у Вікіпедії. На початку розроблялась як універсальна платформа для балістики, крилатих і ракет ППО. Реалізовано поки тільки як балістика.

Ракета, що планується для використання у ОТРК «Грім», розроблялася у КБ «Південне» з універсальними характеристиками. При використанні у інших комплексах, її характеристики дозволяють вражати наземні, морські і повітряні цілі залежно від встановленої бойової частини і системи наведення.https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D0%BF%D1%81%D0%B0%D0%BD_(%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE-%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81)#cite_note-autoconsulting2016-37 [37]

Для ракети було створено 4 типи головок самонаведення:https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D0%BF%D1%81%D0%B0%D0%BD_(%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE-%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81)#cite_note-:1-22 [22]

електронно-оптична ГСН
інфрачервона ГСН
радіолокаційна ГСН
комбінована ГСН, що включає в себе можливості електронно-оптичної та радіолокаційної, яка працює в 3-мм діапазоні.
показать весь комментарий
03.04.2026 14:45 Ответить
Потужне і незламне "Ми очікуємо від партнерів". Активність тільки на полі грабунку держави.
показать весь комментарий
03.04.2026 12:57 Ответить
Тільки країни близького сходу про це платять живими грошима на сотні міліардів - та й таке.

ТАка світова економіка - звідти йде нафта, а туди готові товари в тому числі суперкари і дорогі бряцалки і того всі по нулям.

А от просто так давати те що коштує міліарди НЕ БУДУТЬ
показать весь комментарий
03.04.2026 12:59 Ответить
Ну, якщо вірити одному рудому нарцису, то нам вже "подарували" $350 млрд.
А одна батарея THAAD коштує "всього" якихось $3 млрд...
Тут справа не в вартості, а в наявності, - їх простто немає в потрібній кількості.
показать весь комментарий
03.04.2026 13:12 Ответить
слухати рудого навіть психіатри не можуть - тому і не беруть його в дурку бо самі здуріють
показать весь комментарий
03.04.2026 13:15 Ответить
Країни Сходу не можуть давати ТЕДів, бо вони ними не володіють.
показать весь комментарий
03.04.2026 13:42 Ответить
Зеля, ти дурко. Теди належать лише США і вони їх нікому не дають. Навіть там де вони стоять їх обслуговує армія США.
показать весь комментарий
03.04.2026 12:59 Ответить
На берегу нужно біло о бартере договариваться. А оказанная услуга уже ничего не стОит. Лошара.
показать весь комментарий
03.04.2026 13:01 Ответить
Головне прокукурікати, а там нехай хоч і ранок не настає.
показать весь комментарий
03.04.2026 13:04 Ответить
Так Штілерман най зробить, чи нє?
показать весь комментарий
03.04.2026 13:07 Ответить
Освоюй виробництво С-200, стратєх смарагдовий.
показать весь комментарий
03.04.2026 13:09 Ответить
А Трам розраховує на пару з йухлом розвалити ЕС. Який ТААД?
показать весь комментарий
03.04.2026 13:09 Ответить
Не бачити нам Теди - Трамп сказав шо військових США не буде в Україні
показать весь комментарий
03.04.2026 13:11 Ответить
Так без згоди Трампа ніхто не продасть, та і грошей на її придбання немає. На що тут можна розраховувати я не знаю. Звичайно він преЗЕдент, йому видніше.
показать весь комментарий
03.04.2026 13:11 Ответить
Клінічний ідіот. Таад ПРО, а не ППО. Вартує гору дєнєг. Розрахунок тільки американці.
показать весь комментарий
03.04.2026 13:12 Ответить
показать весь комментарий
03.04.2026 13:17 Ответить
Батарея THAAD, що складається з шести пускових установок, 48 перехоплювачів та радара AN/TPY-2, коштує від 1 до 3 мільярдів доларів

І таку скаженно дорогу установку (з ракетами!) нам просто подарують? Чи продадуть? І якщо продадуть, то хто платитиме? Знов еуропейців напружувати будемо?
показать весь комментарий
03.04.2026 13:15 Ответить
Іх не продають взагалі. Всі вони належать армії США.
показать весь комментарий
03.04.2026 13:43 Ответить
Чому це? ОАЕ придбали щонайменш дві батареї.

Контракт було підписано наприкінці грудня 2011 року - на початку січня 2012 року. Угода вартістю близько $2-3,5 млрд передбачала поставку двох батарей, які були передані до 2016 року
показать весь комментарий
03.04.2026 15:20 Ответить
Від європейців тільки губозакатувальна машинка. Не тирив би, були інші пропозиції
показать весь комментарий
03.04.2026 14:50 Ответить
Що воно несе ,головне що відправив більше дві сотні кращих операторів дронів звісно і дрони на перехоплювачі на Близький Схід,а чекати від арабів що вони передадуть щось ,це повна фігня.
показать весь комментарий
03.04.2026 14:47 Ответить