7879 посетителей онлайн

Вице-президент Трампа Венс примет участие в предвыборном митинге Орбана, — СМИ

Вице-президент США Джей Ди Венс

Вице-президент США Джей Ди Венс во время своего визита в Будапешт во вторник, 7 апреля, примет участие в предвыборном митинге премьер-министра Венгрии Виктора Орбана.

Об этом сообщает издание 24.hu со ссылкой на приглашение от пресс-службы Орбана, передает Цензор.НЕТ.

Что известно?

Ранее Белый дом анонсировал визит Венса в Будапешт. Он состоится всего за несколько дней до парламентских выборов в Венгрии 12 апреля.

Ожидается, что в Будапеште Венс и Орбан проведут совместную пресс-конференцию.

После этого, как сообщает издание, венгерский премьер организует большой предвыборный митинг в комплексе MTK Sportpark. К нему также присоединится Венс по случаю "Дня венгерско-американской дружбы".

Трамп поддерживает Орбана

  • Журналисты отметили, что поездка Венса имеет целью продемонстрировать поддержку Орбану, который, по большинству опросов, отстает от своего соперника накануне выборов.
  • Напомним, недавно президент США Дональд Трамп прямо призвал венгров голосовать за действующего премьер-министра Виктора Орбана и его партию "Фидес" на парламентских выборах, которые состоятся 12 апреля.
Топ комментарии
+38
втручання у вибори
показать весь комментарий
03.04.2026 20:00 Ответить
+24
Це називаєтся ПРЯМЕ ВТРУЧАННЯ ІНШОЙ ДЕРЖАВИ У ВИБОРИ.
показать весь комментарий
03.04.2026 20:09 Ответить
+21
А втручається у вибори Україна.
показать весь комментарий
03.04.2026 20:05 Ответить
Комментировать
Сортировать:
втручання у вибори
показать весь комментарий
03.04.2026 20:00 Ответить
Ага. Гнида завше до іншої гниди липне...
показать весь комментарий
03.04.2026 20:47 Ответить
Кому іще не зрозуміло, що тампон,хуйло,торбан...,список довгий це майбутня коаліція у третій світовій, а зараз одна банда!?
показать весь комментарий
03.04.2026 21:03 Ответить
"Віцепрезидент Трампа Венс"

президент трампа трамп
показать весь комментарий
03.04.2026 20:01 Ответить
Будуть проблеми з цим орбаном, він владу просто так не віддасть
показать весь комментарий
03.04.2026 20:01 Ответить
А втручається у вибори Україна.
показать весь комментарий
03.04.2026 20:05 Ответить
Так - і буде нести чучало Орбана
показать весь комментарий
03.04.2026 20:05 Ответить
Приїде допомагати замах на обана інсциніювати?
показать весь комментарий
03.04.2026 20:06 Ответить
Іранці зробили замах на гамерицький літак F-35 і збили, пшлота щукаюь гамеиерикани й sранці. Краще б він пошуком пілотів заечвся, а не орбаном.
показать весь комментарий
03.04.2026 21:07 Ответить
Ф-15
показать весь комментарий
03.04.2026 21:35 Ответить
Казали по тєліку Ф-35
показать весь комментарий
03.04.2026 21:44 Ответить
F-15, такі
показать весь комментарий
03.04.2026 21:48 Ответить
Кацапи монголоїди дуже ******* *****......ти, це їхня сущність!!!
показать весь комментарий
03.04.2026 21:52 Ответить
Я дивлюсь французький телнвізор.
показать весь комментарий
03.04.2026 22:10 Ответить
Уявляю, як це чумидло на передвиборчому мітингу, буде стояти у футбольці з написом "СССР" !
показать весь комментарий
03.04.2026 20:06 Ответить
і гасло на мітингу "роззблокуємо разом ормузьку протоку" мадярською.
показать весь комментарий
03.04.2026 23:18 Ответить
Це називаєтся ПРЯМЕ ВТРУЧАННЯ ІНШОЙ ДЕРЖАВИ У ВИБОРИ.
показать весь комментарий
03.04.2026 20:09 Ответить
Для. нарцисного жлоба, приятеля Епштейна і друга Путіна не існує моральних норм, законів власної держави і міжнародного права. Його команда - хто дурники, хто природна сволота. І що ще станеться до 7 квітня, а тим паче до 12 на Близькому Сході і в самій Америці, хто зна.
показать весь комментарий
03.04.2026 20:18 Ответить
причому венс одночасно і природний дурник з холмів, і природна сволота. Тому йому вдалось пробитись на цю посаду.
показать весь комментарий
03.04.2026 20:51 Ответить
ото комсоргів ковбасить, коли чують що вибори на грані провалу
показать весь комментарий
03.04.2026 20:12 Ответить
Спалили всю малину! Одна антиукраїнська коаліція- Ізраїль, США, Угорщина, росія.
показать весь комментарий
03.04.2026 20:13 Ответить
Пісець
показать весь комментарий
03.04.2026 20:14 Ответить
Гопник рятує гопника...
показать весь комментарий
03.04.2026 20:14 Ответить
Нє-нє, це ні зуя не палєво!😀
показать весь комментарий
03.04.2026 20:16 Ответить
Всі агенти кремля зліпилися до купи !!!
показать весь комментарий
03.04.2026 20:16 Ответить
Хай допомагає, ще -10% рейтинга орбану) З такими помічничками і ворогів не треба
показать весь комментарий
03.04.2026 20:17 Ответить
Ну і дарма ... після кожного такого "візиту" рейтинг Орбана лише падає !
показать весь комментарий
03.04.2026 20:21 Ответить
скажіть тому трамбу, що орбан НІКОЛИ не відправить флот на розблокування Ормузької протоки. Навіть Макрон може передумати, а орбан - фігу
показать весь комментарий
03.04.2026 20:23 Ответить
Якраз Краснов а точніше Вініпух Сі хоче щоб той Ормуз був заблокований. У Вініпуха плани на Японію.
показать весь комментарий
03.04.2026 20:48 Ответить
Чи ще є тепер якісь питання на чийому боці всі оці потвори? Це ж відвертий ляпас і Європі і нам, до речі, бо всі оті "******"-у****** відверті вороги України, як би там хто не казав.
показать весь комментарий
03.04.2026 20:23 Ответить
Фотка Венса в інтернеті гуляла в футболці СССР не знаю чі це правда, але це що вони з Красновом роблять саме каже за себе
показать весь комментарий
03.04.2026 20:23 Ответить
Нажаль не виходить ту фотку додати з мобільного телефону.
показать весь комментарий
03.04.2026 20:44 Ответить
"Пролетарии всех стран,соединяйтесь!" Здається,десь і колись я вже це чув! В переводі на ******* ситуацію: підораси всіх країн - єднайтеся!!!
показать весь комментарий
03.04.2026 20:24 Ответить
я представляю ЧТО было бы, если бы Зеленский за неделю до презеденских выборов в США посетил предвыборный митинг демократов и призвал голосовать против Трампа!
показать весь комментарий
03.04.2026 20:26 Ответить
хай макіяж добре зробить та будьоновку вдягне
показать весь комментарий
03.04.2026 20:26 Ответить
Якщо там не зовсім"дрємучеє насєлєніє"( як ні як Європа) то така політична нікчема як той Венс, повинна додати Орбану значну порцію мінусів .
показать весь комментарий
03.04.2026 20:27 Ответить
Безумовно тут вiноват Зеленскiй, iсстiнавамгаварю!
показать весь комментарий
03.04.2026 20:28 Ответить
Вернись в палату, істіннутєбєгаварю
показать весь комментарий
03.04.2026 21:29 Ответить
Він вже своє зробив. Бабло від пуйла на вибори перекинув.
показать весь комментарий
04.04.2026 01:25 Ответить
А тим часом - ВИТІК ЗВІТУ: АРГЕНТИНА ПРИЙМЕ 300 ТИСЯЧ ІЗРАЇЛЬТЯН І СТВОРИТЬ МІНІ-ДЕРЖАВУ Конфіденційний звіт Секретаріату стратегічної координації та допомоги в надзвичайних ситуаціях Аргентини був оприлюднений до преси, у якому викладено план: - Приймати 300 тис. ізраїльтян - Створити міні-країну для ізраїльтян у спалених частинах Патагонії під назвою «Приватний район Хосуе, пророк Ізраїлю» https://x.com/GenXGirl1994/status/2040063859436699762 GenXGirl в X: «LEAKED REPORT: ARGENTINA TO ACCEPT 300K ISRAELIS & CREATE MINI-STATE A confidential report from the Argentina Secretariat of Strategic Coordination & Assistance in Emergencies has been leaked to the press outlining a plan to: - Receive 300K Israelis - Establish a mini-country https://t.co/0za8fyAx55» / X
показать весь комментарий
03.04.2026 20:29 Ответить
пісець
показать весь комментарий
03.04.2026 20:38 Ответить
ПІТОР.
показать весь комментарий
03.04.2026 20:30 Ответить
Вважаю, тре ше марсіян підключити під цю справу; одних ді джеїв буде замало.
Це вже, здається, не маразм трампакса, а якісь хатєлкі гебні кремлівської...
показать весь комментарий
03.04.2026 20:38 Ответить
Та ні, Угорщина щось переплутала, Зеленський має прийняти участь у мітингу, бо він головний конкурент Орбана.
показать весь комментарий
03.04.2026 20:39 Ответить
Це суперово насправді.На фоні цін на нафту і поразки в Ірані мадяри будуть знати кому дякувать.
показать весь комментарий
03.04.2026 20:47 Ответить
Я не пригадую щоб при іншому президенті США віце президент їхав в іншу країну агітувати за якогось кандидата ,хіба це не є втручання в виборчу компанію іншої країни ? ну що це трамп ,орбан ,венс це ті негідники яким чужа демократія і світовий порядок.
показать весь комментарий
03.04.2026 20:50 Ответить
Тому що інші президенти США були і хорошими і поганими, різними але жоден з них не працював на Кремль. Це такий сором до чого докотилось американське суспільство. Гірше те що вони навіть не розуміють як низько впали. Це навіть нижче дна. Навіть я такого не очікував, хоч знав плюс мінус про те що росія нападе на Україну ще з 1994 року в основних рисах.
показать весь комментарий
03.04.2026 21:28 Ответить
якщо ви такий розумний, то скажіть плюс мінус про те чим ця вся фігня закінчиться
показать весь комментарий
04.04.2026 01:30 Ответить
Світ охопив "трампоз". Це щось схоже на медицинський "тромбоз", але за наслідками набагато гірше - кількість жертв перевищить десятки (а то й сотні) мільйонів.
Якщо зараз влаштувати "мудаку оранжевого цвєта" психологічну експертизу і усунути його від влади, то є ще можливість уникнути "гарячої" фази третьої світової. Інакше цей "миротворець" (в гонитві за власним збагаченням) доведе існуючий світ до темних часів середньовіччя, якщо фарт людству буде. Якщо фарту не буде, то "темне середньовіччя" здасться нам "золотою епохою". І все це через недолугість... У нас - З.В.О, в США - Д.ДЖ.Т, в Китаї С.Д.П., на московії Х.
В мене тільки одне питання: як легально залишити Землю?
показать весь комментарий
03.04.2026 21:05 Ответить
як легально залишити Землю?
зверніться до маска (друга трампа)
показать весь комментарий
04.04.2026 01:31 Ответить
...продалися росії з потрохами, позорище!!!!
показать весь комментарий
03.04.2026 21:05 Ответить
Яка нечисть править Ізраілем ! Навіть Чекалкін в шоці! https://youtu.be/ncjxTlfbNrw
показать весь комментарий
03.04.2026 21:14 Ответить
"Партия сказала - надо, комсомол ответил - есть"
показать весь комментарий
03.04.2026 21:15 Ответить
Може таки віце-президент США а не Трампа? Доречі дуже мутний тіп, мав три різні прізвища, служив в морській піхоті але в якості воєнкора, був юристом але корпоративним, раніше критикував Трампа але став його поплічником...
показать весь комментарий
03.04.2026 21:16 Ответить
Бо Ді Венс не самостійна фігура а лялька яку ведуть ті хто є бенефіціарами запланованого знищення України та українців а також знищення Ірану та його розділу. Це могутні фанатики але в них нічого не вийде бо вони "чорти" а Україна під захистом "світла". Хто трохи в темі той розуміє про кого мова.
показать весь комментарий
03.04.2026 21:40 Ответить
Знову казочки конспірологію.
показать весь комментарий
03.04.2026 21:56 Ответить
Вівці дорогою на бойню також проявляють подібний скепсис хоча їм відомо і про вівчарок і про пастуха і навіть про бойню. Але вони фізично не можуть скласти все до купи. Не переймайся, 85% людської популяції це фактично боти. Так що тут нема твоєї вини. Такими людей створили Адміністратори.
показать весь комментарий
03.04.2026 22:19 Ответить
Конспірологія, 100% ознака розумово відсталого.
показать весь комментарий
03.04.2026 22:25 Ответить
Нехай буде "конспірологія". Вівці створені для м'яса і це прекрасно. Я дуже люблю овець, їсти. 😻
показать весь комментарий
03.04.2026 22:29 Ответить
Кончита Венс.
показать весь комментарий
03.04.2026 21:24 Ответить
дуже добре! Дууууже! На тлі зростання цін на паливо в усьому світі і прямої причетності до цього адміністрації Трампа, агітація за Орбана другою людиною цієї адміністрації, це дужу-дуже добре!
показать весь комментарий
03.04.2026 21:31 Ответить
Ти судиш по собі. А от у 85% людської популяції логічне мислення та аналіз майже відсутні. Їм через тік-токи і т.п. яку інформацію заллють в макітку в те вони і вірять і мають память як у "рибок Гуппі".
показать весь комментарий
03.04.2026 21:49 Ответить
ЕТО ДРУГОЕ!
показать весь комментарий
03.04.2026 21:32 Ответить
Лопату, нехай не забуде...
показать весь комментарий
03.04.2026 21:50 Ответить
Віцепрезидент Трампа Венс,
на вимогу Хвуйла,
візьме участь у передвиборчому мітингу Орбана
показать весь комментарий
03.04.2026 21:55 Ответить
Они реально думают, что поддержка США при идиоте Трампе поможет Орбану?
Типа 9 воен победил и хорошего человека выбрал?
Вершитель судеб вселенной!
Дб, бл (с)
показать весь комментарий
03.04.2026 21:56 Ответить
Вєнс.....працівний
показать весь комментарий
03.04.2026 22:03 Ответить
Шо ж з трампоном таке?
Істерика, бо хазяєва компроматом припіклі ?))
показать весь комментарий
03.04.2026 22:04 Ответить
венс виконує завдання ху* ла ,підтримує гегемоністів , це добре ,орбан програє !!!...
показать весь комментарий
03.04.2026 22:18 Ответить
Ця крашена лярва впала у Трампа в немилість? Всім в США ***** на мадяр.
показать весь комментарий
03.04.2026 22:24 Ответить
Коли свинособаки пробували вибори в США спрямувати у вигідний для них напрямок це погано..Коли піндоси втручаються у вибори чужої держави відкрито підтримуючи якогось уїбана це гарна справа. Коли в Україні поклали порожнього шута горохового в крісло презЕдента це величезне горе для України..але не така біда для планети як відвертий шизофреник який очолює США.
показать весь комментарий
03.04.2026 23:13 Ответить
Пі*араси всехЪ стран об'єдіняйтесь!
показать весь комментарий
04.04.2026 00:05 Ответить
новина мрак. Ничто так не видавало штірліца ... це явне палево
показать весь комментарий
04.04.2026 01:32 Ответить
А фейкові плакати "Тиси" українською розклеювати теж буде?😹
Як же Краснов опустив США!
показать весь комментарий
04.04.2026 01:40 Ответить