8420 посетителей онлайн

Войска РФ нанесли удар дроном по маршрутке в Никополе: 3 человека погибли, 12 ранены

Враг атаковал городской автобус с помощью FPV-дрона в самом центре Никополя Днепропетровской области.

Об этом сообщил в Telegram-канале глава Днепропетровской ОГА Александр Ганжа, информирует Цензор.НЕТ.

Детали

По данным ОГА, в момент удара автобус подъезжал к остановке - люди находились как в салоне, так и на остановке.

Есть жертвы

Также отмечается, что в результате атаки три человека погибли, еще 12 - ранены.

удар по маршрутці у Нікополі
удар по маршрутці у Нікополіудар по маршрутці у Нікополі
удар по маршрутці у Нікополі
удар по маршрутці у Нікополі
удар по маршрутці у Нікополі
удар по маршрутці у Нікополі
удар по маршрутці у Нікополі
удар по маршрутці у Нікополі

"Это был не случайный удар. Это сознательный террор против гражданских лиц. Против людей, которые просто ехали по своим делам", - добавил глава области.

Как, в свою очередь, сообщил глава МВД Игорь Клименко, с первых минут на месте происшествия работают спасатели. Вместе с медиками удалось деблокировать и спасти 7 человек.

Топ комментарии
+13
Бо це не українська влада, а українофобський антимайдан
показать весь комментарий
07.04.2026 09:49 Ответить
+7
І так кожен день ворог творить геноцид проти українського народу ,влада робить вигляд що нічого не сталося .
показать весь комментарий
07.04.2026 09:45 Ответить
+5
Співчуття рідним загиблих і бажаю швидкого одужання пораненим .
Чому кожного дня такі новини з Нікополя , чому місто беззахисне перед атаками дронів рашистів ?
показать весь комментарий
07.04.2026 16:20 Ответить
Комментировать
Сортировать:
І так кожен день ворог творить геноцид проти українського народу ,влада робить вигляд що нічого не сталося .
показать весь комментарий
07.04.2026 09:45 Ответить
Бо це не українська влада, а українофобський антимайдан
показать весь комментарий
07.04.2026 09:49 Ответить
Потрібна евакуація всіх мешканців прифронтових населених пунктів!
показать весь комментарий
07.04.2026 18:34 Ответить
Підприємства теж евакуювати?
показать весь комментарий
07.04.2026 20:39 Ответить
Підприємства давно потрібно було евакуювати, але це проблема олігархів, яким належать ці заводи.
показать весь комментарий
08.04.2026 11:14 Ответить
У вас с головою все гаразд? Чи мультиків по марафону передивилися? По-перше це дуже трудоємна операція, по-друге є таке поняття як агломерація та логістика, далі місця розташування Дніпра, Запоріжжя, Нікополя та Кривого Рогу були обрані не просто так, щоб це все перенести потрібні десятиріччя і тривоги грошей в олігархам, тому ж Пінчуку нах не на щось кудись переносити, це збитки, він скоріш законсервує завод та продасть кацапам, а ось що виробляє Нікотюб, наскільки це завязано з іншими підприємствами регіону і наскільки це важливо для оборонки поцікавтесь самі
показать весь комментарий
08.04.2026 11:58 Ответить
На завод можна возити робочих з іншого місця.
показать весь комментарий
08.04.2026 14:28 Ответить
Ти скажи відверто нащо цю херню написав?
показать весь комментарий
09.04.2026 00:50 Ответить
Возьми ак в руки и отомсти
показать весь комментарий
07.04.2026 18:56 Ответить
Влада не обіцяла захист цим людям.
показать весь комментарий
07.04.2026 20:04 Ответить
Співчуття рідним загиблих і бажаю швидкого одужання пораненим .
Чому кожного дня такі новини з Нікополя , чому місто беззахисне перед атаками дронів рашистів ?
показать весь комментарий
07.04.2026 16:20 Ответить
Рашиська мразота вбиває людей кожен день вже декілька десятків років а світ став у позу 🙉🙈🙊
показать весь комментарий
07.04.2026 19:28 Ответить
в індії щоденно в середньому гине від укусів змій більше 150 людей, щорічно - більше 50 тис. осіб. світ це дуже хвилює? у нас замість змій - орки. чому це когось має хвилювати, крім нас самих?
показать весь комментарий
07.04.2026 21:46 Ответить
Мізками спробуйте скористатися, якщо не кацап, й зрозумієте, можливо , чому.
показать весь комментарий
08.04.2026 01:33 Ответить
хлопче, не знаю вашого віку, але маю підозру, що з віку дитячих рожевих фантазій ви ще не вийшли. якщо не хочете в цьому світі проклинати весь світ, то менше сподівайтесь на цей світ, а дбайте про себе самі. бо скільки б ви не проклинали змій (чи орків), поки ви не зрозумієте, що лише ви самі здатні себе від них уберегти, ніхто вас від них не убереже.
показать весь комментарий
08.04.2026 02:07 Ответить
Навіщо ви пишете мені свої фантазії?
Я не писав що хтось має робити щось за когось. Ви свої фантазії мені не приписуйте.
Укус змії - нещасний випадок та військову агресію може прирівняти тільки доросла, "дуже розумна" людина.
показать весь комментарий
08.04.2026 02:53 Ответить
ви написали, що світ став в позу, коли рашисти вбивають людей, то як це розуміти, як не претензію до світу, який не рятує цих нещасних? якщо ви мали на увазі щось інше, то вибачайте.
показать весь комментарий
08.04.2026 12:56 Ответить