5002 посетителя онлайн

Я не боюсь спорить с Зеленским, - Буданов

Буданов не боится спорить с Зеленским: подробности

Глава Офиса президента и бывший руководитель ГУР МО Кирилл Буданов заявил, что не боится не соглашаться с президентом Зеленским и отстаивать свою точку зрения.

Об этом он заявил изданию Bloomberg, передает Цензор.НЕТ.

Подробности

"Я генерал, Герой Украины. Если я в чем-то уверен, я могу поспорить с кем угодно", - сказал он.

Буданов также опроверг предположение, что Зеленский предложил ему должность главы Офиса президента, поскольку боялся роста популярности руководителя ГУР.

"Что касается административного влияния - я больше не являюсь руководителем разведки, но сейчас я занимаюсь организацией работы всех. Так вы действительно считаете, что я стал слабее?" - ответил он.

Топ комментарии
+31
він гірше ніж ніхто !

гівнюк, який поклав еліту спецназу у флаговтиках в авантюрах від Змеїного доТарханкуту, ЗАЕС та Покровська

.
показать весь комментарий
14.04.2026 15:16 Ответить
+21
Мощный Зеленский и не боящийся Буданов. Тандем, ведущий в будущее, вряд ли светлое...
показать весь комментарий
14.04.2026 15:12 Ответить
+21
Буданов звичайний злочинець і держзрадник, як і зеленський. Вагнергейт, приховування інформації про повномасштабне вторгнення, рекет і багато ще чого..
показать весь комментарий
14.04.2026 15:52 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Я генерал, Герой України, а ти ніхто (с) Буданов
показать весь комментарий
14.04.2026 15:11 Ответить
він гірше ніж ніхто !

гівнюк, який поклав еліту спецназу у флаговтиках в авантюрах від Змеїного доТарханкуту, ЗАЕС та Покровська

.
показать весь комментарий
14.04.2026 15:16 Ответить
Пам'ятаємо про Варнергейт, пам'ятаємо .. скоро Дружба запрацює ( Зеленский пообещал, что "Дружба" сможет заработать до конца апреля..УкрПравда 14.04.2026)
і ви будете спонсорами трахтарізму..
показать весь комментарий
14.04.2026 15:19 Ответить
Буданов звичайний злочинець і держзрадник, як і зеленський. Вагнергейт, приховування інформації про повномасштабне вторгнення, рекет і багато ще чого..
показать весь комментарий
14.04.2026 15:52 Ответить
Але найкраще Біданову даються прогнози.
показать весь комментарий
14.04.2026 15:12 Ответить
Буданов-баба Буданга.
показать весь комментарий
14.04.2026 22:02 Ответить
Мощный Зеленский и не боящийся Буданов. Тандем, ведущий в будущее, вряд ли светлое...
показать весь комментарий
14.04.2026 15:12 Ответить
Головне,щоб овечки тихо мекали у стійлі
показать весь комментарий
14.04.2026 15:13 Ответить
Котра бекне оголосять антисемітом !
показать весь комментарий
14.04.2026 15:50 Ответить
А з єрмаком і татаровим?
показать весь комментарий
14.04.2026 15:12 Ответить
Ну, якщо допомагатиме його друх - кацап Гогілашвілі, то запросто
Розказав би краще цей "герой", як брехав на ТСК по вагнерівцям:
"туди прийшов Буданов, повідомив навіть під присягою слідчій комісії, що ніякої операції не було"
показать весь комментарий
14.04.2026 15:17 Ответить
.... через колір моїх кросівок.
показать весь комментарий
14.04.2026 15:13 Ответить
І посилаю його нах а він мене - так і живем
показать весь комментарий
14.04.2026 15:13 Ответить
"Я генерал, Герой України. Якщо я в чомусь впевнений, (що краще прислуговувати "зеленій задниці", а ніж Україні і її народу" .то мене ніхто в цьому не переконає...
показать весь комментарий
14.04.2026 15:14 Ответить
пан генерал батько залужний не боявся сперечатися, і де він?
то, навіть не знаю: посада начальніка туалетів, це підвищення, чи пониження, після керівника гур?
показать весь комментарий
14.04.2026 15:16 Ответить
мій пан генерал батько залужний зупинив навалу "другої" армії світу, яку сцикували всі до одного інші генерали!
генерали нато, генерали сша, всі всі всі генерали всіх військ на планеті!!
зупинив та відігнав!
але, був звільнений без пояснень, і з того часу ми відступаємо, втрачаючи важливі висоти, міста та людей!!!!
показать весь комментарий
14.04.2026 15:45 Ответить
Невже сам?
показать весь комментарий
14.04.2026 17:50 Ответить
будучи головним командувачем зсу!!!!
саме у той час коли зелені гніди, два роки до цього, розміновували, відводили, скорочували.....
чи, генералу потрібно на білому коні, поперед строю у психічній атаці?
от, що за тупе питання?
показать весь комментарий
14.04.2026 17:53 Ответить
Були ще генерали які зупиняли. То Ви просто не знаєте, погугліть.
показать весь комментарий
14.04.2026 21:00 Ответить
Арті Грін вважає Буданова агентом фсб і має докази
показать весь комментарий
14.04.2026 15:19 Ответить
У пана полковника Романа Червінського теж є що розповісти про цього "героя".
показать весь комментарий
14.04.2026 15:33 Ответить
Опущений паяцем розповідає казку про те, що не боїться його!
Якби не боявся і не лизав сраку, то ніколи не став би генералом!
показать весь комментарий
14.04.2026 15:20 Ответить
Оце так заява. Від цього українцям стане легше і всі кцапські ракети та дрони попадають? Як же Потужно.
показать весь комментарий
14.04.2026 15:20 Ответить
ЯК, ВІН СПЕРЕЧАЕТСЯ З САМИМ!


показать весь комментарий
14.04.2026 15:22 Ответить
Я ж не лох версия 2.0 для мудрого плебса
показать весь комментарий
14.04.2026 15:23 Ответить
Тю! Та тут у коментарях усі можуть сперечатися з будь-ким, для цього не потрібно бути генералом-героєм. Теж мені досягнення. Тільки толку від сперечань нуль.
показать весь комментарий
14.04.2026 15:30 Ответить
Буданов відправився на розвідку в логово Президента
показать весь комментарий
14.04.2026 15:30 Ответить
Найсильніша сторона цього паяца - це вроджений дар провидця, всі його прогнози здійснюються з точністю до навпаки. Але стаду племені зелених імбецилів всі ці персонажі, які реально (і можливо, не безпідставно) навіть не вважають їх за людей, цілком заходять на роль рятувальників нації. Хоча, заради справедливості, слід зауважити, що на фоні абсолютних тупих галущенок чи сосок дєрмака типу свириденко, він виглядає інтеоектуалом.
показать весь комментарий
14.04.2026 15:51 Ответить
Зеленскій - Я самий Величний лідер **********!
Буданов - Ні! Це не так! Ви самий Величний лідер всіх часів!
показать весь комментарий
14.04.2026 15:54 Ответить
Тільки як з ермаком,чи боїться?
показать весь комментарий
14.04.2026 15:56 Ответить
Вони один другого коштують 🤦 ****ла жаба гадюку як кажуть.
показать весь комментарий
14.04.2026 15:56 Ответить
І тут будангу понесло.Утром жопа зеленого,вечером стул
показать весь комментарий
14.04.2026 16:10 Ответить
Який сміливий і рішучий генерал , прямо - Арьол.
показать весь комментарий
14.04.2026 16:13 Ответить
У кремлівських ботиків при одному виді Буданова вже течка.
показать весь комментарий
14.04.2026 16:15 Ответить
Буданов: "Зеленський завжди хоче в'бати все в одну ніздрю, а я сперечаюсь, довожу що краще порівну в обидві."
показать весь комментарий
14.04.2026 16:15 Ответить
Ми не знаємо чи ЗЕ переживемо, а от Буданова навряд чи.
показать весь комментарий
14.04.2026 16:16 Ответить
Щось мені здається,що посада завхоза буданову більше підходить Де була розвідка,коли путін майже пів-року готувався до широкого наступу в 2022р..де була розвідка,коли знищувались ракетні програми і зменшувалась чисельність ЗСУ.Нареешті цей "генерал" заперечував про операцію вагнергейм. А іще десяток армійських операцій.де розвідка "соплі жувала" То "герой" сиди і слідкуй за чистотою туалетів в ОП.
показать весь комментарий
14.04.2026 16:22 Ответить
какая невиданная смелость
показать весь комментарий
14.04.2026 16:24 Ответить
Пошёл пиар сожителя помощника валуева,проверяют,как лохи реагируют на самохвальство неуверенного в себя чудика.
показать весь комментарий
14.04.2026 16:44 Ответить
Треба подивитись на хати отих генералів.
показать весь комментарий
14.04.2026 16:46 Ответить
Діючий генерал-лейтенант на цивільній посаді голови адміністрації президента - це військова хунта.
показать весь комментарий
14.04.2026 16:53 Ответить
Дермак також нікого не боїться?
показать весь комментарий
14.04.2026 17:00 Ответить
"Я в танкє гарєл, я льотчік!"
показать весь комментарий
14.04.2026 17:29 Ответить
Отой хрипатий малюк тикий грізний, що його можна боятися???
показать весь комментарий
14.04.2026 17:35 Ответить
"Я генерал, Герой України" - звучить майже як "Я ж не лох, я президент, мені 42"... повна писда в цій країні...
показать весь комментарий
14.04.2026 18:01 Ответить
А про що може сперечатись Зеленський з головою свого офісу, головним завданням якого є "забезпечення діяльності президента України" ? Чи Буданов "сперечається" з приводу кольору туалетного паперу ? Працівники "Офісу" навіть не є державними службовцями ... Офіс Президента України у ******** структурі був створений 20.06.2019 Його утворив Зеленський своїм Указом №417/2019. Анекдот нинішнього режиму полягає в тому, що після утворення "Офісу" шляхом реорганізації указ про «Про Положення про Адміністрацію Президента України», у якому назва держустанови є незміненою, залишається чинним (!).
показать весь комментарий
14.04.2026 18:34 Ответить
Поковник Червинський давно казав - головним захисником зрадника зеленского по справі вагнерів і передачі інформації лукашенко - був саме цей індівід - наказував шоб всі казали шо такої операції взагалі не було. Хто не згоден - на вихід. Саме за це і збирались та продовжують осудити полковника. Він лається з гнидою. Хоть би не пи...ів.
показать весь комментарий
14.04.2026 18:55 Ответить
І правда смішно... може з позиції " я дурачок ведуться суперечки, щоб зеля нічого не запідозрив ? Інакше був би вже консуліхой в Домініканє
Ми ж знаємо що навколо Зе одні дупосмокти
показать весь комментарий
14.04.2026 19:17 Ответить
Буданов не боїться сперичатися із Зеленським стосовно щільності паперу, на якому друкуються папіри в ОП, 80 чи 85 г/м²! Це якраз в межах його компетенції іповноважень!
показать весь комментарий
14.04.2026 19:49 Ответить
Ще була новина, що бомбили фабрику, яка виготовляє туалетний папір в Обухові. Ось де виклики для майбутнього призедента...
показать весь комментарий
14.04.2026 21:31 Ответить
"Та в нас кожен може вийти на красную площадь і викрикнути ,що президент Америки дурак,і йому нічого за це не буде"))))
показать весь комментарий
14.04.2026 19:54 Ответить
А ПО ВАНГЕРГЕТУ БРЕХАТИ ТЕЖ НЕ БОЯВСЯ?
А ЖИТИ В БУДИНКУ НАРКОБАРОНА В ОДНОМУ ЛІЖКУ З ГОГІШІЛОМ вАЛУЄВА ТА СЕКРЕТУТКОЮ ЗЕЛІ?
показать весь комментарий
14.04.2026 21:39 Ответить
кто знает за законы украины

критика зеленского уже идет по статье интисемитизм?
показать весь комментарий
14.04.2026 22:37 Ответить