14160 посетителей онлайн

Зеленский провел первый разговор с президентом Чили

Зеленский провел переговоры с президентом Чили

Президент Украины Владимир Зеленский провел первый телефонный разговор с новоизбранным главой Чили Хосе-Антонио Касто-Ристом.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом сообщили в Офисе президента.

Стороны обсудили развитие двусторонних отношений, а также участие Чили в международных инициативах, связанных с Украиной. Особое внимание уделили сотрудничеству в сфере экономики и безопасности.

Обсуждение двустороннего сотрудничества

Во время беседы лидеры затронули перспективы сотрудничества в металлургии, аграрном секторе и сфере разведки полезных ископаемых. Украинская сторона подчеркнула заинтересованность в долгосрочном партнерстве с Чили, в частности в формате соглашений по безопасности.

Также обсуждались возможности участия чилийских представителей в международных мероприятиях, посвященных поддержке Украины.

Поддержка международных инициатив

Отдельно обсуждались гуманитарные вопросы и коалиция по возвращению украинских детей. Украина выразила благодарность Чили за поддержку суверенитета и территориальной целостности.

"Впервые поговорил с президентом Чили Хосе-Антонио Кастом-Ристом и поздравил с вступлением в должность", - отметил Владимир Зеленский.

Стороны договорились продолжить работу на уровне команд для подготовки следующих шагов в двустороннем сотрудничестве.

Топ комментарии
+8
что угодно, только не работать
показать весь комментарий
22.04.2026 02:06 Ответить
+6
И правда.. причём здесь Чили, какая на хрен Чили.. на другом конце планеты,
показать весь комментарий
22.04.2026 02:12 Ответить
+4
показать весь комментарий
22.04.2026 05:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
что угодно, только не работать
показать весь комментарий
22.04.2026 02:06 Ответить
Президент провів першу розмову на чілі, на розслабоні.
показать весь комментарий
22.04.2026 06:15 Ответить
Не один біс - в Чилі чи на Мальдивах?
показать весь комментарий
22.04.2026 07:28 Ответить
И правда.. причём здесь Чили, какая на хрен Чили.. на другом конце планеты,
показать весь комментарий
22.04.2026 02:12 Ответить
нарешті в АТБ з'явиться гуайаба.
показать весь комментарий
22.04.2026 02:47 Ответить
Маріхуану в лососі пересилать будуть))
показать весь комментарий
22.04.2026 04:10 Ответить
позначки на упаковці будуть?
показать весь комментарий
22.04.2026 04:13 Ответить
Угу))) зе! - в зелених кольорах)))
показать весь комментарий
22.04.2026 06:57 Ответить
показать весь комментарий
22.04.2026 05:48 Ответить
Призвища бойових генералів є?, бойові, я так розуміє це ті які з окопів дослужились до генералів, таких було два із МВС і вони, нажаль мертві (вбиті при виконання обов'язку в бойових діях): КУЛЬЧИЦЬКИЙ і МОМОТ, а інші дійсно бойові на той момент не були бойовими. Щодо проспав, ні це була така срана комбінашка, бо війска за 3 вже готувались, а СБУ вже все своє майже за тиждень по вивозило і познімало квартири на Заході ще за низькою ціною, а ось на цивільних було начхати дійсно.
показать весь комментарий
22.04.2026 08:38 Ответить
Коби ти був Скороспілий Петро, я би тобі щось казала. А так...
показать весь комментарий
22.04.2026 09:43 Ответить
Тобто ти повинна бути Орістівна Бартка, а не Oresta Bartka, інакше ти не людина, "а так..."??
показать весь комментарий
22.04.2026 14:23 Ответить
показать весь комментарий
22.04.2026 05:55 Ответить
показать весь комментарий
22.04.2026 06:00 Ответить
І що завтра, мільйони справ за українофобію за пост проти ***********?
Проходили у 38мому 🙃
показать весь комментарий
22.04.2026 06:05 Ответить
Як там фіцо добре прислужується нацистській росії та їх фюреру путлеру, Словаччина на російську не переходить?
показать весь комментарий
22.04.2026 08:41 Ответить
До того як задавати дурні запитання , ви б спочатку поцікавились історією другого приходу до влади Фіцо. Гадаю, що для вас не секрет, що Фіцо фінансувала раша на виборах і її політтехнологи працювали . І він набрав всього 22% . Але раша применіла трюк до якого не була готова Словаччина, АЛЕ ЦЕ Проходила УКРАЇНА і ви мабуть по ній же голосували . Вони зробили декілька партій ( партія Фіцо, партія Пелигрині і т п ), а коли ці партіі попали у парламент , то обьединились у коалицію. Теж саме колись зробив Кучма . Тобто пускати усіх товарищей Фіцо в одну партію - був 100% програш , тому і розсередили .
показать весь комментарий
22.04.2026 13:49 Ответить
зовсім не цікаво чим виправдовує своє існування братня до російських терористів Словаччина, так виправдовувались і прихільники і гітлера, і його друга сталіна, а потім будуть виправдовуватись прибічники путіна
показать весь комментарий
22.04.2026 14:14 Ответить
Ну ні цікаво - так сидить в совкових думках
показать весь комментарий
22.04.2026 14:15 Ответить
хіба совкова думка дружби гітлера і сталіна, це пост совкова думка, чи Вам все рівно? тому зрозуміло чому Словаччина чекає братушок з оркостану
показать весь комментарий
22.04.2026 14:44 Ответить
Ви. Мабуть користуєтесь перекладачем , бо ваші речення якісь незграбні
показать весь комментарий
22.04.2026 16:43 Ответить
А можна за семітизм. Все одно ніхто не знає, що це таке.
показать весь комментарий
22.04.2026 08:07 Ответить
Якщо щодо більшості, то це арабізм))))) а антисемітизм - антиарабізм)))
показать весь комментарий
22.04.2026 08:42 Ответить
Мені якийсь ШІ видав, що семітизм є синонімом антисемітизму...як то кажуть - батько в ногах заплутались.
показать весь комментарий
22.04.2026 11:10 Ответить
Ось бачите, що тількі не вигадивають щоб посилити свою націю, а українці терплять усіх . Завтра на їх робочі місця завезуть пакистанців , індусів, афріканців ( з усією їх ріднею) і ці теж почнуть качати свої права в України, щоб закріпитись назавжди
показать весь комментарий
22.04.2026 13:54 Ответить
І чим тобі Чілі поможе ?
показать весь комментарий
22.04.2026 08:03 Ответить
Чіліти там зможе
показать весь комментарий
22.04.2026 08:50 Ответить
Ну провів, виконам шось з обов'язків, то шо, йому за це пам'ятник прижитевий поставити?
показать весь комментарий
22.04.2026 08:04 Ответить
У часи військової хунти Чілі вийшло на перше-условне місце по переробці та видобутку коки. Часи давненько минули, але там всі знають як і де.
показать весь комментарий
22.04.2026 08:34 Ответить
А на навіщо ?
показать весь комментарий
22.04.2026 08:41 Ответить
Обговорив розблокування ЄС 90 млрд???
показать весь комментарий
22.04.2026 09:56 Ответить