22147 посетителей онлайн
2 142 38

Зеленский впервые поговорил с президентом Гондураса

Беседа Зеленского и президента Гондураса

Президент Украины Владимир Зеленский провел первый в истории двусторонних отношений телефонный разговор с президентом Гондураса Насри Асфурой.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом говорится в сообщении Офиса президента.

Стороны обсудили возможные направления сотрудничества между Украиной и Гондурасом, а также договорились о дальнейшей работе команд над конкретными проектами.

Первый разговор на уровне глав государств

Это был первый официальный контакт между лидерами двух стран на уровне президентов. В ходе разговора обсуждался широкий спектр сфер, в которых Украина может поделиться опытом.

Речь идет о сельском хозяйстве, производстве и использовании дронов, децентрализации энергетики и цифровизации.

"Лидеры обсудили все возможные направления сотрудничества и сферы, в которых Украина готова делиться своим опытом и помогать", – отметили в Офисе президента.

Дальнейшие шаги и международные контакты

По итогам беседы стороны договорились, что их команды проработают конкретные договоренности в определенных отраслях. Зеленский также поздравил Насри Асфуру с вступлением в должность и пригласил его посетить Украину с официальным визитом.

  • Отдельно сообщается, что президент Украины ранее провел совещание с руководством регионов по вопросам подготовки к отопительному сезону и безопасности.
Топ комментарии
+24
показать весь комментарий
20.04.2026 22:59 Ответить
+12
А чергова "безпекова угода" буде?
показать весь комментарий
20.04.2026 23:00 Ответить
+11
Насрі ще Гондурасу.
показать весь комментарий
20.04.2026 23:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
20.04.2026 22:59 Ответить
Тобі в 95 квартал писати тексти і квітками форцювати, бо ти такий самий клован
показать весь комментарий
20.04.2026 23:19 Ответить
"це звиздець!" Воно хоч розмовну англійську знає? Навіть пукін щось по німецьки шпреха а воно?
показать весь комментарий
21.04.2026 00:59 Ответить
Згадав анекдот часів срср:
На ткацькому підприємстві у понеділок політінформацію профорг Володимир починає зі слів:
- Щось мене Гондурас беспокоіть...
Ткалі сміються:
- В ти Санич меньше його слухай!
показать весь комментарий
21.04.2026 04:37 Ответить
... чухай!
показать весь комментарий
21.04.2026 04:38 Ответить
Насрі цілком достойний "коллєга" для говоріння з ішаком.
показать весь комментарий
20.04.2026 23:00 Ответить
А чергова "безпекова угода" буде?
показать весь комментарий
20.04.2026 23:00 Ответить
Будет план мира. А Президент Гондураса, выходящий из поезда в Киеве - это у меня нет фантазии для адекватной реакции
показать весь комментарий
20.04.2026 23:32 Ответить
напевно важлива розмова була!
показать весь комментарий
20.04.2026 23:06 Ответить
Міняєм безпілотники на банани і кофе?
показать весь комментарий
20.04.2026 23:09 Ответить
У 2022 році, за даними Національного інституту статистики Гондурасу (ІНЕ), 73% населення країни є бідними, а 53% живе в умовах крайньої бідності.
Можливо Зеленський хоче прикупитися в Гондурасi дешевими солдатами?
показать весь комментарий
20.04.2026 23:24 Ответить
Або дешевою наркотою. )
показать весь комментарий
21.04.2026 00:54 Ответить
Терміново і в першу чергу треба домовитись про великий об'єм імпорту не дорогих і чудових гондурасівських сигар і сигарил !!
показать весь комментарий
20.04.2026 23:37 Ответить
Не новина, а якийсь мем.
Навіть нічого додумувати не треба, анекдот згенерувався сам собою, природнім чином.
показать весь комментарий
20.04.2026 23:17 Ответить
Терміново і в першу чергу треба домовитись про великий об'єм імпорту не дорогих і чудових гондурасівських сигар і сигарил !!
показать весь комментарий
20.04.2026 23:22 Ответить
Гондурас це дуже потужно і незламно!!!
показать весь комментарий
20.04.2026 23:27 Ответить
Обіцяв послиху послати. Рекомендовано зупинитись на бабушці української корупції, нехай трохи відпочинку від стресів.
показать весь комментарий
20.04.2026 23:48 Ответить
Насрі ще Гондурасу.
показать весь комментарий
20.04.2026 23:53 Ответить
Это прорыв.
показать весь комментарий
21.04.2026 00:09 Ответить
Може то він у дзеркало подивився і поговорив?!
показать весь комментарий
21.04.2026 00:25 Ответить
О, наш уровень. Можно делиться опытом. Мы им как бомбы взрывать, а они нам советы по экономике как минималку поднять хотя бы до 350 баксов как у них. )
показать весь комментарий
21.04.2026 00:29 Ответить
Не хочеться ображати Президента Гондурасу, але вважаю, що найвеличніший лідор Всесвіту в значно більшій мірі підходить на роль лідера цієї відомої держави, тим більше, що його космополітична національність дозволяє очолити будь-яку державу на земній кулі. Та й будемо відвертими - і самому потужно-незламному залізнояйцевому Черчіллю по його духу, поглядам, складу характеру, а особливо - по рівню інтелектуального розвитку Гондурас підходить значно більше, ніж воююча Україна.
показать весь комментарий
21.04.2026 00:29 Ответить
Ну от, "не хочу ображати Президента Гондурасу", а таки образили. І не тільки президента, а й народ. Хіба може населення країни, яке хоч трішки поважає себе, свою історію, своїх предків, поставити над собою отаке обісране нахабне чмо, як зробили "українці"? Це ганьба для будь - якої країни. І боюся, не відмиються від цієї ганьби багато поколінь, якщо, звісно, буде кому відмиватися. А йде до того, що відмиватися буде нікому, найвеличніший і його шобло роблять усе для цього.
показать весь комментарий
21.04.2026 08:32 Ответить
Супер, зегондурас, з просто Гондурасом...
показать весь комментарий
21.04.2026 00:52 Ответить
Ищет где спрятаться
показать весь комментарий
21.04.2026 01:06 Ответить
Уривок з пісні " Гондурас", Злий репер

Зеник:

Я був найбільшим ***********

Від Самбура аж до Херсона

Як я пердів то аж на землю

Із неба падали ворони

А скоро буду президентом

Всьо буду на *** вертіти

Я можу голими руками

З гівна коня собі зліпити
показать весь комментарий
21.04.2026 02:21 Ответить
Пожалій хоч Гондурас,
Там живуть стражденні люди!
Ти давно поклав на нас,
Син Омана і облуди!
На хіба той Гондурас,
Він для Трамп цікавіший!
Чи ти в мріях давно там?
Банан солодшій за "Мівіни"?

показать весь комментарий
21.04.2026 04:57 Ответить
Ішак зробив прорив в дипломатії, сподіваюсь наступний дзвінок буде в Папуа Нову Гвінею
показать весь комментарий
21.04.2026 07:04 Ответить

президент гондурасу після історичної розмови
показать весь комментарий
21.04.2026 07:40 Ответить
Це ПОТУЖНО !
показать весь комментарий
21.04.2026 08:53 Ответить
Причому, без перекладача.. гандорасець гандорасця і так зрозуміє.
показать весь комментарий
21.04.2026 09:02 Ответить
Відправити Зеленського в Гондурас - і нехай не повертається.
... Хоча гондурасців шкода - там теж люди живуть.
показать весь комментарий
21.04.2026 14:11 Ответить