15573 посетителя онлайн

США израсходовали почти половину запасов ракет Patriot в войне с Ираном, - CSIS

Запасы ракет Patriot в США

Американские военные уже израсходовали около половины имеющихся запасов ракет-перехватчиков, предназначенных для систем ПВО Patriot.

Об этом говорится в новой оценке Центра стратегических и международных исследований (CSIS), сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укрінформ.

Сколько ракет уже израсходовано?

По оценке экспертов, США имели в своих запасах - до начала войны против Ирана - 2 330 ракет-перехватчиков для системы ПВО Patriot.

Они считают, что Соединенные Штаты в войне против Ирана уже использовали от 1 060 до 1 430 ракет-перехватчиков.

Отмечается, что стоимость одной такой ракеты составляет 3,9 миллиона долларов США, а срок доставки от производителя для пополнения запасов - 42 месяца.

Поскольку еще 18 стран используют ракеты-перехватчики для Patriot, эти ракеты пользуются большим спросом.

Около половины годового производства таких ракет идет на пополнение запасов этих союзников и партнеров.

Patriot для Украины

Украина также является одним из основных пользователей ракет для Patriot - она получила более 600 штук от США и других союзников в ходе войны против России.

Американская компания Lockheed Martin планирует увеличить годовое производство ракет-перехватчиков PAC-3 MSE до 2000 штук к 2030 году - по сравнению с нынешними 600.

Пока это увеличение производства не станет возможным, Соединенные Штаты столкнутся с выбором относительно распределения производства для удовлетворения спроса всех сторон.

Топ комментарии
+9
Якщо так, то Китай просто сміється, над могутністю трампостана
показать весь комментарий
22.04.2026 09:33 Ответить
+7
Перша....В Голлівуді.
показать весь комментарий
22.04.2026 09:40 Ответить
+5
Тобто, США, спостерігаючи за 4 роками війни в Україні та бачачи, що зараз все вирішують безпілотники, не зробили жодних висновків і втрутилися в країну, яка винайшла шахідів, застосовуючи ту саму тактику, що й раніше.

У країну, де більшість складів і пускових установок розташовані в горах, і вирішили, що всі розбіжаться після сотні запущених томагавків.

План геніальний, як і все, що робив Трамп
показать весь комментарий
22.04.2026 09:45 Ответить
Комментировать
Сортировать:
По мухам з дробовика, звичайно закінчаться, дябелки...
показать весь комментарий
22.04.2026 09:31 Ответить
Якщо так, то Китай просто сміється, над могутністю трампостана
показать весь комментарий
22.04.2026 09:33 Ответить
таке враженя ,шо зброю військова індустрія , більше не виготовляє ...Для кого цей бред ?! ... ...
показать весь комментарий
22.04.2026 09:33 Ответить
Не зброю, а протиракети Петріот. А США,які їх виробляють не можуть задовільнити попит в світі. Оце реальний бред. Тобто маячня.
показать весь комментарий
22.04.2026 09:39 Ответить
Тому що довбой@би.
показать весь комментарий
22.04.2026 09:36 Ответить
Тобто, армія США вже не перша у світі !?
показать весь комментарий
22.04.2026 09:36 Ответить
Перша....В Голлівуді.
показать весь комментарий
22.04.2026 09:40 Ответить
А я от згадую голудівку... ой, вибачте, голодівку (нестачу продуктів) на авіаносцях.
Цікаво, вони там ще канібалізмом не займаються?
показать весь комментарий
22.04.2026 09:48 Ответить
Була перша у світі за бюджетом - коли весь буджет йде на зарплату на на будівництво одного авіаносця за десять років...
показать весь комментарий
22.04.2026 11:06 Ответить
Оце дебілоїди а якби ви воювали 12років (як Україна) то вас "ідіотів" можна "брати без жодного пострілу" УБЕРІТЬ дебіла трампа,іначе-ви 200
показать весь комментарий
22.04.2026 09:40 Ответить
Тобто, США, спостерігаючи за 4 роками війни в Україні та бачачи, що зараз все вирішують безпілотники, не зробили жодних висновків і втрутилися в країну, яка винайшла шахідів, застосовуючи ту саму тактику, що й раніше.

У країну, де більшість складів і пускових установок розташовані в горах, і вирішили, що всі розбіжаться після сотні запущених томагавків.

План геніальний, як і все, що робив Трамп
показать весь комментарий
22.04.2026 09:45 Ответить
"Галавокруженіє ат успєхав" у Венесуелі остаточно засліпило старого рудого самодура й нарциса.
показать весь комментарий
22.04.2026 09:50 Ответить
Це та сама пробелема "ціпеніння" та "небажання бачити реальність" - як у бувшої росіїї ліліпутіна.
На великих дорогих військових цяцьках - типу кораблів, підводних човнів, літаків, танків, крилатих ракет - можна просити багато грошей та багато грошей красти...
... на маленьких дронах такий фокус не пройде.
Для чого мільярдні бюджети, якщо на війні не потрібні авіаносці та танки?
показать весь комментарий
22.04.2026 11:09 Ответить
Нас здається це мало не стосуватится, бо за сім років правління Голобородька і сотні мільярлдів доларів США і евро допомоги давно давали можливість створити свої системи ППО. Але не для цього Голобородько отримав булаву, йому головне стати доларним мільярдером і такими ж зробити своє оточення. Прикладом є міндичі, цукермани, баканови, чернишови, юзіки, шефіри та інші "патріоти" України. А потім заявити у відосі, що у всьому винні США, бо не дали ракети.
показать весь комментарий
22.04.2026 09:52 Ответить
ТРІШКИ БІЛЬШЕ 1 місяця НА ГРЕБАНИЙ ІРАН....і США уже ВСЕ. Хто там вірить в їх "гарантії"?)
показать весь комментарий
22.04.2026 10:04 Ответить
У мене питання. Що вони постачають Україні, якщо через тиждень війни в Ірані, Америці "на відновлення треба роки"?
показать весь комментарий
22.04.2026 10:15 Ответить
Читай уважно - за всі роки війни вони передали Україні втричі менше ракет аніж витратили за тиждень у Ірані. Україні американці в основному постачали обіцянки-цяцянки , розпочинаючи з часу підписання будапештського папірця . Янкі не захотіли передати Україні навіть списані снаряди , які у США просто утилізують , витративши на це чергові мільярди .
показать весь комментарий
22.04.2026 10:24 Ответить
Я їх розумію. Який сенс передавати всю свою зброю, якщо в Україні вона все одно закінчиться через тиждень. Думають у китайців мільярд дронів за пів-гроша. Не пропадуть.
показать весь комментарий
22.04.2026 10:30 Ответить
Якщо чесно , то я не зрозумів ходу твоїх думок - як в Україні може за тиждень закінчитися "вся зброя США " якщо за чотири роки ми витратили втричі менше аніж американці за тиждень ? Ти заплутався поміж китайським мільярдом дронів та ложкою американських поставок .
показать весь комментарий
22.04.2026 10:39 Ответить
Економія. Стріляти американською зброєю раз на півроку. Ви ж бачите в новинах.
показать весь комментарий
22.04.2026 10:47 Ответить
Брехня.
показать весь комментарий
22.04.2026 10:34 Ответить
От хто точно деградував за останні роки, так це США. Особливо процес прискорився з другим приходом до влади ідіота Трампа.
Забивати цвяхи електронним мікроскопом може тільки повний ідіот.
показать весь комментарий
22.04.2026 10:34 Ответить
Китай дивиться на цих вояк, та по-тихеньку готується до візиту у Тайвань.
показать весь комментарий
22.04.2026 10:43 Ответить
Мені здається інші народи не такі як білі психи.
показать весь комментарий
22.04.2026 10:52 Ответить
очень погано....
показать весь комментарий
22.04.2026 10:46 Ответить
если задаться вопросом, "Кому это выгодно?", то получим:
1. Врагам США, в т.ч. кремлевским террористам.
2. Американским производителям ракет для ППО.
показать весь комментарий
22.04.2026 11:12 Ответить
Головне,щоб не витратили запаси м'ячів для гольфу!!!
показать весь комментарий
22.04.2026 11:20 Ответить
Поки Lockheed Martin буде монополістом, нічого не зміниться. Дефіцит буде таким самим, а може навіть і більше. Потрібна альтернатива - не дуже дорога і така, що може вироблятися у великих кількостях. Також бажано, щоб виробників було більше. Зараз протибалістику виробляють США, Італія/Франція, Південна Корея, Ізраїль, іран, росія, китай,