13941 посетитель онлайн

Стрельба произошла в одной из многоэтажек Львова (обновлено). ВИДЕО+ФОТОрепортаж

23 апреля во Львове произошла стрельба. Правоохранительные органы в настоящее время ведут расследование инцидента.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на источники.

Что известно?

Правоохранителям поступил вызов о стрельбе в одной из квартир города.

Впоследствии стало известно, что задержан мужчина, пострадавших нет.

На месте работают следователи.

В комментарии Цензор.НЕТ спикер Нацполиции Юлия Гирдвилис заявила, что на место прибыл наряд спецназовцев.

"Они задержали мужчину, стреляdituj в помещении. Пострадавших в результате этого нет. Сейчас на месте работает следственно-оперативная группа и решается вопрос правовой квалификации происшествия, а также мотивы такого поступка мужчины", - отметила она.

Предварительно, мужчина находился в состоянии алкогольного опьянения.

Впоследствии в полиции обнародовали фото с места инцидента.

По данным правоохранителей, 34-летний житель одной из квартир дома, имеющего ментальные нарушения. Выстрелы были произведены в доме из револьвера системы Флобер, который мужчина, увидев правоохранителей, выбросил в окно.

"Злоумышленник был доставлен в специальное лечебное учреждение. Решается вопрос правовой квалификации происшествия", - добавили там.

Чоловік стріляв в одній з багатоповерхівок Львова: що відомо?
Чоловік стріляв в одній з багатоповерхівок Львова: що відомо?

Топ комментарии
+16
мєнти цілі?

це все, тому що кляті посполиті, хочуть зброю, для самозахисту.
але, чиновники, судді та мєнти дуже проти!
бо, багато біди принесли отім холопам!
показать весь комментарий
23.04.2026 11:10 Ответить
+13
чергова ментівська постанова...ось яки ми смиливі а зброю дозволяти неможна...Зараз це кожного дня буде
показать весь комментарий
23.04.2026 11:18 Ответить
+13
Менти приїхали на виклик про стрілянину, це їх робота.
Що тебе не влаштовує?
Вони даремно їхали на виклик.
Мали би розвернутись і їхати назад, раз ніхто не постраждав.
Чи мали послати нах того, хто дзвонив?
Який резутат цього випадку ти б схвалив?
показать весь комментарий
23.04.2026 11:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
мєнти цілі?

це все, тому що кляті посполиті, хочуть зброю, для самозахисту.
але, чиновники, судді та мєнти дуже проти!
бо, багато біди принесли отім холопам!
показать весь комментарий
23.04.2026 11:10 Ответить
потикали
показать весь комментарий
23.04.2026 11:13 Ответить
вовремя смились! ))
показать весь комментарий
23.04.2026 11:13 Ответить
Трохи обкакані, але цілі, бо шо їм буде з Флоберу - свиня б навіть не почесалась.
Я трохи переживаю, що таргани з його квартири могли отрати тілесні середньої тяжкості...
показать весь комментарий
23.04.2026 11:27 Ответить
таргани у нього в макітрі.Де той псих бовдур з ментальними порушеннями взяв флобера? І навіщо? По людях хотів постріляти? А скільки таких бовдурів в Україні хочуть зброю легалізувати?.
показать весь комментарий
23.04.2026 12:22 Ответить
Бовдури якраз не хочуть!
А Флобер якраз і не треба легалізувати - дозвіл потрібно тільки бовдурам! Повним! Щоб над ними у поліції посміялися.
І ще - тільки вчорашній дояр може заарештувати чоловіка, який підпалив петарду у власній квартирі - бо вона у рази гучніша за постріл з Флоберу!
Країна Буратін під управління Базіліо і Аліси!
показать весь комментарий
23.04.2026 13:11 Ответить
флобера можна купити без дозволів і без проблем
показать весь комментарий
23.04.2026 14:19 Ответить
так чиновники, судді та мєнти всі мають зброю. Багато з них безкоштовну нагородну. Захистяться і від нас.
показать весь комментарий
23.04.2026 13:29 Ответить
Щось тебе пердолить, підсвідомий??? Якщо боїшся чогось, сходи до фахівців, поки не пішла шизофренія розвиватися!! А то, і суспільству морока, і у сім'ї клопіт….
показать весь комментарий
23.04.2026 13:33 Ответить
❗️Стрілка затримали і вивели з квартири
показать весь комментарий
23.04.2026 11:14 Ответить
мальчік в трусіках
показать весь комментарий
23.04.2026 11:27 Ответить
Штанці дивні - матня десь біля колін. Це зараз так модно? 🤮
показать весь комментарий
23.04.2026 11:55 Ответить
Даремно ви так. На ньому фліска армійська, можливо контузії або птср, по доброму потрібне лікування і реабілітація.
показать весь комментарий
23.04.2026 13:12 Ответить
Треба б ще тим поліціянтам на тестування... І сусідів на дурку, бо він же міг і голосно телік увімкнути з бойовиком студії Довженко...
показать весь комментарий
23.04.2026 13:13 Ответить
якщо рибнікова б не забанили, то він би видав сьогодні новий роман "біжи, мєнт, біжи" )) хоча може десь й пише. поки що в стіл ))
показать весь комментарий
23.04.2026 11:17 Ответить
чергова ментівська постанова...ось яки ми смиливі а зброю дозволяти неможна...Зараз це кожного дня буде
показать весь комментарий
23.04.2026 11:18 Ответить
Вистав від нененавчених зараз буде кожен день
показать весь комментарий
23.04.2026 13:43 Ответить
Після прой@бу в Києві wусора вирішили відбілитися в Львові затриманням "стрільця із флобером"? Скільки тепер буде імітацій і театралізованих вистав, щоб довести їх важливість і не потрапити на передок...
показать весь комментарий
23.04.2026 11:21 Ответить
Менти приїхали на виклик про стрілянину, це їх робота.
Що тебе не влаштовує?
Вони даремно їхали на виклик.
Мали би розвернутись і їхати назад, раз ніхто не постраждав.
Чи мали послати нах того, хто дзвонив?
Який резутат цього випадку ти б схвалив?
показать весь комментарий
23.04.2026 11:28 Ответить
Цього разу хоч не кабінетних працівників відправили на штурм, і то вже добре.
показать весь комментарий
23.04.2026 11:57 Ответить
Всіх нах! Без вихідної виплати, бо бюджет не потяне до кожного патрульного єкіпажу приставити по одному розумному...
показать весь комментарий
23.04.2026 13:16 Ответить
коменти наче з дурдому, шо треба було робити по твоєму?
показать весь комментарий
23.04.2026 14:41 Ответить
Нє, ну якщо револьвер Флобера, то тікати ніби і не треба )
показать весь комментарий
23.04.2026 11:22 Ответить
проти звичайного кухонного ножа у чувака з "флобером" майже нема шансів..
хіба що випадково влучить в око, але це ж і може стати фатальним для самого стрільця, бо може остаточно зняти гальма у пораненого..
але тупуватий вдячний лохторат Зєлі та його ланцюгових ментів вжЕ категорично проти вогнепала на руках у адекватних українців..
показать весь комментарий
23.04.2026 11:26 Ответить
Навіть якщо пістоль бойовий але у кобурі, на запобіжнику і патрон недосланий, то проти ножа з дистанції 5-7 метрів, щоб підскочити, шанси у «стрільця» просідають до майже нуля.
показать весь комментарий
23.04.2026 11:34 Ответить
все залежить від того, в чиїх руках ніж чи Флобер.
У когось немає шансу і проти чувака з олівцем в руці.
І що ти хотів сказати?
Що чувак з травматом-маладєц, бо він не мєнт, а "наш пацан, з району", хоч і бухий?
Судячи з фото, це і є представник лохторату Зєлі.
Але мєнти все одно козли, по любому, так?
Не можу зрозуміти логіку.
показать весь комментарий
23.04.2026 11:37 Ответить
спробую пояснити і пояснити з одного разу:
подібні ***********-побутові події відбуваються постійно, були і будуть.. але на фоні деміївської трагедії поліцайська зевлада буде роздувати будь-яку "стрілянину", щоб продемонструвати полохливим ідіотам, що Українці (які століттями не розлучалися зі зброєю, навіть у полі з плугом) неадекватні і не мають право на самостійний збройний захист і у них цЕ вже майже виходить..
у нас із ними різні цілі - ми хочемо мати реальний захист (себе, родини, країни) від бандитів-психів-бєспрєдєла.., вони (влада) - хочуть мати беззаперечний-довічний контроль над своїми кріпаками..
і вони, доречі, усі давно озброєні і захищені....
показать весь комментарий
23.04.2026 11:58 Ответить
що значить "роздувати"?
Приїхати на виклик і взяти за сраку того, хто вирішив постріляти в квартирі, значить "роздувати"?
Кожне застосування зброї поза зоною бойових дій, як на мене, має бути задокументоване та отримати оцінку.
Кожне!
Що в цьому поганого?
показать весь комментарий
23.04.2026 12:29 Ответить
Мабуть ти, міл чєловєк, сам із wyсорків будєш. Вгадав?
показать весь комментарий
23.04.2026 13:06 Ответить
гадалка з тебе ніяка, міл чілавєк
показать весь комментарий
23.04.2026 15:00 Ответить
"ми хочемо мати реальний захист (себе, родини, країни)"
В даний час ЗСУ пропонують таку можливість.
показать весь комментарий
23.04.2026 12:48 Ответить
...розкажіть про це пораненому 12річному пацану, який втратив батька на Деміївці..
але ЗСУ поряд не виявилось (і вони за законом у Києві були би однаково без зброї), а поліцаї, що за законом зброю мали - втекли..
"приємно" мати справу з непритомними..
показать весь комментарий
23.04.2026 12:59 Ответить
А чого не розкажете це десяткам тисяч дітей, чиї батьки поклали свої життя, захищаючи не тільки своїх дітей, родину та країну, а й тих, хто в тилу в той самий час хоче мати вогнепал ? ""приємно" мати справу з непритомними.."
показать весь комментарий
23.04.2026 13:13 Ответить
ви - корисний ідіот (той самий)? чи "по-роботі"?..
до побачення, потєрпєвший..
показать весь комментарий
23.04.2026 13:18 Ответить
А ви ухилянт ? Я себе "потєрпєвшим", на відміну від вас, не почуваю. Тому що не вимагаю зброї у тилу, щоб сховати її під диван "на всякій". Хочеться зброю потримати, захищати когось-уперед до ЗСУ.
показать весь комментарий
23.04.2026 13:23 Ответить
...вжЕ у ЗСУ, як і деякі члени родини.. приєднуйся, провокатор-ідіот-ліворуціонер..
показать весь комментарий
23.04.2026 13:32 Ответить
Я з першого дня, там був, ідіот. Сам пішов, не чекав тцк.
показать весь комментарий
23.04.2026 13:33 Ответить
..дарма ви так про себе..
усі українці призовного віку мають пройти через службу у ЗСУ.. це - почесний обов'язок..
показать весь комментарий
23.04.2026 13:48 Ответить
Не ліпіть дурня, це я про вас.
показать весь комментарий
23.04.2026 14:19 Ответить
Якщо Вам влучать у око то ніяких "зняття гальм" не станеться. Буде больовий шок й втрата оріентації на певний час за який можна зламати руку що тримає ніж. Все відносно, все відносно. Я колись носив флобер як легальний "кастет".
показать весь комментарий
23.04.2026 11:37 Ответить
З мушкою?
показать весь комментарий
23.04.2026 12:13 Ответить
Мушку не встигув жоден розгледяти, спалах та вимкнення світла.
показать весь комментарий
23.04.2026 13:23 Ответить
НАдА срочнА видать всьЄм жЄлаюШШім АружіЄ, щоб мАглі заШШіШШАЦА! Наше суспільство, переживше 70 років окупації комуняками, потім бандитами та баригами, потім вибирали в президенти то бувших комуняк та зеків, повний крах економіки, а тепер ще й повномаштабну війну, не годотве до вільного користування зброєю як цивілізованому світі. Ми до цього не готові. Так, є люди яким можна давати зброю, але розрізнити адекватного та психічно здорового від неадеквата та любові мєнтів та лікарів до бабла не так то й просто. Сьогодні він чемний та тверезий, пройде всі перевірки, а отримавши зброю падло нажреться і почне пуляти. І таких, в нашому хворому суспільстві дуже багато. Це не одиниці, а десятки відсотків.
показать весь комментарий
23.04.2026 11:28 Ответить
Якщо буде реальна відповідальність ДЛЯ ВСІХ хто має зброю (що наврядчи при цій владі) то буде й порядок.
Тай зброя не дешеве задоволення, не кожен зможе придбати, а виклавши купу грошей на дозвіл та зброю навряд буде бажання "популяти" аби куди , але це тільки з невідворотністю покарання БЕЗ ВИКЛЮЧЕНЬ (чого в Україні ніколи не було бо є стнкі суддів, прокурорів, сбушників й т.п.).
П. С. У Молдові дозволені короткостволи й не "нажираються", й не "пуляють" куди попало.
показать весь комментарий
23.04.2026 11:43 Ответить
#стнкі - синки.
показать весь комментарий
23.04.2026 11:44 Ответить
В США порядок? З початку року до 20 квітня, в США було 110 випадків стрілянини де жертви більше однієї людини. Хай там населення в 10 разів більше, як в Україні, в нас 11 випадків з багатьма жертвами точно не було.
показать весь комментарий
23.04.2026 11:56 Ответить
Ніякі ""реальні відповідальності"" в подібних питаннях не призводять до порядку. Люди пачками вбивають інших людей у Штатах, хоча знають отримують потім довічне або смертну кару.
показать весь комментарий
23.04.2026 11:59 Ответить
Не треба порівнювати Молдову з Україною. Там населення всієї країни менше ніж в місті Київ.
показать весь комментарий
23.04.2026 12:38 Ответить
Цю байку для лохів експлуатують всі ліваки у всіх країнах. Піпл ведеться, бо боїться брати на себе будь яку відповідальність.А ліваки при владі створюють додаткові законотворчі перешкоди щоб і не пробували.
показать весь комментарий
23.04.2026 12:13 Ответить
Спонсор стрілянини горілка Немирів
показать весь комментарий
23.04.2026 11:29 Ответить
та який там немирів? пальонка "баба ганя"
показать весь комментарий
23.04.2026 12:47 Ответить
Комусь із ментів у Львові знадобилися корочки УБД!
показать весь комментарий
23.04.2026 11:29 Ответить
Знову ворожа пропаганда проти українців! По-перше, ніяка зброя там не фігурує, цей флобер продається вільно з 18 років. Бо рогатка з гайкою, або кухонний ніж значно небезпечніші за нього. По-друге, при нормальній дозвільній системі справжню зброю цьому хворому не дозволять. Як же поліцаї активізувались, ох і бояться вони українців. А самі дрисливо тікають від старого діда, залишаючи поранену дитину.
показать весь комментарий
23.04.2026 11:54 Ответить
Система Фдобер. Крапка. В ще був недавно випадок,що з бойової!!!! рогатки один безхатько стріляв по птахам миру- голубам!!! Зварич їх і з'їв!!! СБУ розслідує злочин проти миру, людства, державну зраду,канібалізм та знущання над тваринами....Є підозра,що безхатько був агентом фсб....з часів Януковича!!!
показать весь комментарий
23.04.2026 11:58 Ответить
Флобер оружием не является, продаётся в свободном доступе, полиции же нашей любимой делать больше не хера, как гонятся пневматикой и флобером...
показать весь комментарий
23.04.2026 12:07 Ответить
Поліція може визначити за телефонним дзвінком, флобер там чи вогнепал і не виїзжати ? Чи будь-яка пересічна людина має розбиратися в усіх типах зброї і не викликати поліцію ?
показать весь комментарий
23.04.2026 12:56 Ответить
Просто полиции не нужно было вообще это вкидывать в сми и придавать какой-то общественный резонанс а они по тупости своей увидели на земле пистолет м начали себе дырки делать для орденов и медалей...
показать весь комментарий
23.04.2026 13:00 Ответить
Цього разу нацполіція спрацювала добре. На стрільбу приїхало не "підсилення", а поліцейські спецпризначенці, відповідно навчені та екіпіровані. Добре, що розібралися без людських жертв, а імовірно хворому клієнту нададуть допомогу лікарі у відповідній лікарні, за призначенням.

"...речниця Нацполіції Юлія Гірдвіліс заявила, що на місце прибув наряд спецпризначенців." Джерело: https://censor.net/ua/n3611981
показать весь комментарий
23.04.2026 12:14 Ответить
Скільки шуму із за дитячої іграшки. А що буде якщо баба ополоником по каструлі гупне визвуть групу захоплення і взривотехніків?
показать весь комментарий
23.04.2026 12:23 Ответить
он як щодня десятками повалили новини про "хароших паліцаєв" , гидко дивитись
показать весь комментарий
23.04.2026 12:24 Ответить
яка сенсаційна новина. Скоро поліція буде вкидувати в СМІ як вони знешкодили угруповання псіхів з водяними пістолетами у пісочниці, аби погасити попередній скандал з київським масс-шутінгом
показать весь комментарий
23.04.2026 12:27 Ответить
Щось мені це нагадує "луцкого терориста".
Тоді теж здійнялась хвиля захоплень заручників, поки одному з гранатою дірку в макітрі не прокрутили.
Як рукою зняло.
показать весь комментарий
23.04.2026 13:00 Ответить
після київських подій, щодня в новинах, що хтось зі зброєю ходив, або стріляв. ТОбто це все було кожен день, але не приділяли уваги, поки якись хворий ублюдок людей не постріляв? чи вони після того, раптом, повилазили, надихнувшись його прикладом?
показать весь комментарий
23.04.2026 14:22 Ответить
https://defence-line.info/?p=13959 Mass shooting, поліція, зброя.

Тема настільки резонансна, що і я вставлю свої 5 шекелів. Це ще не Нью-Врадієвка, але близько до неї. Як і всюди у світі, в Україні життя йде по колу. І наш Портрет обов'язково ще отримає свою Врадієвку.

Багато хто пише і каже, що реформа поліції в 2014-2019 роках провалилась. Я так не вважаю. Реформа відчайдушно гальмувалась покійним Аваковим, але почала згортатись саме в 2019 році. А в 2022 остаточно похована, тому що кращі робітники поліції пішли воювати. А болото сховалось за режимом «Фортеця», що ми і бачили в Києві у 2022 році.

Все, до чого торкається зелена влада, деградує і вмирає. Так і з поліцією.

Міністр внутрішніх справ Клименко після стрілянини в Києві виходить на прес-конференцію в бронежилеті. А міг би ще каску натягнути. Чи з бронемашини дати відповіді на питання журналістів, через смотрову щілину.

Що мав робити нормальний адекватний міністр в такий ситуації? Дуже просто - прийти в цивільному, вибачитись перед країною за своїх підлеглих, і подати у відставку. Адекватний міністр - це керівник, який визнає свої помилки і бере на себе відповідальність.

Що робить зелений міністр без совісті і честі? Розповідає байки про вбивцю і намагається відмазати своїх обісравшихся ментів. Зелений міністр - це лояльний Портрету пристосуванець, який не визнає свої помилки і не бере на себе відповідальність.

І ще зелений міністр миттєво перевзувся і оголосив, що буде підтримувати доступ громадян до короткоствольної зброї. Про це в кінці допису.

Єдиним порядним керівником в поліції виявився Євген Жуков, начальник патрульної поліції, який відразу подав у відставку. Жуков - кіборг, захищав донецький аеропорт ще у 2014. І що він так довго робив в зеленій поліції?

Казати, що поліцаї наші не підготовлені, марно. Вони дійсно не підготовлені. Візьмемо просто формальний бік підготовки - вміння володіння пістолетом. Це ж база, так? Поліцаї завжди озброєні короткостволом, на відміну від звичайних громадян. І, по замовчанню, вони мають гарно володіти пістолетом. А я впевнено можу доказати, що це не так. Вони не вміють в пістолет.

Володіння пістолетом - це швидка стрільба без прицілювання, з однієї чи з двох рук, з швидким перезаряджанням магазина. Це тренування і тренування. І постійна здача нормативів. Порівняєм нормативи поліції США та України.

Типовий курс кваліфікації на прикладі Техасу - TCOLE. Техаський стандарт є одним із найбільш впізнаваних. Тест складається з 50 пострілів на різних дистанціях.
3 ярди (2.7 м): 20 пострілів, серіями по 2 постріли. Включає стрільбу з вихопленням з кобури, стрільбу тільки правою та тільки лівою руками. Час на серію з 2 пострілів - 2 секунди.
7 ярдів (6.4 м): 20 пострілів. Тут додається обов'язкова швидка перезарядка (speed reload). Потрібно зробити постріли, змінити магазин і вистрілити знову за 9 секунд. 20 пострілів за 9 секунд!
15 ярдів (13.7 м): 5 пострілів. Стрільба з двох рук, 4 секунди.
25 ярдів (22.8 м): 5 пострілів. Стрільба з коліна або з використанням укриття, 5 секунд.
Для успішної здачі потрібно влучити в силует мінімум 35 разів з 50 (70%). Багато департаментів вимагають 80% або навіть 90% для спецпідрозділів.
При такому таймінгу на стрільбу просто немає часу на прицілювання. Повинна працювати в'язова пам'ять, навички.
показать весь комментарий
23.04.2026 14:34 Ответить
А от нормативи України:

Базова вправа № 1 (Стрільба з місця).
Дистанція: 25 метрів.
Мішень: Грудна фігура (мішень №4) на щиті 75×75 см.
Кількість патронів: 3 штуки.
Час: Не обмежений (або до 3 хвилин).
Положення: Стоячи з однієї або двох рук.
Оцінювання: 5 (відмінно): 25 очок і вище, 4 (добре): 21-24 очки, 3 (задовільно): 18-20 очок.
2. Вправа № 2 (Стрільба після пересування).
Дистанція: Від 25 до 15 метрів (треба пробігти 10 метрів).
Мішень: Грудна фігура.
Кількість патронів: 3 штуки.
Час: 15 секунд (включаючи час на біг).
Порядок виконання: Офіцер стоїть на рубежі 25 м, за командою біжить до рубежу 15 м, дістає зброю, досилає патрон у патронник і веде вогонь.
3. Вправа № 3 (Швидкісна стрільба по цілях, що з'являються).
Дистанція: 7 метрів.
Мішень: Дві грудні фігури (№4).
Кількість патронів: 4 штуки (по 2 в кожну мішень).
Час: 6 секунд.
Порядок виконання: Пістолет у кобурі, застебнутій (застебнутій кобурі, Карл!). За сигналом - вихват, приведення в бойову готовність і ураження обох цілей.

Як на мене, нормативи володіння пістолетом поліціянтів США і України навіть порівнювати нема сенсу. І це я ще не кажу про якість пістолетів, тому що Макаров чи Форт і близько не стоять поруч з Глоком чи Береттою. А мене особливо вкурвлює кількість набоїв на норматив. А уявіть собі скільки дають на тринування? Три набої?

Впевнено заявляю - поліція не вміє володіти пістолетами. А щоб навчити мотивовану людину стріляти з пістолета, треба 2 тринування в тиждень по 50 набоїв мінімум на протязі року. Тобто 100 тринувань і 5000 набоїв. Ствол Макарова витримує 2000 пострілів, Беретти - 8000 пострілів, Глока - 40000. Це теж витрати, як і набої. Може собі дозволити такі витрати поліція?

Отже, наявність пістолета у 95% поліцаїв - це загроза для неозброєної цивільної людини і то впритул. А для озброєного і навченого бійця це не більш ніж залізяка в руках у мента. 5% беру на фанатів зброї, знаю особисто таких в силових структурах.

А в наших умовах, умовах війни, можна було змінити якість поліції? І це при тому, що поліцай в Києві отримає зарплатню на третину більше, ніж звичайний солдат не на ЛБЗ. Так. Треба просто працювати на результат, а не на Портрет.

Загальна кількість поліції (не МВС!) приблизно 100000, з них десь третина, 30000 - жінки. Тобто десь 70000 - чоловіки, здорові лоби, мєнтяри, яких ми бачимо кожного дня, і які заброньовані від мобілізації.

І в той же час десь 15000 справжніх хлопців, поліціянтів, зараз постійно воюють на фронті. Об'єднана штурмова бригада «Лють», полк «Сафарі», батальйон «Луганськ-1», зведена бригада «Хижак», спецпідрозділ «Білий Янгол» - це все чисто поліцейські підрозділи, там воюють виключно поліцейські.

Чому одні поліцейські воюють, а інші мєнти від пострілів тікають? Тому що мудаків завжди багато. 15000 проти ~ 70000. Знову це кляте співвідношення 70+!

Треба зробити дуже просту річ - ротація працівників поліції. Наприклад, рік воюєш в якомусь поліцейському підрозділі, далі воюють інші а ти в тилу. Обов'язкова ротація і служба в бойових підрозділах. Без цього просто не маєш права знаходитись в поліції. І парні, що з 2022 року воюють, мають змогу відновитись і послужити в тилу.

Дуже проста, справедлива і логічна схема. Вся поліція, яка підлягає по віку мобілізації, має пройти війну. І не один-два місяці «біля фронту в Харкові», а в бойовій бригаді на ЛБЗ. А хто не згоден - велкам нахєр з поліції. У нас і цивільних ухилянтів вистачає, на чолі з чотириразовим Портретом.

Зробить так зелена влада? Звісно ж ні. Їм потрібні слухняні сцикливі мєнти, які бояться мобілізації, а не справжні воїни, які прийшли з реальної війни. Коли людина бачила Смерть і спілкувалась зі Старою, вона зміняється. І таких людей зелена влада боїться і ненавидить.
https://defence-line.info/?p=13959
показать весь комментарий
23.04.2026 14:35 Ответить
Ну і стосовно зброї. В Україні зовсім немає проблем купити гладку чи нарізну зброю, окрім пістолета. Захистити свій будинок і свою родину можна запросто з помпою чи іншим гладкостволом, і це буде навіть більш ефективно, ніж пістолет (але і тут - вміння). Перевага пістолета - приховане носіння. Ви ж не будете вештатись Києвом з гвинтівкою на плечі?

Так от, дозвіл на володіння і носіння пістолета чи револьвера нічого не змінить, тому що інваліди-прокурори і зелені судді замордують кожного громадянина, хто зробить постріл з пістолета навіть просто в повітря. Ось вам коротенький витяг з інструкції по застосуванню зброї самими поліцейськими:

Стрільба в громадському місці (тобто саме те, що і сталось в Києві). У місцях скупчення людей діють найсуворіші правила. Поліцейському заборонено застосовувати зброю, якщо від цього можуть постраждати сторонні особи (перехожі, очевидці).
Оцінка рикошету. Інструкція вимагає враховувати поверхню (асфальт, бетон, метал), оскільки куля може змінити траєкторію і влучити у цивільних.
Пріоритет. Життя випадкового перехожого за законом має вищу цінність, ніж затримання злочинця. Якщо є ризик влучити в дитину або натовп - стріляти не можна.


Зрозуміло, що поліціянти, навіть адекватні, бояться стріляти. Вони мало стріляють, в них немає навичок, і кожен постріл буде застосований прокурором проти них. А просто цивільного просто з лайном змішають за постріл у громадському місті.

Я не знаю, як це все владнати. Як вкласти в голову спаскудженому прокурору і спаскудженому судді, що життя злочину-нападника нічого не варте, а звичайна людина має право будь-яким засобом захищати своє життя, життя родини і своє майно?

Єдине, що приходить в голову - поліціянти повинні стріляти і напрацьовувати навички, дивись вище. Пістолет має бути рідним продовжуванням долоні. Тільки так поліціянт з часом набуде впевненості в собі і в своїй зброї.

Витягувати пістолет і стріляти має сенс тільки тоді, якщо ти з 25 ярдів 100% влучиш в тулуб злочинця з першого пострілу. А така навичка - місяці, якщо не роки простійних тринувань.

А цивільному громадянину України, який має нагородний пістолет, можу порадити і не доставати його з сейфу. Незалежно від крутості і близкості до влади.

Я не виправдовую ментів, що втекли, тому що вони мали зробити головне - захистити своїми тулубами (до речі, одягненими в броніки) цивільних і вивести їх у безпечне місто. Але маємо що маємо.

Який нарід - такий і Портрет. А який Портрет - така й поліція.

До речі, в Одесі вже ТЦК почали стріляти в СБУ. А може Сирський у відставку подасть? ТЦК ж йому підпорядковуються.

Чекаю стрільбу прокурорів по ДБР.

Президент Зеленський - вирок Україні.

https://defence-line.info/?p=13959
показать весь комментарий
23.04.2026 14:36 Ответить