14176 відвідувачів онлайн

Стрілянина сталася в одній із багатоповерхівок Львова (оновлено). ВІДЕО+ФОТОрепортаж

У Львові 23 квітня сталася стрілянина. Правоохоронці наразі займаються розслідуванням інциденту.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на джерела.

Що відомо?

Правоохоронцям надійшов виклик про стрілянину в одній з квартир міста.

Згодом стало відомо, що затримано чоловік, потерпілих немає.

На місці працюють слідчі.

У коментарі Цензор.НЕТ речниця Нацполіції Юлія Гірдвіліс заявила, що на місце прибув наряд спецпризначенців.

"Вони затримали чоловіка, який стріляв у помешканні. Потерпілих унаслідок цього немає. Зараз на місці працює слідчо-оперативно група і вирішується питання правової кваліфікації події, а також мотиви такого вчинку чоловіка", - зазначила вона.

Попередньо, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Згодом у поліції оприлюднили фото з місця інциденту.

За даними правоохоронців, 34-річний мешканець однієї з квартир будинку, який має ментальні порушення. Постріли були здійснені у помешканні з револьвера системи Флобер, який чоловік, побачивши правоохоронців, викинув у вікно.

"Зловмисник був доставлений до спеціального лікувального закладу. Вирішується питання правової кваліфікації події", - додали там.

Чоловік стріляв в одній з багатоповерхівок Львова: що відомо?
Чоловік стріляв в одній з багатоповерхівок Львова: що відомо?

Топ коментарі
+14
мєнти цілі?

це все, тому що кляті посполиті, хочуть зброю, для самозахисту.
але, чиновники, судді та мєнти дуже проти!
бо, багато біди принесли отім холопам!
показати весь коментар
23.04.2026 11:10 Відповісти
+12
чергова ментівська постанова...ось яки ми смиливі а зброю дозволяти неможна...Зараз це кожного дня буде
показати весь коментар
23.04.2026 11:18 Відповісти
+11
Менти приїхали на виклик про стрілянину, це їх робота.
Що тебе не влаштовує?
Вони даремно їхали на виклик.
Мали би розвернутись і їхати назад, раз ніхто не постраждав.
Чи мали послати нах того, хто дзвонив?
Який резутат цього випадку ти б схвалив?
показати весь коментар
23.04.2026 11:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
мєнти цілі?

це все, тому що кляті посполиті, хочуть зброю, для самозахисту.
але, чиновники, судді та мєнти дуже проти!
бо, багато біди принесли отім холопам!
показати весь коментар
23.04.2026 11:10 Відповісти
потикали
показати весь коментар
23.04.2026 11:13 Відповісти
вовремя смились! ))
показати весь коментар
23.04.2026 11:13 Відповісти
Трохи обкакані, але цілі, бо шо їм буде з Флоберу - свиня б навіть не почесалась.
Я трохи переживаю, що таргани з його квартири могли отрати тілесні середньої тяжкості...
показати весь коментар
23.04.2026 11:27 Відповісти
таргани у нього в макітрі.Де той псих бовдур з ментальними порушеннями взяв флобера? І навіщо? По людях хотів постріляти? А скільки таких бовдурів в Україні хочуть зброю легалізувати?.
показати весь коментар
23.04.2026 12:22 Відповісти
Бовдури якраз не хочуть!
А Флобер якраз і не треба легалізувати - дозвіл потрібно тільки бовдурам! Повним! Щоб над ними у поліції посміялися.
І ще - тільки вчорашній дояр може заарештувати чоловіка, який підпалив петарду у власній квартирі - бо вона у рази гучніша за постріл з Флоберу!
Країна Буратін під управління Базіліо і Аліси!
показати весь коментар
23.04.2026 13:11 Відповісти
флобера можна купити без дозволів і без проблем
показати весь коментар
23.04.2026 14:19 Відповісти
так чиновники, судді та мєнти всі мають зброю. Багато з них безкоштовну нагородну. Захистяться і від нас.
показати весь коментар
23.04.2026 13:29 Відповісти
Щось тебе пердолить, підсвідомий??? Якщо боїшся чогось, сходи до фахівців, поки не пішла шизофренія розвиватися!! А то, і суспільству морока, і у сім'ї клопіт….
показати весь коментар
23.04.2026 13:33 Відповісти
❗️Стрілка затримали і вивели з квартири
показати весь коментар
23.04.2026 11:14 Відповісти
мальчік в трусіках
показати весь коментар
23.04.2026 11:27 Відповісти
Штанці дивні - матня десь біля колін. Це зараз так модно? 🤮
показати весь коментар
23.04.2026 11:55 Відповісти
Даремно ви так. На ньому фліска армійська, можливо контузії або птср, по доброму потрібне лікування і реабілітація.
показати весь коментар
23.04.2026 13:12 Відповісти
Треба б ще тим поліціянтам на тестування... І сусідів на дурку, бо він же міг і голосно телік увімкнути з бойовиком студії Довженко...
показати весь коментар
23.04.2026 13:13 Відповісти
якщо рибнікова б не забанили, то він би видав сьогодні новий роман "біжи, мєнт, біжи" )) хоча може десь й пише. поки що в стіл ))
показати весь коментар
23.04.2026 11:17 Відповісти
чергова ментівська постанова...ось яки ми смиливі а зброю дозволяти неможна...Зараз це кожного дня буде
показати весь коментар
23.04.2026 11:18 Відповісти
Вистав від нененавчених зараз буде кожен день
показати весь коментар
23.04.2026 13:43 Відповісти
Після прой@бу в Києві wусора вирішили відбілитися в Львові затриманням "стрільця із флобером"? Скільки тепер буде імітацій і театралізованих вистав, щоб довести їх важливість і не потрапити на передок...
показати весь коментар
23.04.2026 11:21 Відповісти
Менти приїхали на виклик про стрілянину, це їх робота.
Що тебе не влаштовує?
Вони даремно їхали на виклик.
Мали би розвернутись і їхати назад, раз ніхто не постраждав.
Чи мали послати нах того, хто дзвонив?
Який резутат цього випадку ти б схвалив?
показати весь коментар
23.04.2026 11:28 Відповісти
Цього разу хоч не кабінетних працівників відправили на штурм, і то вже добре.
показати весь коментар
23.04.2026 11:57 Відповісти
Всіх нах! Без вихідної виплати, бо бюджет не потяне до кожного патрульного єкіпажу приставити по одному розумному...
показати весь коментар
23.04.2026 13:16 Відповісти
Нє, ну якщо револьвер Флобера, то тікати ніби і не треба )
показати весь коментар
23.04.2026 11:22 Відповісти
проти звичайного кухонного ножа у чувака з "флобером" майже нема шансів..
хіба що випадково влучить в око, але це ж і може стати фатальним для самого стрільця, бо може остаточно зняти гальма у пораненого..
але тупуватий вдячний лохторат Зєлі та його ланцюгових ментів вжЕ категорично проти вогнепала на руках у адекватних українців..
показати весь коментар
23.04.2026 11:26 Відповісти
Навіть якщо пістоль бойовий але у кобурі, на запобіжнику і патрон недосланий, то проти ножа з дистанції 5-7 метрів, щоб підскочити, шанси у «стрільця» просідають до майже нуля.
показати весь коментар
23.04.2026 11:34 Відповісти
все залежить від того, в чиїх руках ніж чи Флобер.
У когось немає шансу і проти чувака з олівцем в руці.
І що ти хотів сказати?
Що чувак з травматом-маладєц, бо він не мєнт, а "наш пацан, з району", хоч і бухий?
Судячи з фото, це і є представник лохторату Зєлі.
Але мєнти все одно козли, по любому, так?
Не можу зрозуміти логіку.
показати весь коментар
23.04.2026 11:37 Відповісти
спробую пояснити і пояснити з одного разу:
подібні ***********-побутові події відбуваються постійно, були і будуть.. але на фоні деміївської трагедії поліцайська зевлада буде роздувати будь-яку "стрілянину", щоб продемонструвати полохливим ідіотам, що Українці (які століттями не розлучалися зі зброєю, навіть у полі з плугом) неадекватні і не мають право на самостійний збройний захист і у них цЕ вже майже виходить..
у нас із ними різні цілі - ми хочемо мати реальний захист (себе, родини, країни) від бандитів-психів-бєспрєдєла.., вони (влада) - хочуть мати беззаперечний-довічний контроль над своїми кріпаками..
і вони, доречі, усі давно озброєні і захищені....
показати весь коментар
23.04.2026 11:58 Відповісти
що значить "роздувати"?
Приїхати на виклик і взяти за сраку того, хто вирішив постріляти в квартирі, значить "роздувати"?
Кожне застосування зброї поза зоною бойових дій, як на мене, має бути задокументоване та отримати оцінку.
Кожне!
Що в цьому поганого?
показати весь коментар
23.04.2026 12:29 Відповісти
Мабуть ти, міл чєловєк, сам із wyсорків будєш. Вгадав?
показати весь коментар
23.04.2026 13:06 Відповісти
"ми хочемо мати реальний захист (себе, родини, країни)"
В даний час ЗСУ пропонують таку можливість.
показати весь коментар
23.04.2026 12:48 Відповісти
...розкажіть про це пораненому 12річному пацану, який втратив батька на Деміївці..
але ЗСУ поряд не виявилось (і вони за законом у Києві були би однаково без зброї), а поліцаї, що за законом зброю мали - втекли..
"приємно" мати справу з непритомними..
показати весь коментар
23.04.2026 12:59 Відповісти
А чого не розкажете це десяткам тисяч дітей, чиї батьки поклали свої життя, захищаючи не тільки своїх дітей, родину та країну, а й тих, хто в тилу в той самий час хоче мати вогнепал ? ""приємно" мати справу з непритомними.."
показати весь коментар
23.04.2026 13:13 Відповісти
ви - корисний ідіот (той самий)? чи "по-роботі"?..
до побачення, потєрпєвший..
показати весь коментар
23.04.2026 13:18 Відповісти
А ви ухилянт ? Я себе "потєрпєвшим", на відміну від вас, не почуваю. Тому що не вимагаю зброї у тилу, щоб сховати її під диван "на всякій". Хочеться зброю потримати, захищати когось-уперед до ЗСУ.
показати весь коментар
23.04.2026 13:23 Відповісти
...вжЕ у ЗСУ, як і деякі члени родини.. приєднуйся, провокатор-ідіот-ліворуціонер..
показати весь коментар
23.04.2026 13:32 Відповісти
Я з першого дня, там був, ідіот. Сам пішов, не чекав тцк.
показати весь коментар
23.04.2026 13:33 Відповісти
..дарма ви так про себе..
усі українці призовного віку мають пройти через службу у ЗСУ.. це - почесний обов'язок..
показати весь коментар
23.04.2026 13:48 Відповісти
Не ліпіть дурня, це я про вас.
показати весь коментар
23.04.2026 14:19 Відповісти
Якщо Вам влучать у око то ніяких "зняття гальм" не станеться. Буде больовий шок й втрата оріентації на певний час за який можна зламати руку що тримає ніж. Все відносно, все відносно. Я колись носив флобер як легальний "кастет".
показати весь коментар
23.04.2026 11:37 Відповісти
З мушкою?
показати весь коментар
23.04.2026 12:13 Відповісти
Мушку не встигув жоден розгледяти, спалах та вимкнення світла.
показати весь коментар
23.04.2026 13:23 Відповісти
НАдА срочнА видать всьЄм жЄлаюШШім АружіЄ, щоб мАглі заШШіШШАЦА! Наше суспільство, переживше 70 років окупації комуняками, потім бандитами та баригами, потім вибирали в президенти то бувших комуняк та зеків, повний крах економіки, а тепер ще й повномаштабну війну, не годотве до вільного користування зброєю як цивілізованому світі. Ми до цього не готові. Так, є люди яким можна давати зброю, але розрізнити адекватного та психічно здорового від неадеквата та любові мєнтів та лікарів до бабла не так то й просто. Сьогодні він чемний та тверезий, пройде всі перевірки, а отримавши зброю падло нажреться і почне пуляти. І таких, в нашому хворому суспільстві дуже багато. Це не одиниці, а десятки відсотків.
показати весь коментар
23.04.2026 11:28 Відповісти
Якщо буде реальна відповідальність ДЛЯ ВСІХ хто має зброю (що наврядчи при цій владі) то буде й порядок.
Тай зброя не дешеве задоволення, не кожен зможе придбати, а виклавши купу грошей на дозвіл та зброю навряд буде бажання "популяти" аби куди , але це тільки з невідворотністю покарання БЕЗ ВИКЛЮЧЕНЬ (чого в Україні ніколи не було бо є стнкі суддів, прокурорів, сбушників й т.п.).
П. С. У Молдові дозволені короткостволи й не "нажираються", й не "пуляють" куди попало.
показати весь коментар
23.04.2026 11:43 Відповісти
#стнкі - синки.
показати весь коментар
23.04.2026 11:44 Відповісти
В США порядок? З початку року до 20 квітня, в США було 110 випадків стрілянини де жертви більше однієї людини. Хай там населення в 10 разів більше, як в Україні, в нас 11 випадків з багатьма жертвами точно не було.
показати весь коментар
23.04.2026 11:56 Відповісти
Ніякі ""реальні відповідальності"" в подібних питаннях не призводять до порядку. Люди пачками вбивають інших людей у Штатах, хоча знають отримують потім довічне або смертну кару.
показати весь коментар
23.04.2026 11:59 Відповісти
Не треба порівнювати Молдову з Україною. Там населення всієї країни менше ніж в місті Київ.
показати весь коментар
23.04.2026 12:38 Відповісти
Цю байку для лохів експлуатують всі ліваки у всіх країнах. Піпл ведеться, бо боїться брати на себе будь яку відповідальність.А ліваки при владі створюють додаткові законотворчі перешкоди щоб і не пробували.
показати весь коментар
23.04.2026 12:13 Відповісти
Спонсор стрілянини горілка Немирів
показати весь коментар
23.04.2026 11:29 Відповісти
та який там немирів? пальонка "баба ганя"
показати весь коментар
23.04.2026 12:47 Відповісти
Комусь із ментів у Львові знадобилися корочки УБД!
показати весь коментар
23.04.2026 11:29 Відповісти
Знову ворожа пропаганда проти українців! По-перше, ніяка зброя там не фігурує, цей флобер продається вільно з 18 років. Бо рогатка з гайкою, або кухонний ніж значно небезпечніші за нього. По-друге, при нормальній дозвільній системі справжню зброю цьому хворому не дозволять. Як же поліцаї активізувались, ох і бояться вони українців. А самі дрисливо тікають від старого діда, залишаючи поранену дитину.
показати весь коментар
23.04.2026 11:54 Відповісти
Система Фдобер. Крапка. В ще був недавно випадок,що з бойової!!!! рогатки один безхатько стріляв по птахам миру- голубам!!! Зварич їх і з'їв!!! СБУ розслідує злочин проти миру, людства, державну зраду,канібалізм та знущання над тваринами....Є підозра,що безхатько був агентом фсб....з часів Януковича!!!
показати весь коментар
23.04.2026 11:58 Відповісти
Флобер оружием не является, продаётся в свободном доступе, полиции же нашей любимой делать больше не хера, как гонятся пневматикой и флобером...
показати весь коментар
23.04.2026 12:07 Відповісти
Поліція може визначити за телефонним дзвінком, флобер там чи вогнепал і не виїзжати ? Чи будь-яка пересічна людина має розбиратися в усіх типах зброї і не викликати поліцію ?
показати весь коментар
23.04.2026 12:56 Відповісти
Просто полиции не нужно было вообще это вкидывать в сми и придавать какой-то общественный резонанс а они по тупости своей увидели на земле пистолет м начали себе дырки делать для орденов и медалей...
показати весь коментар
23.04.2026 13:00 Відповісти
Цього разу нацполіція спрацювала добре. На стрільбу приїхало не "підсилення", а поліцейські спецпризначенці, відповідно навчені та екіпіровані. Добре, що розібралися без людських жертв, а імовірно хворому клієнту нададуть допомогу лікарі у відповідній лікарні, за призначенням.

"...речниця Нацполіції Юлія Гірдвіліс заявила, що на місце прибув наряд спецпризначенців." Джерело: https://censor.net/ua/n3611981
показати весь коментар
23.04.2026 12:14 Відповісти
Скільки шуму із за дитячої іграшки. А що буде якщо баба ополоником по каструлі гупне визвуть групу захоплення і взривотехніків?
показати весь коментар
23.04.2026 12:23 Відповісти
он як щодня десятками повалили новини про "хароших паліцаєв" , гидко дивитись
показати весь коментар
23.04.2026 12:24 Відповісти
яка сенсаційна новина. Скоро поліція буде вкидувати в СМІ як вони знешкодили угруповання псіхів з водяними пістолетами у пісочниці, аби погасити попередній скандал з київським масс-шутінгом
показати весь коментар
23.04.2026 12:27 Відповісти
Щось мені це нагадує "луцкого терориста".
Тоді теж здійнялась хвиля захоплень заручників, поки одному з гранатою дірку в макітрі не прокрутили.
Як рукою зняло.
показати весь коментар
23.04.2026 13:00 Відповісти
після київських подій, щодня в новинах, що хтось зі зброєю ходив, або стріляв. ТОбто це все було кожен день, але не приділяли уваги, поки якись хворий ублюдок людей не постріляв? чи вони після того, раптом, повилазили, надихнувшись його прикладом?
показати весь коментар
23.04.2026 14:22 Відповісти