12606 посетителей онлайн

За четыре месяца потери России на фронте в четыре раза превышают украинские, - Стубб

Стубб призывает к ужесточению санкций против РФ

Президент Финляндии Александр Стубб заявил, что за последние четыре месяца Россия потеряла на фронте в четыре раза больше военных, чем Украина.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Clash Report.

"Насколько лучше сегодня в Украине, чем год назад? За последние четыре месяца - извините за мрачность, и я понимаю, что это жесткие слова, но за последние четыре месяца Украина ежемесячно убивала или ранила от 30 000 до 35 000 российских солдат", - заявил президент Финляндии.

Стубб также добавил, что 95% этих потерь было нанесено с помощью дронов, причем на одного погибшего украинца приходилось пять погибших россиян.

Что предшествовало?

По состоянию на 26 апреля Силы обороны Украины с начала полномасштабного вторжения РФ ликвидировали 1 325 650 российских оккупантов.

Топ комментарии
+8
Навіть якщо в 10 раз, то що це у пана означає - ХАЙ ЖИВЕ ВІЧНА ВІЙНА та ВІЧНЕ ЦАРЮВАННЯ НАЙВЕЛИЧНІШОГО?!

Я з історії знаю, що за часів Совітсько-Фінської війни 1939-1940 років пропорція втрат у фінів та мацковитів була десь така, як стверджує пан ... звісно на користь фінів.

Але добре, що у фінів був Маннергейм, який був розумною та адекватною людиною , та ще й нічого не вживав через свій ніс ... фінське керівництво вимушено "заключило сделку" ( кажучи словами Рудого Діда ) і зараз Фінляндія номальна країна, член НАТО та ЄС .

А як би Маннергейм щось нюхав , був сіоніствуючим самодержцем і верещав - "Ніякого перемир'я! Тільки кордони 1939 року!" ... де б зараз була та Фінляндія?
показать весь комментарий
27.04.2026 08:34 Ответить
+7
Коли Европа ніхера не допомагає, та ще лається, що наші дрони залітають, вилазять такі Стубби та починають своє пусте балабольство.
показать весь комментарий
27.04.2026 07:10 Ответить
+7
скільки тисяч солдат у нас мобілізують кожного місяця? напиши офіційну цифру. це не секретна інформація
показать весь комментарий
27.04.2026 07:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
в 10 раз
показать весь комментарий
27.04.2026 07:13 Ответить
показать весь комментарий
27.04.2026 08:34 Ответить
Додам ще. Чогось цей Стубб мовчить про приклад Фінляндії з тою війною ... бо проводить лінію гнилуватих євроЛідоров, які зацікавлені ціною знекровленя Україні в нескінченій війні послаблення Мацковії, щоб Європа була в кращих позиціях на майбутніх перемовинах з новим мацковитським керівництвом, коли Путло Погане сконає або буде усунуто від керівництва більш адекватними та молодими діячами .
показать весь комментарий
27.04.2026 08:40 Ответить
"Перемир'я" не буде. Росія наполягає на мирній угоді із визнанням Україною "нового" кордону, з підписанням відповідного договору.
Це той ідіот, який свого часу верещав: "чому немає миру?" - просто не знав, що означає "мир" в цій ситуації. Тому заяви Буданова про те, що ми нічого не визнаємо, тут ніяк не катять.
Трамп може закривати в себе ООН як абсолютно нікчемну і паразитичну організацію, що дасть йому можливість зекономити кругленьку суму на внесках. А Папа Римський може викинути своє Святе Письмо на смітник, бо від нього стільки ж користі, як від ООН.
показать весь комментарий
27.04.2026 09:05 Ответить
І до чого тут ПАПА РИМСЬКИЙ?
показать весь комментарий
27.04.2026 11:28 Ответить
Звісно. Насправді втрати русні не перевищують пари десятків тисяч, а Україна тільки вбитими втратила декілька мільйонів вояків.
Так китайці сказали. Китайці не брехатимуть.
показать весь комментарий
27.04.2026 07:14 Ответить
скільки тисяч солдат у нас мобілізують кожного місяця? напиши офіційну цифру. це не секретна інформація
показать весь комментарий
27.04.2026 07:27 Ответить
А шо це тобі дасть? МОбілізація з втратами ніяк не корелює.
показать весь комментарий
27.04.2026 08:33 Ответить
Слов'яни - це мовна група. Всі російськомні це слов'яни. З євреями включно.
показать весь комментарий
27.04.2026 07:17 Ответить
вірно, слов'яни це не етнічна група.
ви не пишете по інструкціям тої верхівки влади, точно.
"З євреями включно." - точно, євреї це ж не семіти. інфа сотка.
показать весь комментарий
27.04.2026 07:22 Ответить
Семіти івритомовні.
показать весь комментарий
27.04.2026 10:08 Ответить
кацапи це мокши ,а не слов'яни
показать весь комментарий
27.04.2026 07:23 Ответить
Мокша (мокшани, мокшет) - це фіно-угорський народ, корінне населення Середньої Волги, переважно в Республіці Мордовія (РФ).
показать весь комментарий
27.04.2026 07:24 Ответить
Слов'ян? Наступний крок - написати "братніх народів"…
показать весь комментарий
27.04.2026 08:16 Ответить
Коли Европа ніхера не допомагає, та ще лається, що наші дрони залітають, вилазять такі Стубби та починають своє пусте балабольство.
показать весь комментарий
27.04.2026 07:10 Ответить
У тебе в прізвищі однієї літери не вистачає.
показать весь комментарий
27.04.2026 07:25 Ответить
у тебе двох
показать весь комментарий
27.04.2026 07:29 Ответить
Та ти шо😁
показать весь комментарий
27.04.2026 07:31 Ответить
Хохлятская неблагодарная натура. Все нам должны,а мы нихера никому и ничего. Европа охренеть как помогает,оружие покупает у США,свое передает,дроны вместе делаем, бюджет поддерживает, оборудование для ТЭЦ,которые наши миндичи ********,передает,и ещё охренеть как много помощи. Но **** обязательно хохлам или малоросам,мало. Надо чтобы пришли и воевали за нас ,пока Андрей Лавриненко пасквили в интернете пишет. Совести у тебя нет, Эндрю
показать весь комментарий
27.04.2026 08:17 Ответить
Те що ти написав-пусте балабольство. ЄС вже надав допомоги під Є200млрд.На цей рік заплановано рекордний обсяг допомоги.
показать весь комментарий
27.04.2026 08:17 Ответить
недавно було 1 до 8!
показать весь комментарий
27.04.2026 08:30 Ответить
Якщо вчетверо то це мало. ******* що ми в обороні. Треба щоб в разів в 10, причому і Сирський казав шо 1:8 (але понятно що Сирському вірити себе не поважати)
показать весь комментарий
27.04.2026 08:31 Ответить
30000х4=120000
120000/4=30000
тобто, згідно стубба, 30000 українців загинуло за чотири місяці війни?
злі язики кажуть, що бусифікують 20000 щомісяця.
20000х4=80000
80000-30000=50000
у нас 50000 сзч за чотири місяця?

найзеленіший гундосий зе!поц планує воювати, ще три роки.
30000х12х3=1080000
такий план у зеленого юдоклану?

а, якийсь зелений дегенерат холуй впевнено стверджує, про ще десять років війни.....
показать весь комментарий
27.04.2026 08:41 Ответить
це по кількості. а по якості втрати зі зворотною і абсолютно неспівставною пропорцією...
показать весь комментарий
27.04.2026 09:32 Ответить
Саме так - приклад шо є нещодавно - це хлопці мов їх обміняли з рашистського полону - але тримали свою ділянку фронту навіть коли втрачали свідомість від голоду. Але ж щюрі зеленского знали про те у якому вони стані - і офіцери і командири. Каже військовий - https://www.youtube.com/shorts/o5nW4lp1ffc
А от думка совкового генерала- https://www.youtube.com/watch?v=3NsYjGUf1NY
показать весь комментарий
27.04.2026 10:41 Ответить
він особисто рахував чи навіяло? краще хай порахує, скільки у нас загиблих і скалічених цивільних під час війни, скільки серед них дітей, це набагато простіше. І ще цікаво було дізнатися, скільки було вивезено мільярдів з України за час війни нашими бізнесменами- патріотами, це теж можна порахувати, але ніхто не хоче.
показать весь комментарий
27.04.2026 10:09 Ответить
И опять нико не считает тех украинцев в отличии от маскалей. Потом после войны посчитают? Или оно у тому времени уже никому не нужно будет?
показать весь комментарий
27.04.2026 10:31 Ответить