8253 посетителя онлайн

57% украинцев против вывода ВСУ из Донетчины даже в обмен на гарантии безопасности, - опрос КМИС. ИНФОГРАФИКА

Большинство украинцев категорически не поддерживают идею вывода войск из Донецкой области в обмен на гарантии безопасности со стороны США и Европы.

Об этом свидетельствуют результаты опроса Киевского международного института социологии, передает Цензор.НЕТ.

Подробности

Согласно результатам, 57% опрошенных считают такое условие "абсолютно неприемлемым". В то же время 36% готовы согласиться на это, хотя большинство из них называют такое решение сложным. Еще 7% не смогли определиться.

В КМИС отмечают, что в целом общественное мнение по этому вопросу остается стабильным.

Также 60% украинцев считают, что именно Россия больше всего препятствует завершению войны. На США как на главный фактор срыва мира указали 14% респондентов, на Украину — 7%, на Европу — 5%.

В то же время ожидания скорого завершения войны остаются низкими. Лишь 31% опрошенных считают, что боевые действия могут завершиться до конца 2026 года, тогда как 48% прогнозируют завершение не раньше 2027 года.

опрос

Топ комментарии
+26
ЯКІ 57%?))))

1) Гарантії існують там де і єдинороги чи дракони( хоча дракони є - на островах лише не такі)
2) Війна просто продовжидиться уже в Харківській Дніпропетровській і Полтавській
3) в Них в Конституції Крим ЗАпоріжжя і Херсон - далі шо?
4) Це повністю знищить моральний дух нації і делегітимізує нас як країну НАЗАВЖДИ

ЯКЩО 40+% думають що як вони погодяться то буде "мир" - НЕА) просто війна передвинеться далі на захід
показать весь комментарий
30.04.2026 14:37 Ответить
+13
))))))))))))

А що буде із війною в ХЕрсонській Запорізькій Дніпропетровській Чернігівській Сумській областях?)

Чи там по лінії?

А що тоді робити з областями які в їхній конституції?)

Шо за бред. НА ці розводи тільки ідіоти велись років 12 тому - а зараз соромно таким навіть бути
показать весь комментарий
30.04.2026 14:42 Ответить
+12
Тут все зрозуміло! 57 % тих,хто сам на війну ніколи не піде і 36% які бояться потрапити на фронт!
показать весь комментарий
30.04.2026 14:52 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Зараз тут будуть глузливі коментарі щодо "черг біля ТЦК".
показать весь комментарий
30.04.2026 14:34 Ответить
От ви написали, і тепер про "черги біля ТЦК" вже неправда. Анульовано)
показать весь комментарий
30.04.2026 14:43 Ответить
Хвилинку, зараз вам тут все "за разніцу" пояснять.
показать весь комментарий
30.04.2026 14:53 Ответить
Дивлюсь, вам пояснювати і не треба, вислів був риторичним.
показать весь комментарий
30.04.2026 14:56 Ответить
Черги все ще є - на продовження відстрочок та броні
показать весь комментарий
30.04.2026 14:47 Ответить
ви про ту меншість, що воює?
показать весь комментарий
30.04.2026 14:55 Ответить
ЯКІ 57%?))))

показать весь комментарий
30.04.2026 14:42 Ответить
Далі буде опитування по цим областям.
показать весь комментарий
30.04.2026 14:44 Ответить
після краху так а зараз вони хочуть поправити так щоб вписати туди УЖгород або програма мінімум щоб контролювати все що уже списано
показать весь комментарий
30.04.2026 14:49 Ответить
Інфа сотка?
показать весь комментарий
30.04.2026 14:57 Ответить
Хто тобі таке сказав?
показать весь комментарий
30.04.2026 14:57 Ответить
100% саме так! Якщо дати звіру палець, то всю руку відкусить

Капітулювати могли ще в 2014, 2022... так за що кров пролівали?!

Вихід ЗСУ з донбасу стане початком кінця України - саме про це і говорить пу, що він досягне своєї мети і за ціной не постоїть, але згоден миттєво прийняти капітуляцію України на його умовах.

Чи хтось цю реальність ще не второпав, забув про Бучу, те, що відбувається на окупованих територіях і очікує на міцні обійми з пу ...мир- дружбу-жуйку?!
показать весь комментарий
30.04.2026 17:08 Ответить
Ви маніпуляюєте!

Так війська не вивелись а відступили - ці міста здались із боєм і ВЕЛИЧЕЗНИМИ втратами для ворога.

Можливо ми відступимо аж по Дніпро- питання в тому скільки ворог при цьому втратить. Якщо десь під ще 5 млн - то ок

І НІ У НИХ НЕ БЕЗМЕЖНИЙ РЕСУРС - уже зараз потроху вони підозрюють що "мі не етого хотелі"
показать весь комментарий
30.04.2026 14:44 Ответить
Степан шо ти хочеш? Ти думаєш якщо ми без бою дамо їм цілі міста вони від щастя розплачуться і підпишуть мир?

ТА не буде цього - мир буде лише коли в них закінчаться люди або гроші
показать весь комментарий
30.04.2026 14:53 Ответить
Риго-ОПешним ще треба попрацювати з пропагандою.
показать весь комментарий
30.04.2026 14:40 Ответить
Цікаво де ви оті опитування постійно проводите? На вулицях?
показать весь комментарий
30.04.2026 14:41 Ответить
По телефону
показать весь комментарий
30.04.2026 14:43 Ответить
В офісі президента
показать весь комментарий
30.04.2026 14:56 Ответить
А якщо 1% буде за чи 1% буде проти - це на щось вплине?
показать весь комментарий
30.04.2026 14:41 Ответить
А ти, значить, за виведення ЗСУ з території України. Чий Крим?
показать весь комментарий
30.04.2026 14:46 Ответить
До 1783 року Крим належав Османській Імперії ( ******** Туреччині ) потім його в турків віджали кацапи , а українським Крим став аж в 1954 році ,так чий Крим історично - український ,кацапський чи турецький ?
показать весь комментарий
30.04.2026 17:47 Ответить
Крим був українським ще у 988 році, коли там хрестився український князь Володимир.
показать весь комментарий
30.04.2026 18:34 Ответить
Шановний вчіть історію у 988 році Херсонес належав Візантійській імперії ,і взагалі тоді ще не було ніякої України ,а була Русь .
показать весь комментарий
30.04.2026 19:40 Ответить
Герб Володимира є Гербом України, а український князь Олег здійснив успішний похід на Константинополь (Царгород) у 907 році, поставивши кораблі на колеса, щоб обійти ланцюги в бухті. Він прибив свій щит на брамі міста, змусивши візантійців підписати вигідний торговий договір та сплатити данину - а раз платили данину, то це була підконтрольна Давній Україні територія. Разом з Кримом. "не було ніякої України ,а була Русь" - та ти хоч як завгодно її назви, все одно це була Давня Україна, бо її головні атрибути Герб та грошова одиниця у ******** Україні ті ж самі. Чи Україну придумав лєнін?
показать весь комментарий
30.04.2026 19:53 Ответить
Розповідаймо історію далі - київський князь Юрій Довгорукий заснував московщину ,це правда чи як любить казати наша пропаганда -" кацапське іпсо ". Ну а Тризуб був родовим гербом князівської династії Рюриковичів ,до речі останній із тих самих Рюриковичів -один із найвідоміших московських царів - Іван Грозний.
показать весь комментарий
30.04.2026 21:11 Ответить
Український Князь. А ще у Чернігівському Князівстві Гербом був двоголовий орел. Є історія з української точки зору, а є з російської. У тебе яка точка зору?
показать весь комментарий
30.04.2026 21:20 Ответить
Так в нашій історії багато чого було ,те ж саме Чернігівське князівство воювало з Київським князівством ,а потім князі біля теперішньої Троєщини ( яка тоді мала назву Городець -Пісочний ) в 1026 році підписали мирний договір ,до речі на честь цієї події біля озера Гнилуша в 2012 році був встановлений пам'ятник.
показать весь комментарий
30.04.2026 21:32 Ответить
Схоже на опитування на шоу Шустера - чи мають українці вибачитися перед євреями?...
показать весь комментарий
30.04.2026 14:42 Ответить
давайте підемо далі!!!!
відвести з сумщини!
відвести з харківщини!
відвести з херсонщини!
відвести з запоріжжя!

чого, оці полумери?

відвести з миколаєвщини!
відвести з одещини!
відвести з чернігівщини!
відвести з житомерщини!
і нарешті, вишенька: відвести з київщини!!!!

нажаль цигана орбана виперли. але ж, його міньйон мадяр, не буде проти забрати закарпаття.
показать весь комментарий
30.04.2026 14:44 Ответить
У ЗСУ питали?
показать весь комментарий
30.04.2026 14:44 Ответить
Десь читав, що в опитуваннях погоджуються брати участь лише 10% людей.
Тому наведені дані і близько не відповідають дійсності.
показать весь комментарий
30.04.2026 14:45 Ответить
Навіть якщо б відповідали 100% опитаних, ви б сказали, що це не відповідає дійсності, бо опитаних лише якісь там проміле від відсотку населення України.
показать весь комментарий
30.04.2026 14:49 Ответить
За кого голосував?
показать весь комментарий
30.04.2026 14:47 Ответить
За ***** воно голосувало. Це ж очевидно.
показать весь комментарий
30.04.2026 15:12 Ответить
На предыдущих выборах - за Тимошенко, во втором туре - за никого!
показать весь комментарий
30.04.2026 17:25 Ответить
За нікаво - це значить за Зеленського. Мабуть і у 2010 за Юлю голосував, чим привів Януковича до влади.
показать весь комментарий
30.04.2026 18:39 Ответить
Кацап, ти знову потрапив пальцем в сраку зі своїм вгадуванням...
показать весь комментарий
30.04.2026 14:49 Ответить
Але 36% "лошар", які гадають, що виведення військ з укріплених позицій і якісь "гарантії безпеки" це краще, ніж обороняти свою землю - це насторожує.
показать весь комментарий
30.04.2026 14:46 Ответить
Найкраща гарантія це страх Зеленського. За здачу Донбасу рано чи пізно його неминуче почнуть переслідувати. І він ніде не зможе сховатися. Ізраїль йому не подобається. Там його навіть кацапи можуть замочити. Європейські "партнери" здадуть його з потрохами, але спочатку поб'ють і назвуть кровопивцем і пожирачем дітей.
показать весь комментарий
30.04.2026 14:46 Ответить
Я дивлюсь щодня карти DeepState здача Донбасу щодня відбувається і без Зеленського. І на то є об'єктивні причини. Проблема в тому що це влаштовує усіх, окрім людей які безперспективно гинуть в окопах, без можливості зупинити ворога наявними засобами....
ЄС влаштовує, що пуйло воює з Україною, а не з НАТО. Доки Зе може наловити людей на війну в окопі, бабло буде, але далекобійна зброя, чи перспектива перемоги України ні, бо це їм не потрібно...
Західна політика щодо війни за останні три роки Джеймс Ніксі бувший представник НАТО в РФ.
https://www.facebook.com/reel/1169228748066337
показать весь комментарий
30.04.2026 14:56 Ответить
Як же ти хочеш вічної соціалки
показать весь комментарий
01.05.2026 00:24 Ответить
Вся проблема в тому, що пуйлу глибока насрати, на думку українців і на тих хто згодні віддати Донбас і на тих хто проти ..., навіть якщо б вони погодились віддати віддати Донбас, Запоріжжя, Херсон,... миру не буде... його влаштує лише ось так, або продовження війни...
Трамп вже давно отримав інформацію від РФ, на яких умовах пуйло готовий завершити війну. Росія підготувала "план розподілу" України на три частини і давно передала Трампу.
Джерело: https://censor.net/ua/n3521003
показать весь комментарий
30.04.2026 14:48 Ответить
Це тобі Трамп сказав чи Пуйло?
показать весь комментарий
30.04.2026 14:53 Ответить
Тут все зрозуміло! 57 % тих,хто сам на війну ніколи не піде і 36% які бояться потрапити на фронт!
показать весь комментарий
30.04.2026 14:52 Ответить
Не смішіть людей висловом про "гарантії безпеки". Сильні ЗСУ - єдина гарантія безпеки. А ті,хто заховався під спідницю,відкупився,зробив липові довідки про догляд та втік і зараз робить дописи про тцк-просто гниди. А ще суки.
показать весь комментарий
30.04.2026 15:02 Ответить
Ну 36% идиотов и ждунов, это как-то многовато...
показать весь комментарий
30.04.2026 15:03 Ответить
Сидять на проперджених диванах, попиваючи чайок і категорично проти виведення. Ну ми всі знаємо таких патріотів, які в окопи не підуть, але точно знають як треба воювати. У кожного є такі знайомі.
показать весь комментарий
30.04.2026 15:06 Ответить
А ти значить, за. А маскувався під українця весь час.
показать весь комментарий
30.04.2026 15:45 Ответить
Та ні, я під тебе маскуюсь.
показать весь комментарий
30.04.2026 15:47 Ответить
А сам де воював щоб квакать за війну?
показать весь комментарий
30.04.2026 17:04 Ответить
Ці диванні пердуни просто не бачили яку потужну лінію оборони ти вже викопав одразу за Донецькою областю - русня не пройде, правда ж? Ти ж не з дивану кукурікаєш куди ЗСУ відходити треба?
показать весь комментарий
30.04.2026 17:37 Ответить
Потрібно думати як виготовити наступальну зброю і повністю винищити окупантів на українській землі, а не займатися холуйським скавчанням під "космополітичним" керівництвом придурків з "множинним громадянством". Окупантів потрібно винищувати! Крапка.
показать весь комментарий
30.04.2026 15:06 Ответить
Гарантії США? Не смішіть мої капці! Щоб отримати реальну статистику треба ставити правдоподібні запитання, а не цю муйню.
показать весь комментарий
30.04.2026 15:07 Ответить
А где про гарантии почитать можно? какими они будут? если как в Будапеште, то идите на фиг.
показать весь комментарий
30.04.2026 15:11 Ответить
Столтенберг в інтервю казав що він погодився на окупацію країн Балтії - ви ще вірите в гарантії?

РЕАЛЬНО?
показать весь комментарий
30.04.2026 15:43 Ответить
тр вже продемострував свої харантії і силу силенну в війні з аятолами і те, чи здатен він захистити свої бази та невелики по площі королівства Протоки...
які вже просять укр спецов організувати, розбудувати, підсилити захист від ракет і шахедів...

аятоли, як і пу диктують тр свої умови і він з цим не в змозі впоратись...: Ормуз закрит: ціна на енергоносії бьє рекорди, пу накопичує фінанс.ресурси для продовження свєї "сво", аятоли очухались і не збираються розставатися зі своїм ураном ні за яку ціну, страждання пересічних іранців їм по барабану, головна їх мета це зберегти ядерку - джерело шантажу і погроз + за прохід Ормузом взимати данину= реальний результат стратега тр кашу він круто заварив, а розхльобувати і розплачуватися вимагає від тих країн, які конкретно постраждали...

На папері можна хоч що записати та печатками скріпити, але реальність... вона сурова і фіговим листочком з паперу точно не захистить!

Нарешті, де логіка? Якщо ще в 2014, тим паче в 2022 зброю по каплям давали, та ще з забороною її використання по військ.об'єктах на території раши, та й зараз не продають далекобойну зброю, щоб не зробити пу боляче, адже налякани по самоє нємагу ядерним жупелом правітєля расєї... то чим вони збираються захищати Україну від нової агрессії... щоб не ескалувати...
= якщо б мали волю і силу, то не допустили б кривавої агрессії...
вздохи і співчуття, озабоченність...
нихто воювати з пу за Україну не буде!
Ці гарантії, навіть юридично закріпленні= будапешт2 в новій
обертці
Слова, обіцянки... без реальної військової компоненти і натівських чоботів на теренах України = це пшик
показать весь комментарий
30.04.2026 17:41 Ответить
Цікаво, а що вони будуть питати через півроку-рік, після повного захоплення цих територій руснею?
показать весь комментарий
30.04.2026 15:13 Ответить
Вони і надалі будуть просто малювати якісь цифри виконуючи завчасно узгоджений план передачі територій.
показать весь комментарий
30.04.2026 21:28 Ответить
Якщо 57% від 35-мільйонного населення мають дуже войовничий настрій - то чому ж немає ким воювати? Чи вони за війну, тільки щоб воювали не вони самі?
показать весь комментарий
30.04.2026 15:16 Ответить
НЕМА в УКраїнців войовничого настрою. МИ НЕ НАЦІЯ ВІЙНИ. АЛЕ

що буде якщо ми без бою віддамо території? - ГІРШЕ лише буде, московити збережуть потенціал щоб іти далі

що буде якщо вони заберуть щось із великим втратами? - КРАЩЕ бо великі втрати їх знекровлюють і деморалізують

ОТ І ВСЕ. Більше нічого
показать весь комментарий
30.04.2026 15:42 Ответить
Звісно.
показать весь комментарий
30.04.2026 15:52 Ответить
Та ні ж, вони не за війну, вони за мир. Але оскільки мир неможливий, а будь-які поступки означають капітуляцію, і повну окупацію, і тоді всіх повбивають, то вони через силу, зціпивши зуби, але змушені бути за продовження війни - до перемоги. А не йдуть, бо держава їм дозволила, все по закону, а значить і правильно.
показать весь комментарий
30.04.2026 16:18 Ответить
А так не всіх повбивають, а тільки хворих і обмежено придатних, щоб потім силовики і чинуши поздавались кацапам
показать весь комментарий
01.05.2026 00:25 Ответить
"Дуже войовничий настрій" це в перекладі з довбойобської "не хочуть опинитися на підвалі як в Бучі" ?
показать весь комментарий
30.04.2026 22:52 Ответить
Я бы в голосование ввёл маленький пункт . В какой области будет больше желающих что то отдать ту область и отдадут . Интересно глянуть на результаты . -)
показать весь комментарий
30.04.2026 15:23 Ответить
Зло...бучий КМІС чи ШМІС взагалі поставте крест на таких опитуваннях.Є Конституція України де все розписано про території,референдуми.Якщо щось не ладитьмя з обороною то владу ЗЕбільну терзати треба,значить вона не працює або працює не на повну.Гундосими відосиками перемоги не досягти!
показать весь комментарий
30.04.2026 15:48 Ответить
Владу зебільну не терзати треба, а гнати. Тільки не кудись (їдь, Ізя Вова, на Ростов), а у камеру. І зробити це треба було ще позавчора. Бо зараз ситуація така, що віддавати території - ганьба і приниження, на довгі роки, десятиріччя, як не сторіччя. Ганьба саме для українців, не для гандона хрипатого і його друзів - мародерів. Тримати - знищити, саме знищити, при цих цинічних кривавих, і одночасно тупорилих у справах управління державою міндичах при владі, ще багато тисяч українців.
показать весь комментарий
30.04.2026 16:18 Ответить
Тому не треба ніяких референдумів. Війна буде доти не зміниться влада в московії, або взагалі кацапія розвалится на народні республіки. Тож воюємо далі.
показать весь комментарий
30.04.2026 16:11 Ответить
Не треба референдумів, чекаємо, воюємо.... А ще треба прискорити депортацію хитросраких, що втікли з України, сидять на різних "соціалах" цілими сім'ями, корови з бугаями. Отак зразу з Баден-Баденів і на нуль.
показать весь комментарий
30.04.2026 17:00 Ответить
Ніц..... нам дуже добре у Баден-Баденах.... курорт, мінеральна водичка.... тихо та затішно...
показать весь комментарий
30.04.2026 19:11 Ответить
Покидьок ти! Якого ти пишеш "воюємо", "вояко"?
показать весь комментарий
01.05.2026 00:27 Ответить
Так повертайся з Німеччини мобілізуйся і воюй ,тобі ніхто не заважає.
показать весь комментарий
30.04.2026 17:40 Ответить
Ну, це зрозуміло, що ще можна писати з Німеччини, крім висловлювання свого бажання вічної війни і соціалки
показать весь комментарий
01.05.2026 00:23 Ответить
Гарантії безпеки, якщо і нададуть то залишуться вони на папері, як залишилися на папері гарантії безпеки по Будапештському Меморандуму.
показать весь комментарий
30.04.2026 16:21 Ответить
А мнение тех "опрошенных" на что-то влияет?) особенно в стране где и выборов то уже нет. Все эти циферки для лохтората и формирования общественного мнения. Нужно будет воевать, будет и 57 и 97 процентов, нужен будет договорняк, желающих воевать будет 17. Ни первое ни второе не имел никакого смысла кроме пропаганды. Нравится это кому-то или нет, но результат этой войны формируется даже не на поле боя.
показать весь комментарий
30.04.2026 17:03 Ответить
А ті 57% диванних ура-патріотів не хочуть мобілізуватись і не "поступатись Донбасом " чи вони звикли воювати чужою кров'ю ?
показать весь комментарий
30.04.2026 17:38 Ответить
какие могут быть гарантии безапаснасти? Кто их даст? Ядерные ракеты вот единственная гарантия безпеки. Але с той сучьей элитой , которая рулит Украиной, не то что ядерных ракет не будет, нормальной баллистики сделать не смогут. Нет ни политической воли, ни людей, которые интересы государства ставят выше своих личных.
показать весь комментарий
30.04.2026 18:38 Ответить
Ну так нещодавно один телемарафонний експерт пояснював, якщо почнемо бити балістикою то ***** вдарить тактичною ЯЗ, а власну ЯЗ нам не дадуть створити партнери. Тому продовжуємо і далі палити бочки з мазутом дрончиками.
показать весь комментарий
30.04.2026 23:59 Ответить
Донечина, це Україна!
показать весь комментарий
30.04.2026 19:50 Ответить
Ви там були? Вийдіть і скажіть це людям десь у Сніжному - навіть не окупаційній адміністрації і не силовикам, а просто людям.
показать весь комментарий
01.05.2026 00:33 Ответить
Там і так були прокацапські настрої, он в 14-му жінку прив'язували до стовпа і плювали, а за 12 років всіх ще більше зазомбували.
показать весь комментарий
01.05.2026 00:34 Ответить
Знову КМІС ? Ну хоча б заради різноманітності замовили опитування в інших конторах. Всі ж чудово розуміють, що ці цифри не мають жодного відношення до реальності, а по факту, ніхто це опитування і не проводив, просто намалювали потрібні результати.
показать весь комментарий
30.04.2026 23:56 Ответить
Сумно. Це підло, хотіти війни до останнього із супротивником, який в 5 разів більше, чужими руками. за 18% Донбасу, де ніколи і не були, коли на фронті ледь 200 тис. із всієї країни віддуваються за все, за корупцію, ухилянтство, плювання на присягу, небажання воювати, в першу чергу, у тих, хто її давав, тренувався, служив, закінчував кафедри і військові закрлади, проходив стрільбіи, ретельні мед. огляди, сам обрав професію силовика