7796 посетителей онлайн

Обнародован разговор Хмилева и Цукермана: Как только мир - сразу остановка финансирования

Тимур Міндіч та Олександр Цукерман

Народный депутат Алексей Гончаренко обнародовал новые фрагменты разговоров соучредителя Fire Point Игоря Хмилева и фигуранта дела Александра Цукермана.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на страницу нардепа в Facebook.

"Я сейчас опубликую нечто, что является не просто важной информацией, а тем, что должно привести к отставке Зеленского", - заявил Гончаренко.

Гончаренко анонсировал публикацию материалов о разговоре Хмилева и Цукермана

В частности, в ходе разговора утверждается, что после возможного подписания мирных соглашений может быть приостановлено финансирование в рамках действующих постановлений, регулирующих поставки и контракты.

Также депутат анонсировал публикацию материалов, которые, по его утверждению, "являются чрезвычайно важной информацией" и могут иметь серьезные политические последствия.

По словам депутата, Игорь Хмилев является совладельцем компании "ФайерПойнт", а также связан с бизнесменом Тимуром Миндичем, которого называют одним из близких друзей президента Владимира Зеленского.

Топ комментарии
+50
Понятно що зелена банда ще не награбувалась. Війна це їхній зоряний час. До останнього зебіла, мать вашу !
Читаю обурливі пости навколо примусової мобілізації мужика з с. Ратне на Волині. Його майже з хати винесли, затовкали в буса. Але там щось відбулось - викинули біля лікарні з відірваним шматком скальпа. Кривавенько. Да. Але ж !!!! Пригадаймо за кого вони всі голосували... УГУ
Тіко не Порошенко. Пішов він. Аби не він.
Хтось копає могилки лопатами. А хтось загрібає бабло ковшами. Одна зебільна галка в бюлетені. Так сволотам погано жилось при Порошенку. Настраждались.
показать весь комментарий
02.05.2026 14:57 Ответить
+27
То наслідки виборів 73% у 2019 році. Ржіте зебіли,там зробили себе разом!!!
показать весь комментарий
02.05.2026 15:05 Ответить
+18
Одна з причин,чому шобла шукає способу уникнути зупинки війни.
Є ще й інші,в т.ч. особиста безпека.
Та,головна причина-"оман", це і пояснює недоторканність козиря: одного феесбешника обходять як цивільні,так і люди в формі.
показать весь комментарий
02.05.2026 15:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ну, поки кацапердія не переможена, Україні загалом "вигідне" продовження війни. Тут не треба плутати війну і заробітки на війні.
показать весь комментарий
02.05.2026 15:30 Ответить
Розясни про вигоду..Порошенко теж приписували вигоду ... Селяни в селах казали - Палити на городах заборонили бо димить дуже, забруднює..А війну зупинити щоб не забруднювало то не хочуть..наживаються.. Рашистьке радіо ,рупор ..пдрський..
показать весь комментарий
02.05.2026 15:40 Ответить
Рупор не створює дебілів. Він для них працює.
показать весь комментарий
02.05.2026 17:21 Ответить
показать весь комментарий
02.05.2026 14:57 Ответить
Це якийсь пздец
показать весь комментарий
02.05.2026 15:02 Ответить
а, тобто війну розпочав зеленський?
показать весь комментарий
02.05.2026 15:44 Ответить
а війна йому не вигідна ? ой вей... как так ?
давайте порахуємо вкрадене ним бабло
Не ставте питань, відповіді на які вам не сподобаються
показать весь комментарий
02.05.2026 15:54 Ответить
Тобто, тому Зеленський війну і не зупиняє. Пограбувати ще трохи хоче,мовляв. А якби не хотів нажитися то відразу б зупинив. Це якийсь просто сюр. Що у вас в голові?
показать весь комментарий
02.05.2026 16:18 Ответить
Не пересмикуйте, бо мова зовсім не про те, що зеленський не зупиняє війну лише заради наживи. Насправді він не зміг би цього зробити, навіть якби дуже і захотів, адже єдиною людиною, яка може припинити агресію в одну мить, є сам путін. Сюр - це не розуміти іншого: можна бути жертвою нападу і водночас цинічно обкрадати власних солдатів. Мова про те, що для зеленського та його оточення війна стала горем і не трагедією, а "зоряним часом" та відкритою годівницею. Для них це можливість красти вже не мільйонами, а мільярдами.
Поки увага суспільства прикута до фронту, вони паразитують на народному горі і біді , використовуючи "режим секретності" як ширму для дерибану. Це реальні мільярди на яйцях по 17 грн, сумнівних фортифікаціях, дронах, міфічних ракетах та бракованих мінах, що осідають у кишенях "своїх" через повну відсутність контролю. Невже це так важко зрозуміти?
показать весь комментарий
02.05.2026 17:50 Ответить
Хіба я своїм дописом спростував факти розкрадання зеленою камарільєю державних коштів? Ні. Просто звинувачувати Зеленського у небажанні закінчити війну це глупість вищого порядку. Це виглядає просто по Трампівськи.
показать весь комментарий
02.05.2026 18:03 Ответить
Ну чому люди настільки обмежені, що не розуміють наслідків своїх дій і слів? Ну де ви такі беретеся?
показать весь комментарий
02.05.2026 16:45 Ответить
Не перекручуй. Здійснив напад карло- пу. Це вина роісії. Зеленьський тільки все пїробив для того, щоб пу був впевнений- в кріслі президента Украхги силить манкурт- малорос, який роззбррює свою державу, руйнує оборонну пгомисловість заради " пасматрєть в маи глаза"
І так би і сталося, покои Зеленьський тиждень ховався у бункері. Але громадяни України і ЗСУ стали на захист країни. Без наказів. Через тиждень, це вилізло із бункєра у зеленій піжамі і почало звично грати роль " командувача", на потіху зебілам.
показать весь комментарий
02.05.2026 16:55 Ответить
ти з розуму зійшла геть.зелю поставив путін.
показать весь комментарий
02.05.2026 17:24 Ответить
Прикольно все-таки спостерігати, як щось хитре щиро вважає, що воно розумне. Слухай, Хитрый_план, це і є твій той самий хитрий ФСБ-шний план - писати тут отаку фігню і думати, що ніхто не помітить триколор, який стирчить у тебе з кожної фрази? Ти так віртуозно крутиш фактами, наче наперсточник біля вокзалу, але твій «фокус» розсипається на першій секунді. Звалити все в одну купу, приплести Порошенка з Зеленським і в результаті видати, що кацапи ні до чого - це треба мати або дуже багату фантазію, або велику тупість , або дуже бідну совість Твоя «логіка» настільки дірява, що крізь неї видно методичку з найближчого підвалу Луб'янки. Намагатися довести, що жертві вигідно, коли її вбивають, - це вже не аналітика, це реальний діагноз. Йди вже, накрути собі ще пару «фактів», може, хоч сам у цю маячню повіриш. А цукерки своі залиш собі, бо з такою кількістю жовчі тобі солодке вже не допоможе, тут хіба що спеціаліст із психіатрії розбереться....
показать весь комментарий
02.05.2026 18:17 Ответить
Так, війну , повномасшабне вторгнення, розпочав саме Зеленський. Зеленський напав на Україну разом зі своїм спільником путіним і своїм шоблом мародерів. І те, що блазень начебто формально вважається президентом країни - жертви агресіїї московії, ніяк не спростовує того факту, що він активно приймав участь у підготовці до вторгнення на стороні кацапів, а також продовжує діяльність по знищенню України і українців.
показать весь комментарий
02.05.2026 17:35 Ответить
Слухай порохобот, відпрацював своїх 30 шекелів, зараховано gudok.
показать весь комментарий
02.05.2026 15:45 Ответить
Тобі зелені юдеї гривні платять ? Ну ти і лошарик
показать весь комментарий
02.05.2026 15:52 Ответить
Ти знаєш, ти гірша від російського ІПСО, яке ти розносиш. ." ПРОСТОТА ( ...уріс..ь) гірша за крадійство. Це про тебе.
показать весь комментарий
02.05.2026 16:40 Ответить
Майже вся Волинь підтримувала зелених.
показать весь комментарий
02.05.2026 17:26 Ответить
То наслідки виборів 73% у 2019 році. Ржіте зебіли,там зробили себе разом!!!
показать весь комментарий
02.05.2026 15:05 Ответить
Зелена шобла то одні підара..и!Але льоша хончаренко то такий собі псевдо патріот, який досі не пояснив за які шиши в нього відкриваються центри,і хто там в нього з гаспрому грошенята підкидав.А ходять слухи що з подачі трумпа хочуть згорнути нашу ракетну програму,і починають оприлюднювати плівки і всякі компромати...хз чи то правда, але видно балістика на підході і комусь це дуже буде не подобатись.Добре, окремим підара... вигідна війна це понятно,у всіх войнах так було питання до гончаренка нам здати донбас?а потім решта областей які в констітуцию запісані рф?
показать весь комментарий
02.05.2026 15:06 Ответить
Трамп то тут до чого?
показать весь комментарий
02.05.2026 15:35 Ответить
Тобто "Династія" то маєтки Трампа?
показать весь комментарий
02.05.2026 16:18 Ответить
та звісно що ні до чого,так само як куйло.Прі чем здесь трамп,прі чем з десь куйло,не хочу тут розписувати, порийтесь трохи в мережі і зрозумієте..
показать весь комментарий
02.05.2026 16:23 Ответить
Тремпу ***** на то чи буде в України балістика.
показать весь комментарий
02.05.2026 16:24 Ответить
Одна з причин,чому шобла шукає способу уникнути зупинки війни.
Є ще й інші,в т.ч. особиста безпека.
Та,головна причина-"оман", це і пояснює недоторканність козиря: одного феесбешника обходять як цивільні,так і люди в формі.
показать весь комментарий
02.05.2026 15:07 Ответить
Яка ще "зупинка" війни?! Проблема в тому, що мародерів ніхто не карає, а не в тому, що війна не "зупинена" (треба ж придумати такий термін щодо війни). "Зупинена" війна - це відкладена нова, ще кривавіша війна. Кацапердія має бути переможена.
показать весь комментарий
02.05.2026 15:33 Ответить
А тепер суровий реалізм. А не вологі мрії про штурм Москви.
показать весь комментарий
02.05.2026 16:26 Ответить
Там щось є більше, аніж мародерство.
Зупинка війни-це перший крок для досягнення миру,на який вони не йдуть,та і не мають вони ніякої стратегії на рахунок цього.
А мародерство- по ходу задіяне згідно "оману".
показать весь комментарий
02.05.2026 17:25 Ответить
Де "Фламінго"? Аналіз усіх відомих атак українськими ракетами FP-5

https://oboronka.mezha.ua/de-ukrajinski-raketi-flamingo-310751/
показать весь комментарий
02.05.2026 15:07 Ответить
2 из 23, потужно! ЗСУ, надо брать!
показать весь комментарий
02.05.2026 16:18 Ответить
А ось це вже антисемітизм
показать весь комментарий
02.05.2026 16:24 Ответить
Ни разу. Я их лублу до смерти...не моей конечно.
показать весь комментарий
02.05.2026 16:49 Ответить
показать весь комментарий
02.05.2026 17:17 Ответить
показать весь комментарий
02.05.2026 15:18 Ответить
Ось раніше креативники були...

показать весь комментарий
02.05.2026 15:30 Ответить
МАЛО!!!! Мені потрібні докази що брата із"їв! За Шупальських невкурсі!!!
показать весь комментарий
02.05.2026 15:58 Ответить
показать весь комментарий
02.05.2026 16:55 Ответить
Гроші розікрали, а ракет на 5 році війни так і не має. Чому Луч чи КБ Піівденне не робить то, що вміє, а якийсь пройдисвіт Штілєрман? Щоб Гундосий і його банда гроші крала?
показать весь комментарий
02.05.2026 15:29 Ответить
Без твердого ракетного палива ні хєра не зробиш, Павлоградський ХЗ розбитий, а в світі таке не продають на кожному куті.
показать весь комментарий
02.05.2026 15:41 Ответить
Штілєрман звісно порішає з паливом .
показать весь комментарий
02.05.2026 15:45 Ответить
таке враженя що вибори вже почались і скільки лайна ще вкинуть в голови х/з. головне не голосуйте зново па приколу
показать весь комментарий
02.05.2026 15:32 Ответить
Читав всі коменти, висновок такий, Кремль сьогодні так само як і при Порошенко запустив тих самих голосистих пдр ..Скрізь те саме... І кількість вражає..Повилазили дітки-сироти Янека бамбассько-єнакієвського, які у нас на пенсіоні українському,
показать весь комментарий
02.05.2026 15:43 Ответить
Краще обіцянки мудрому наріту від потужного,бо спостерігається порушення сну без відосиків
показать весь комментарий
02.05.2026 15:46 Ответить
Чому бідний бо дурний,чому дурний бо бідний
показать весь комментарий
02.05.2026 15:49 Ответить
Власник Фаерпоінта турбується, що після закінчення війни в нього перестануть купляти безпілотники. А другий говорить що потрібно зараз більше їх виробляти.
Ну і в чому сенсація?
показать весь комментарий
02.05.2026 15:54 Ответить
Циз тварин треба ліквідувати в газових камерах
показать весь комментарий
02.05.2026 15:57 Ответить
Твій допис це антисемітизм. Думай що пишеш бо отримаєш 8 років тюрми за антисемітизм.
показать весь комментарий
02.05.2026 16:43 Ответить
показать весь комментарий
02.05.2026 16:09 Ответить
Этого достаточно чтобы на протесты амебы вышли или еще не на часи?
показать весь комментарий
02.05.2026 16:10 Ответить
сметуны нынче уж не те....
показать весь комментарий
02.05.2026 17:09 Ответить
А зачем гражданин кацарылавки данилов, стал украинским штилерманом?
показать весь комментарий
02.05.2026 16:16 Ответить
Гончаренко став прихильником капітуляції ? бо інших мирних домовленостей поки що ніхто не пропонував...
показать весь комментарий
02.05.2026 16:20 Ответить
Гончаренко був мутним тіпом завжди і топив колись за Партію регіонів. Але те що він викриває корупцію це дуже важливо для України і цими данними повинна займатися прокуратура та європейські донори України.
показать весь комментарий
02.05.2026 16:49 Ответить
тільки
МАРОДЕРИ
хочуть вічної війни
показать весь комментарий
02.05.2026 16:42 Ответить
Не про території мова, не про Домбас не про Крим, а про відмову фінансування. Кому потрібні переговори про світ ?
показать весь комментарий
02.05.2026 17:24 Ответить
...про світ і пекельні борошна....
показать весь комментарий
02.05.2026 18:35 Ответить
Так що панове диванні ура-патріоти будемо воювати до останнього українця , щоб ця зелена мерзота була вічним президентом і далі крала ?
показать весь комментарий
02.05.2026 17:49 Ответить
А чого видалили перші коментарі? Наче це не так, і війна їм вигідна для того щоб красти.
показать весь комментарий
02.05.2026 18:30 Ответить
Ну это и так было понятно. А толку. Других нет и меняться они не буду. Тут только ждать логического конца, точнее той самой "перемоги", ну а дальше строить страну заново. По другому оно уже не будет.
показать весь комментарий
02.05.2026 18:41 Ответить
Україна - країна з генералами, в яких Фаберже з пластиліну. В будь-якій державі світу, підкреслюю в будь-якій, знайшлися б генерали зі стальними Фаберже, які дали б Вові ********** такого копняка, що він би опинився на берегах Іордану в оточенні своєї банди Міндичів-Цукерманів.
показать весь комментарий
02.05.2026 19:02 Ответить