8268 відвідувачів онлайн

Оприлюднено розмову Хмільова та Цукермана: Як тільки мир - одразу зупинка фінансування

Тимур Міндіч та Олександр Цукерман

Народний депутат Олексій Гончаренко оприлюднив нові фрагменти розмов співзасновника Fire Point Ігоря Хмільова та фігуранта Олександра Цукермана.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на фейсбук-сторінку нардепа.

"Я зараз опублікую дещо, що є не просто важливою інформацією, а тим, що має призвести до відставки Зеленського", - заявив Гончаренко.

Гончаренко анонсував публікацію матеріалів про розмову Хмільова і Цукермана

Зокрема, під час розмови стверджується, що після можливого підписання мирних домовленостей може бути зупинене фінансування в межах чинних постанов, що регулюють постачання та контракти.

Також депутат анонсував публікацію матеріалів, які, за його твердженням, "є надзвичайно важливою інформацією" і можуть мати серйозні політичні наслідки.

За словами депутата, Ігор Хмільов є співвласником компанії "ФаєрПоінт", а також пов’язаний із бізнесменом Тімуром Міндічем, якого називають одним із близьких друзів президента Володимира Зеленського.

Топ коментарі
+53
Понятно що зелена банда ще не награбувалась. Війна це їхній зоряний час. До останнього зебіла, мать вашу !
Читаю обурливі пости навколо примусової мобілізації мужика з с. Ратне на Волині. Його майже з хати винесли, затовкали в буса. Але там щось відбулось - викинули біля лікарні з відірваним шматком скальпа. Кривавенько. Да. Але ж !!!! Пригадаймо за кого вони всі голосували... УГУ
Тіко не Порошенко. Пішов він. Аби не він.
Хтось копає могилки лопатами. А хтось загрібає бабло ковшами. Одна зебільна галка в бюлетені. Так сволотам погано жилось при Порошенку. Настраждались.
показати весь коментар
02.05.2026 14:57 Відповісти
+28
То наслідки виборів 73% у 2019 році. Ржіте зебіли,там зробили себе разом!!!
показати весь коментар
02.05.2026 15:05 Відповісти
+21
Одна з причин,чому шобла шукає способу уникнути зупинки війни.
Є ще й інші,в т.ч. особиста безпека.
Та,головна причина-"оман", це і пояснює недоторканність козиря: одного феесбешника обходять як цивільні,так і люди в формі.
показати весь коментар
02.05.2026 15:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну, поки кацапердія не переможена, Україні загалом "вигідне" продовження війни. Тут не треба плутати війну і заробітки на війні.
показати весь коментар
02.05.2026 15:30 Відповісти
Розясни про вигоду..Порошенко теж приписували вигоду ... Селяни в селах казали - Палити на городах заборонили бо димить дуже, забруднює..А війну зупинити щоб не забруднювало то не хочуть..наживаються.. Рашистьке радіо ,рупор ..пдрський..
показати весь коментар
02.05.2026 15:40 Відповісти
Рупор не створює дебілів. Він для них працює.
показати весь коментар
02.05.2026 17:21 Відповісти
показати весь коментар
02.05.2026 14:57 Відповісти
Це якийсь пздец
показати весь коментар
02.05.2026 15:02 Відповісти
а, тобто війну розпочав зеленський?
показати весь коментар
02.05.2026 15:44 Відповісти
а війна йому не вигідна ? ой вей... как так ?
давайте порахуємо вкрадене ним бабло
Не ставте питань, відповіді на які вам не сподобаються
показати весь коментар
02.05.2026 15:54 Відповісти
Тобто, тому Зеленський війну і не зупиняє. Пограбувати ще трохи хоче,мовляв. А якби не хотів нажитися то відразу б зупинив. Це якийсь просто сюр. Що у вас в голові?
показати весь коментар
02.05.2026 16:18 Відповісти
Не пересмикуйте, бо мова зовсім не про те, що зеленський не зупиняє війну лише заради наживи. Насправді він не зміг би цього зробити, навіть якби дуже і захотів, адже єдиною людиною, яка може припинити агресію в одну мить, є сам путін. Сюр - це не розуміти іншого: можна бути жертвою нападу і водночас цинічно обкрадати власних солдатів. Мова про те, що для зеленського та його оточення війна стала горем і не трагедією, а "зоряним часом" та відкритою годівницею. Для них це можливість красти вже не мільйонами, а мільярдами.
Поки увага суспільства прикута до фронту, вони паразитують на народному горі і біді , використовуючи "режим секретності" як ширму для дерибану. Це реальні мільярди на яйцях по 17 грн, сумнівних фортифікаціях, дронах, міфічних ракетах та бракованих мінах, що осідають у кишенях "своїх" через повну відсутність контролю. Невже це так важко зрозуміти?
показати весь коментар
02.05.2026 17:50 Відповісти
Хіба я своїм дописом спростував факти розкрадання зеленою камарільєю державних коштів? Ні. Просто звинувачувати Зеленського у небажанні закінчити війну це глупість вищого порядку. Це виглядає просто по Трампівськи.
показати весь коментар
02.05.2026 18:03 Відповісти
Це не мій голос на плівках. Зелена банда непрозоро натякає, що війна їхній бізнес
показати весь коментар
02.05.2026 19:58 Відповісти
А шо в тебе в голові??Миша,ты сегодня в ударе и смотрю раздражаешь не только меня У тебя за ж.пы получается писать лучше..Так ты еще и из зеленых...Покайся грешник...Говори, куда подевал сокровища тобой убиеной тещи
показати весь коментар
02.05.2026 20:24 Відповісти
Ну чому люди настільки обмежені, що не розуміють наслідків своїх дій і слів? Ну де ви такі беретеся?
показати весь коментар
02.05.2026 16:45 Відповісти
Не перекручуй. Здійснив напад карло- пу. Це вина роісії. Зеленьський тільки все пїробив для того, щоб пу був впевнений- в кріслі президента Украхги силить манкурт- малорос, який роззбррює свою державу, руйнує оборонну пгомисловість заради " пасматрєть в маи глаза"
І так би і сталося, покои Зеленьський тиждень ховався у бункері. Але громадяни України і ЗСУ стали на захист країни. Без наказів. Через тиждень, це вилізло із бункєра у зеленій піжамі і почало звично грати роль " командувача", на потіху зебілам.
показати весь коментар
02.05.2026 16:55 Відповісти
ти з розуму зійшла геть.зелю поставив путін.
показати весь коментар
02.05.2026 17:24 Відповісти
Прикольно все-таки спостерігати, як щось хитре щиро вважає, що воно розумне. Слухай, Хитрый_план, це і є твій той самий хитрий ФСБ-шний план - писати тут отаку фігню і думати, що ніхто не помітить триколор, який стирчить у тебе з кожної фрази? Ти так віртуозно крутиш фактами, наче наперсточник біля вокзалу, але твій «фокус» розсипається на першій секунді. Звалити все в одну купу, приплести Порошенка з Зеленським і в результаті видати, що кацапи ні до чого - це треба мати або дуже багату фантазію, або велику тупість , або дуже бідну совість Твоя «логіка» настільки дірява, що крізь неї видно методичку з найближчого підвалу Луб'янки. Намагатися довести, що жертві вигідно, коли її вбивають, - це вже не аналітика, це реальний діагноз. Йди вже, накрути собі ще пару «фактів», може, хоч сам у цю маячню повіриш. А цукерки своі залиш собі, бо з такою кількістю жовчі тобі солодке вже не допоможе, тут хіба що спеціаліст із психіатрії розбереться....
показати весь коментар
02.05.2026 18:17 Відповісти
Так, війну , повномасшабне вторгнення, розпочав саме Зеленський. Зеленський напав на Україну разом зі своїм спільником путіним і своїм шоблом мародерів. І те, що блазень начебто формально вважається президентом країни - жертви агресіїї московії, ніяк не спростовує того факту, що він активно приймав участь у підготовці до вторгнення на стороні кацапів, а також продовжує діяльність по знищенню України і українців.
показати весь коментар
02.05.2026 17:35 Відповісти
Слухай порохобот, відпрацював своїх 30 шекелів, зараховано gudok.
показати весь коментар
02.05.2026 15:45 Відповісти
Тобі зелені юдеї гривні платять ? Ну ти і лошарик
показати весь коментар
02.05.2026 15:52 Відповісти
Ти знаєш, ти гірша від російського ІПСО, яке ти розносиш. ." ПРОСТОТА ( ...уріс..ь) гірша за крадійство. Це про тебе.
показати весь коментар
02.05.2026 16:40 Відповісти
Ти знаєш, якби я була президентом замість Зе, то ти мала би право мені щось там закинути. А так весь Издець в країні не моїх рук справа. Чи я не правду написала ? Чи ти не віриш шо тут Издець ? З Іспанії не видно ?
показати весь коментар
02.05.2026 20:04 Відповісти
Ага, а ти більше рознось російського ІПСО, дуже швидко доженеш Зеленьського у спаскуджені держави. Страйся, поки у тебе IQ не збльшилося, а то всі росіяни від тебе тоді відвернуця.
Пролайкало 60 людей із 4- 5 живих людей, інші- російськи ..ролі.
Тобі не соромно на роіс..ю працювати?
показати весь коментар
02.05.2026 20:17 Відповісти
Майже вся Волинь підтримувала зелених.
показати весь коментар
02.05.2026 17:26 Відповісти
То наслідки виборів 73% у 2019 році. Ржіте зебіли,там зробили себе разом!!!
показати весь коментар
02.05.2026 15:05 Відповісти
Зелена шобла то одні підара..и!Але льоша хончаренко то такий собі псевдо патріот, який досі не пояснив за які шиши в нього відкриваються центри,і хто там в нього з гаспрому грошенята підкидав.А ходять слухи що з подачі трумпа хочуть згорнути нашу ракетну програму,і починають оприлюднювати плівки і всякі компромати...хз чи то правда, але видно балістика на підході і комусь це дуже буде не подобатись.Добре, окремим підара... вигідна війна це понятно,у всіх войнах так було питання до гончаренка нам здати донбас?а потім решта областей які в констітуцию запісані рф?
показати весь коментар
02.05.2026 15:06 Відповісти
Трамп то тут до чого?
показати весь коментар
02.05.2026 15:35 Відповісти
Тобто "Династія" то маєтки Трампа?
показати весь коментар
02.05.2026 16:18 Відповісти
та звісно що ні до чого,так само як куйло.Прі чем здесь трамп,прі чем з десь куйло,не хочу тут розписувати, порийтесь трохи в мережі і зрозумієте..
показати весь коментар
02.05.2026 16:23 Відповісти
Тремпу ***** на то чи буде в України балістика.
показати весь коментар
02.05.2026 16:24 Відповісти
тр чесно сказав, що на місці байд не надав би жодної допомоги Україні і без можливості хоч як то закрити небо, без Патриотів і ракет і ін.озброєння... пу би швидко переміг і тр почав би з ним жирні сололкі гешефти = от до чого тут тр, якій називає себе видатним миротворцем всіх часів і народіа і якій заслуговує на 10 Нобелів, а йому жодного не дають.
показати весь коментар
02.05.2026 20:13 Відповісти
Одна з причин,чому шобла шукає способу уникнути зупинки війни.
Є ще й інші,в т.ч. особиста безпека.
Та,головна причина-"оман", це і пояснює недоторканність козиря: одного феесбешника обходять як цивільні,так і люди в формі.
показати весь коментар
02.05.2026 15:07 Відповісти
Яка ще "зупинка" війни?! Проблема в тому, що мародерів ніхто не карає, а не в тому, що війна не "зупинена" (треба ж придумати такий термін щодо війни). "Зупинена" війна - це відкладена нова, ще кривавіша війна. Кацапердія має бути переможена.
показати весь коментар
02.05.2026 15:33 Відповісти
А тепер суровий реалізм. А не вологі мрії про штурм Москви.
показати весь коментар
02.05.2026 16:26 Відповісти
Там щось є більше, аніж мародерство.
Зупинка війни-це перший крок для досягнення миру,на який вони не йдуть,та і не мають вони ніякої стратегії на рахунок цього.
А мародерство- по ходу задіяне згідно "оману".
показати весь коментар
02.05.2026 17:25 Відповісти
Де "Фламінго"? Аналіз усіх відомих атак українськими ракетами FP-5

https://oboronka.mezha.ua/de-ukrajinski-raketi-flamingo-310751/
показати весь коментар
02.05.2026 15:07 Відповісти
2 из 23, потужно! ЗСУ, надо брать!
показати весь коментар
02.05.2026 16:18 Відповісти
А ось це вже антисемітизм
показати весь коментар
02.05.2026 16:24 Відповісти
Ни разу. Я их лублу до смерти...не моей конечно.
показати весь коментар
02.05.2026 16:49 Відповісти
показати весь коментар
02.05.2026 17:17 Відповісти
А яка статитсика по "Нептунам"? А як справи у Европи та Iзраiлю iз зброею дальнiстью > 2000км? Що нема такої ? Зовсiм?
показати весь коментар
02.05.2026 20:15 Відповісти
показати весь коментар
02.05.2026 15:18 Відповісти
Ось раніше креативники були...

показати весь коментар
02.05.2026 15:30 Відповісти
МАЛО!!!! Мені потрібні докази що брата із"їв! За Шупальських невкурсі!!!
показати весь коментар
02.05.2026 15:58 Відповісти
показати весь коментар
02.05.2026 16:55 Відповісти
Гроші розікрали, а ракет на 5 році війни так і не має. Чому Луч чи КБ Піівденне не робить то, що вміє, а якийсь пройдисвіт Штілєрман? Щоб Гундосий і його банда гроші крала?
показати весь коментар
02.05.2026 15:29 Відповісти
Без твердого ракетного палива ні хєра не зробиш, Павлоградський ХЗ розбитий, а в світі таке не продають на кожному куті.
показати весь коментар
02.05.2026 15:41 Відповісти
Штілєрман звісно порішає з паливом .
показати весь коментар
02.05.2026 15:45 Відповісти
таке враженя що вибори вже почались і скільки лайна ще вкинуть в голови х/з. головне не голосуйте зново па приколу
показати весь коментар
02.05.2026 15:32 Відповісти
Читав всі коменти, висновок такий, Кремль сьогодні так само як і при Порошенко запустив тих самих голосистих пдр ..Скрізь те саме... І кількість вражає..Повилазили дітки-сироти Янека бамбассько-єнакієвського, які у нас на пенсіоні українському,
показати весь коментар
02.05.2026 15:43 Відповісти
Краще обіцянки мудрому наріту від потужного,бо спостерігається порушення сну без відосиків
показати весь коментар
02.05.2026 15:46 Відповісти
Чому бідний бо дурний,чому дурний бо бідний
показати весь коментар
02.05.2026 15:49 Відповісти
Власник Фаерпоінта турбується, що після закінчення війни в нього перестануть купляти безпілотники. А другий говорить що потрібно зараз більше їх виробляти.
Ну і в чому сенсація?
показати весь коментар
02.05.2026 15:54 Відповісти
Циз тварин треба ліквідувати в газових камерах
показати весь коментар
02.05.2026 15:57 Відповісти
Твій допис це антисемітизм. Думай що пишеш бо отримаєш 8 років тюрми за антисемітизм.
показати весь коментар
02.05.2026 16:43 Відповісти
показати весь коментар
02.05.2026 16:09 Відповісти
Этого достаточно чтобы на протесты амебы вышли или еще не на часи?
показати весь коментар
02.05.2026 16:10 Відповісти
сметуны нынче уж не те....
показати весь коментар
02.05.2026 17:09 Відповісти
А зачем гражданин кацарылавки данилов, стал украинским штилерманом?
показати весь коментар
02.05.2026 16:16 Відповісти
Гончаренко став прихильником капітуляції ? бо інших мирних домовленостей поки що ніхто не пропонував...
показати весь коментар
02.05.2026 16:20 Відповісти
Гончаренко був мутним тіпом завжди і топив колись за Партію регіонів. Але те що він викриває корупцію це дуже важливо для України і цими данними повинна займатися прокуратура та європейські донори України.
показати весь коментар
02.05.2026 16:49 Відповісти
Ви добре розумієте що з таким підходом до війни всерівно буде підписана угода на умовах раші, тільки втратимо на порядок більше території.

Судячи з всього вони запускають море беспілотників і їм результат який ті досягнуть абсолютно не важливий. Тому і нормальних ракет немає через те що ракетні удари приведуть до швидшого завершення війни.
показати весь коментар
02.05.2026 20:18 Відповісти
тільки
МАРОДЕРИ
хочуть вічної війни
показати весь коментар
02.05.2026 16:42 Відповісти
Не про території мова, не про Домбас не про Крим, а про відмову фінансування. Кому потрібні переговори про світ ?
показати весь коментар
02.05.2026 17:24 Відповісти
...про світ і пекельні борошна....
показати весь коментар
02.05.2026 18:35 Відповісти
Так що панове диванні ура-патріоти будемо воювати до останнього українця , щоб ця зелена мерзота була вічним президентом і далі крала ?
показати весь коментар
02.05.2026 17:49 Відповісти
А чого видалили перші коментарі? Наче це не так, і війна їм вигідна для того щоб красти.
показати весь коментар
02.05.2026 18:30 Відповісти
Ну это и так было понятно. А толку. Других нет и меняться они не буду. Тут только ждать логического конца, точнее той самой "перемоги", ну а дальше строить страну заново. По другому оно уже не будет.
показати весь коментар
02.05.2026 18:41 Відповісти
Україна - країна з генералами, в яких Фаберже з пластиліну. В будь-якій державі світу, підкреслюю в будь-якій, знайшлися б генерали зі стальними Фаберже, які дали б Вові ********** такого копняка, що він би опинився на берегах Іордану в оточенні своєї банди Міндичів-Цукерманів.
показати весь коментар
02.05.2026 19:02 Відповісти
Нормальні офіцери не виживуть в совковій системі управління. Та і вони починають забагато розповідати журналістам про великі втрати через помилки та відсутність озброєння, що псує картинку марафону. Як Купол до прикладу.
показати весь коментар
02.05.2026 20:22 Відповісти
Розмова ні про що. Так і сварку дружини з чоловіком можна подати як державну зраду.
показати весь коментар
02.05.2026 19:22 Відповісти
А чого Хмільова та Цукермана ТЦК не відправить на передову Батьківщину захищати?
показати весь коментар
02.05.2026 20:04 Відповісти
Це серьезна заявка на Нобелевку ... на троїх з Трампом i путiним.
показати весь коментар
02.05.2026 20:09 Відповісти
Я це вам довбням, всім, в т.ч. на цьому сайті пояснюю вже четвертий рік. Але ж ви всі незламні, потужні, безкомпромісні, до кінця воїни і перемогуни. Пощастило ж зеленому мародеру з народом, ох і пощастило.
показати весь коментар
02.05.2026 20:18 Відповісти
коли ж цю ворюжну сраноту відстрілювати почнуть до самих верхів?
показати весь коментар
02.05.2026 20:19 Відповісти