6913 посетителей онлайн

Путин заявил, что планы Армении присоединиться к Евросоюзу требуют "особого рассмотрения"

пашинян,путин

Диктатор РФ Владимир Путин заявил, что планы Армении по сближению с Европейским союзом требуют "особого внимания" со стороны России.

Об этом он сказал во время пресс-конференции после военного парада в Москве, передает российское пропагандистское агентство ТАСС, информирует Цензор.НЕТ.

Путин прокомментировал евроинтеграционные намерения Армении 

"Что касается планов Армении присоединиться к Евросоюзу – это, конечно, требует особого рассмотрения... Мы обсуждали это с премьер-министром (Армении Николом, – ред.) Пашиняном неоднократно. Мы поддерживаем все, что выгодно армянскому народу... Если армянскому народу выгодно то или иное решение – пожалуйста, мы против не будем. Но, конечно, мы должны принимать во внимание некоторые обстоятельства, которые важны и для нас, и для наших партнеров", – заявил Путин.

При этом российский диктатор считает, что Армении следует провести референдум об участии в Европейском союзе или в Евразийском экономическом союзе (ЕАЭС).

Также Путин заявил, что Еревану стоит "определиться как можно раньше" по вопросу участия в ЕС или ЕАЭС. Тогда, по словам главы РФ, "возможен путь интеллигентного "развода"".

Отдельно диктатор РФ сказал, "что события в Украине начались после попыток ассоциации Киева с Евросоюзом".

Саммит Армения-ЕС

  • Заявление Путина прозвучало после активизации контактов между Арменией и Европейским Союзом.
  • Напомним, что после саммита Европейского политического сообщества, который 4 мая собрал в Ереване десятки европейских лидеров, включая президента Украины Владимира Зеленского, произошло еще одно значимое событие.
  • Во вторник, 5 мая, состоялся первый в истории двусторонний саммит Армения-ЕС. Его главным итогом стало провозглашение партнерства, основанного на взаимных связях.
Топ комментарии
+28
"Царь Арменії" нарисувався) В цьому вся суть рузкіх вони чомусь гадають ЩО МАЮТЬ ПРАВО на все - вбивати, викрадати, грабувати, приказувати, дозволяти або ні
показать весь комментарий
10.05.2026 01:43 Ответить
+27
О, яка знайома заява! Арменіі приготуватися! Бо так само путін свого часу говорив офіційно і про Україну, що ,,Це вибір народу'': У 2004 році він заявляв, що якщо Україна хоче в ЄС, росія готова це ,,заохотити'', бо це допоможе зміцнити систему міжнародних відносин.!!! Але що ж він робив насправді? Попри заяви про ,,повагу до вибору'', путін увесь час застосовував усі можливі важелі, і економічний шантаж щоб цей вибір не реалізувався. Коли Україна готувалася підписати Угоду про асоціацію з ЄС, Кремль розв'язав ,,торговельну війну'', блокуючи українські товари на митниці. Саме тиск путіна на януковича змусив останнього відмовитися від підписання угоди в листопаді 2013-го, що і стало причиною початку Євромайдану. Після втечі януковича, коли стало зрозуміло, що Україна таки обирає європейський шлях, путін перейшов від слів до сили: Окупував та анексував Крим.Розв'язав війну на Донбасі, щоб дестабілізувати країну та зробити її ,,непривабливою'' і ,,непрохідною'' для європейських структур......Але навіть після початку повномасштабного вторгнення, у червні 2022 року, ця цинічна і брехлива потвора повторила знову : ,,Ми нічого не маємо проти... це суверенне рішення будь-якої країни''.......
показать весь комментарий
10.05.2026 02:38 Ответить
+20
ху* ло включив лякалку натякалку ... Вірменії пора тікати від раши , бо скоро від Вірменії не залишиться нічого ,хай диляться на українців , які вибрали в 19р. зеленське чмо ,з ідеологією "мишебраття ". В результаті вже пів України це чмо здало у московію ,з тими хто його вибрав ...
показать весь комментарий
10.05.2026 01:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"Царь Арменії" нарисувався) В цьому вся суть рузкіх вони чомусь гадають ЩО МАЮТЬ ПРАВО на все - вбивати, викрадати, грабувати, приказувати, дозволяти або ні
показать весь комментарий
10.05.2026 01:43 Ответить
тому й склалась ідіома "кацапське рило"

.
показать весь комментарий
10.05.2026 01:49 Ответить
та ладно, попустився путін конкретно, окрім скромного натяку особливо нічого проти вступу не сказав, можливо навіть і змирився з тим що совок створити йому не вдасться після заруби з Україною
показать весь комментарий
10.05.2026 04:11 Ответить
не припустився, а передсмертні конвульсії - чує свій скорий кінець, паскуда !

.
показать весь комментарий
10.05.2026 05:27 Ответить
не пишіть дурниць
показать весь комментарий
10.05.2026 09:05 Ответить
Право сарани.
показать весь комментарий
10.05.2026 08:04 Ответить
і я не здивуюсь, якщо завтра ми визнаємо, що... Об'єднані збройні сили Вірменії та Азербайджану візьмуть в полон особовий склад кацапської військової бази в Гюмрі.

цей кремлін вже дістав народи Кавказу

.
показать весь комментарий
10.05.2026 01:48 Ответить
ху* ло включив лякалку натякалку ... Вірменії пора тікати від раши , бо скоро від Вірменії не залишиться нічого ,хай диляться на українців , які вибрали в 19р. зеленське чмо ,з ідеологією "мишебраття ". В результаті вже пів України це чмо здало у московію ,з тими хто його вибрав ...
показать весь комментарий
10.05.2026 01:49 Ответить
вибори-вибора - полізли в Вірменії кацапські 3,14дора

.
показать весь комментарий
10.05.2026 01:51 Ответить
Не все правда. Тут це нормально
показать весь комментарий
10.05.2026 07:41 Ответить
Сміливі гавкати з-за європаркану сидячі на допомозі від бюргерів
показать весь комментарий
10.05.2026 10:52 Ответить
У березні 2025 року Вірменія ухвалила «Закон про започаткування процесу вступу до ЄС», який офіційно закріпив намір країни рухатися в європейському напрямку.
Вірменія залишається членом Євразійського економічного союзу (ЄАЕС), що створює юридичні та економічні протиріччя з правом Євросоюзу.
показать весь комментарий
10.05.2026 01:49 Ответить
На 7 червня 2026 року у Вірменії заплановані парламентські вибори, результати яких стануть вирішальними для подальшої реалізації цього курсу.
показать весь комментарий
10.05.2026 01:51 Ответить
Эти хлопцы всегда были мастера на 2 стульях сидеть. Может и получится в этот раз.
показать весь комментарий
10.05.2026 08:54 Ответить
ага, ну і ще плани Чорногорії приєднатися до Євросоюзу теж вимагають особливого розгляду з боку расії. І Албанію теж путін буде особисто розглядати.
показать весь комментарий
10.05.2026 02:09 Ответить
поки карфаген московію не буде зруйновано покою не буде нікому , особливо тим хто не зміг/ не встиг закріпитися в безпекових союзах цивілізованих націй ..
показать весь комментарий
10.05.2026 02:16 Ответить
Це він нашого клоуна копіпастить. Певно вже готує указ , що дозволяє Вірменії приєднатися до Євросоюзу.
показать весь комментарий
10.05.2026 02:27 Ответить
О, яка знайома заява! Арменіі приготуватися! Бо так само путін свого часу говорив офіційно і про Україну, що ,,Це вибір народу'': У 2004 році він заявляв, що якщо Україна хоче в ЄС, росія готова це ,,заохотити'', бо це допоможе зміцнити систему міжнародних відносин.!!! Але що ж він робив насправді? Попри заяви про ,,повагу до вибору'', путін увесь час застосовував усі можливі важелі, і економічний шантаж щоб цей вибір не реалізувався. Коли Україна готувалася підписати Угоду про асоціацію з ЄС, Кремль розв'язав ,,торговельну війну'', блокуючи українські товари на митниці. Саме тиск путіна на януковича змусив останнього відмовитися від підписання угоди в листопаді 2013-го, що і стало причиною початку Євромайдану. Після втечі януковича, коли стало зрозуміло, що Україна таки обирає європейський шлях, путін перейшов від слів до сили: Окупував та анексував Крим.Розв'язав війну на Донбасі, щоб дестабілізувати країну та зробити її ,,непривабливою'' і ,,непрохідною'' для європейських структур......Але навіть після початку повномасштабного вторгнення, у червні 2022 року, ця цинічна і брехлива потвора повторила знову : ,,Ми нічого не маємо проти... це суверенне рішення будь-якої країни''.......
показать весь комментарий
10.05.2026 02:38 Ответить
А ему дело какое? У них даже общей границы нет. База стоит. Так нахрен их.
показать весь комментарий
10.05.2026 04:58 Ответить
тобі землю з глибини розглянути час, пдло
показать весь комментарий
10.05.2026 05:35 Ответить
Таке відчуття що ху....ло думає що зараз когось цікавить його думка.
показать весь комментарий
10.05.2026 06:13 Ответить
Цинічно, але нам би було вигідно сво в Вірменії. Але його не буде...
показать весь комментарий
10.05.2026 07:09 Ответить
Какой Евросоюз, Армения чисто колония московии,путинская военная база,ключевые сектора экономики - все московское,фсб на границах,пол страны промосковские шныри,никогда там не будет Евросоюза.
показать весь комментарий
10.05.2026 07:32 Ответить
Как и Украина до 2014 го
показать весь комментарий
10.05.2026 11:06 Ответить
А зто ти такій, поц плешивий, шоб шото там розглядати? Тобою вже всі підтирають сраку а ти ще шось намагаєшся розглядати. Парад ганьби на 45 хвилин дозволили провести то і радій мовчки, чмо на лабутенах.
показать весь комментарий
10.05.2026 07:41 Ответить
А твоє ***** яке діло?
Лізуть всюди, потім кричать, що одні вороги довкола.
показать весь комментарий
10.05.2026 07:55 Ответить
Вірменія як і Молдова дякуючі ЗСУ ловлять момент - вікно в Європу, яке відкрили ЗСУ, Герої захисники.. Грузія втратить цей момент вікна, бо шашличники вибрали як колись і українці свого зека, з шиєю скрученою на Кремль пдр - ий... х.йло особливий розгляд мав на увазі з польоту Іскандера над Єреваном
показать весь комментарий
10.05.2026 08:13 Ответить
Окремо диктатор РФ сказав, "що події в Україні розпочалися після спроб асоціації Києва з Євросоюзом". Джерело: https://censor.net/ua/n4002370
Це він натякає про напад на вірмен, якщо вони будуть сіпатися в ЄС??

Поки ця гидота(Росія) існує, нормального життя нормального життя на планеті НЕ буде!
показать весь комментарий
10.05.2026 08:22 Ответить
Вже і про "сабитія на Майданє" не каже. Не соромиться. Тупо "ілі с намі ілі война".
показать весь комментарий
10.05.2026 09:07 Ответить
мы не враги украинскому армянскому народу
показать весь комментарий
10.05.2026 08:40 Ответить
Там вроде выборы осенью. Пашиняна могут и не выбрать. Это все пока слова.
показать весь комментарий
10.05.2026 08:50 Ответить
Азерів кришує Туреччина. Там ***** сосе. А от вірменам треба просити в України "кришу". Інакше буде "прітєснєніє рускагаварящіх". США кинуть. ЄС кине.
показать весь комментарий
10.05.2026 09:04 Ответить
у них криша Франція
показать весь комментарий
10.05.2026 09:09 Ответить
Шарль Азнавур?
показать весь комментарий
10.05.2026 09:51 Ответить
Раджу вірменам відповісти кацапам приспівом із відомої пісні:

"Кацапи, а чому ми вас маєм питати
Як жити на власній землі?
І хочеться дуже сказати:
показать весь комментарий
10.05.2026 09:06 Ответить
З кацапської "особливий розгляд" перекладається на вірменську, як "спєциальная воєнная опєрация".
показать весь комментарий
10.05.2026 09:07 Ответить
Врешті решт прийдуть "захищати" пів сотні-сотню руцкагаварящіх агентів фсб та гру.
показать весь комментарий
10.05.2026 09:33 Ответить
Думаю,до наступних виборів до вірменопарламенту ситуація там може загостритися. Є багато вірмен проросійських,і їх Рашка кине в паслєдній і рєшитєльний бій...
показать весь комментарий
10.05.2026 09:08 Ответить
Як там одкб проживає? 😁🤔🥱
показать весь комментарий
10.05.2026 09:29 Ответить
Зараз грошики кацапів потечуть в кишені вірмен-запроданців, щоб їхніми руками дестабілізувати ситуацію...от же питання..скільки вірмен проживає у Вірменії і скільки має бізнес у москві?
показать весь комментарий
10.05.2026 09:33 Ответить
А вони у них є?
показать весь комментарий
10.05.2026 09:57 Ответить
Для цього знайдуть...просто кацапи стануть жити трохи гірше
показать весь комментарий
10.05.2026 10:24 Ответить
Тебе це, взагалі, не стосується.
показать весь комментарий
10.05.2026 09:56 Ответить
Армянам приготовиться