7058 посетителей онлайн

Зеленский о готовности Путина к встречам: Мы его немного подтолкнули, нужно находить формат

Зеленский: Мы давно готовы к встрече с Путиным

Президент Владимир Зеленский заявил, что российский диктатор Владимир Путин наконец заговорил о готовности к реальным встречам по вопросу прекращения войны.

Об этом глава государства сказал в видеообращении, сообщает Цензор.НЕТ.

"Надо находить формат"

"Сейчас Путин сам говорит, что наконец готов к реальным встречам – мы его немного подтолкнули, и мы давно подготовились к встречам, – так что нужно найти формат. Нужно заканчивать эту войну – и надежно гарантировать безопасность", – сказал Зеленский.

Путин готов встретиться в третьей стране

Напомним, 9 мая российский диктатор Владимир Путин заявил, что готов встретиться с президентом Украины Владимиром Зеленским не только в Москве, но и в третьей стране.

Топ комментарии
+26
******** зелене дебільне брехло! сьогодні ушаков, чи як його там того хрена кремлівського, сказав, що без здачі донбасу ні про які перемовини не може бути і мови.
показать весь комментарий
10.05.2026 20:09 Ответить
+25
Сага "Заглянуть в глаза" продовжується.🤷‍♂️
показать весь комментарий
10.05.2026 20:02 Ответить
+22
зейло = *****!!!
показать весь комментарий
10.05.2026 20:01 Ответить
Комментировать
Сортировать:
зейло = *****!!!
показать весь комментарий
10.05.2026 20:01 Ответить
Сага "Заглянуть в глаза" продовжується.🤷‍♂️
показать весь комментарий
10.05.2026 20:02 Ответить
"трошки"?! Ти з ним мабуть майже кожен день зідзвонюєтеся по секретній лінії
показать весь комментарий
10.05.2026 20:03 Ответить
через ад
показать весь комментарий
10.05.2026 20:56 Ответить
цим підштовхнули твоєю цюц* ркою , по піаніну ? Дегенерат проклятий , йди у відставку !!! ...
показать весь комментарий
10.05.2026 20:04 Ответить
Ні, не у відставку - на нари! І воно це знає, тому і робить все, щоб не залишилось нікого, хто б це здійснив. А 73% йому в цьому допоможуть.
показать весь комментарий
10.05.2026 22:11 Ответить
тупий ішак вважає що змусить ху*ла домовлятись
показать весь комментарий
10.05.2026 20:05 Ответить
Найвеличнівшивий підштовхун, ***…
показать весь комментарий
10.05.2026 20:05 Ответить
До яких зустрічей? Навіщо?

Зеленський що, не чув вчорашнього лайна з ротяки ушакова? Чи про що він зібрався з йхлом перемовлятися?
показать весь комментарий
10.05.2026 20:08 Ответить
І що ж тут не ясно? Невже ще й досі не зрозуміло, що ось ЦЕ і було в домовленостях в Омані, а зараз це просто обгортка отієї "конХВєти з гівна", яку нам і підсовують? Це ж вже ясно, що нас готують до чогось такого, де і вівці(73%) цілі і вовки(пуйло + ЗЕ) ситі.
показать весь комментарий
10.05.2026 22:15 Ответить
******** зелене дебільне брехло! сьогодні ушаков, чи як його там того хрена кремлівського, сказав, що без здачі донбасу ні про які перемовини не може бути і мови.
показать весь комментарий
10.05.2026 20:09 Ответить
Так може Зе і мав на увазі здачу Донбаса в якості поштовху до переговорів.
показать весь комментарий
10.05.2026 21:43 Ответить
ЗеМаячня розрахована на зелохторат...
показать весь комментарий
10.05.2026 20:19 Ответить
зе - дегенерат і імбецил.
показать весь комментарий
10.05.2026 20:21 Ответить
ні панове. він ворог
показать весь комментарий
10.05.2026 20:58 Ответить
100пудово!
Він не дурень, він не імбецил - він подонок при владі, куди його посадили оті дегенерати і імбецили в 2019-му. Так буде правильно.
показать весь комментарий
10.05.2026 22:19 Ответить
Ішак з ****** знайшли спільний знаменник - продовження бойових дій, щоб хоч ще трохи втриматись при владі та на деякий час уникнути сухої верби.
показать весь комментарий
10.05.2026 20:24 Ответить
А указ, який дозволяє "переговори" буде?)
показать весь комментарий
10.05.2026 20:24 Ответить
А Зеля абсолютно не слухає тези Путіна, в т.ч. озвучені на параді СВО на 9 травня. Віслючку це не потрібно. В його смарагдовій країні рожевих поні після потужного занюха Путін хоче переговорів, миру та гарантій.
показать весь комментарий
10.05.2026 20:24 Ответить
Зустріч в третій країні.
Де ж це може відбутися?🤔

Північна Корея? Іран? Білорусь?
Три надійні, цілком "нейтральні" країни.🤭

А 🤡 Зеленський має потужну🏋позицію?
Чи як завжди, 🤹‍♂️ для 🐏🐏 і 👀 в п'яту точку #уйлу?
показать весь комментарий
10.05.2026 20:24 Ответить
Зустрічатись можна лише тоді, коли підготовлені загальні концептуальні позиції. Але нині для ***** існує тільки один вид переговорів та угоди з Україною - наша (скоріше так: Зеліна) повна капітуляція у відповідності з ультиматумом ***** ще з 17 грудня 2021го року і в подальших його модифікаціях.
Зеля на неї, схоже, дуже хоче погодитися - але пам'ятає про кідькість київських кагтанів...

Тому найближчим часом рандеву - безсенсове
показать весь комментарий
10.05.2026 20:31 Ответить
Вітаю весь зе-лекторат з 2019 і по нині!...ви зробили себе разом !...кочені!!!
показать весь комментарий
10.05.2026 20:40 Ответить
Акт ментального і фізичного суїциду.
показать весь комментарий
10.05.2026 20:59 Ответить
Який він величний! Аж страшно! Оце москалі схибили, думаючи , що він свій. Кіно його купляли свати там , чи любов у якомусь городі. Казали : - Він майже, як галустян прикольний і ржали разом з ним , слухаючи депресивний океан. А тут таке! Тролить самого жукі-пукі ампіратора. Мля... Ці викормиши "гнізда маслякова"...
показать весь комментарий
10.05.2026 20:55 Ответить
Слуга підштовхнув хазяїна-геніально,як для кварталу.
показать весь комментарий
10.05.2026 21:19 Ответить
Твоей задачей будет подписать бумажку, после того как люди договоряться. А дальше может тебя вообще вдруг не станет. Я бы после акта подписания в страну уже не возвращался. Разгребать этот бардак эпических масштабов будут уже другие люди и пару поколений минимум. Ты чмо гундосое уже свое дело сделал, ну почти.
показать весь комментарий
10.05.2026 21:30 Ответить
Поки Зеленскій використав своє "проста перестайом стрелять" для запису надпотужних відосиків, і випуску комічних указів, Пуйло стягнув і перегрупував ударні сили, і не думав перестати атакувати, та бити дронами.
показать весь комментарий
10.05.2026 21:43 Ответить
показать весь комментарий
10.05.2026 22:16 Ответить
Оце ,,ми підштовхнули путіна до реальних зустрічей'' звучить так, ніби хтось живе в паралельному світі, або в своєму серіалі ,де достатньо просто сказати фразу - і реальність опс і підлаштовується. Бо з москви вже відкритим текстом давно кажуть: ,,Перемовин не буде. Тільки підписання того, що ми вже вирішили''. І тут тобі раптом бац - ,,нарешті готовий''. Серйозно? Хто? Коли? Де це сталося? Бо за фактами - росіяни навіть не приховують, що хочуть не діалогу, а диктату.Тому всі ці розмови про ,,формат зустрічі' виглядають так, ніби хтось просто намагається видати бажане за дійсне. Бо якщо одна сторона вперто і постійно каже ,,перемовин не буде'', а інша в той самий момент розповідає, що ,,процес пішов'', то це не дипломатія - це спроба намалювати красиву картинку для новин , де нібито щось рухається вперед. Хоча рухається, здається, тільки фантазія того, хто це озвучує.....
показать весь комментарий
10.05.2026 22:17 Ответить
Не буде ніяких зустрічей, диктатор ***** буде знищений разом зі своєю свитою!
показать весь комментарий
10.05.2026 22:19 Ответить
Треба Зеленському при зустрічі застрелити Путіна. А Зеленський, після цього, стане національним героєм України, в може даже героєм всього цивілізаційного світу. Зеленському поставимо пам'ятник на площі Незалежрості у весь ріст.
показать весь комментарий
11.05.2026 06:04 Ответить