15685 посетителей онлайн

Зеленский поручил Силам обороны и специальным службам предложить форматы ответа Украины на удар РФ

Под завалами дома в Киеве могут находиться еще как минимум 20 человек

Президент Владимир Зеленский провел совещание Верховного Главнокомандующего после массированного российского удара по Киеву в ночь на 14 мая. Он поручил Силам обороны Украины и спецслужбам предложить возможные варианты ответа на этот обстрел.

 Об этом он сообщил в соцсетях, информирует Цензор.НЕТ.

Детали

"Первым вопросом был подробный доклад наших военных о защитной операции, которая проходила в эти дни, от массированного и фактически непрерывного российского удара, длившегося почти сутки. Это специальная террористическая тактика россиян, которые накапливали дроны и ракеты в течение определенного времени и сознательно рассчитали удар таким образом, чтобы его масштаб был значительным, а затруднения для нашей ПВО – максимальными", – отметил он.

  • Всего в ходе массированных атак 13 и 14 мая россияне использовали 1567 дронов и 56 ракет различных типов. Процент сбитых дронов у нас составил 94%. Процент сбитых ракет – 73%. Ключевой вызов – это баллистика и прикрытие тысяч тыловых объектов инфраструктуры и наших городов, отметил Зеленский.

Радары для защиты неба

Зеленский рассказал, что вместе с военными командующими, министром обороны, министром энергетики и другими привлеченными должностными лицами подробно обсудили существующие потребности наших сил защиты неба и увеличение поставок необходимого оборудования, в частности радаров. По этому поводу были даны конкретные поручения Генеральному штабу Вооруженных Сил, Воздушным силам и Министерству обороны Украины.

"Были доклады и о попаданиях в разных наших регионах: от г.Ривне и Ивано-Франковска до Киева и Харьковщины. Сейчас в Киеве до сих пор продолжаются поисково-спасательные работы на месте разрушения подъезда жилого дома, который был практически снесен с 1-го по 9-й этаж из-за этой российской атаки. Неизвестна судьба почти 20 человек, которые могли находиться в этом доме. На данный момент известно о семи погибших и 39 раненых только в Киеве. Привлечены все необходимые силы ГСЧС Украины, Национальной полиции, коммунальных и медицинских служб.

Благодарен каждому, кто помогает на местах ударов и спасает людей. Буду говорить подробно и с нашими дипломатами о задачах, которые стоят сегодня в поиске ракет для ПВО. Все должны сосредоточиться на антибаллистических системах и ракетах к ним. Это приоритет номер один, и от достаточного обеспечения наших сил защиты неба будет зависеть, в частности, и оценка работы украинской дипломатии в мае – июне. Поручил Силам обороны Украины и специальным службам предложить возможные форматы нашего ответа на этот российский удар", – добавил он.

Топ комментарии
+19
чим ? тим шо ти грав на піаніно ?
показать весь комментарий
14.05.2026 16:09 Ответить
+18
Только массированный удар по москве и питеру, будет равноценным ответом, причем без разбора, все что не прикрыто пво, ЖД вокзалы, мирняк, электростанции, можно что бы ещё случайно пару тройку Дронов в атомные станции прилетели, глобальный массированный удар, всем чем есть
показать весь комментарий
14.05.2026 16:13 Ответить
+18
Люди гинуть під завалами майже кожен день, а цей не вилазить з за кордону, і в цей самий час в Києві хряка відпускають під заставу, і водносас в'яжуть ветерана поліцаї за те що він кинув в нього яечком, тоді за кого нахер зсу воює? За оцих провладних підарасів у яких в карманах лями грн лежать?!
показать весь комментарий
14.05.2026 16:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
чим ? тим шо ти грав на піаніно ?
показать весь комментарий
14.05.2026 16:09 Ответить
Якщо збриається ставка з таким запитанням, то вже є чим.... Тут питання тільки в розподілі відповідальності між усіма її учасниками за непросте рішення.
показать весь комментарий
14.05.2026 16:17 Ответить
Для справки.
Засідання першої ставки відбулося ПІСЛЯ того як кацапів вигнали з Київщини, Харківщини, ...
показать весь комментарий
14.05.2026 17:23 Ответить
Погана новина чи гарна, а буратінка піариться на усьому, що у новини потрапляє. Намагається тримати рейтинг обома руками.
показать весь комментарий
14.05.2026 17:47 Ответить
Зіграєш членом на піаніно? Оце твій максимум, яка відповідь може бути по своєму куратору?
показать весь комментарий
14.05.2026 16:10 Ответить
Формат відповіді - в черговому відосику щось прогундосити і побрехати .
показать весь комментарий
14.05.2026 16:10 Ответить
Обіцяв же дзеркально! Мав би дотриматись обцянки і цього разу вгатити по цивідьниї кацапах. Нє?
показать весь комментарий
14.05.2026 16:32 Ответить
Це поверне загиблих від чергових "рішень"?
показать весь комментарий
14.05.2026 16:11 Ответить
І знову СРАТЬєх зеленський з РНБОУ та СТАВКОЮ, брехливо запетляв отими «пропозиціями», як заєць по степу!!! А ЗСУ, все так марно і чекають 3.000 ракет фламінго з НДКР ????
показать весь комментарий
14.05.2026 16:11 Ответить
Вже повернувся з Румунії?
показать весь комментарий
14.05.2026 16:13 Ответить
Только массированный удар по москве и питеру, будет равноценным ответом, причем без разбора, все что не прикрыто пво, ЖД вокзалы, мирняк, электростанции, можно что бы ещё случайно пару тройку Дронов в атомные станции прилетели, глобальный массированный удар, всем чем есть
показать весь комментарий
14.05.2026 16:13 Ответить
Вокруг мокви 21 ТЕЦ, чому їх не чіпають,кацапи в Києві винесли всі !
показать весь комментарий
14.05.2026 18:05 Ответить
Ну і що не прикрито ППО в москві, куди засоби ППО стягнули з усього **********. Коефіціент корисної дії атаки буде мінімальний. Наш час прийде.
показать весь комментарий
14.05.2026 21:47 Ответить
Ударить санкциями. Хорошо получается.
показать весь комментарий
14.05.2026 16:14 Ответить
Люди гинуть під завалами майже кожен день, а цей не вилазить з за кордону, і в цей самий час в Києві хряка відпускають під заставу, і водносас в'яжуть ветерана поліцаї за те що він кинув в нього яечком, тоді за кого нахер зсу воює? За оцих провладних підарасів у яких в карманах лями грн лежать?!
показать весь комментарий
14.05.2026 16:14 Ответить
Воює за свою землю, родини, друзів. А не за хрякив, та інших покидьків.
показать весь комментарий
14.05.2026 16:18 Ответить
А вони навпаки, не воюють і живуть своє найкраще життя і ще й палки встромляють в зсу, як думаєш ще довго при такій владі втримається зсу?
показать весь комментарий
14.05.2026 16:34 Ответить
А хто воює за хряків і покидьків, а то вони себе почувають дуже захищеними ?
показать весь комментарий
14.05.2026 17:33 Ответить
його західні шефи ліплять з нього нового Черчиля ))
показать весь комментарий
14.05.2026 16:24 Ответить
Та хай ліплять що завгодно, але ми бачимо, що за матеріал у нас для цього використовують. Мабуть теж самий, що і сибірський скульптор
показать весь комментарий
14.05.2026 16:29 Ответить
Така відповідь уже повинна була бути готова 1 рік тому, якщо не більше - "в конвертах" таємних для бригад і корпусів - на випадок , якщо навіть Зе із бункера дЄрмака перестане відповідати....
показать весь комментарий
14.05.2026 16:14 Ответить
Головне щоби це обговорили, як завжди, в інтернеті , а то ху....ло може образитися, та і фсбшників переважати не по фен-шую буде
показать весь комментарий
14.05.2026 16:15 Ответить
Поїдемо на шашлики як заповідав найвеличніший в 2022 році
показать весь комментарий
14.05.2026 16:16 Ответить
Так зараз вся рекламна компанія по телевізору про шашлики, барбекю, та як котів кормити дорожче чим воїнів. Таке відчуття що рекламну продукцію виготовляє 95 квартал.
показать весь комментарий
14.05.2026 16:22 Ответить
Доручив ...запропонувати... Та летіти вже повинно, віслюк.
показать весь комментарий
14.05.2026 16:16 Ответить
показать весь комментарий
14.05.2026 17:21 Ответить
Зате команду він підбирає талановито ! Взяти хоч Мендель,розпіарена М.Лєвінскі може вести розмови лише про анатомічні особливості Клінтона,а "наша" Мендель- і про анатомічні особливості Зюзіка і про наркологію і про сімейні цінності і про війському стратегію і про світову політику і про те,що робити з Україною! Знай наших!!
показать весь комментарий
14.05.2026 16:17 Ответить
Нарешті! Проснувся і доручив. До цього не доручав. Потреби не було? ... Аби ляпнути...
показать весь комментарий
14.05.2026 16:18 Ответить
Що написано в сценарій, то і каже, звивичка вироблена роками
показать весь комментарий
14.05.2026 16:25 Ответить
формат ответа- игра всем кагалом на пианинке
показать весь комментарий
14.05.2026 16:20 Ответить
За озвученою самим президентом інформацією, у нас має бути понад 3 000 далекобійних ракет. Давайте цими ракетами рознесемо заводи ВПК росії.
показать весь комментарий
14.05.2026 16:21 Ответить
Мало бути вже до Нового 2026 року, але виявилось, упс!, що "фламіндічі" штіллєєрмана як крокодили в армійському анекдоті "зєлєнскій сказал лєтают! Только нізьохонько, нізьохонько..."
показать весь комментарий
14.05.2026 16:44 Ответить
А потім обов'язково тут скажуть "ну вот відітє, ви самі віновати, нарвалісь на отвєтку за отвєтку, нєт чтоби потєрпєть і владімір владіміровіча нє гнєвіть".
показать весь комментарий
14.05.2026 16:21 Ответить
А каков наглый гундосы мародер-шелшьмец7???
300 ярдов отмыл через Фаерпоинт своим обрезанным миндичам и цукерманам, а как ответ на удар - то:
- "ой, гои!!! ракет нет - ну что придумаете???? Может шапками чи салом закидаете"????
показать весь комментарий
14.05.2026 16:22 Ответить
Якщо традиційних двушок на москву вже недостатньо, то можна змінити формат наших колишніх потужно-незламних відповідей і перейти з долярів на золото або діаманти
показать весь комментарий
14.05.2026 16:24 Ответить
надуйте макети фламінго ))
показать весь комментарий
14.05.2026 16:25 Ответить
В качестве ответки долбанут дронами по каким-то бочкам с нефтью и поддадут это как мега Потужный удар возмездия, вот увидите!
показать весь комментарий
14.05.2026 16:30 Ответить
Мразота квартальна. Сотні тисяч вже загинули. Він доручив.
показать весь комментарий
14.05.2026 16:40 Ответить
Ти прої*ав свій формат, ти Лох, і більше ні куя... ЗЕ, Приїжджай на руїни бетону і розкажи сім'ям загиблим під тонами глиб що я не можу ніку вирішувати сам ....Підор мразь Путін радів своєму святу який він створив під час обстрілу, він показав своїм сперматозоiдам кто вiн i кто ти , після випитого бокала шампанського випустив ракети по житловому району. Ти не полководець і не стратег , просто Лох-мажор з банківської...Коли гинуть мирні не винні люди тобі немає виправдання, немає впевненості захисту, крім ******* бабло і прикривати своїх щурів.
показать весь комментарий
14.05.2026 16:46 Ответить
Чи не забагато у вас нарікань держзраднику?
показать весь комментарий
14.05.2026 17:57 Ответить
Памятаєте як зєлєнскій доручив врятувати сержанта Журавля? В цьому вся його справжня сутність. Вже тоді ця "кансєрва" вскрилась...
показать весь комментарий
14.05.2026 16:48 Ответить
+100500!
показать весь комментарий
14.05.2026 17:31 Ответить
А ще лінтінант бакланов в СБУ... а потім настав "вагнергейт" з цемахом... а потім відвод ЗСУ та розмінування... а потім... ...
показать весь комментарий
14.05.2026 18:02 Ответить
А сккільки він Бєні повернув... у-у--
показать весь комментарий
14.05.2026 18:32 Ответить
"мопед не мій!!!! я просто дав об'яву!!" )))
показать весь комментарий
14.05.2026 16:56 Ответить
Я вже зосередився на антибалістичних системах. Роблю велику рогатку. З підручних матеріалів. Грошей від кварталу95 не потребую. Крадіть спокійно й далі, ви наша надія і дороговказуюча звізда.
показать весь комментарий
14.05.2026 17:15 Ответить
Ну, кошти, можливо, залишаться для потреб ЗСУ опісля роздачі продюсерам та ведучім розважальних каналів та передач. Та й на зомбімарафон потрібно, бо рейтинг у т. з. президента падає...
показать весь комментарий
14.05.2026 18:09 Ответить
Таки виділять на резину й мотузку? Навіть і не сподівався.
показать весь комментарий
14.05.2026 18:11 Ответить
Що воно меле? Краще розкажи що тобі Патрушев в Омані пообіцяв за знищення Українського народу.

Знову піар на крові Українського народу. Військові і самі розберуться як воювати.
П.С. На Гітлера було здійснено 13 замахів на Прутіна нуль. ДумайТе.
показать весь комментарий
14.05.2026 17:16 Ответить
***** точно не застрелиться бо бункерне сцикло.
показать весь комментарий
14.05.2026 17:42 Ответить
а що укази найвеличнишого вже недіють...зелено кловунське чувирло
показать весь комментарий
14.05.2026 17:18 Ответить
Боже, яка нісенітниця. Яка маячня! Щоб завдати по ворогу удару у відповідь потрібен консіліум, а потім пан президент почухає потилицю і скаже: "Ні, це не підходить." Що це за маразм???!!!
Я розумію знаю, що він сцикло. Але ж він не військовий! Військові без цього портрета самі не здатні визначити цілі для удару?
Що відбувається?
показать весь комментарий
14.05.2026 17:27 Ответить
Формат відповіді- ******* по москві
показать весь комментарий
14.05.2026 17:30 Ответить
Зеленський доручив. Потужно доручив. Лідер просто. Не то, шо ви.
показать весь комментарий
14.05.2026 17:44 Ответить
Відповіддю може бути ТІЛЬКИ День жалоби за загиблими в москві.
показать весь комментарий
14.05.2026 17:50 Ответить
Лидор не шарит,зачем Залужного снял тогда?Клоун квартальный.
показать весь комментарий
14.05.2026 19:07 Ответить
Радари у нас робили свої і непогані. Замовлення, здебільшого на модернізацію, були з-за кордону.
Але зараз може вже і немає кому - довели до ручки оборонку.
показать весь комментарий
14.05.2026 19:54 Ответить
Ні на що не здатна, чепуха зелена