14812 посетителей онлайн

РФ уже воюет в условиях нехватки человеческих ресурсов на фронте, - Гнатов

андрей, гнатов

Потери российской армии приблизились к объему пополнения, из-за чего РФ фактически ведет боевые действия в условиях нехватки личного состава.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом в интервью Report.az заявил начальник Генерального штаба Вооруженных сил Украины Андрей Гнатов.

"Россия, несмотря на потери, ежедневно пытается продолжать наступательные операции. Основные усилия противника, как и раньше, сосредоточены на Покровском и Александровском (Донецкая область) направлениях. Могу точно отметить, что, несмотря на все усилия, вооруженные силы России не имеют ни стратегической, ни оперативной инициативы", — заявил он.

По его словам, украинские защитники сделают все необходимое для стабилизации ситуации, остановки противника и создания условий, при которых он будет вынужден сесть за стол переговоров.

"Сколько продлится война, зависит от того, насколько российское руководство готово ее продолжать. Украина готова к завершению войны и стремится ее закончить, обеспечить мир на своей территории, где ведутся военные действия, и не решать эти вопросы военным путем. Мы никогда не намеревались вести войну. То, как долго это может длиться, зависит от их действий. Мнения разные. Делать прогнозы относительно этой войны довольно сложно", — сказал Гнатов.

Что предшествовало?

Государственный секретарь США Марко Рубио заявил, что россияне ежемесячно теряют в пять раз больше солдат, чем украинцы, а Украина — меньшая страна и имеет меньшую армию. Он также отметил, что украинские вооруженные силы сейчас являются самыми сильными и мощными во всей Европе — очевидно, в значительной степени благодаря помощи, которую они получили, но также благодаря боевому опыту, который они приобрели.

Топ комментарии
+10
Подивився світлину з цим Гнатовим. Барбершоперна зачіска та борідка, досить вгодований - такий ГАРНЮНЯ!

Одразу згадав приказку -"Кому - ВІЙНА, а кому - МАТИ РІДНА!"

Побажаємо пану Гнатову нових цікавих поїздок разом з таким же ГАРНЮНЕЮ паном Умєровим до теплих Флориди, Еміратів, Туреччини ...!
показать весь комментарий
15.05.2026 14:08 Ответить
+8
І тому кожен день просувається вперед
показать весь комментарий
15.05.2026 14:08 Ответить
+8
Населення України на червень 1941 року ~41,3 млн осіб, населелення на початок 1945 року ~27,4 млн осіб.

Та ви Сталіна вже перевершили.
показать весь комментарий
15.05.2026 14:21 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
15.05.2026 14:08 Ответить
Основні вимоги до зовнішнього вигляду (Статут):
Військова форма: Обов'язкове носіння встановлених зразків форми одягу та знаків розрізнення. Заборонено змішувати предмети військової форми з цивільним одягом
Охайність: Форма повинна бути чистою, випрасуваною, а взуття - справним і чистим
Зачіска та гігієна: Зачіска, борода чи вуса мають бути доглянутими, відповідати вимогам гігієни та не перешкоджати використанню засобів індивідуального захисту.
показать весь комментарий
15.05.2026 14:31 Ответить
А в якому Статуті написано, що під час постійного наступу ворога НачГенШтаба замість керувати військами у ГенШтабі чи біля лінії фронту має місяцями вештатись по теплим країнам з делегаціями , тоді як НачГенШтабу ворога Гєрасімов нікуди в теплі краї не їздить, а керує наступом мацковитів ?!

І ще - а пані з Польщі бачила в "неЗЕлених" ЗМІ минулого місяця - як виглядали виснажені бійці-"нульовики" 14 ОМБр ? Раджу пані зайти в архів Цензора !
показать весь комментарий
15.05.2026 14:47 Ответить
Умєров виглядає жахливо. Хоча у мусульман прийнято дуже за цим слідкувати, бо у південних народів проблеми з гігієною історично гарантували хвороби. Біля мого дому татарин шаурміст виглядає солідніше. Міг би представити Україну значно краще, якщо вже так принципово, щоб то був татарин. Та й за інтелектом і совістю, думаю, середній шаурміст краще Умєрова.
показать весь комментарий
15.05.2026 14:41 Ответить
А пані з Польщі не хоче сказати про таке - якщо шаурміст за інтелектом вище за Умєрова, то як з інтелектом у того, хто Умєрова призначив на посаду?!
показать весь комментарий
15.05.2026 14:49 Ответить
І тому кожен день просувається вперед
показать весь комментарий
15.05.2026 14:08 Ответить
Як казав Люська Абдристович в 2022 році, ось-ось вже в травні рашисти закінчаться і ми пабєдім
показать весь комментарий
15.05.2026 14:10 Ответить
Втрати російської армії наблизилися до обсягів поповнення, через що РФ фактично веде бойові дії в умовах дефіциту особового складу. (((ЯК ФАКТИЧНО І РЕАЛЬНО МОЖНА ПРОДОВЖУВАТИ "ПОВЗУЧУ ОКУПАЦІЮ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ" З ДЕФІЦИТОМ ОСОБОВОГО СКЛАДУ????От же стратеги пішли...
показать весь комментарий
15.05.2026 14:10 Ответить
отакої!!!
гнатов повернувся з маям?
зачитав пісульку від сценаристів 95 кварталу?
зелений холуй гнатов нач штабу, ти хоч карти вмієш читати?
показать весь комментарий
15.05.2026 14:14 Ответить
Риторичне питання, якщо глянути на його пику.
показать весь комментарий
15.05.2026 14:19 Ответить
Пердомога? Як вони тоді на Донбасі просуваються з нестачею?
показать весь комментарий
15.05.2026 14:19 Ответить
Населення України на червень 1941 року ~41,3 млн осіб, населелення на початок 1945 року ~27,4 млн осіб.

Та ви Сталіна вже перевершили.
показать весь комментарий
15.05.2026 14:21 Ответить
Поправлю, Сталiна i Гiтлера разом взятих
показать весь комментарий
15.05.2026 14:49 Ответить
Ви там з верхім разом видно на роісії дуже тих двох диктаторів поважаєте. До обох на " ви" і з великої літтери.. Гарно вас у школах тренують..
показать весь комментарий
15.05.2026 14:57 Ответить
В чому коментар не точний чи фейковий чи аби ляпнути?
показать весь комментарий
15.05.2026 15:19 Ответить
В том неточен что сталин их на фронте в мясных штурмах угробил и в лагерях сгноил . А при страшном диктаторе зеленском большинство само из страны сдрыснуло плюс этот кровавый и безсердечный клоун еще и молодежь до 25 лет выпустил(что я считаю зря ибо война дело молодых).
показать весь комментарий
15.05.2026 15:36 Ответить
Тепер потрібно їх добити і звільнити усі українські території!
показать весь комментарий
15.05.2026 14:32 Ответить
Ага під кабами дронами і артою, і при перевазі у живій силі наступати.
показать весь комментарий
15.05.2026 15:09 Ответить
Зате у нас все в шоколаді, так?
показать весь комментарий
15.05.2026 14:42 Ответить
О оце чепушило барбершопне де воює? В кабінеті? Рожа як у маніяка якогось
показать весь комментарий
15.05.2026 14:52 Ответить
У Києві кількість груп сповіщення ТЦК збільшена на 40%, - в.о. заступника начальника Київського ТЦК і СП

Є вимога посилення мобілізації. За останній час кількість груп ТЦК збільшена, - т.в.о. заступника начальника Київського ТЦК Кравченко.
показать весь комментарий
15.05.2026 15:27 Ответить
Ну з посиланням груп оповіщення вмотивованих воювати як раз за оцих тилових груп точно більше не стане, як раз навпаки, де реформа тцк? Це схоже на патрулі НКВД вже
показать весь комментарий
15.05.2026 15:32 Ответить
А у нас, завдяки ефективній програмі заохочування, черги добровольців під ТЦК.
показать весь комментарий
15.05.2026 15:35 Ответить
Після провального візиту Рудого вимикача цивілізацій в Китай,не факт ,що китайці не пошлють своїх як корейці(