12350 посетителей онлайн

Несправедливо, что уклонисты получат те же условия контрактов, что и остальные, - ветеран Мельник

Армейская реформа: ветеран Мельник озвучил главные вопросы

В новой армейской реформе не учитывается фактор уклонистов, которых ловят в Европе и США и депортируют в Украину.

Об этом заявил офицер ВСУ, ветеран Николай Мельник, говорится в материале Цензор.НЕТ "Новые контракты, более высокие зарплаты и иностранцы в ВСУ: плюсы и минусы армейской реформы".

Что известно?

"То есть чувак себе развлекался в районе Майами. Поездил пьяный. Попался. Депортирован в Украину и вуа-ля — те же условия, что и для других. Фигней попахивает", — подчеркнул он.

Мельник перечислил негативные моменты новой армейской реформы.

"Во-первых, деньги и определённые сроки службы никоим образом не будут способствовать мобилизации, просто отпадет пара отмазок. Во-вторых, без реальной ответственности за дезертирство и самовольную отлучку люди будут продолжать служить по желанию. В-третьих, без реальной пропаганды и публичного осуждения фактов препятствования мобилизации у нас будет все больше и больше нападений на военнослужащих ТЦК и СП.

Четвертое: нет ответа на вопрос, что делать с дуболомами (неадекватными командирами. – О.М.), от которых сбежит даже самый смирный солдат. Пятое: деформированная система награждения, когда награды достаются штабу и фаворитам, не способствует укреплению боевого духа. В-шестых, важно в рамках повышения денежного вознаграждения усилить контроль за батальонами и бригадами семейного типа, когда жены, любовницы, любовники, водители родителей-командиров по документам с "передка" не вылезают", — пояснил ветеран.

В то же время положительным моментом Мельник назвал то, что зарплату пехоте повысили почти втрое.

Материал о новой армейской реформе и мнения народных депутатов и военных читайте по ссылке.

Старт комплексной реформы армии

Напомним, что 12 июня Минобороны официально объявило о старте комплексной реформы системы военной службы. Вводятся уникальные форматы контрактов с четкими сроками (от 10 месяцев), выплаты для пехоты (до 460 тыс. грн в месяц), ускоренное возвращение военных из СОЧ и массовое привлечение иностранных добровольцев на первую линию фронта.

Топ комментарии
+34
Якщо вже по справедливості то і поліція, судді , прокурори, адвокати, 95 квартал, батальон Монако, військові пенсіонери і інші повинні піти, по рівності з усіма, це вони чогось забувають у своїх інтерв'ю
показать весь комментарий
16.06.2026 18:37 Ответить
+26
А оцей чувак Мельник в якій тиловій частині чилить, і інтерв'ю наліво направо роздає?
показать весь комментарий
16.06.2026 18:35 Ответить
+19
"Третє, без реальної пропаганди і публічного засудження фактів перешкоджання мобілізації ми матимемо все більше і більше нападів на військовослужбовців ТЦК та СП"

Поки не буде повністю ліквідована бусифікація, викрадання людей на вулицях в також згущення в тих самих военеоматах де люди раптово помирають і з сосен падають, ці напади і далі будуть відбуватися.
показать весь комментарий
16.06.2026 18:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Це він так на умєрова натякає?
показать весь комментарий
16.06.2026 21:31 Ответить
Цей притрушений виправдовує бусифікацію та плює на права цивільних. Чому щур штабний про мусорів жодного слова не сказав?
показать весь комментарий
16.06.2026 21:49 Ответить
Починаючи з 4 пункту адекватні зауваження. А перші 3, взагалі, не стосуються цих контрактів, а якась загальна жахлива суміш жуковщини і гітлерівщини в 21 сторіччі! 1-й пункт - чого це не сприяють, чому цей пан не вірить, що гроші не будуть стимулом йти на фронт? У нашого ворога це працює. Він не вірить, що це буде працювати, думає, що знов все загубить корупція і гроші отримають свої люди чи в чому справа? То нехай говорить прямо. 2-й пункт - а хіба нема відповідальності за СЗЧ і дизертирство? Там реальні строки, що він ще хоче - може, розстріллювати людей чи пускати на органи? Ну, от що в них в голові, ким вони себе уявили? Відповідальність прямо прописана. До того ж, її перевищують, якщо тих людей ловлять, то військоова служба правопорядку з них знущається - чув такі історіїі вважаю, що за це треба карати садистів і перевищувачів повноважень, що теж не робиться. Інша справа, що СЗЧшників вже багато, якщо їх сотні тисяч, то це вже він пропонує відкривати концтабори? Це точно не той шлях, за який ми стояли на Майдані і т.д. Я вже казав, тут людей треба тыльки мотивувати справедливістю, люструвати суддів і прокурорів, забезпечити виконання закону, припинити красти, щоб міндичі з шурмами несли відповідальність, щоб сиділа крупа, щоб карались побиття і вбивства людей, он що знов трапилось на Закарпатті, людину вбили, вся в синцях, всі бачили фото і чули слова матері, а лікарі пишуть про отруєння.
"За словами хрещеної, 13 червня він помер, на тілі були синці. Проте, причиною смерті вказали отруєння"
Щоб була справедлива ВЛК, щоб не тримали хворих людей і не відправляли просто на смерть тих, хто не здатен воювати, щоб було справедливе розслідування і покарання за смерті в Скелі, і т.д., щоб були, нарешті, мобілізовані ті, що давали присягу, мають звання, зброю, самі вирішили стати силовиками і т.д. Про це мовчок!
6-те - пропаганди в нас і так вистачає, цілодобово по марафону і не тільки. Найкращою пропагандою було б побачити в війську брата Свириденко, сина пропагандистки Мосійчук, сина прихильника жорсткої мобілізації Веніставського, синів тих же Мережка чи Цимбалюка, що зібрались воювати ще 10 років і розказують пропаганду, сина Стефанчука , не кажучи про синів Порошенка чи Кличка. Всі вони живуть своє найкраще життя закордоном! І витрачають накрадені папашами мільярди. І навряд чи їх хтось депортує з Маямі, навіть, якщо вони влаштують стрітрецсінг пʼяними та тих тачках. Також непогано було б побачити як Квартал чи Дізель шоу показово відправляэться на фронт! Зали в них вже пусті, вже всім дійшло, що це ппросто блатні наближені до влади ухилянти, що теж "живуть своє накраще життя", а їхній гумор все більше стає дном.
А напади ТЦКшників на людей, коли людей калічать і вбивають, не мають каратися? Он, до речі, черговий кричущий випадок знущання з людей, "викрили" на цей раз, але я майже впевнений, що знов ніхто не відповість!
"Незаконно утримували чоловіків, катували їх і чинили сексуальне насильство: на Одещині викрили групу працівників РТЦК"

https://espreso.tv/kryminal-nezakonno-utrimuvali-cholovikiv-katuvali-ikh-i-chinili-seksualne-nasilstvo-na-odeshchini-vikrili-grupu-pratsivnikiv-rttsk

Про сексуальне насильство я ще не чув! Що буде далі?
То він пропонує беззаконня, насилля і терор? Не боїться, що буде за німьоллєром? Погано вчив історій - про той же 37-й рік? Це природньо, що, коли люди бачать бачать вбивство людини, яке видають за отруєння, плювання на всі права людей, конвенції, кодекси, Конституцію, то вони обурюються, то він пропонує жорстку відповідальність для них? Он раніше в Одесі, Кременчуці, Чернівцях, у неділю і на Троєщині сотні людей кричали ТЦКшникам і ментам ганьба - то що їх всіх ха це в концтабори? Ото буде, дійсно, країна мрії і європейський шлях!
показать весь комментарий
16.06.2026 21:49 Ответить
Кримінальний кодекс України
Стаття 161. Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками

1. Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, інвалідності, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками -

караються штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

2. Ті самі дії, поєднані з насильством, обманом чи погрозами, а також вчинені службовою особою, -

караються штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
Докладніше: https://kodeksy.com.ua/kriminal_nij_kodeks_ukraini/statja-161.htm

Термін "ухилянт " - не існує. Це прямий подіо громадян на своїх і чужих. Стаття вище.
показать весь комментарий
16.06.2026 22:01 Ответить
Да пусть не переживает. Все будет справедливо. Всем будет плохо. Ну кроме прокуроров, депутатов, ментов, судей. Это отдельная вселенная не стоит на чтоо расчитыват. А у простых все будет честно и равноправно.
показать весь комментарий
16.06.2026 22:15 Ответить
Ухилянт це ті, які тебе годують, платять тобі зарплатню, амуніцію, ********** та озброєння?!?! Ти що думаєш, що гроші з повітря надходять, або дядя сем тобі дає?! Нацбанк тобі друкує?! Ні, це ухилянт працюють, платят податки і дають тобі!!!! Як що ти не справляєшся, то вони повинні прийти на твоє місце, а ти іди працювать і їх забезпечувати!!!! І ці дибіли керують нашими воїнами!!!!!!
показать весь комментарий
16.06.2026 22:38 Ответить
Тобі верес вже сказав, що на війні законів і справедливості не існує!!!!
показать весь комментарий
16.06.2026 22:48 Ответить
Ветеран пише дурниці. Ніхто не ловить "ухилянтів" ні в Європі ні в США.
показать весь комментарий
16.06.2026 22:50 Ответить
Це йому потужний оманський розповів с міндічом які династію с скумбрією будують
показать весь комментарий
16.06.2026 23:01 Ответить
В відколи ухилянти поліцаї йдуть на контакт?
показать весь комментарий
16.06.2026 23:03 Ответить
Страница 2 из 2