11575 посетителей онлайн
2 717 57

Переправляли мужчин в ЕС под видом водителей: Ликвидирована схема незаконного пересечения границы военнообязанными, - Нацполиция. ФОТОРЕПОРТАЖ

Организованная преступная группа во главе со столичным адвокатом наладила выезд за границу мужчин призывного возраста. Для прикрытия противоправной деятельности злоумышленники создали ряд фиктивных ФЛП-перевозчиков, зарегистрировав их в системе "Шлях".

Об этом сообщает Национальная полиция Украины, передает Цензор.НЕТ.

Установлено, что длительное время участники организованной преступной группы переправляли мужчин через государственную границу под видом водителей транспортных средств, осуществлявших международные и гуманитарные перевозки. Мужчины, которые уклонялись от мобилизации, оставались за границей, а машины оттуда возвращали уже другие лица. Услуга переправы стоила для военнообязанных от 5 до 10 тысяч долларов.

Ліквідовано схему для ухилянтів

По местам жительства фигурантов на территории г. Киева, Киевской, Черниговской, Кировоградской областей проведен ряд обысков, в результате которых изъята документация, свидетельствующая об организации преступной деятельности.

Трем злоумышленникам - организатору и двум основным исполнителям объявлены подозрения по ч. 3 ст. 332 Уголовного кодекса Украины "Незаконная переправка лиц через государственную границу Украины".

Ліквідовано схему для ухилянтів
Ліквідовано схему для ухилянтів

Подозреваемым грозит от 7 до 9 лет заключения с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до трех лет с конфискацией имущества. Досудебное расследование продолжается.

Ліквідовано схему для ухилянтів

Топ комментарии
+7
Ні, так не працює. По перше, сюдячи з твого акаунта, ти давно не в Україні, тому тобі точно не мені і не іншим роказувати що і як робити. По друге вже так посиділи: тисячі бракованих мін, мільярди вкрадених бюджетних коштів. Подобається? Мені чомусь ні.

Загалом, я бачу, що тобі по факту нічого сказати. Ти один із тих, хто гріє сраку закордоном, але всією душею за кордони 91-го року. Лицемір і не більше...
показать весь комментарий
19.01.2025 12:01 Ответить
+5
Почитав, але питання досі актуальне: де там вказано, що обмежувати можна лише чоловіків? Чи у нас вибіркове трактування законів - це трактуємо, а конституцію, де всі рівні - ні?
показать весь комментарий
19.01.2025 11:33 Ответить
+4
Пункт 7 постанови кабміну "Про прикордонний режим"

Громадяни України, іноземці та особи без громадянства в'їжджають, перебувають, проживають, проваджують роботи і пропускаються у прикордонну смугу з дозволу відповідного органу Державної прикордонної служби, який безпосередньо виконує завдання щодо забезпечення недоторканності державного кордону у визначеній зоні відповідальності, за наявності документів, що посвідчують їх особу. У період проведення мобілізації (крім цільової) та/або протягом воєнного стану громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років також зобов'язані мати при собі військово-обліковий документ (у паперовій або електронній формі).

Конституція:

Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Рівність прав жінки і чоловіка забезпечується: наданням жінкам рівних з чоловіками можливостей у громадсько-політичній і культурній діяльності, у здобутті освіти і професійній підготовці, у праці та винагороді за неї; спеціальними заходами щодо охорони праці і здоров'я жінок, встановленням пенсійних пільг; створенням умов, які дають жінкам можливість поєднувати працю з материнством; правовим захистом, матеріальною і моральною підтримкою материнства і дитинства, включаючи надання оплачуваних відпусток та інших пільг вагітним жінкам і матерям.

Постанова кабміну прямо порушує статтю конституції, яка на секунду, не може бути відмінена чи призупинена в умовах воєнного стану. Тому, якщо коротко: постанова кабміну незаконна, але це ніхто не визнає, тому щ влада узурпувана однієї особою.
показать весь комментарий
19.01.2025 11:43 Ответить

Загрузка...