7844 відвідувача онлайн
8 133 22

Туреччина візьме участь у контролі перемир'я в Нагірному Карабасі, - глава МЗС Чавушоглу

Після досягнення перемир'я в Нагірному Карабасі турецька сторона візьме участь у контролі режиму припинення вогню. Способи контролю ще обговорюються.

Про це на спільній пресконференції з міністром закордонних справ Киргизії Русланом Казакбаєвим заявив глава МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

За його словами, на сьогодні ще обговорюється, як сторони будуть контролювати перемир'я в Нагірному Карабасі.

"Весь процес контролю над перемир'ям вестимо спільно, і далі ми будемо поряд з Азербайджаном", - зазначив Чавушоглу.

Раніше глави Росії, Вірменії та Азербайджану ухвалили спільну заяву про припинення вогню в Карабасі з 10 листопада.

Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що в Нагірному Карабасі буде здійснюватися спільна миротворча місія Росії і Туреччини.

Топ коментарі
+11
Говорящей письке скажите об этом,а то оно в наркотическом угаре уже высралось,что Турции не будет.
показати весь коментар
10.11.2020 12:28 Відповісти
+11
свинособаки негодують))))
Турция примет участие в контроле перемирия в Нагорном Карабахе, - глава МИД Чавушоглу - Цензор.НЕТ 7973
показати весь коментар
10.11.2020 12:31 Відповісти
+11
Всё ближе, ближе ближе,
Минута блаженства.
Когда Параша сдохнет!
Мы радостно поднимим,
По чарочке горилки,
Закусим мы канапкой,
С прекрасным нашим салом!
показати весь коментар
10.11.2020 12:33 Відповісти

Завантаження...