6730 відвідувачів онлайн
5 348 69

"СН" ініціюватиме недопущення підвищення вартості проїзду в Києві та повний аудит метрополітену, - Забуранна

Про це сьогодні з трибуни ВР заявила народний депутат Леся Забуранна на пленарному засіданні парламенту, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми, політична партія "Слуга народу" у місті Києві та її представники в парламенті, ініціюватимемо недопущення підвищення вартості проїзду, крім того, ми ініціюватимемо повний аудит функціонування громадського транспорту та повний аудит того, що відбувається у Київському метрополітені", -  сказала вона.

Забуранна виступала з трибуни Верховної Ради, яку оточили її колеги із фракції. Після завершення її виступу вони виконали декілька рядків із відомої пісні "Як тебе не любити, Києве мій".

Нагадаємо, з 1 січня вартість проїзду в громадському транспорті Києва становитиме 20 грн, для власників картки киянина - 12 грн.

Втім, в Держрегуляторній службі заявили, що це рішення з ними не було погоджено. 

Топ коментарі
+17
Идите нах из Киева.Верещук по ее словам голосовала бы за путена.И кто там состоит в коцапской секте?Верещук уходит от этих ответов.Болт вам а не Киев.
показати весь коментар
17.11.2021 14:48 Відповісти
+12
Ми самі розберемося з нашим транспортом. "Слугам" в Києві не місце, ідіть накуй.
показати весь коментар
17.11.2021 14:55 Відповісти
+12
Нет, не так- нужна власть над Киевом.
Эти зеуроды прекрасно понимают, что если Киев не выстоит, они могут рассчитывать на всю власть в Украине полностью.
Но я как коренная киевлянка, могу сказать точно, что Киев этим мразям не достанется, пусть если даже я выйду одна на защиту моего города.
Страну уже почти просрали благодаря зебыдлу, не дадим просрать столицу.
показати весь коментар
17.11.2021 15:16 Відповісти

Завантаження...