7672 відвідувача онлайн
22 484 44

Ситуація в Києві контрольована на 100%. Тривають локальні бої, наша армія тримає оборону, - Подоляк

Про це повідомив радник очільника ОПУ Михайло Подоляк, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Суспільне".

Станом на ранок 26 лютого російська армія втратила понад три з половиною тисячі військових, понад двісті — у полоні, повідомляє Подоляк.

Коментуючи ситуацію у Києві, нардепка "Слуги народу" Мар'яна Безугла зазначила: "Станом на зараз після важкої ночі Київ під контролем української держави.  Продовжується знешкодження диверсантів. Пильнуйте і дійте".

Топ коментарі
+19
закрий пельку. Зараз він Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України.
показати весь коментар
26.02.2022 07:30 Відповісти
+8
Росія країна - терорист світового масштабу, Путін очолює терористичну країну, а з терористами перемовин не ведуть!
показати весь коментар
26.02.2022 07:47 Відповісти
+7
Бачив у себе вчора таку хню треба мабуть піднятись на поверх тих людей і розкуркулить курв
показати весь коментар
26.02.2022 07:28 Відповісти

Завантаження...