Ситуація в Києві контрольована на 100%. Тривають локальні бої, наша армія тримає оборону, - Подоляк

Про це повідомив радник очільника ОПУ Михайло Подоляк, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Суспільне".
Станом на ранок 26 лютого російська армія втратила понад три з половиною тисячі військових, понад двісті — у полоні, повідомляє Подоляк.
Коментуючи ситуацію у Києві, нардепка "Слуги народу" Мар'яна Безугла зазначила: "Станом на зараз після важкої ночі Київ під контролем української держави. Продовжується знешкодження диверсантів. Пильнуйте і дійте".
Топ коментарі
+19 Ustym Karmaliuk
показати весь коментар
26.02.2022 07:30 Відповісти Посилання +8 Leon Renk #454630
показати весь коментар
26.02.2022 07:47 Відповісти Посилання +7 Крэйда Гібсон
показати весь коментар
26.02.2022 07:28 Відповісти Посилання
треба мабуть піднятись на поверх тих людей і розкуркулить курв