10450 відвідувачів онлайн
21 284 17

Потужні бої йдуть в Херсоні, Миколаєві, Одесі. Ворог хоче закріпитися на півдні, але немає жодного натяку, що їм це вдалося, - Подоляк

Про це повідомив сьогодні на брифінгу радник очільника ОПУ Михайло Подоляк, інформує Цензор.НЕТ.

"Ми розуміли, що сьогоднішня ніч буде складною. РФ хотіла використати всі свої резерви, щоб нанести нам максимальне враження. Відразу скажу, що цього не сталося...Коротко по напрямках. Південь. Потужні бойові дії ідуть в містах Херсон, Миколаїв, Одеса. Зрозуміло, чому. Тому що цей напрямок вважається пріоритетним для РФ. Вони хотіли там закріпитися, але немає жодного натяку на те, що їм це вдалося. І їм це не вдасться", - зазначив Подоляк.

Топ коментарі
+31
Николаеву сегодня ночью досталось....Но город выстоял!!! Не здаётся!!! Слава Украине!!!
показати весь коментар
26.02.2022 08:11 Відповісти
+28
Тут в Чехии Земан разошелся, требует более твердых санкций и отключения Свифт. Сказал, что сумасшедшего нужно изолировать. Кто бы мог подумать...
показати весь коментар
26.02.2022 08:20 Відповісти
+15
Пропоную постити фото і відео знищеної російської техніки та солдат у коментарі до твітів російських ЗМІ. Росіяни досі не уявляють масштаби загибелі їхніх військових тут. Міноборони РФ заперечує втрати. Треба доносити справжню картину катастрофи. Зараз важливо усе
показати весь коментар
26.02.2022 08:18 Відповісти

Завантаження...