Потужні бої йдуть в Херсоні, Миколаєві, Одесі. Ворог хоче закріпитися на півдні, але немає жодного натяку, що їм це вдалося, - Подоляк

Про це повідомив сьогодні на брифінгу радник очільника ОПУ Михайло Подоляк, інформує Цензор.НЕТ.
"Ми розуміли, що сьогоднішня ніч буде складною. РФ хотіла використати всі свої резерви, щоб нанести нам максимальне враження. Відразу скажу, що цього не сталося...Коротко по напрямках. Південь. Потужні бойові дії ідуть в містах Херсон, Миколаїв, Одеса. Зрозуміло, чому. Тому що цей напрямок вважається пріоритетним для РФ. Вони хотіли там закріпитися, але немає жодного натяку на те, що їм це вдалося. І їм це не вдасться", - зазначив Подоляк.
Топ коментарі
+31 Александр Александр #464439
показати весь коментар
26.02.2022 08:11 Відповісти Посилання +28 vlasta
показати весь коментар
26.02.2022 08:20 Відповісти Посилання +15 Глеб123
показати весь коментар
26.02.2022 08:18 Відповісти Посилання