РФ руйнує життя мільйонів людей. Понад 3 млн українців виїхали до Європи, 11-12 млн стали внутрішніми переселенцями, - Подоляк

Про це повідомив у твітері радник глави Офісу президента, член української делегації на перемовинах з РФ Михайло Подоляк, інформує Цензор.НЕТ.
"Усього вимушених внутрішніх переселенців, які через війну покинули свої міста, свою роботу, – 11-12 млн. Просто усвідомте цю цифру. РФ руйнує життя мільйонів людей. Це ще не глобальна гуманітарна катастрофа?
Топ коментарі
+7 константен
показати весь коментар
21.03.2022 10:13 Відповісти Посилання +7 Rostyslav Komarnytsky
показати весь коментар
21.03.2022 10:24 Відповісти Посилання +6 ьля
показати весь коментар
21.03.2022 10:18 Відповісти Посилання