9535 відвідувачів онлайн
9 779 13

Рух трасою Київ - Житомир може бути відновлено найближчим часом, - голова Київської ОВА Павлюк

траса

Голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк допустив відновлення незабаром автомобільного руху трасою М-06 на ділянці Київ–Житомир у світлі звільнення низки прилеглих до неї населених пунктів.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Я сподіваюся, що найближчим часом ми також відновимо рух трасою Київ-Житомир", - сказав Павлюк в ефірі телемарафону в четвер.

За його словами, українські війська постійно проводять успішні контрнаступи на всіх напрямках, але зазначив, що поверненню мирних жителів у звільнені райони мають передувати зачистка та розмінування території.

"Дуже багато населених пунктів звільнено, але говорити про це можна буде лише тоді, коли ми повністю зачистимо, створимо умови, що хоча б не вестимуть вогонь мінометні підрозділи, тоді всі процедури з зачистки, розмінування проведемо, і люди зможуть зайти до своїх населених пунктів", - сказав голова облдержадміністрації.

При цьому він наголосив, що російські окупаційні війська здійснюють перегрупування, частина підрозділів виводиться з України, ймовірно, для відновлення боєздатності, проте на місці залишається досить потужне угруповання окупантів, яке стримує українські війська.

"Ми спостерігаємо велике перегрупування російських військ, величезні колони йдуть у бік Росії, це колони більше сотні машин кожна. За останні дні ми зрозуміли, наскільки потужне й величезне угруповання розташоване на київському напрямку. Доки воно було замасковане... його не так було видно - зараз ми розуміємо, з якою силою зіткнулися. Але ця сила достатньо втратила боєздатність… тому більшість підрозділів виводяться для відновлення боєздатності", - розповів Павлюк.

Топ коментарі
+12
Нужно максимально бомбить и наносить урон им. Перегрупировка вполне может означать подготовку новой волны атаки
показати весь коментар
31.03.2022 18:12 Відповісти
+8
Добре, що ти сказав, зараз запустимо звьоздньій крєйсєр і будєм бомбіть із космоса.
показати весь коментар
31.03.2022 18:17 Відповісти
+5
точки у закінчились чи як, може піони ще дістануть
показати весь коментар
31.03.2022 18:21 Відповісти

Завантаження...